- Pagrindinis
- Veikliam jaunimui
- Jaunimo organizacijos
Jaunimo organizacijos
YFU (Youth For Understanding) – tarptautinė organizacija, vykdanti ilgalaikes mainų programas visame pasaulyje 15-18 metų moksleiviams . YFU suteikia galimybę moksleiviams išvykti metams, semestrui ar vasarai mokytis į kitą šalį, o šeimoms – priimti atvykusį moksleivį. Moksleiviai apgyvendinami priimančiosiose šeimose, eina į vietines tos šalies mokyklas ir mokosi priimančiosios šalies kalbos. Tai leidžia jiems pažinti skirtingą kultūras, tapti tolerantiškesniais bei savarankiškesniais. Šeimos, atvėrusios duris, priima naują šeimos narį iš kitos šalies, kur yra kiti papročiai ir kitas požiūris į įvairius dalykus. Jos artimiau susipažįsta su kita kultūra, įgyja naują požiūrį į kasdienį gyvenimą.
Asociacija „Jaunieji liberalcentristai” (JLC) yra nepriklausoma nevyriausybinė jaunimo organizacija, jungianti nuosaikiai liberalių pažiūrų jaunimą.
„Kino kvantas“ – jaunųjų kino kūrėjų komanda Vilniuje. Studija kuria trumpus vaidybius bei dokumentinius filmus, reklamas, vaizdo klipus, taip pat užsiima kino edukacija.
VšĮ „Kitas variantas“ – tai savanoriška organizacija, rengianti nemokamus, tęstinius lyderystės ir saviraiškos mokymus 14-19 metų moksleiviams Vilniuje ir Kaune. Neformalaus ugdymo organizacija jau septynerius metus nuosekliai stengiasi išugdyti kuo daugiau laisvų, drąsių ir nepriklausomai mąstančių asmenybių.
Mokymai tęsiasi per visus mokslo metus nuo spalio iki gegužės, paskaitas veda kūrybiški ir profesionaliai paruošti mentoriai. Grupės sudaromos iš 8-12 moksleivių, ir joms rengiami po vieną užsiėmimą kas savaitę. Paskaitų metu ugdomi tiek komandinio, tiek individualaus darbo įgūdžiai, o sezono pabaigoje moksleiviai jau įgyvendina pačių sukurtą socialinį projektą. Moksleiviams pristatome platų temų spektrą nuo laiko planavimo, viešo kalbėjimo iki projektų valdymo pagrindų, tikslų įgyvendinimo strategijos ir kt.
Organizacijoje „Kitas variantas“ yra daug savirealizacijos galimybių savanoriams – nuo moksleivių ugdymo iki programavimo, nuo žurnalistinių gebėjimų ugdymo iki personalo vadybos, nuo organizacijos reprezentavimo iki renginių organizavimo. Savanoris prisideda prie visos organizacijos kultūros puoselėjimo, tad visi jo gebėjimai, iniciatyvos ir norai yra įgyvendinami. „Kitame variante“ visada laukiami entuziastingi bei kūrybingi nariai, galintys įpūsti naujų vėjų.
VšĮ „Mene“ įkurta ir valdoma jaunų kultūros vadybininkų ir menininkų. Ji rengia fotografijos ir medijų meno parodas, seminarus bei leidžia teorines ir meno knygas.
„Transparency International“ Lietuvos skyrius – nepolitinė organizacija, bendraujanti ir koordinuojanti savo veiklą tiek su vyriausybinėmis, tiek nevyriausybinėmis organizacijomis Lietuvoje bei užsienyje. Savo veikla siekiame skaidresnės ir sąžiningesnės Lietuvos.
1997 metais ASU (tuometinė LŽŪU) Studentų atstovybė (SA) pradėjo savo veiklą. Tuo metu drąsūs, veiklūs, ambicingi bei kūrybingi studentai susivienijo į vieną bendrą organizaciją, kurios tikslas – atstovauti studentų interesams, ginti jų teises ir rūpintis akademine, socialine, kultūrine gerove ir tarptautiniais reikalais. Bėgant metams, keičiasi SA valdyba, bet ASU SA veido kontūrai nekinta. Naujieji nariai prisijungę prie mūsų atstovybės perima patirtį iš senbūvių ir pasinaudodami ja bando palikti antspaudą šioje organizacijoje.
ASU SA vis stiprėja ir su kiekvienu nauju prezidentu bei naujais žmonėmis į SA veiklą įnešama vis daugiau naujų įdėjų, kurios aktyvių narių pagalba tampa darbais. ASU SA taip pat tapo Lietuvos studentų sąjungos (LSS) nare. Būdama LSS narė ASU SA sprendžia nacionalines ir tarptautines studentų gyvenimo, studijų kokybės problemas. Taip pat ASU SA studentams atstovauja ASU Senate, Rektorate, Taryboje, Fakultetuose, Fakultetinėse atstovybėse ir nenutrūkstamai bendrauja su kitomis aukštosiomis mokyklomis, dalijasi patirtimi, vykdo bendrus projektus.
SA nariai nuolatos dalyvauja įvairiuose mokymuose ir seminaruose, konferencijose, kuriuose įgauna vis daugiau naujų žinių ir geba jas pritaikyti SA veikloje, o iškilusias problemas išsprendžia greitai ir efektyviai.
AEGEE/Europos studentų forumas – organizacija, gyvuojanti nuo 1989 metų, siekia sukurti įvairių jaunų žmonių tinklą, pagrįstą pasitikėjimu ir savitarpio supratimu, kur jie gali praturtinti vieni kitų interesus ir kartu dirbti visuomenės labui. Organizacijos tikslas kurti atvirą ir integruotą bendros Europos tapatybės jausmą, pabrėžiant įvairovę kaip idėjų ir jėgos šaltinį. AEGEE veikla padeda jauniems ir aktyviems žmonėms tapti kompetentingais specialistais tarptautinėje aplinkoje, taip gerinant jų asmeninę, profesinę ir socialinę gerovę.
AIESEC yra tarptautinis tinklas jauniems žmonėms, siekiantiems išnaudoti ir tobulinti savo žinias bei įgūdžius, taip prisidedant prie savų valstybių ir visuomenių vystymosi.Veikdami 107 pasaulio šalyse, mes suderiname jaunų ir iniciatyvių visuomenės narių ugdymą su sprendimais verslui. AIESEC nariai, kasdien glaudžiai dirbdami su verslo organizacijomis, organizuodami projektus, tarptautinę mainų stažuotėmis programą, nuolat mokydamiesi, tobulina savo praktinius įgūdžius ir teorines žinias bei ugdo tinkamą požiūrį į mus supantį pasaulį ir darbą. Visa tai po kelerių metų, praleistų organizacijoje, tampa neįkainojama patirtimi, kuri pritaikoma tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. AIESEC svarbiausi tikslai yra ugdyti jaunus žmones tam, kad jie būtų aktyvūs ir sąmoningi visuomenės piliečiai, kad jie būtų tikri lyderiai darbe ir visuomenėje, kad jie norėtų ir sugebėtų kurti geresnę rytdieną. AIESEC partneriai – verslo organizacijos – iš daugumos verslo sektorių mato AIESEC kaip būdą prisidėti prie jaunų žmonių ugdymo bei pasiekti didelį potencialą turintį jaunimą iš viso pasaulio. AIESEC alumni yra lyderiai savo įmonėse ir bendruomenėse – naudodamiesi sukaupta AIESEC patirtimi, įgūdžiais bei susikurta vizija ir aplink save kurdami teigiamus pokyčius.
AIESEC yra tarptautinis tinklas jauniems žmonėms, siekiantiems išnaudoti ir tobulinti savo žinias bei įgūdžius, taip prisidedant prie savų valstybių ir visuomenių vystymosi. Veikdami 107 pasaulio šalyse, mes suderiname jaunų ir iniciatyvių visuomenės narių ugdymą su sprendimais verslui.
AIESEC nariai, kasdien glaudžiai dirbdami su verslo organizacijomis, organizuodami projektus, tarptautinę mainų stažuotėmis programą, nuolat mokydamiesi, tobulina savo praktinius įgūdžius ir teorines žinias bei ugdo tinkamą požiūrį į mus supantį pasaulį ir darbą. Visa tai po kelerių metų, praleistų organizacijoje, tampa neįkainojama patirtimi, kuri pritaikoma tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
AIESEC svarbiausi tikslai yra ugdyti jaunus žmones tam, kad jie būtų aktyvūs ir sąmoningi visuomenės piliečiai, kad jie būtų tikri lyderiai darbe ir visuomenėje, kad jie norėtų ir sugebėtų kurti geresnę rytdieną.
AIESEC partneriai – verslo organizacijos – iš daugumos verslo sektorių mato AIESEC kaip būdą prisidėti prie jaunų žmonių ugdymo bei pasiekti didelį potencialą turintį jaunimą iš viso pasaulio.
AIESEC alumni yra lyderiai savo įmonėse ir bendruomenėse – naudodamiesi sukaupta AIESEC patirtimi, įgūdžiais bei susikurta vizija ir aplink save kurdami teigiamus pokyčius.
Jaunieji policijos rėmėjai (JPR) siekia padėti rajono policijos komisariatui vykdyti nepilnamečių prevenciją; bendradarbiauja su visuomeninėmis organizacijomis, policijos institucijomis. Stengiasi ugdyti moksleivių patriotiškumą, pilietinį sąmoningumą, teisinę sąmonę ir atsakomybę. Taip pat padeda žmonėms spręsti saugaus eismo ir kitas problemas. Didelis dėmesys skiriamas moksleivių teisiniam švietimui bei prevencijai.
Jei nori teisiškai kovoti prieš jaunimo žalingus įpročius, išmokti skaityti paskaitas savo bendraamžiams, bendradarbiauti su policijos institucijomis ar stovyklauti bei bendrauti su panašius interesus turinčiais žmonėmis – prisijunk prie jaunųjų policijos rėmėjų.
Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Jaunimo apskritasis stalas“ – regioninė jaunimo organizacijų taryba, veikianti Akmenės rajone. Sąjunga vienija net 19 pačių aktyviausių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, neformalių grupių ir mokinių savivaldų. 2004-aisiais įkurtos sąjungos pagrindinis tikslas – ginti ir atstovauti narių interesams. Taip pat užsiimama narių ir rajono jaunimo informavimu, švietimu, problemų identifikavimu ir sprendimu atstovaujant, organizacijų narių stiprinimu, pozityvaus požiūrio į jaunimo veiklą formavimu.
