Prasideda #TimeToMove2019!

Renginiai, mokymai
2019/10/01
Prasideda #TimeToMove2019!

Šiuo metu visoje Europoje siaučia kampanijos „Time to Move“ vėjai! Ši kampanija skirta jauniems žmonėms, besidomintiems tarptautinėmis galimybėmis: jei kasdien vis ankštesni darosi mokyklos suolai ar ima slėgti universiteto auditorijos, keliauk atrasti pasaulio ir patirk, kaip tavo bendraamžiai mokosi, gyvena ir dirba visame pasaulyje!

Tarptautinės patirtys gali praskaidrinti niūrias rudens dienas. Saulės, spalvų ir patirčių gali rasti tarptautinės kampanijos „Time to Move 2019“ metu! Visą spalio mėnesį renginių savo mieste metu turėsi galimybę susipažinti su tarptautinių programų organizatoriais ir dalyviais, kurie papasakos, kur kreiptis ir nuo ko pradėti.

„Time to Move“ kampanijos renginius organizuoja Eurodesk Lietuva atstovai įvairiausiuose miestuose, juose dalyvauja partneriai:

 • FLEX – programa suteikia galimybę gabiems ir talentingiems moksleiviams nemokamai gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose
 • Jaunimo kelionės – populiariausios darbo, studijų, atostogų ir kelionių programos, kitaip žinomos kaip „Work&Travel“. Informacija  orientuota į vyresniųjų klasių moksleivius ir studentus, kadangi šia galimybe gali pasinaudoti nuo 18 m. amžiaus.
 • Baltijos-Amerikos laisvės fondas – praktikos ar stažuotės studentams bei vasaros lyderystės akademija Amerikoje vyresniųjų klasių moksleiviams.
 • Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA) – siekia užtikrinti sėkmingą Lietuvos jaunimo ir dirbančių su jaunimu dalyvavimą Europos Sąjungos programose: Europos solidarumo korpusas ir „Erasmus+“ (neformalaus ugdymosi sritis). Už viso to slypi tarptautinės savanorystės galimybės, profesinė veikla Europoje bei solidarumo projektai, kuriuos gali įgyvendinti su grupe bendraminčių, tarptautiniai jaunimo mainai ir mokymo kursai.
 • DiscoverEU – Europos komisijos vykdoma iniciatyva, kurios metu 18 m. jaunuoliai turi galimybę gauti nemokamą traukinio bilietą kelionėms Europoje. Galimybę pristatys patys ją išbandę jaunuoliai.
 • DofE – programa padeda 14–24 m. jaunuoliams ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.
 • AIESEC – tai didžiausia pasaulyje jaunimo valdoma organizacija, kuri rengia tarptautines stažuotes. AIESEC veikla orientuota į studentus, bet gali būti įdomi ir mokslieviams.
 • Europass – 5 „Europass“ dokumentai skirti tam, kad  aiškiai, išsamiai ir pagal vieningus Europos Sąjungos standartus galėtum pateikti informaciją apie save. Visi „Europass“ dokumentai padės norint studijuoti užsienyje bei ieškant darbo tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
 • Euroguidance – gali tau padėti išsirinkti karjeros kelią Europoje.
 • EU&ME ir Jaunimo Europos komanda – JEK nariai ne tik tau pristatys Europos Sąjungos subtilybes, bet ir parodys kampanijos „EU&ME“ apie ES naudas mums. 
 • YouthWiki  –  Tai Europos „internetinė enciklopedija“ apie jaunimo politiką ir jaunimo teises. „YouthWiki“ jaunimui lengvai suprantamu būdu pristato nacionalinę jaunimo politiką. 

Vis dar vyksta tarptautinis „Time to Move“ dizaino konkursas. Daugiau informacijos apie jį rasi čia.

Nesvarbu, ar tau 15 ar 25 m. – metas atrasti pasaulį! Iškilus klausimams, drąsiai kreipkis el. paštu klausk@eurodesk.lt

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Susijusios naujienos Daugiau

Tarptautiniai mokymo kursai apie politiką
Tarptautiniai mokymo kursai apie politiką
Tarptautinis kontaktų užmezgimo seminaras Lenkijoje
Tarptautinis kontaktų užmezgimo seminaras Lenkijoje
Konferencija apie tarpkultūrinių projektų iššūkius
Konferencija apie tarpkultūrinių projektų iššūkius

Susiję straipsniai Daugiau

IV-asis Rytų partnerystės jaunimo forumas
IV-asis Rytų partnerystės jaunimo forumas
Priversti bėgti – įsileisti ar atstumti?
Priversti bėgti – įsileisti ar atstumti?
Aplink pasaulį su jaunimo mobilumo programomis
Aplink pasaulį su jaunimo mobilumo programomis