Kur nakvoti?

Airbnb

Airbnb – privati amerikiečių kompanija, dalijimosi ekonomikos bendrovė, leidžianti žmonėms siūlyti nuosavo būsto trumpalaikę nuomą. „Airbnb“ virtualiojoje erdvėje vienija apie 250 000 nuomotojų 34 000 miestų ir 192 šalys.

Booking.com

Booking.com misija yra suteikti žmonėms galimybę pažinti pasaulį, todėl siekdama užtikrinti sklandžias keliones įmonė investuoja į skaitmenines technologijas. Booking.com keliautojams pateikia didžiausią pasaulyje puikių viešnagės vietų pasirinkimą, įskaitant apartamentus, atostogų būstus, šeimos valdomus nakvynės su pusryčiais namus, prabangius 5 žvaigždučių kurortus, namelius medžiuose ir net iglu. Booking.com svetainę ir mobiliąsias programėles galima naudoti daugiau nei 40 skirtingų kalbų, jose siūlomi 28 415 905 nakvynės variantai, 148 631 kelionių kryptimis, 229 šalyse ir teritorijose visame pasaulyje.

CouchSurfing

CouchSurfing – tarptautinis tinklas, jungiantis keliautojus ir jų lankomas vietines bendruomenes. „CouchSurfing“ yra didžiausias apsikeitimo svetingumu tinklas pasaulyje su 3 mln. užsiregistravusių narių iš daugiau nei 200 šalių.

Internetinėje svetainėje nemokamai užsiregistravę dalyviai pateikia informaciją apie save, publikuoja asmenines nuotraukas bei, jei yra galimybė priimti svečius, informuoja apie nakvynės sąlygas savo namuose. Ieškantys kur apsistoti nariai tinkle gali vykdyti paiešką pagal vietą, lytį, amžių, aktyvumą bendruomenėje. Apnakvyndinimo trukmė, sąlygos, galimybė gauti namų raktą  visa tai yra svečio ir namų šeimininko susitarimo reikalas. Papildomi mokesčiai tinklo dalyviams nėra taikomi, nebent asmeniškai susitariama dalintis išlaidas, pavyzdžiui, už maistą.

Svečius priimantys yra raginami ne tik parūpinti nakvynę, bet ir pagal galimybę suteikti naudingos informacijos keliautojams: apie viešąjį transportą, lankytinas vietas, renginių vietas.

Home Exchange

Home Exchange – tai platforma, kurios pagalba gali apsikeisti namais. Juk kai keliauji, tavo namai dažnai lieka tušti. O kas, jeigu tavo namuose apsigyventų kitas keliautojas, o tu jo namuose? Tai puiki proga patrti įdomų nuotykį, užmegzti draugystę, bei sutaupyti pinigų!

Hourse Carers

Hourse Carers – platforma, kuri sujungia būsto turėtoju su gyvūnėlių ir namų prižiūrėtojais. Savo kelionės metu gali apsigyventi namuose, kurių savininkas nenori palikti vienų. Tau gali tekti prižiūrėti gyvūnėlį.

My Mini House

My Mini House – pasaulinė platforma kuri sujungia būsto turėtoju su gyvūnėlių ir namų prižiūrėtojais. Savo kelionės metu gali apsigyventi namuose, kurių savininkas nenori palikti vienų. Tau gali tekti prižiūrėti gyvūnėlį.

Monastery Stays

Ar žinojai,  kad keliaujant yra galimybė apsistoti vienuolyne? Taip ne tik sutaupysi pinigų, bet ir pamatysi vienuolyno gyvenimą iš vidaus, galėsi žavėti unikalia architektūra. Nakvynę vienuolyne gali susirasti per platformą Monastery Stays.

Wimdu

Wimdu – platforma veikianti paraleliai kaip „Airbnb“ . Čia gali rasti trumpalaikės nuomos pasiūlymų už pigią kainą.