Atstovavimas interesams užtikrinamas visais lygmenimis: pusė rajono Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių – JAS atstovai, sąjunga yra aktyvi Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos narė, glaudžiai bendradarbiaujama su kitomis Lietuvos regioninėmis jaunimo organizacijų tarybomis, Akmenės darbo biržos Jaunimo darbo centru, kitais instituciniais partneriais.
„Jaunimo apskritasis stalas“ – vieta, kurioje išklausomas jaunimo balsas ir inicijuojamas jaunimo ir jaunimo organizacijų problemų sprendimas, aktyvi ir prasminga jaunimo veikla. JAS aktyviai dalyvauja formuojant ir įgyvendinant jaunimo politiką Akmenės rajone. Esame pasiruošę suteikti Jums daugiau informacijos, konsultuoti jaunimo politikos ir veiklos klausimais, išgirsti Jūsų nuomonę ir problemas, kartu imtis iniciatyvų, bendradarbiauti. Laukiame Jūsų atvykstant, paskambinant ar brūkštelint el. laišką.
Valstybės remiama ir padedanti užtikrinti nacionalinį saugumą savanoriška sukarinta pilietinės savigynos asociacija, veikianti pagal Lietuvos šaulių sąjungos įstatymą ir savo statutą. Misija – stiprinti Lietuvos Respublikos nacionalinį saugumą telkiant Lietuvos Respublikos piliečius aktyviai prisidėti prie valstybės gynybinės galios didinimo, viešojo saugumo užtikrinimo, visuomenės pilietinio, patriotinio ir tautinio ugdymo, taip pat ugdyti pasitikinčius savimi, kūrybingus, motyvuotus, drausmingus Lietuvos Respublikos piliečius, pasirengusius ginti Tėvynę ir padėti nelaimės atveju kitiems.
Mūsų tikslas – skatinti jaunų žmonių pritraukimą į Anykščius bei vietinio jaunimo užimtumą per savanorystę bei aktyvų kultūrinių renginių organizavimą. Veikime čia, dabar ir savame krašte!
Vilniaus Antakalnio atviras jaunimo centras, vadinamas Žalianamiu – tai erdvė 14 – 29 metų jauniems žmonėms. Atviri jaunimo centrai – tai būtent jauniems žmonėms ir dėl jų veikiančios patalpos, skirtos būti, bendrauti, susipažinti, mokytis, tobulėti ir veikti. Buvimas jaunimo centre jauniems žmonėms nieko nekainuoja, nereikalauja jokios registracijos ar įsipareigojimų.
Dalyvauja projektinėje veikloje, organizuoja įvairius renginius, stovyklas, bendradarbiauja su bendruomenėmis ir įvairiomis jaunimo organizacijomis.
Klubo tikslas — vienyti siekiantį save realizuoti Antazavės jaunimą prasmingai veiklai, savanoriškam darbui socialinėje, švietimo, kultūros, sporto srityje. Sudaryti sąlygas iniciatyviai ir savanoriškai jaunimo veiklai vystyti bei bendruomenės poreikiams tenkinti.
Klubo veiklos uždaviniai:
- Atstovauti ir ginti jaunimo interesus;
- Dalyvauti formuojant ir įgyvendinant jaunimo politiką;
- Organizuoti ir vykdyti kryptingą, į poreikius orientuotą jaunimo užimtumą;
- Sudaryti sąlygas jaunimo aktyvaus pilietiškumo ugdymui(si);
- Sudaryti sąlygas jaunimo aktyviai meninei saviraiškai — muzikoje, dailėje bei kitose meninėse formose.
- Spręsti vietos jaunimo bendruomenės problemas;
- Ugdyti jaunimo pasitikėjimą savimi bei jų kūrybiškumą;
- Stiprinti toleranciją ir bendruomeniškumą bei įtaką visuomenėje;
- Organizuoti savanoriškus darbus, teikti paslaugas vaikams ir jaunimui bei vietos bendruomenei;
- Konsultuoti jaunimą, teikti informaciją besidomintiems jaunimo politika, organizacijomis, problemomis, svarbiais klausimais.
Veiklos sritys: pilietiškumas, savanorystė, kultūra, sveika gyvensena, sportas, edukacija, demokratiškumo skatinimas.
Asociacija – nepolitinė organizacija, kurios tikslas – pilietiškumo ugdymas per kūrybą, bendravimą su lietuvių išeivijos bendruomenėmis, šiandien prioritetą teikiant Rosario (Argentina) lietuviams, puoselėti ir skleisti tradicinę bei šiuolaikinę lietuvių kultūrą pasaulyje, skatinti kultūrinius mainus, sudaryti sąlygas jaunimui visapusiškai brandinti asmenybę, ugdyti atsakomybę ir aktyviai dalyvauti visuomenės kultūriniame gyvenime.
Dalyvauja projektinėje veikloje, organizuoja įvairius renginius, bendradarbiauja su bendruomenėmis ir įvairiomis jaunimo organizacijomis.
Asociacija ,,Skambėjimas“ yra nevyriausybinė, pelno nesiekianti organizacija dirbanti su jaunimu Kalvarijoje. Organizacija vienija apie 50 narių. Kolegalus organizacijos valdymo organas yra 7 asmenų Asociacijos Valdyba. Organizacijos tikslai yra:
- sakralinės, profesionaliosios muzikos sklaida;
- kokybiškos kultūrinės pasiūlos ir nauju muzikinių tradicijų kūrimas;
- bendradarbiavimo, savanorystės skatinimas;
- nusikalstamumo ir žalingu įpročiu, fizinio bei psichologinio smurto prevencija.
Asociacija „Aktyvus jaunimas“ yra ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas – jaunimo tarptautinių galimybių kūrimas bei pilietiškumo skatinimas. Dirbdami su jaunimu savo veikloje pasitelkiame neformalų ugdymą, rengiame diskusijas ir mokymus jiems aktualiomis temomis. Tuo siekiame sudominti jaunimą įsitraukti į viešojo valdymo procesus! |
Asociacijos „Dzūkijos vaikai“ misija – įvairiais būdais telkti Dzūkijos regiono bei respublikos visuomenę visokeriopai paramai, diegiant ir vystant neformalųjį švietimą regiono vaikų globos namuose bei ieškant naujų ir palaikant tradicinius tų namų auklėtinių integracijos į visuomenę metodus.
Laisvalaikio, poilsio ir pramogų jaunimui organizavimas.
Asociacija „Jaunieji liberalcentristai (JLC) yra nepriklausoma nevyriausybinė jaunimo organizacija, jungianti nuosaikiai liberalių pažiūrų jaunimą. Pagrindiniai mūsų tikslai: Remti konstitucinės demokratijos, pilietinės visuomenės ir liberalios rinkos vystymąsi. Skatinti jaunimo iniciatyvą ir aktyvų dalyvavimą politiniame procese. Propaguoti jaunimo tarpe tarpusavio supratimo, bendradarbiavimo ir tolerancijos idėjas.
Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“ — tai nevyriausybinė jaunimo organizacija, įkurta 2004 metais.
Misija: veikti jaunų žmonių labui, tobulinant jų bendruosius gebėjimus, kuriant aplinką, palankią tobulėjimo proceso įgyvendinimui, bei stiprinant vidinį organizacijos potencialą, kurio dėka bus užtikrinta aukšta įgyvendinamos veiklos kokybė ir efektyvumas.
Vizija: „Jaunimo iniciatyvinė grupė“ – tai jaunų žmonių komanda, aktyviai veikianti tiek savo, tiek kitų jaunų žmonių tobulėjimo ir įgalinimo link, savo darbo procese sukurianti dinamišką erdvę, kurioje vyksta efektyvus mokymasis.
Veiklos tikslai:
1. Tobulinti jauno žmogaus bendruosius gebėjimus.
2. Kurti aplinką, palankią jauno žmogaus tobulėjimui.
3. Stiprinti organizacijos „Jaunimo iniciatyvinė grupė“ potencialą.
Verslus jaunimas mūsų klube:
• gauna žinių reikalingų verslui įsteigti, plėsti;
• ugdo norimus įgūdžius, būdo savybes, susidaro savo siekiamus tikslus;
• susitinka su sėkmingais verslininkais, specialistais;
• žaidžia strateginius žaidimus;
• aptarinėja verslo literatūrą;
• kartu leidžia laisvalaikį.
JCI Šiauliai – tai vietinė organizacija, JCI Lietuva regioninė narė, kuri priklauso tarptautiniam JCI (Junior Chamber International / Tarptautiniai Jaunimo Rūmai) tinklui, vienijančiam apie 200 000 (18 – 40 m. amžiaus) narių iš 110 pasaulio šalių. JCI Šiauliai organizacija įregistruota 2002 m. kovo 20 d.
Pagrindinis JCI Šiauliai veiklos tikslas: Prisidėti prie pasaulio bendruomenės progreso, suteikiant jauniems žmonėms galimybę tobulinti lyderio, socialinio atsakingumo, verslumo ir komunikabilumo savybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.
Asociacija „MEMOVE“ yra sukurta jaunų MEnininkų, MOkslininkų ir VErslininkų, kurie ieško idėjų naujiems bendriems projektams kurti. Mūsų tikslas yra pateikti informaciją apie esamas jaunimo programas, studijų,darbo ir tobulinimosi galimybes. „MEMOVE“ skatina ir remia asmeninį ir profesinį tobulėjimą,rengia tarptautinius projektus ir vietos renginius jaunimui.
Siekia suburti rajono jaunimą, su jaunimu dirbančiais ir jaunimo organizacijas.
Bendradarbiauja su kitų bendruomenių jaunimu. Siekia kaimo jaunimo užimtumo, organizuoja renginius, išvykas.
Lietuvos skautijos narė – asociacija „Plungės skautai“ – patriotinė jaunimo ugdymo organizacija, savo veiklą grindžianti šūkiu „Dievui, Tėvynei, Artimui“.
Asociacija „Skambėjimas“ yra nevyriausybinė, pelno nesiekianti organizacija dirbanti su jaunimu Kalvarijoje. Organizacija vienija apie 50 narių. Kolegialus organizacijos valdymo organas yra 7 asmenų Asociacijos valdyba. Organizacijos tikslai yra: sakralinės, profesionaliosios muzikos sklaida; kokybiškos kultūrinės pasiūlos ir nauju muzikinių tradicijų kūrimas; bendradarbiavimo, savanorystės skatinimas; nusikalstamumo ir žalingų įpročių, fizinio bei psichologinio smurto prevencija.
