„PPMI“ ieško jaunesniojo kolegos!
„PPMI“ ieško jaunesniojo kolegos!

Vilniuje įsikūręs mokslinių tyrimų institutas „PPMI“ ieško jaunesniojo(-osios) analitiko(-ės). Esi socialinių ar humanitarinių mokslų bakalauras, domiesi ne tik viešąja politika, bet ir socialine įtrauktimi ar lygių galimybių klausimais? „PPMI“ tau pasiūlys motyvuojantį atlygį, ergonomišką darbo vietą pačiame Vilniaus centre, kolegas iš įvairių pasaulio šalių, galimybę kasdien tobulėti ir mokytis iš patyrusių ekspertų bei tyrėjų ir dar daugiau!

Ką siūlo „Vilnius – besimokantis miestas“ platforma-žemėlapis?
Ką siūlo „Vilnius – besimokantis miestas“ platforma-žemėlapis?

Plėtodami ugdymo naujoves „Cities of learning“ projekto komanda pristato „Vilnius – besimokantis miestas“ platformą-žemėlapį, kuriame jauni žmonės gali lengvai atrasti neformalaus mokymosi galimybes Vilniaus mieste. Platforma skirta ne tik jauniems žmonėms, bet ir organizacijoms, kurios teikia mokymosi galimybes Vilniaus mieste ir ieško jaunų žmonių, kurie norėtų pasinaudoti jomis.

Renginys apie tarptautinio mobilumo galimybės studentams
Renginys apie tarptautinio mobilumo galimybės studentams

Kaip studijų metus išnaudoti maksimaliai, kol tavęs dar nekausto įvairūs įsipareigojimai? Pasinaudok tarptautinio mobilumo galimybėmis ir atrask būdus pažinti pasaulį. Viską apie jas papasakos Eurodesk Lietuva atstovės renginyje, kuris vyks 2019 m. lapkričio 13 d. 18:00 Vilniuje. Nuo ilgalaikių galimybių, iki trumpalaikių. Nuo mokamų, iki nemokamų. Nuo savanorystės, iki darbo. Nuo Europos, iki Amerikos. Mūsų pareiga tau papasakoti, o tavo galimybė rinktis.

Matuokis profesiją 2019
Matuokis profesiją 2019

Pastaruoju metu vis drąsiau ir daugiau kalbama apie nykstančias ribas tarp atskirų profesijų bei vis labiau akcentuojama specializuotų žinių, kompetencijų ir asmeninių savybių sąveikos svarba. Tai, kas buvo aktualu darbo rinkoje vakar, ne visada išlieka svarbu šiandien – tad kaip žinoti, kas laukia rytoj? Kaip kurti ateitį, kai ateitis vyksta jau dabar, ir viskas nuolat keičiasi?

Žygis „Kultūrinių jungčių takais – senųjų žemaičių takas!“
Žygis „Kultūrinių jungčių takais – senųjų žemaičių takas!“

Žygis „Kultūrinių jungčių takais – senųjų žemaičių takas!“ – yra trečius metus Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) organizuojamas žygis, kurio metu siekiama didinti visuomenės domėjimąsi Lietuvos istorija ir skirtingomis lietuvių etninėmis grupėmis.

Mokykis žurnalistikos paslapčių „Reuters“!
Mokykis žurnalistikos paslapčių „Reuters“!

Esi ambicingas, neseniai studijas baigęs žurnalistas ar karjerą pradedantis reporteris? Dalyvauk vienos didžiausių ir patikimiausių naujienų agentūrų „Reuters“ žurnalistų mokymo programoje! Programa truks 9 mėnesius, pradedant nuo 2020 m. rugsėjo mėn. Ji susidės iš intensyvaus mokymų mėnesio Londone ir 8 mėnesių „Reuters“ studijoje vienoje iš šių šalių: Kinijoje, Singapūre, Jungtinėje Karalystėje, Meksikoje, Pietų Afrikoje, Egipte, Libane ar Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jei savo pareigas atliksi labai gerai, baigus mokymus bus galimybė tapti korespondentu ar vaizdo žurnalistu. Atrinktiems kandidatams bus atlyginama šalies, kurioje jie dirbs, valiuta.

Virtualus susitikimas su Midway universiteto atstove
Virtualus susitikimas su Midway universiteto atstove

Domiesi studijomis Amerikoje? Dalyvauk „EducationUSA“ organizuojamame virtualiame susitikime su Midway universiteto atstove! Susitikimo metu sužinosi daugiau apie universitetą, studijų programas bei finansavimo galimybes ir gausi atsakymus į rūpimus klausimus. Susitikimas vyks anglų kalba.

Baltų akademija – „Jungtys ir sienos“
Baltų akademija – „Jungtys ir sienos“

Ar kada susimąstei, kad nors Latvija ir yra mūsų kaimynė, apie jos kultūrą žinome sąlyginai mažai? Vis nerandi progos bent trumpam pasinerti į ypatingąjį Baltų pasaulį?

Tinklalapis apie žmogaus teises
Tinklalapis apie žmogaus teises

Susipažink su nauju portalu Žmogausteisės.lt, skirtu žmogaus teisių švietimui Lietuvoje. Žmogausteisės.lt – tai portalas apimantis žmogaus teisių aktualijas, netikėčiausius žmogaus teisių temų kampus, tiriantis ir stengiantis paaiškinti įdomiausias žmogaus teisių iniciatyvas ir pristatyti įvairius renginius.

Diskusija „Let‘s talk about rights. YOUTH Rights“
Diskusija „Let‘s talk about rights. YOUTH Rights“

Kokios yra jaunų žmonių teisės? Ar jos atitinka šiuolaikinio jaunimo poreikius? Šiais ir dar daugiau su jaunimo teisių tema susijusiais klausimais diskutuosime jau 2019 m. lapkričio 21 d. 15:00 su Švedijos ambasada, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ir Lietuvos moksleivių sąjunga renginyje „Let‘s talk about rights. YOUTH Rights“! Renginys vyks Šiuolaikinio meno centre.