LiJOT ieško komunikacijos koordinatoriaus asistento (-ės)
LiJOT ieško komunikacijos koordinatoriaus asistento (-ės)

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje, vienijanti 68 jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei regionines jaunimo organizacijų tarybas, ieško komunikacijos koordinatoriaus asistento (–ės)!

Ką veikti paaugliams namuose? 32 būdai kaip leisti laiką namuose
Ką veikti paaugliams namuose? 32 būdai kaip leisti laiką namuose

Ką veikti, kai esi užsidaręs namuose jau kelias savaites, fantazija gali išsekti. Čia tai į pagalbą atkeliauja leidinys „Ką veikti paaugliams per karantiną? 32 būdai kaip leisti laiką namuose“. Šį veiklų sąrašą Vilniaus miesto savivaldybės prašymu surinko 15–17 m. draugų kompanija. Veiklos ir tekstai nekoreguoti, viskas taip, kaip atrodė teisinga jiems. 

Tarptautinė lyderystės programa studentams
Tarptautinė lyderystės programa studentams

Jungtinės Tautos ir Millennium universitetų bendruomenių tinklas kviečia studentus iš viso pasaulio prisijungti prie lyderystės programos „Millennium Fellowship“. Tai yra pusmečio trukmės lyderystės ugdymo programa universiteto miestelyje, kurios tikslas universitetuose visame pasaulyje suformuoti bendruomenes, kurios puoselėja Jungtinių Tautų tikslus. Norėtum tapti šios programos kuratoriumi savo universitete? 

MITA inovatyvių idėjų konkursas kovai su COVID-19
MITA inovatyvių idėjų konkursas kovai su COVID-19

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia inovatyvių idėjų konkursą „Life saving-innovations: stop COVID-19“ ir teiks ypatingą prioritetą inovacijų projektams, susijusiems su COVID—19 viruso ir krizės suvaldymu. Konkurse kviečiami dalyvauti inovatoriai, technologijų kūrėjai, startuoliai ir inovatyvios įmonės, galinčios pasiūlyti netradicinių sprendimų, panaudojant šiuolaikines technologijas. 

Jaunieji žemės čempionai
Jaunieji žemės čempionai

„Jaunieji žemės čempionai“ — tai į ateitį orientuotas prizas, skirtas įkvėpti aktyvių ir jaunų aplinkosaugininkų ambicijas. Esi už permainas? Matai galimybes ten, kur kiti mato krizes? Nori pakeisti pasaulį? „Jaunieji žemės čempionai“ siekia palaikyti asmenis nuo 18 iki 30 metų, kurie turi potencialo sukurti teigiamą poveikį aplinkai. Globalinis atšilimas verčia mūsų visuomenę, ekonomiką ir pasaulį keistis. Turi keistis ir mūsų verslai, karjera ir darbo galimybės. 

Keičiasi moksleivių pasiekimų patikrinimo tvarka
Keičiasi moksleivių pasiekimų patikrinimo tvarka

Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks. Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas bus išduodamas įrašant metinius įvertinimus. 

Kursai būsimiems kalbų mokytojams
Kursai būsimiems kalbų mokytojams

Norėtum tapti prancūzų, vokiečių ar ispanų kalbos mokytoju? Britų taryba kviečia dalyvauti metų trukmės mokymų programoje, kuri paruoš tave būtų vienos iš šių kalbų mokytoju. Ši programa yra skirta aukštos kvalifikacijos absolventams, kurie 2020-2021 metais galėtų pradėti kalbų mokytojų paruošimo kursus, Anglijoje.

Tarptautinis esė konkursas!
Tarptautinis esė konkursas!

Kasmetinis esė konkursas organizuojamas siekiant pasitelkti pasaulio jaunimo energiją, kūrybiškumą ir iniciatyvą skatinant taikios ir darnios kultūros vystymąsi. Esė tema – laiškas sau 2030 metais. Esė ilgis turi būti iki 700 žodžių, gali būti parašyta anglų, prancūzų, ispanų ar vokiečių kalbomis. Rašant japonų kalba esė neturi būti ilgesnė, nei 1600 ženklų.

Nuotolinių kursų platformos tau!
Nuotolinių kursų platformos tau!

Visi susiduriame su skirtingais iššūkiais. Vieni kovojame su nuoboduliu, kiti – bandome į savo darbotvarkę įtalpinti dar vieną naują veiklą. Nes juk kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji! O nuotolinis mokymasis gali būti puiki išeitis. Dalyvaudamas nuotolinio mokymosi kursuose užduotis gali atlikti bet kuriuo metu, o kiekvienai temai skirti laiko tiek, kiek norisi.

Dalyvauk #EUSolidarityCorps marškinėlių dizaino konkurse!
Dalyvauk #EUSolidarityCorps marškinėlių dizaino konkurse!

Dalyvauk Europos solidarumo korpuso marškinėlių dizaino konkurse ir laimėk Europos solidarumo korpuso reklaminį rinkinį bei kitokių apdovanojimų. Konkurse gali dalyvauti 18—31 m. jaunuoliai. Sukurk, kaip, tavo manymu, turėtų atrodyti Europos solidarumo korpuso marškinėliai, rezultatu pasidalink juos užregistruodamas Europos solidarumo korpuso portale.