Asociacija „Skeptiškas jaunimas“, tai organizacija vienijanti jaunus žmones, kurie skatina ir vertina racionalų mąstymą, skepticizmą, mokslo populiarinimą ir sveikatingumą. Mūsų organizacijos pasaulėžiūra, pagrįsta moksliniu požiūriu ir humaniška vertybių sistema, laisva nuo bet kokios religijos, dogmos ir savavališko valdžios priėmimo. Mes siekiame laisvos, demokratiškos, tolerantiškos visuomenės, gerbiančios kritinį mąstymą, dialogą, atsakomybę, žodžio laisvę ir žmogaus teises. Pagrindiniai mūsų įrankiai yra mokslas ir technologijos, kuriuos naudodami sugebame geriau suprasti mus supantį pasaulį.
Mes esame Kėdainių savanoriai „Spindulys“!
Mūsų grupę sudaro moksleiviai iš įvairių Kėdainių miesto ir rajono mokyklų bei jaunatviškos, nuoširdžios ir supratingos vadovės. Mes visi skirtingi, bet atradę bendrą tikslą susibūrėme kartu ir mėginsime, kaip tikri saulės spinduliai, prašviesinti visų jūsų dienas. Kviečiame prisijungti prie mūsų!
Asociacijos tikslas – propaguoti sveiką gyvenseną, populiarinti futbolo žaidimą, skatinti vaikų ir jaunimo užimtumą.
Asociacija „Visuomenės pažangos institutas“ yra ne pelno siekianti visuomeninė organizacija, siekianti tenkinti kultūrinius, pilietinius ir kitus poreikius vykdant visuomenei naudingą veiklą. Taip pat skatinti visuomenės narių mokymąsi visą gyvenimą, sudaryti jiems kuo palankesnes sąlygas tobulėti, plėsti akiratį, vystyti darbo bei meninius įgūdžius, ugdyti kultūrines ir kitas vertybes, siekiant formuoti pažangią, kūrybišką asmenybę.
Asociacija "Zarasų jaunimo lyga" įsikūrė 2010 m. lapkritį. Šią asociaciją įkurti paskatino noras didinti Zarasų rajono jaunų žmonių užimtumą, skatinti socializacijos procesus, ugdyti pilietiškumą bei patriotiškumą savo kraštui. Vos tik įsikūrusi ir radusi grupelę bendraminčių organizacija pradėjo aktyvią veiklą. Asociacija "Zarasų jaunimo lyga" netrukus prisijungė prie bendros Zarasų rajono jaunimą vienijančios asociacijos „Zarasų jaunimas“ ir jau gruodžio mėnesį drauge organizavo akciją "Padovanok spindulėlį šviesos". Jos metu Zarasų rajono gyventojai bei svečiai galėjo padovanoti žaislų ar knygų rajono kaimiškosioms bendruomenėms. Pirmoji akcija buvo sėkminga ir užtikrino asociacijos pagrindinių tikslų įgyvendinimą - paragino jaunus žmones tapti socialiai aktyvesniais pilietinės visuomenės nariais, paskatino jaunimo organizacijų tarpusavio bendradarbiavimą bei, svarbiausia, suteikė galimybę pagelbėti savo rajono bendruomenėms. Asociacija "Zarasų jaunimo lyga" siekia skatinti jaunimą kuo aktyviau reikštis visuomenės gyvenime, viešai išsakyti savo idėjas ir mintis rajono visapusiško vystymosi klausimais. Nemiegokime, nes būtent mes visi drauge galime kurti tokią bendruomenę, apie kokią iki šiol tik tyliai svajojome! Asociacija "Zarasų jaunimo lyga" - už teigiamas iniciatyvas MŪSŲ rajone!!!
Druskininkų stalo žaidimų klubo „Board Punks“ ištakos – 2016 m., tačiau klubo gimtadienis – 2017 gegužės 13 d., kuomet surengtas pirmasis stalo žaidimų konventas PineCon 2017. Klubas organizuoja stalo žaidimų vakarus, naktis ir kitus renginius, įprastai renkasi Druskininkų jaunimo užimtumo centre Veisiejų g. 17, konferencijų salėje III a. 2018 m. projekto „Žaidimų pandemija“ ir bendrų veiklų su JUC metu sustiprėjęs klubas surengė antrąjį „PineCon 2018“ ir tapo oficialia NVO – įsteigiama asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas. Organizacija ne tik rūpinasi kokybišku jaunimo laisvalaikio užimtumu Druskininkų savivaldybėje, organizuodama stalo žaidimų vakarus, naktis, turnyrus, kūrybines miniatiūrų dirbtuves, fantastinių knygų skaitymus, vaidmenų žaidimo sesijas ir kitas veiklas, bet ir prisideda prie miesto švenčių, veda užsiėmimus stovyklose bei telkia savanorius. 2019 m. Asociacija surengė jau trečiąjį stalo žaidimų konventą „PineCon 2019“ su žinute „žaidimas – dalykas rimtas“ ir išties, anot klubo atstovų, žaidimas yra „viena iš geriausių mokymosi formų, ji įtraukianti ir smagi, sukurianti draugišką, žaismingą, tačiau kartu ir konkurencingą aplinką, kurioje sprendžiamos iškilusios problemos, mokomasi iš klaidų, o žaidimo elementai tampa metaforomis ir analogijomis, padedančiomis susieti ir įsisavinti turinį.“
JCI Sostinė – vietinis tarptautinės jaunųjų lyderių ir verslininkų organizacijos Junior Chamber International (JCI) skyrius Vilniuje, vienijantis jaunus (18 – 40m.), verslius ir socialiai atsakingus žmones.
„NAjS“ – Neringos jaunimo apskritasis stalas - tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija vienijanti Neringos jaunimą.
Asociacija vienija verslo, mokslo, kultūros, švietimo, meno, sporto atstovus norinčius kartu kurti bei įgyvendinti savo idėjas siekiant bendruomeniškumo. Asociacijos veiklos tikslai: laisvalaikio organizavimas; neformalus ugdymas; pagalba nevyriausybinėms organizacijoms; pilietinis ugdymas; profesinis tobulinimas; savanoriškos veiklos skatinimas ir organizavimas; tarptautinis bendradarbiavimas; verslo skatinimas; vietos bendruomenių vystymas.
Verslo ir lyderystės akademija „In corpore“ siekia suburti skirtingų sričių atstovus po vienu stogu, galinčius ir norinčius prisidėti prie asociacijos veiklos vystymo, . organizuoja vaikų ir jaunimo neformalų ugdymą, rengia mokymus, seminarus, stovyklas ir renginius skatinančius jaunimo aktyvumą. Savo veikla asociacija stengiasi įkvėpti kurti ir įgyvendinti savo sumanymus ne tik vietos bendruomenės lygmeniu, bet ir siekiant tarptautinio bendradarbiavimo, skatina pilietinį ugdymą bei savanoriškos veiklos organizavimą.
Visalaukės kaimo bendruomenė veikia Visalaukės kaime, vienija socialiai aktyvius Visalaukės kaime gyvenančius, jame dirbančius ar kitaip su Visalaukės kaimu susijusius fizinius asmenis, bei jame registruotus ar veiklą vykdančius juridinius asmenis.
Asociacija Žiežmarių aktyvaus jaunimo klubas – tai veiklių žmonių grupė nusprendusi, jog jų pačių ir aplinkinių gerovė didžiąja dalimi priklauso nuo savomis jėgomis sukurto indėlio. Asociacijos įkūrimas, tai žingsnis link konstruktyvesnio ir produktyvesnio miestelio gyventojų įsitraukimo į įvairią veiklą. Aktyvių žmonių klubas skatina veiklumą ir užimtumą daugelyje kultūrinių sričių, kurios prisideda prie kasdienio žmogaus ir bendruomenės ugdymo bei tobulėjimo. Sportas, kinas, šokiai ar savanoriška veikla, tai vieni iš tikslų, sukuriančių žmonėms galimybes bendravimui bei bendradarbiavimui. Taip pat, remdamasi vakarų valstybių patirtimi, asociacija kaip vieną savo tikslų kelia gyventojų įtraukimą į savo miestelio valdymą. Žodis „jaunimas“ ne atsitiktinai įtrauktas į asociacijos pavadinimą. Jis rodo teikiamą pirmenybę jaunatviškoms, naujoms bei modernioms idėjoms, skatinančioms atsisakyti konservatyvaus stereotipinio požiūrio.
Projektas „Ateities lyderiai”, pasitelkdamas buvusius mokinius, judančius sėkmingos karjeros link, stengiasi mažinti miesto ir regiono atotrūkį, suteikdamas mokiniams galimybę pabendrauti su labiau patyrusiais. Kiekvienas prie organizacijos prijungiantis gimnazistas yra supažindinamas su mentoriumi, gimnaziją jau baigusiu ir dabar studijuojančiu arba dirbančiu žmogumi. Mentorius pagrindinis tikslas – įkvėpti drąsos imtis naujų veiklų, iššūkių, paskatinti nebijoti ateities, aplinkinių kalbų ir eiti unikaliu savo karjeros keliu. Tokiu būdu siekiame didinti mokinio pasitikėjimą savo jėgomis, kuris yra ypatingai svarbus pradedant savarankišką gyvenimą. Jeigu susidomėjai, parašyk mums.
Ateitininkai siekia sudaryti palankias galimybes jaunimo saviugdai ir aktyviam dalyvavimui kultūriniame, visuomeniniame, religiniame krašto gyvenime. Ateitininkų principai – katalikiškumas, inteligentiškumas, tautiškumas, visuomeniškumas ir šeimyniškumas – apima svarbiausias asmenybės raiškos sritis, o pati organizacija yra paremta asmenišku, aktyviu bei demokratiniu narių dalyvavimu. Moksleivių ateitininkų susitikimai vyksta reguliariai, juos veda studentai. Taip pat ateitininkai organizuoja renginius moksleiviams ir studentams, rengia vaikų vasaros stovyklas.
Ateitininkų organizacija siekia ugdyti jaunuolius, turinčius stiprią tautinę ir katalikišką savimonę, gebančių aktyviai ir kūrybingai reikštis įvairiose gyvenimo ir kūrybos srityse, kurie darytų ženklią ir teigiamą įtaką šiuolaikinei Lietuvos jaunimo kultūrai. Tai daroma per neformalų jaunimo ugdymą, nuolatinę veiklą kuopose su kuopų globėjais, akademinius savaitgalius, akademijas, stovyklas.
