Inovacijų savaitė 2020
Inovacijų savaitė 2020

Šiemet miestų festivalis „Inovacijų savaitė 2020“ jau 5-ą kartą vyks 2020 m. rugsėjo 21–27 d. įvairiuose Lietuvos miestuose. Festivalis sukuria galimybes verslui augti, kurti, eksperimentuoti ir klestėti, mokslui –bendradarbiauti ir panaudoti žinių potencialą, visuomenei – suprati inovacijų ir technologijų poreikį bei naudą.

Tarptautinė programa „Moterims moksle“
Tarptautinė programa „Moterims moksle“

„L’Oréal Baltic“ pradeda paraiškų tarptautinės programos „Moterims moksle“ priėmimo procesą trijose Baltijos šalyse. 16-ą kartą Latvijoje ir ketvirtą kartą Estijoje bei Lietuvoje septynioms Baltijos šalių mokslininkėms, įvertinant jų indėlį į mokslą, bus skirtos 6 tūkst. eurų premijos. Be to, trys dalyvės iš kiekvienos Baltijos šalies gaus prestižinį „L’Oréal-UNESCO For Women in Science“ kylančių talentų apdovanojimą.

JTBA ekspertų atranka
JTBA ekspertų atranka

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos programas – „Erasmus+“ jaunimo sritį ir „Europos solidarumo korpusą“ – Lietuvoje, skelbia ekspertų atranką decentralizuotų jaunimo srities projektų paraiškoms vertinti 2020 m.

Atlik praktiką užsienio reikalų ministerijoje
Atlik praktiką užsienio reikalų ministerijoje

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Eurodesk švenčia 30 metų!
Eurodesk švenčia 30 metų!

2020 m. Eurodesk švenčia savo 30-ąjį gimtadienį. Eurodesk istorija prasidėjo 1990 Škotijoje, tuomet tai buvo mažas regioninis projektas. Kas galėjo pagalvoti, kad po 30 metų Eurodesk teiks informaciją jauniems žmonėms net 36 valstybėse!

Galimybė jauniems mokytojams – apmokama stažuotė Japonijoje
Galimybė jauniems mokytojams – apmokama stažuotė Japonijoje

Japonijos ambasada Lietuvoje kviečia mokytojus teikti paraiškas Japonijos vyriausybės finansuojamoms studijoms Japonijoje pagal mokytojų profesinio tobulinimosi programą. Stipendija skiriama pusantrų metų laikotarpiui – nuo 2020 m. spalio mėn. iki 2022 m. kovo mėn.

„Gatvės gyvos vaikams“ ieško stovyklų vadovų
„Gatvės gyvos vaikams“ ieško stovyklų vadovų

Domiesi istorijos, kultūros, pasaulio pažinimo temomis ir lygiai taip myli darbą su vaikais? „Gatvės gyvos vaikams“ ieško motyvuotų dienos stovyklų vadovų Vilniuje!

Hack4Climate hakatonas
Hack4Climate hakatonas

Kiek ilgai mūsų planeta galės atsilaikyti sandūroje su intensyvia žmogaus veikla? Kaip pasaulio gyventojai pasieks bent jau vidutines gyvenimo sąlygas 2050-aisias metais, kai jų žemėje bus 9 milijardai?

Europos kosmoso stovykla
Europos kosmoso stovykla

Europos kosmoso stovykla – tai vasaros stovykla, vyksianti 2020 m. rugpjūčio 2–9 d. Norvegijoje. Stovykla skirta gimnazijų moksleiviams iš viso pasaulio, kurie domisi kosmosu, gamtos mokslais ir turi geras fizikos bei matematikos žinias.

Konkursas gyvybės mokslų inovatoriams
Konkursas gyvybės mokslų inovatoriams

Sparčiai augančiai Lietuvoje gyvybės mokslų industrijai reikia perspektyvių idėjų. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia naują idėjų konkursą „Wanted: Life Sciences Innovator!“ ir kviečia vystyti verslo idėjas kartu su inovacijų ekspertų pagalba. Konkursas skirtas studentams, tyrėjams ar individualiems asmenims, kuriantiems ir dirbantiems gyvybės mokslų, biotechnologijų, sveikatos ar kitose srityse, kurie nori „įdarbinti“ savo žinias ir ateityje įkurti startuolį.