Kultūros naktis Vilniuje
Kultūros naktis Vilniuje

Rugsėjo 25 d. Vilniaus gyventojus ir svečius jau keturioliktą kartą naktinėti kvies kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Skelbiamoje programoje – per 90 kultūros renginių – pasirodymų, koncertų, parodų, spektaklių ir įvairiausių meninių projektų, atliepiančių pačius įmantriausius lankytojų lūkesčius.

Jaunimo mainai Vokietijoje!
Jaunimo mainai Vokietijoje!

 

Europoje vis daugėja radikalių jaunuolių ir ekstremistų. Pagrindinė to priežastis – žinių ir tarpkultūrinės patirties, supratimo bei tolerancijos trūkumas. Tam, kad ši problema būtų išspręsta, 43 jaunuoliai iš 6 valstybių yra kviečiami dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose „Kūrybos galia“ ir žengti svarbų žingsnį link vieningos Europos, vieningos visuomenės. Projekto metu dalyviai diskutuos apie radikalėjimo pavojus, po projekto savo žinias perduos bendraamžiams.

 

Savanoriauk „Jaunimo linijoje“
Savanoriauk „Jaunimo linijoje“

 

Kiekvieną dieną kas nors patiria patyčias. Kiekvieną dieną kažkas hamletiškai svarsto: „Būti ar nebūti?“. Kiekvieną dieną kas nors jaučiasi vienišas. Nori prisidėti prie to, kad tokių žmonių būtų mažiau? „Jaunimo linija“ ieško Tavęs.

 

Kelionių vaizdo įrašų konkursas
Kelionių vaizdo įrašų konkursas

Šiemet kaip niekada anksčiau buvo sunku dalyvauti tarptautiniuose mainuose ar pradėti mokslus užsienyje. Tačiau šiuo laikotarpiu svarbu neprarasti vilties, kad netrukus vėl galėsime keliauti kur panorėję. „Travel video contest“(liet. „Kelionių vaizdo įrašų konkursas“) ragina nenusivilti ir pasidalinti savo mintimis apie dabartinę pasaulinę situaciją bei tarptautines mokymosi galimybes pandemijos metu.

Tapk JTBA biuro administratoriumi!
Tapk JTBA biuro administratoriumi!

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti ES programas – „Erasmus+“ jaunimo sritį ir „Europos solidarumo korpusą“ – Lietuvoje, kviečia prisijungti prie šaunios komandos. Jeigu nebijote iššūkių ir galite savo žinias, patirtį bei energiją skirti sėkmingam minėtų programų įgyvendinimui Lietuvoje, JTBA laukia jūsų CV.

 

Savanoriauk Seimo rinkimuose!
Savanoriauk Seimo rinkimuose!

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), rengdamasi artėjantiems Seimo rinkimams, atsižvelgdama į kasdien besikeičiančią epidemiologinę situaciją ir siekdama užtikrinti saugų balsavimo procesą, kviečia pilietiškus žmones prisijungti prie rinkimų savanorių gretų.

Sportuok su profesionalais!
Sportuok su profesionalais!

Ar jau seniai galvoji apie tai, kad norėtum pradėti sportuoti? O gal atvirkščiai - esi įsitikinęs, kad to daryti nenori? Turime naujieną, galinčią padėti tau apsispręsti.

 

Ieškomas dalyvis trumpalaikei savanorystei!
Ieškomas dalyvis trumpalaikei savanorystei!

Svajoji apie geresnį pasaulį? Savanorystė tai būdas kaip prie to gali prisidėti pats! Registruokis trumpalaikei savanorystei Kroatijoje, padėk kitiems bei pats įgyk neįkainuojamos patirties. 

Tapk „Baltųjų pirštinių“ savanoriu!
Tapk „Baltųjų pirštinių“ savanoriu!

Laikas iki Seimo rinkimų sparčiai tirpsta, o kandidatų reklamos viena po kitos dygsta nelyginant grybai po lietaus. Deja, kandidatai ne visada žaidžia pagal taisykles. Tam, kad šie rinkimai būtų skaidrūs, gali prisidėti ir Tu!

Atsiųsk paruoštukę konkursui „Špargalkės (r)evoliucija
Atsiųsk paruoštukę konkursui „Špargalkės (r)evoliucija"!

SMK Socialinių mokslų kolegija kartu su partneriais skelbia akademinio sąžiningumo konkursą „Špargalkės (r)evoliucija" ir kviečia Tave atsiųsti savo arba savo draugų paruoštukes!