Tai religinė jaunimo organizacija, jungianti katalikišką jaunimą. Susidraugavimo, auklėjimosi, lavinimosi tikslų siekianti organizacija, vadovaujasi principu „Viską atnaujinti Kristuje“. Ateitininkų šūkis „Dievui ir Tėvynei“. Organizacija rajone veikia nuo 1989 metų, ypač aktyviai dirbusi Pasvalyje 1989 – 1994 m, vadovaujama kunigo Gintaro Joniko. Senos tradicijos, siekiant inteligentiškumo ir tautiškumo, išliko tarp Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės Bitės vidurinėje mokykloje veikiančios organizacijos narių.
Raseinių Atviros jaunimo erdvės misija – atviros ir saugios erdvės darbui su jaunimu ir jaunimo veiklai organizavimas.
Šios erdvės funkcijos:
- užtikrinti ilgalaikį užimtumą, atsižvelgiant į jauno žmogaus poreikius ir interesus,
- atlikti nusikalstamumo, žalingų įpročių ir kitų psichosocialinių problemų prevenciją
- konsultuoti jaunimą jiems rūpimais klausimais.
Raseinių Atviros jaunimo erdvės misija – atviros ir saugios erdvės darbui su jaunimu ir jaunimo veiklai organizavimas.
Šios erdvės funkcijos yra užtikrinti ilgalaikį užimtumą, atsižvelgiant į jauno žmogaus poreikius ir interesus, atlikti nusikalstamumo, žalingų įpročių ir kitų psichosocialinių problemų prevenciją bei konsultuoti jaunimą jiems rūpimais klausimais.
Šiaulių rajono jaunimo centras veikia nuo 1998 m. Iniciatorius ir įkūrėjas verslininkas Ramūnas Karbauskis. Nuo 2007 m. Šiaulių rajono jaunimo centras dirba pagal atvirų jaunimo centrų koncepciją.
Klubas užsiima baikerių judėjimo propagavimu ir palaikymu, laisvalaikio organizavimu.
Jaunimas organizuoja įvairius renginius, bendradarbiauja su bendruomenėmis ir įvairiomis jaunimo organizacijomis.
Mes dirbame dėl jaunimo tobulėjimo. Domimės savanoryste, tarptautiniu bendradarbiavimu, verslumo skatinimu, jaunimo problemų sprendimu.
Mes dirbame dėl jaunimo tobulėjimo. Domimės savanoryste, tarptautiniu bendradarbiavimu, verslumo skatinimu, jaunimo problemų sprendimu.
Jaunimo organizacija „Jaunatis“ savo veiklą pradėjo vykdyti dar oficialiai neįsikūrusi: prieš lapkričio 1 d. buvo tvarkomos Degučių kapinės. Taip pat, Degučių vaikams ir jaunimui bendruomenės namuose buvo surengusi filmo peržiūrą. Nors asociacijos narių skaičius nėra didelis, tačiau ji vienija aktyvų jaunimą norintį prikelti gimtąjį kaimą naujam gyvenimui. Pagrindinis asociacijos tikslas: telkti ir ugdyti Degučių kaimo jaunimą siekiant užtikrinti jo užimtumą, skatinti prasmingas ir visuomenei naudingas veiklas. Asociacijos uždaviniai: telkti jaunimą bendroms, aktualioms problemoms spręsti, skatinti jaunimo iniciatyvumą, tarpusavio supratimą, plėtoti jaunimo turimus sugebėjimus, ugdyti jaunimo verslumą, plėsti turiningo laisvalaikio pasiūlymą jaunimui ir kt.
Draugija „Ariogalos vienybė" vienija neabejingą futbolui ir aplinkai jaunimą, kuris ne tik sportuoja ir siekia tobulėti, bet ir patys kuria bei prižiūri reikalingą infrastruktūrą, prisideda prie Ariogalos miesto viešų erdvių priežiūros, Raseinių rajono vaikų ir jaunų žmonių užimtumo didinimo. Aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose - nuo sporto iki kultūros.
Veiklos tikslas: siekti tolerancijos tarp skirtingų rasių, tautybių, politinių pažiūrų, lyčių ir kitų socialinių grupių.
Ekologų klubas „Žalioji žemė“ įkurtas 1998 metais. Nuo pat įkūrimo klubo tikslas – vykdyti visuomenės (ypač jaunimo) švietimą aplinkosaugos klausimais, prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Klubo veikla:
- informacijos sklaida aktualiais ekologiniais klausimais;
- ekologinė arba „žalioji‘ savanorystė įvairių ekologinių akcijų metu, nacionaliniuose, regioniniuose parkuose, gyvūnų priežiūros įstaigose;
- bendradarbiavimas su mokslininkais, kitomis gamtosauginėmis įstaigomis, vykdant įvairaus pobūdžio stebėjimus, tyrimus;
- talkinimas aplinkosaugininkų veiklai;
- gamtosauginių projektų inicijavimas ir vykdymas.
Klubas „Žalioji žemė“ turi per 30 aktyvistų. Organizacija nuolat plečiasi, aktyviai ieško naujų narių Klaipėdoje, Gargžduose ir Kretingoje.
Elektrėnų savivaldybės jaunimo užimtumas, savanorystės idėjų skatinimas, sporto populiarinimas.
Pilietiškumo ugdymas, laisvalaikio užimtumlas.
Erasmus Studentų Tinklas ESN Lietuva tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti principu „studentai padeda studentams“. ESN Lietuva nariai – jauni žmonės, savanoriškai padedantys studentams, atvykstantiems į Lietuvą pagal studijų mainų programas, prisitaikyti ir integruotis naujoje aplinkoje. Organizacija taip pat puoselėja tarpkultūrinę komunikaciją, toleranciją bei tarpusavio supratimą, skatindama užsienio ir Lietuvos studentus, sugrįžusius iš mainų, dalintis svetur sukauptomis patirtimis. ESN KUK mentoriai siekia, kad ERASMUS ir mainų studentai lengviau integruotųsi į jiems naują aplinką ir savo viešnagę Lietuvoje prisimintų kaip vieną smagiausių įvykių savo gyvenime! Organizuojami įvairūs laisvalaikio praleidimo būdai (pvz. kelionės po Lietuvą, tarpkultūriniai vakarai, filmų peržiūros, piknikai ir pan.), taip pat – socialinės akcijos (Social ERASMUS). Jei turi laisvo laiko, nori patobulinti savo anglų (ir ne tik) kalbos žinias, pabendrauti su įvairiais žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių ar tiesiog tapti įdom-ESN-iu, ateik ir prisijunk prie mūsų. Mes laukiame Tavęs!
Europos jaunimo parlamentas (EJP) skatina jaunimo nepriklausomą mąstymą ir ragina aktyviai dalyvauti viešajame valstybės gyvenime. Nuo pat EJP įkurimo jau galima skaičiuoti dešimtis tūkstančių jaunuolių, kurie dalyvavo regioninėse, nacionalinėse ir tarptautinėse sesijose. Taip pat, EJP duoda didžiulį postūmį vienijant Europą. Šiandien EJP yra viena iš didžiausių Europinių platformų, kurios veikla yra orientuota į politinius debatus, tarpkultūrinius susitikimus, politinį mokomąjį darbą ir įdėjų mainus tarp jaunų žmonių iš visos Europos. EJP susideda iš 40 Europos šalių nacionalinių komitetų t.y. organizacijų tinklo, kuriame dalyvauja tūkstančiai jaunų žmonių savanoriavimo paskatomis.
The European Law Students' Association yra didžiausia ne pelno siekianti nevyriausybinė organizacija pasaulyje, vienijanti teisės studentus ir jaunuosius teisininkus. 1997 m. ELSA gavo Jungtinių Tautų patarėjo statusą. ELSA MRU filialas Mykolo Romerio universitete įsteigtas 1999 m. ELSA rūpinasi jaunų žmonių teisiniu švietimu, organizuoja paskaitas, diskusijas, jaunųjų teisininkų konkursus, stažuotojų mainus. Organizacijoje veikia daug sričių, iš kurių populiariausios yra S&C, AA bei STEP sritys. Naujiems ELSA nariams suteikiamos galimybės iš karto aktyviai įsilieti į organizacijos veiklą.
The European Law Students' Association yra didžiausia ne pelno siekianti nevyriausybinė organizacija pasaulyje, vienijanti teisės studentus ir jaunuosius teisininkus. 1997 m. ELSA gavo Jungtinių Tautų patarėjo statusą. ELSA VDU yra nacionalinės grupės ELSA Lietuva filialas. ELSA rūpinasi jaunų žmonių teisiniu švietimu, organizuoja paskaitas, diskusijas, jaunųjų teisininkų konkursus, stažuotojų mainus. Organizacijoje veikia daug sričių, iš kurių svarbiausios yra S&C, AA bei STEP sritys. Naujiems ELSA nariams suteikiamos galimybės iš karto aktyviai įsilieti į organizacijos veiklą.
ELSA Vilnius – seniausias ir pats pirmasis ELSA Lietuva filialas, vienijantis Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentus bei jį baigusius jaunuosius teisininkus. ELSA Vilnius vykdo lokalinio, nacionalinio ir tarptautinio lygio veiklą, paremtą nustatytomis ELSA veiklos sritimis. Dauguma narių veikia AA ir S&C srityse, kuriose jie įtraukiami į aktyvų darbą, gauna praktinių organizacinių įgūdžių. Aktyviai vykdoma STEP veikla leidžia pajausti, ką reiškia priklausyti tarptautinei organizacijai. Studentai turi galimybę ne tik patys išvykti stažuotis į kitas valstybes, bet ir patys ieškoti stažuočių bei bendrauti su atvykstančiais į Lietuvą stažuotojais. Organizacija siekia neapsiriboti renginiais skirtais tik VU TF studentams, todėl bendradarbiauja su kitomis organizacijomis ir kasmet surengia su jomis bent kelis renginius. Pasidalink savo idėjomis, žiniomis bei iniciatyva! Junkis prie mūsų! Kreipkis į ELSA Vilnius generalinį sekretorių el.paštu: secgen@elsa-vilnius.org
Genių Beržyno asociacija, tai bendruomenė kuri rūpinasi žmonių geresniu gyvenimu Genių kaime. Šeštadieniais mūsų asociacijoje vyksta būreliai vaikams,kuriuose jie lavina savo dailės,teatro,sporto ir technologijų įgudžius!
Grūžių krašto kaimo bendruomenės jaunimo iniciatyvinės grupės siekis – suburti aktyvų vietinį jaunimą, pritraukti į veiklą išvykusius iš gimto krašto, buvusius bendruomenės narius. Savo veiklomis skatinti jaunus žmones aktyviai dalyvauti ekologinių idėjų švietime ir plėtojime, kaimo bendruomenės gyvenime, veikti išvien, siekti bendro tikslo panaudojant pagarbos ir tolerancijos principus. Skatinti domėtis, dalyvauti ekologinių sprendimų, darnios raidos, ekologiškos kultūros idėjos plėtroje bei atsakingos gyvensenos skatinime.
VJO „Jaunimo mainai ir bendradarbiavimas“ (JMB) – viena iš tarptautinės nevyriausybinės jaunimo organizacijos Youth for Exchange and Understanding (YEU) nacionalinių atšakų. Organizacija skatina glaudų jaunimo iš skirtingų kultūrų, religinių bendruomenių, politinių sistemų bendradarbiavimą, siekia užtikrinti informacijos bei patirties sklaidą, tarpkultūrinį bendradarbiavimą, pilietiškumo skatinimą. Šiuo metu JMB vienija apie 40 tiek tarptautiniu, tiek nacionaliniu lygiu aktyvių jaunų žmonių. Organizacijos pagrindinė veikla yra projektai, seminarai, mokymai nacionaliniu ir tarptautiniu mastu bei jaunimo mainai.
Krepšinis, laisvalaikio organizavimas.
Šakių rajono informacinių technologijų klubas – naujas požiūris į IT technologijas. Naujas požiūris į mokslą. Šiuo metu pagrindinė veikla – projektas „ROBOTS CLUB“.
Tikslas – tenkinti viešuosius interesus, vykdant visuomenei naudingą veiklą kultūrinėje, meninėje, švietimo, mokslinėje, ugdymo, pilietiškumo skatinimo, verslumo skatinimo ir kt. srityse.
Organizacijos veiklos sritis – jaunimo užimtumas. Jaunųjų krikščionių demokratų sąjunga veikia Pasvalyje nuo 1999 m. Šis judėjimas propaguoja krikščioniškas demokratines idėjas ir jungia jaunus žmones nuo 18 metų bendrai įdėjai, kultūrinei ir pažintinei veiklai.
Jaunieji krikščionys demokratai (JKD) – nevyriausybinė organizacija, kuriai svarbios šios vertybės: demokratija, pagarba individo teisėms ir laisvei, solidarumas, subsidiarumas. Mūsų misija: Išlaikydami ir puoselėdami krikščioniškosios demokratijos vertybes, ugdome Lietuvos pilietinį sąmoningumą, iniciatyvumą tam, kad patys kurtume savo ir Lietuvos ateitį pasaulinėje bendruomenėje.
Organizacijos šūkis – tikėjimo išsaugojimas ir pagalba vargstantiems. Organizacijos pagrindinės veiklos sritys:
• projektas „Maistas ant ratų“;
• vienišų senelių slauga ir priežiūra namie;
• vaikų dienos centrai;
• jaunimo veikla (jaunimas nuo 14 iki 29 savanoriškais pagrindais aktyviai dirba su vienišais seneliais, našlaičiais, vaikais iš vaikų namų ar daugiavaikų šeimų visoje Lietuvoje, dalyvauja seminaruose, tarptautiniuose susitikimuose).
Organizuoja mokymus, stovyklas, rūpinasi jaunimo tautiniu, patriotiniu ugdymu. Įsitraukia į savanorystę.
Jaunimo asmeninio tobulėjimo centras – tai su jaunimu dirbanti pelno nesiekianti organizacija, kurios pagrindinė misija yra programos „Tarptautiniai jaunimo apdovanojimai“ populiarinimas Lietuvoje. Pagrindinės organizacijos veiklos sritys ir tikslai:
- Vykdyti ir skleisti „Tarptautinių jaunimo apdovanojimų“ programą, užtikrinti jos įgyvendinimo kokybę ir bendradarbiauti tarptautiniame programos tikle.
- Skatinti ir sudaryti sąlygas aktyviam jaunimo dalyvavimui vietiniu ir tarptautiniu lygmeniu.
- Skleisti neformalaus ugdymo idėjas ir mokyti neformaliu ugdymu besidominčius asmenis.
Pagrindiniai COFA tikslai yra skatinti vaikus ir jaunimą dalyvauti neformalaus ugdymo veiklose, sudaryti galimybes vaikams ir jaunimui patiems įgyvendinti jų idėjas, skatinti tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą, ugdyti veiklų ir kūrybingą jaunimą. Ypatingas dėmesys COFA veikloje yra skiriamas audiovizualinės išraiškos metodams - tokiems kaip raiška per foto ir video, socialinę mediją, dizainą, grafiką ir pan. COFA narius vienija idėja, kad jauniems žmonėms reikia sudaryti galimybes, sukurti erdvę, kuri paskatintų bei pagelbėtų jaunam žmogui įgyvendinti savo idėjas. COFA yra atvira visiems aktyviems ir kūrybingiems jauniems žmonėms, norintiems prisidėti prie COFA tikslų įgyvendinimo. Todėl COFA bendraminčiai yra visuomet laukiami su savo idėjomis, o nuolatiniai nariai gali jiems pagelbėti rengiant užsiėmimus, veiklas, projektus ar realizuojant kitas idėjas.
„LEMIK“ asociacijos idėja prasidėjo nuo kelių jaunų žmonių entuziazmo ir didelio noro dalyvauti įvairioje veikloje. Mes norime kurti naudingą ir įdomų laisvalaikį bei kartu mokytis ir mokyti kitus. Organizacija subūrė jaunuolius, kurie domisi verslu ir visuomeniniu gyvenimu. Visi mes turime talentų ir noro nuveikti kažką, kas teiktų ne tik asmeninę naudą, bet ir padėtų Panevėžio miesto ir rajono jaunimui tobulėti.
Mes aktyviai dalyvaujame viso rajono veikloje: organizuojame ekologines akcijas, konferencijas ir jaunimo sutikimus.
Aktyviai užsiimame labdaringa veikla. Administruojame ir patys rašome įvairius jaunimo projektus, kurie yra finansuojami įvairių Europos jaunimo programų. Esame pasirašę nemažai bendradarbiavimo sutarčių ir turime partnerių iš užsienio valstybių: Turkijos, Rumunijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Vokietijos, Italijos, todėl turime galimybę savo centro aktyvius dalyvius išsiųsti į kitose šalyse rengiamus projektus. Taip pat padedame rajono švietimo įstaigoms bei kitoms rajono jaunimo organizacijoms ruošti projektus, kuriuose galėtumėme visi kartu dalyvauti.
- Kitokia savaitė – pagrindinė jaunimo neformalaus ugdymo programa vidurinių mokyklų klasėms iš visos Lietuvos;
- Tarpkultūrinių jaunimo mainų, kitų tarptautinių projektų organizavimas;
- Teatro studija;
- Dalyvavimas Europos Savanoriškos tarnybos programoje;
- Savanorių klubo veikla;
- Proginių švenčių bei tradicinių „Babilono“ renginių organizavimas;
- Seminarai mokytojams, jaunimo bei kultūros darbuotojams.
Jaunimo centras „Būk savas“ yra nepelno siekiantis, iniciatyvus, aktyvus, atviras, ieškantis naujovių, demokratiškas jaunimo centras. Mūsų tikslas - telkti ir ugdyti jaunimą siekiant užtikrinti jo užimtumą bei savirealizaciją. Mes skatiname prasmingas ir visuomenei naudingas jaunuolių veiklas. Jaunimo centre jaunimas vykdydamas visuomenei naudingas veiklas neformaliai mokosi bendradarbiavimo, vadybos, pilietiškumo, tolerancijos,socialinio aktyvumo. Jaunimo centras „Būk savas“ organizuoja jaunimui skirtus mokymus, socialines akcijas, rengiame įvairius renginius.
Jaunimo darbo centras yra Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padalinys, padedantis jaunimui orientuotis socialinėje aplinkoje ir darbo rinkoje, savarankiškai spręsti savo užimtumo problemas. Pagrindinis Jaunimo darbo centro tikslas – padėti jaunimui greičiau integruotis į darbo rinką.
Tai atviras jaunimo centras, kuriame laukiamas 14 – 29 metų jaunimas. Vykdome įvairias veiklas, inicijuojame ir įgyvendiname projektus.
Organizuojame žygius Šešupe, Šešupės valymo akcijas bei kitus renginius, naudingus miestui. Konsultuojame dėl renginių organizavimo, padedame organizuoti renginius, kurie susiję su Šešupe.
Largo – asociacija, vienijanti Lietuvos muzikuojantį jaunimą. Veiklos pobūdis ir siekiai: plėstis, įtraukiant kuo daugiau veiklaus jaunimo ir kuo plačiau skleisti muziką.
Katalikiškos ideologijos klubas. Didelį dėmesį skiria moksleivių teatrui. Organizuoja gimnazistų teatrų festivalį.
Klubas skirtas moksleiviams. Klube veikia 6 erdvės:
- laisvo laiko (arbatos gėrimas, pasiplepėjimai su draugais, stalo žaidimai);
- kūrybinės pamokų ruošos;
- pokalbių erdvė;
- judesio;
- menų;
- diskotekų ir teminių vakarų.
Klubas „i-17“ veikia kasdien nuo pat 15h ir net iki 19h nuo pirmadienio iki penktadienio.
Tai geriausia vieta Tau ir Tavo draugui!
Ateik, išbandyk, įsitikink!
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir regionuose. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija „Jaunieji lyderiai“, ne pelno siekianti organizacija, kurios vienas iš tikslų ugdyti jaunų žmonių iniciatyvumą, kūrybingumą, kultūringą, harmoningą, sveiką gyvenseną, bendradarbiavimo bei lyderystės įgūdžius, gebėjimą pačiam atsinaujinti ir keistis.
Pagrindinė veikla – savanorystė. Skatina jaunimą prisidėti prie savanoriškos veiklos bei inicijuoja įvairias savanorystės akcijas ir projektus, ugdo jauno žmogaus pilietiškumą. Ketiname priimti savanorius iš visos Lietuvos ir užsienio šalių, taip pat suteikia savo organizacijos savanoriams galimybę vykti savanoriauti į kitus miestus ir šalis.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
2006 m. virtualioje erdvėje įdiegta užduočių valdymo sistema (UVS), kuri užtikrina galimybę visiems nariams efektyviai dalyvauti organizacijos veikloje, būti išgirstiems, demokratiškai reikšti savo nuomonę bei aktyviai bendrauti. Per kelerius metus Jaunimo organizacija DARBAS pasiekė, kad jaunimo politikos problemos būtų įtrauktos į Lietuvos Respublikos Vyriausybės programą. Organizacija turi daug partnerių visoje Europoje (Ispanijoje, Kipre, Prancūzijoje, Italijoje, Čekijoje, San Marine) - 2007 m. JOD iniciatyva buvo įsteigta Youth Democrats for Europe (YDE) asociacija, kurios misija - atstovauti Europos šalių jaunimo politiką.
2010 m. balandžio 17d. JOD tapo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) stebėtoja, o 2011 m. pavasarį LiJOT nare. Nuo 2011 m. gegužės mėnesio iki šiol mokymus skyrių nariams veda mokymų vadovė 4 temomis: komandos formavimas, viešieji ryšiai, projektų rašymas bei oratorystė. Šiuo metu JOD UVS'e praktiškai visas funkcijas, susijusias su organizacijos veikla bei dokumentais galima atlikti sistemoje. UVS funkcijas gali atlikti ne tik skyrių pirmininkai.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją. Vienu iš svarbiausių JOD ilgalaikių tikslų yra užtikrinti glaudžius ryšius tarp organizacijos ir jos narių. JOD siekia, kad organizacijos nariai galėtų realizuoti savo poreikius ir visuomeninė veikla jiems taptų papildomu motyvu siekiant profesinės karjeros.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir regionuose. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir regionuose. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir rajonuose. Tai suteikia galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir regionuose. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir rajonuose. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir regionuose. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Fondo uždaviniai – tenkinti Fondo narių poreikius ir uždavinius verslo srityse. Fondo veiklos rūšys:
• jauno žmogaus verslumo skatinimas;
• planuoti, organizuoti, rengti ir kontroliuoti jaunimo įgyvendinamus projektus;
• organizuoti ar rengti verslo, meno ar sporto konferencijas bei seminarus aktualiais klausimais fondo tikslams pasiekti.
Klubas buria teatro veikla besidomintį jaunimą nuo 14 metų, ugdo jo teatrinę saviraišką. Ieško jaunųjų talentų, aktyviai bendradarbiauja su jais, skatina ir remia jų kūrybą. Bendradarbiauja su respublikos ir užsienio jaunimo klubais, jaunimo teatrais. Rengia susitikimus su įdomiais krašto žmonėmis, susirinkimus, įvairius masinius renginius. Organizuoja įvairius kultūrinius ir švietimo renginius (seminarus, festivalius, konferencijas, parodas ir kt.). Rengia išvykas, žygius, organizuoja klubo narių vasaros stovyklas.
Klubo tikslai ir uždaviniai yra:
- plėtoti turizmą kaip aktyvaus poilsio, žmogaus rekreacinių poreikių tenkinimo priemonę, skiriant prioritetą aktyvioms keliavimo formoms, padedančioms ugdyti sveiką, ištvermingą, aukštos dorovinės kultūros žmogų;
- propaguoti įvairias sporto šakas, rengti turizmo technikos komandas, organizuoti jų sportinį darbą;
- organizuoti keliones, ekspedicijas, žygius, varžybas, sąskrydžius, stovyklas bei kitus turistinius, sportinius, pramoginius bei masinius sveikatingumo renginius;
- koordinuoti savo narių veiklą;
- padėti klubo nariams ginant jų teises, profesinius, ekonominius bei socialinius interesus, atstovauti klubo narių interesus valstybinėse, savivaldybės ir kitose institucijose bei organizacijose;
- organizuoti aktyvų laisvalaikio leidimą gyventojų tarpe;
- sudaryti sąlygas jaunimui užsiimti sportine ir turistine veikla.
Jaunųjų Konservatorių lyga (JKL) yra savarankiška, savanoriška visuomeninė Lietuvos jaunimo organizacija. Tai viena iš didžiausių tokio pobūdžio organizacijų Lietuvoje ir vienintelė, kurios veikla paremta konservatizmo ideologija ir vertybėmis. Jaunųjų Konservatorių lyga organizuoja daugybę konferencijų, forumų, mokymų, seminarų, diskusijų ir kitokių renginių, kuriuose yra įgyvendinami organizacijos tikslai. Taip pat organizuojame daug susitikimų su svarbiais valstybės ir visuomenės veikėjais, aptariame Lietuvos politinę padėtį, ieškome įvairių problemų sprendimo būdų.
Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) – tai viena iš seniausių Lietuvos jaunimo organizacijų, šiuo metu vienijanti daugiau nei tūkstantį jaunų žmonių visoje Lietuvoje. Tai savarankiška, savanoriška, nevyriausybinė Lietuvos jaunimo organizacija.
Kad įvykdytų užsibrėžtus tikslus, skyrius rengia įvairias diskusijas, seminarus, minėjimus, mokymus, vyksta į kitų skyrių ir bendrus visos Jaunųjų Konservatorių lygos renginius, aktyviai dalyvauja politiniame savo savivaldybės ir Lietuvos gyvenime. Taip pat skyriaus nariai atstovauja savo organizacijai ir skyriui kitų organizacijų renginiuose bei veikloje.
Skyrius siekia vykdyti JKL Įstatuose numatytus tikslus ir uždavinius. Propoguoti konservatizmo idėjas visuomenėje. Skatinti jaunimo pilietines iniciatyvas ir domėjimąsi politika. Analizuoti jaunimo socialines ir kultūrines problemas bei ieškoti jų sprendimo būdų. Organizuoti taikius susirinkimus ir masinius renginius. Plėtoti ryšius su jaunimo organizacijomis Lietuvoje ir užsienyje. Skatinti pozityvias jaunimo iniciatyvas bei valstybei naudingą jaunimo veiklą. Įgyvendinti JKL strategiją.
Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) – tai viena iš seniausių Lietuvos jaunimo organizacijų, šiuo metu vienijanti daugiau nei tūkstantį jaunų žmonių visoje Lietuvoje. Tai savarankiška, savanoriška, nevyriausybinė Lietuvos jaunimo organizacija.
Jaunųjų konservatorių lygos (JKL) veikla nukreipta į aktyvios ir atviros pilietinės visuomenės bei teisinės valstybės ugdymą, jaunimo skatinimą dalyvauti valstybės kūrimo, tobulinimo ir demokratizavimo darbuose, nacionalinį ir tarptautinį bendradarbiavimą su kitomis, panašia veikla užsiimančiomis organizacijomis, taip pat visuomenės įtraukimą į viešojo intereso gynimą ir saugojimą bei aktyvų dalyvavimą darant įtaką sprendimų priėmimo procesams.
Kad įvykdytų užsibrėžtus tikslus, skyrius rengia įvairias diskusijas, seminarus, minėjimus, mokymus, vyksta į kitų skyrių ir bendrus visos Jaunųjų Konservatorių lygos renginius, aktyviai dalyvauja politiniame savo savivaldybės ir Lietuvos gyvenime. Taip pat skyriaus nariai atstovauja savo organizacijai ir skyriui kitų organizacijų renginiuose bei veikloje.
Jaunųjų krikščionių demokratų organizacijos (JKD) Vilniaus skyrius populiarina Vilniaus mieste Jaunųjų krikščionių demokratų vertybes: demokratiją, pagarbą individo teisėms ir laisvei, solidarumą, subsidiarumą (vietiniame lygyje kylantys iššūkiai turi būti sprendžiami kaip galima žemesniame lygyje, kadangi tik taip bus pasiektas maksimalus bet kokio veiksmo efektyvumas). Jauniesiems krikščionims demokratams svarbu, jog organizacijos nariai būtų mąstantys, atviri, neabejingi savo ir Tėvynės ateičiai.
Klubas jungia jaunus, kuriančius, ieškančius ir įdomius 16 – 20 metų moksleivius, studentus. Narių daugumą sudaro Gegužių vidurinės mokyklos, dirbančios pagal kryptingo meninio ugdymo programą, buvę ir dabar besimokantys moksleiviai. Klubo narių kredo: „Nelauk, pradėk kurti jau šiandien!“ Jaunųjų menininkų klubo „M-13“ veikla apima dailės parodų, konkursų, meno festivalių, meninių bei pilietinių akcijų organizavimą, aktyvų dalyvavimą miesto ir šalies kultūriniame gyvenime.
Pagrindinis Jonavos jaunimo centro tikslas – telkti ir ugdyti jaunimą, siekiant užtikrinti jo užimtumą bei savirealizaciją, skatinant prasmingas ir visuomenei naudingas veiklas. Jonavos jaunimo centre rasite:
- nemokamą vietą saviraiškai (šokiams, muzikuoti ir t.t.);
- futbolo ir teniso stalus;
- TV, namų kino sistemą, projektorių;
- mini virtuvėlę, kurioje galėsi iškepti blyną, užkąsti, išgerti kavos ar arbatos;
- nemokamą bevielį internetą;
- informacijos apie jaunimo veiklas ir užimtumo galimybes;
- stalą ir kėdes posėdžiams, debatams, susitikimams;
- minkštą kampą ir stalo žaidimus;
- kolegą, draugą, kompanioną.
Ką veikia JonAS?
- atstovavimas/dalyvavimas Jonavos rajono savivaldybės komisijose, jaunimo reikalų taryboje;
- dalyvavimas Lietuvos jaunimo reikalų tarybos (LiJOT) vykdomose veiklose;
- regioninės politikos plėtra ir „Apskritųjų stalų“ bendradarbiavimas;
- vykdomi jaunimo organizacijų poreikių ir situacijos tyrimai;
- seminarai, mokymai, susitikimai;
- jaunimo konferencijos/diskusijos/debatai;
- tarptautiniai jaunimo mainai;
- jaunimo organizacijų mugės atstovavimas/dalyvavimas Jonavos rajono savivaldybės komisijose, jaunimo reikalų taryboje;
- Jonavos „Apskritasis stalas“ į Jonavos rajono jaunimo reikalų tarybą deleguoja keturis asmenis, o likusius keturis – Jonavos rajono savivaldybė. Pagrindiniai jaunimo reikalų tarybos tikslai: bendradarbiaujant su Jonavos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatoriumi, padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, numatytose Lietuvos Respublikos jaunimo politikos pagrindų įstatyme bei kituose teisės aktuose;
- koordinuoti Jonavos rajono savivaldybės jaunimo politikos įgyvendinimą;
- užtikrinti jaunų žmonių dalyvavimą, sprendžiant Jonavos rajono savivaldybės jaunimo politikos klausimus;
- stiprinti bendradarbiavimą tarp Jonavos rajono savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų, verslo sektoriumi.
Jonavos sporto savanoriai – organizacija, kuri gimė Jonavos mieste. Ši organizacija vienija žmones mylinčius sportą, aktyvų laisvalaikį bei sveiką gyvenimo būdą, žmones, kurie nori įgauti įvairios patirties, tobulėti, taip pat keisti nuomonę apie savanorystę! Esame įkurti Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro iniciatyva, aktyviai gausėjant renginiams Jonavoje. Jonavos Sporto Savanoriai padeda organizuoti ir įgyvendinti sporto renginius, šventes visoje Jonavoje! Manome, kad galime ir mokame, visada stengiamės tobulėti ir įgauti kuo daugiau renginių organizavimo patirties! Manome, kad kiekvieno renginio puošmena – pavargę, tačiau visada laimingi savanorių veidai!
Vykdydamas savo veiklas Joniškio TVIC plėtoja turizmo ir verslo sektorių bei didina miesto patrauklumą ne tik turistams, bet ir potencialiems investuotojams, bei pristato Joniškį kaip patrauklų miestą.
Veikla trumpai:
- Turizmo srityje yra pristatomi rajono ir šalies turizmo rekreaciniai ištekliai, turizmo paslaugos.
- Verslo srityje teikiamos konsultacijos, pagalba pradedant ir plečiant verslą, vykdomi sklaidos renginiai, seminarai, reklama.
- Kaip ir kasmet, didelis darbuotojų dėmesys skiriamas jaunimo verslumui ir užimtumui skatinti, verslumo praktiniams įgūdžiams formuoti.
- Siekiant didinti Joniškio TVIC žinomumą jaunimo tarpe, buvo organizuoti informaciniai renginiai, kuriuose buvo pristatomi Joniškio turizmo ištekliai, turistinių maršrutų sudarymo metodika, pristatoma Joniškio ir Lietuvos verslo aplinka, situacija, dalyvauta „Karjeros dienoje“, kartu su Joniškio verslininkų asociacijos nariais suorganizuota diskusija su LPK pirmininku R. Dargiu.
- Bendradarbiaujama su mokyklomis, kultūros įstaigomis, jaunimo centrais, NVO, kaimo bendruomenėmis.
Vykdydamas savo veiklas Joniškio TVIC plėtoja turizmo ir verslo sektorių bei didina miesto patrauklumą ne tik turistams, bet ir potencialiems investuotojams, bei pristato Joniškį kaip patrauklų miestą. Veikla trumpai:
- Turizmo srityje yra pristatomi rajono ir šalies turizmo rekreaciniai ištekliai, turizmo paslaugos.
- Verslo srityje teikiamos konsultacijos, pagalba pradedant ir plečiant verslą, vykdomi sklaidos renginiai, seminarai, reklama.
- Kaip ir kasmet, didelis darbuotojų dėmesys skiriamas jaunimo verslumui ir užimtumui skatinti, verslumo praktiniams įgūdžiams formuoti.
- Siekiant didinti Joniškio TVIC žinomumą jaunimo tarpe, buvo organizuoti informaciniai renginiai, kuriuose buvo pristatomi Joniškio turizmo ištekliai, turistinių maršrutų sudarymo metodika, pristatoma Joniškio ir Lietuvos verslo aplinka, situacija, dalyvauta „Karjeros dienoje“, kartu su Joniškio verslininkų asociacijos nariais suorganizuota diskusija su LPK pirmininku R. Dargiu.
- Bendradarbiaujama su mokyklomis, kultūros įstaigomis, jaunimo centrais,NVO, kaimo bendruomenėmis.
Visuomeninė organizacija organizuojanti jaunimo užimtumo ir profesinio orientavimo veiklą. Padeda pagalbos prašantiems seniems, sergantiems, skurstantiems, neįgaliems vietos žmonėms spręsti buitines problemas, integruotis į šviečiamąją, kultūrinę, aplinkosauginę, sportinę bendruomenės veiklą.
Ypatingas dėmesys skiriamas jaunimo, pagyvenusių žmonių ir neįgaliųjų užimtumui. Jis skatinamas organizuojant sportinius, meninius, kultūrinius bei pilietiškumą skatinančius renginius, vykdant edukacines stovyklas, įgyvendinant neformalaus švietimo programas.
Fondas remia ir organizuoja paramą ligoniams, neįgaliesiems, pagyvenusiems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, socialiai remtiniems žmonėms, gabiems moksleiviams ir studentams, perspektyviems sportininkams ir gyvūnų globos organizacijoms.
Fondas siekia stiprinti ekologinį sąmoningumą, organizuodamas švietėjiškus renginius, savanoriškas talkas bei įgyvendindamas ekologinę aplinkos būklę gerinančius projektus.
Lietuvos skautija yra visuomeninė, laisvanoriška, nepolitinė organizacija, veikianti pagal įstatuose suformuluotus tikslus, principus ir metodą. Ji atvira Lietuvos gyventojams nepriklausomai nuo jų rasės, tautybės, religijos, lyties ar visuomeninės padėties. Lietuvos skautijos tikslas – ugdyti jaunus žmones, siekiant jų, kaip individų, atsakingų piliečių ir jų vietinės, nacionalinės ir tarptautinės bendruomenės narių, pilno fizinio, intelektualinio, socialinio ir dvasinio potencialo išraiškos. Lietuvos skautija yra Pasaulio skautų judėjimo organizacijos (World Organization of the Scout Movement) nacionalinė narė.
Pasaulio skautų judėjimo organizacija yra tarptautinė, nepolitinė ir susideda iš pripažintų nacionalinių skautų organizacijų. Pasaulyje yra daugiau nei 28 milijonai skautų ir skaučių, jaunimo ir suaugusių, 216 šalių ir vietovių. Tai didžiausias jaunimo judėjimas pasaulyje Lietuvos skautija yra didžiausia skautus vienijanti organizacija Lietuvoje. Ji vienija per 2000 skautų visuose Lietuvos regionuose.
Veiklos sritys: kultūra, sportas, pilietiškumas
Organizacijos tikslas – skatinti jaunimo iniciatyvas, atstovauti rajono jaunimo organizacijų interesams, organizuoti mokymus bei kitus renginius atsižvelgiant į jaunimo poreikius.
Kaišiadorių rajono liberalus jaunimas - tai išskirtinė ir vienintelė tokia nuostabi ir nepakartojama liberalias idėjas palaikanti organizacija visame Kaišiadorių rajone. Mūsų tikslas ne tik skleisti liberalizmą savo regione ar organizuoti įvairiausius renginius, bet ir plėtoti jaunimo pilietiškumą, sąmoningumą ir skatinti jų užimtą neformalia, savanoriška veikla. Jei laisvalaikiu norėtum nuveikti ką nors naudingo, sužinoti daugybės naujų dalykų ir susirasti liberalių draugų iš visos Lietuvos, tuomet nieko nelauk ir ateik pas mus!
Centro darbuotojai lanko parapijas, padeda organizuoti renginius, Kaišiadorių vyskupijos jaunimo dienas, konsultuoja jaunimo vadovus, plėtoja partnerystės ryšius su Vokietijos Magdeburgo vyskupijos jaunimo sielovados skyriumi, inicijuoja ir plėtoja jaunimo centrų tinklą dekanatuose ir parapijose, stiprina bendradarbiavimą su kitomis vyskupijoje veikiančiomis ir pastoracijos srityje dirbančiomis institucijomis.
Kalvarijos Juozo Balkaus skautų draugovė vykdo projektus, socialinę ir prevencinę veiklą, organizuoja stovyklas, renginius, vaikų ir jaunimo laisvalaikį, atstovauja ir gina organizacijos jaunimo interesus valstybės ir savivaldybės įstaigose, įmonėse, organizacijose.
Organizacija bendrai veiklai buria Kalvarijos savivaldybėje veikiančias jaunimo organizacijas, skatina jaunimo pilietinį aktyvumą, stiprina jo organizuotumą ir įtaką visuomenėje, atstovauja ir gina visuomenėje bei valdžios institucijose jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų interesams, dalyvauja formuojant, tobulinant ir įgyvendinant Kalvarijos savivaldybės jaunimo politiką.
Caritas vienija savanorius socialinei veiklai vykdyti ir plėtoti, dalija paramą maisto produktais, vykdant ES Maisto iš intervencinių atsargų tiekimo labiausiai nepasiturintiems asmenims Bendrijoje programą, organizuoja renginius, akcijas, atstovaudami vargstančiųjų interesams, bendradarbiauja su kitais Caritas skyriais, NVO ir vyriausybinėmis struktūromis, ieškodami finansavimo šaltinių socialiniams projektams vykdyti.
Klubas organizuoja vaikų ir jaunimo laisvalaikį, renginius, vykdo projektus, dalyvauja kitų organizacijų organizuojamuose renginiuose, susirinkimuose, atstovauja vaikams ir jaunimui valstybinėse ir savivaldos institucijose, gina jų teises ir interesus šiose institucijose.
Kastu International – tai organizacija, kuri buvo įkurta tam, kad padėtų žmonėms realizuoti savo troškimus įgyti aukštąjį išsilavinimą užsienyje. Joje dirba draugiškas ir atsakingas kolektyvas, kuris supranta, su kokiomis kliūtimis ar nesklandumais gali susidurti žmogus, ketinantis studijuoti užsienyje. Būtent todėl Kastu International konsultantai, ne tik suteiks jums nešališką informaciją apie galimybes studijuoti norimą specialybę svetur, bet ir lydės Jus viso stojimo metu. Norime pabrėžti, kadangi mūsų organizacija yra pasirašiusi sutartis su atstovaujamomis Danijos, Nyderlandų, Škotijos ir Didžiosios Britanijos aukštosiomis mokyklomis, visos Kastu International konsultacijos Lietuvos jaunimui yra nemokamos.
Organizuoja įvairius jaunimo renginius. Rengia projektus neformaliam jaunimo užimtumui organizuoti. Bendradarbiauja su kitomis jaunimo organizacijomis.
Veiklos sritys: pilietiškumas, kultūra, sveika gyvensena, sportas, viešieji ryšiai
Kauno liberalus jaunimas – tai jokiai politinei partijai nepriklausanti, liberaliai mąstančius žmones jungianti organizacija. Kauno liberalaus jaunimo susirinkimai vyksta kiekvieną antradienį, 18 valandą. Per susirinkimus diskutuojame aktualiomis temomis, aptariame būsimus renginius/akcijas/projektus, dirbame darbo grupėse.
Savanoriška, pilietinės savigynos savaveiksmė visuomenės organizacija. Lietuvos Šaulių Sąjunga yra sukarinta organizacija, integruota į Lietuvos gynybinę sistemą. Organizacija stiprina valstybės gynybinę galią, ugdo pilietiškumą ir tautinį sąmoningumą, plėtojame valstybės gynybos švietėjišką veiklą, teikiame pagalbą policijai bei civilinės saugos ir gelbėjimo sistemos institucijoms. Drauge su kariniu mokymu šauliai plačiai vykdo tautos kultūrinimo darbą. Vyksta įvairių kursų: pirmosios medicinės pagalbos, ugniagesybos ir t.t. Šauliai nuo pat susikūrimo populiarino dainą, muziką, sportą, lietuvišką žodį, kultivuoja sporto šakas: lengvąją atletiką, kovos menus, vandens sportą.
Tai vienintelis tokio pobūdžio centras Kauno mieste, kuriame sutelktos kompleksinės paslaugos paaugliams ir jaunimui, orientuotos į psichologinę pagalbą, sveikatos stiprinimą, prevencines sveikatos paslaugas 13 – 26 m. jaunuoliams, nesvarbu prie kokios gydymo įstaigos jie būtų prisirašę, teikiamos psichologų, socialinių darbuotojų, gydytojos ginekologės, gydytojo urologo, bendruomenės slaugytojos konsultacijos. Taip pat vyksta užsiėmimai grupėse, paskaitos, diskusiniai seminarai, akcijos, renginiai, konkursai ir pan. Visos teikiamos paslaugos yra nemokamos.
Kauno jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (KJOSAS) yra skėtinė jaunimo organizacija, įkurta 1996 m. rugsėjo mėn. 19 d. „Apskritasis stalas“ buvo viena pirmųjų sąjungų (jaunimo regioninių tarybų), vienijančių jaunimo organizacijas miesto lygmeniu. Jaunimo organizacijų steigimosi banga, kaip ir viso Lietuvos NVO sektoriaus plėtra, sutapo su padidėjusiomis galimybėmis pritraukti finansinių išteklių iš vakarų atėjusių fondų skirtų demokratijos plėtrai rytų ir centrinėje Europoje. Sąjungos kūrėjais tapo 18 tuo metu Kauno mieste aktyviai veikiančių jaunimo organizacijų. Šiuo metu sąjunga vienija 39 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizaciją.
Vizija:
Stipriausia regioninė jaunimo organizacijų sąjunga, pripažinta jaunimo politikos dalyvė ir patikima socialinė partnerė.
Misija:
Jungdami ir atstovaudami aktyviausias Kauno jaunimo organizacijas, identifikuojame ir sprendžiame jaunimui aktualias problemas.
Kauno kolegijos studentų atstovybė – visos kolegijos studentų veidas. Veidas turi daugybę išraiškų, jis – linksmas, protingas, susimąstęs, liūdnas ar susikaupęs. MES – studentų atstovybė – nuolat besikeičiantis ir vis kažkuo nustebinantis veidas. Esame linksmas, veiklus ir svarbiausia didelis bei darnus kolektyvas, kuris siekia užsibrėžtų tikslų. Mes tiek atstovaujame studentų interesams, tiek stengiamės gerinti studijų kokybę ir, žinoma, organizuojame renginius. Nestovime vietoje, nuolat judame, sukame galvas, kaip kultūrinti kolegijos studentus ir dėstytojus, atkreipti dėmesį į mums rūpimus dalykus. Mes aktyviai dalyvaujame akademiniuose ir socialiniuose kolegijos reikaluose. Esame viena didelė komanda, kuri dirba studentų labui ir jų gerovei.
Kauno kurčiųjų jaunimo organizacijos tikslai: rūpintis neprigirdinčių ir visiškai kurčių jaunuolių integracija į visuomenę; atstovauti kurčiųjų, ypač jaunimo, interesus.
Kauno rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalusis stalas“ tai yra savanoriška, aktyvi, nepolitinė ir ne pelno siekianti organizacija. Mes vienijame aktyviąsias Kauno rajono jaunimo organizacijas, su jaunimu dirbančias organizacijas, studentų atstovybes ar neformalias grupes. Mūsų veiklos tikslas – atstovauti bendruomenėse bei valdžios institucijose Kauno rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų interesus. Skatinti jaunimo užimtumą, suteikti visapusišką pagalbą organizacijoms, plėsti bendradarbiavimą su kitomis jaunimo organizacijų sąjungomis, spręsti jaunimo problemas esančias Kauno rajone. Kviečiame naujas jaunimo ar su jaunimu dirbančias organizacijas, studentų atstovybes, mokinių tarybas prisijungti prie mūsų sąjungos. Taip pat konsultuojame norinčias įsikurti jaunimo organizacijas, padedame parengti dokumentus ir finansuojame jų įsikūrimą. Mes norime Kauno rajoną padaryti gražesnį, vieningesnį, veiklesnį !!!
KTU Studentų atstovybė atstovauja Universiteto studentų interesams. Studentų atstovybę sudaro studentų susirinkimo (konferencijos) išrinkti studentai. KTU SA susideda iš aštuonių fakultetinių studentų atstovybių ir vienos centrinės atstovybės. KTU SA atstovauja studentams KTU Senate, rektorate, fakultetų tarybose ir Lietuvos studentų sąjungoje, kurioje turi itin svarų balsą.Renginiai, akcijos, projektai Tai Kaune ir visoje Lietuvoje žinomi renginiai ir festivaliai: „Dizaino dienos“, „InfoShow“, Kauno miesto studentų lyga (KMSL), studentų fakultetinių atstovybių organizuojamos fuksų stovyklos, krikštynos, kiti. Kiekvienais metais KTU SA vykdo ir dalyvauja daugybėje vietinių ir tarptautinių projektų. Tai galimybė susipažinti ir pabendrauti su Lietuvos ir užsienio universitetų studentais ar įvairių jaunimo organizacijų atstovais.
Atviroji jaunimo erdvė „JėGA“ – tai atviro darbo su jaunimu principais veikianti, Kazlų Rūdos jaunimą vienijanti vieta. Atvirai jaunimo erdvei pavadinimą sugalvojo tie patys jaunuoliai, kuriems ši vieta tapo neatsiejama jų laisvalaikio ir pomėgių erdve. Žodis JėGA – Jaunime, Gal Ateisi – tai tarsi raginimas jungtis į vieną stiprų kumštį, vieną stiprią jėgą ir kartu siekti geresnio laisvalaikio praleidimo būdų, kokybiškesnių pramogų, prasmingesnių darbų. Nors atviroji jaunimo erdvė „JėGA“ veikia ganėtinai trumpai, tačiau jos veiklos kryptis išaiškėjo jau po pirmųjų susitikimų su jaunimu – tai pagalba kitiems jauniems žmonėms, kuriems trūksta motyvacijos, noro, žinių ar paramos pasiekti didesnius tikslus gyvenime
Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ (toliau KRSJOS „Apskritas stalas“) pagrindinis tikslas – vienyti Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje veikiančias jaunimo organizacijas ir joms atstovauti. KRSJOS „Apskritas stalas“ apjungia 7 Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijas. Sąjungos tikslai siekti pokyčių jaunimo politikoje, kurie gerintų jaunimo organizacijų veiklos sąlygas, atstovauti jaunimui bei jaunimo organizacijoms valstybinėse institucijose, skatinti jaunimo organizacijų iniciatyvas, koordinuoti jaunimo organizacijų vienijimąsi, bendradarbiavimo, informacijos keitimosi srityse. KRSJOS „Apskritas stalas“ vykdo projektinę veiklą, aktyviai dalyvauja Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo reikalų tarybos veikloje.
Neformalus jaunimo ugdymas remiantis krikščioniškos moralės principais.
Socialiai ir pedagogiškai apleistų vaikų laisvalaikio organizavimas.
Lietuvos moksleivių sąjunga – visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti asociacija. Bendradarbiaudama su valstybinėmis ir nevalstybinėmis institucijomis, aiškindamasi moksleivių interesus, organizacija siekia prisidėti prie švietimo ir jaunimo politikos formavimo nacionaliniu lygmeniu.
Įsivaizduokite, kad moksleiviai jau mokykloje susipažįsta su sėkmę lemiančiomis nuostatomis, geba atrasti savo kryptį, prisiima atsakomybę už savo gyvenimą, išsilaisvina iš įvairių baimių ir stereotipų, tampa versliais ir sugebančiais kritiškai mąstyti, ima siekti savo svajonių... O jei tai taptų taip pat įprasta, kaip gebėjimas skaityti ar rašyti? Mes dirbame, kad ši vizija taptų realybe. Prisijunk! Viešoji įstaiga „Kitas variantas“ – tai nepriklausoma, savanorišku pagrindu veikianti organizacija, siekianti paskatinti ir padėti Lietuvos jaunimui išsikelti aiškius ir ilgalaikius gyvenimo tikslus, daug sparčiau ugdyti savo asmeninius gebėjimus, atrasti ir panaudoti visą savo potencialą.
Savo veikloje norime, kad moksleivis: mokėtų planuoti savo laiką; žinotų ką nori veikti ateityje; keltų ilgalaikius tikslus ir kryptingai jų siektų; būtų drąsus ir pasitikintis savimi; atsakingai ir sąžiningai žiūrėtų į savo pareigas ir veiklą.
Organizacija veikia nuo 2008 metų, šiuo metu jau apima tris miestus: Vilnių, Kauną ir Klaipėdą. Kiekviename meste veikia: lektorių, viešųjų ryšių, žmogiškųjų išteklių, renginių organizavimo komandos.
Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas A.L.L. (aktyviai leidžiantys laiką) – Klaipėdos regione gyvenančių žmonių klubas, kurio nariais gali tapti asmenys nuo 18 metų. A.L.L. organizuoja fiziškai aktyvias, pažintines ir turiningas laisvalaikio veiklas klubo nariams, jaunimui ir Klaipėdos regiono gyventojams. Klubas yra atviras, visada laukiantis naujų, aktyvių žmonių.
A.L.L. pagrindinis tikslas – skatinti aktyvų gyvenimo būdą, skiriant prioritetą aktyvioms keliavimo formoms, padedančioms ugdyti sveiką, ištvermingą, aukštos dorovinės kultūros žmogų.
Susipažinimas su krašto apsaugos ir šaulių sąjungos statutais, paskaitos apie Lietuvos kariuomenę, Šaulių sąjungos istoriją, politologiją, vadybą. Mokomasi topografijos, ginkluotės, šaudybos, taktikos, pirmosios medicinos pagalbos ir kt. Organizuojami žygiai ir dalyvavimas rikiuotėse valstybinių švenčių metu.