MITA inovatyvių idėjų konkursas kovai su COVID-19
MITA inovatyvių idėjų konkursas kovai su COVID-19

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia inovatyvių idėjų konkursą „Life saving-innovations: stop COVID-19“ ir teiks ypatingą prioritetą inovacijų projektams, susijusiems su COVID—19 viruso ir krizės suvaldymu. Konkurse kviečiami dalyvauti inovatoriai, technologijų kūrėjai, startuoliai ir inovatyvios įmonės, galinčios pasiūlyti netradicinių sprendimų, panaudojant šiuolaikines technologijas. 

Jaunieji žemės čempionai
Jaunieji žemės čempionai

„Jaunieji žemės čempionai“ — tai į ateitį orientuotas prizas, skirtas įkvėpti aktyvių ir jaunų aplinkosaugininkų ambicijas. Esi už permainas? Matai galimybes ten, kur kiti mato krizes? Nori pakeisti pasaulį? „Jaunieji žemės čempionai“ siekia palaikyti asmenis nuo 18 iki 30 metų, kurie turi potencialo sukurti teigiamą poveikį aplinkai. Globalinis atšilimas verčia mūsų visuomenę, ekonomiką ir pasaulį keistis. Turi keistis ir mūsų verslai, karjera ir darbo galimybės. 

Keičiasi moksleivių pasiekimų patikrinimo tvarka
Keičiasi moksleivių pasiekimų patikrinimo tvarka

Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks. Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas bus išduodamas įrašant metinius įvertinimus. 

Kursai būsimiems kalbų mokytojams
Kursai būsimiems kalbų mokytojams

Norėtum tapti prancūzų, vokiečių ar ispanų kalbos mokytoju? Britų taryba kviečia dalyvauti metų trukmės mokymų programoje, kuri paruoš tave būtų vienos iš šių kalbų mokytoju. Ši programa yra skirta aukštos kvalifikacijos absolventams, kurie 2020-2021 metais galėtų pradėti kalbų mokytojų paruošimo kursus, Anglijoje.

Tarptautinis esė konkursas!
Tarptautinis esė konkursas!

Kasmetinis esė konkursas organizuojamas siekiant pasitelkti pasaulio jaunimo energiją, kūrybiškumą ir iniciatyvą skatinant taikios ir darnios kultūros vystymąsi. Esė tema – laiškas sau 2030 metais. Esė ilgis turi būti iki 700 žodžių, gali būti parašyta anglų, prancūzų, ispanų ar vokiečių kalbomis. Rašant japonų kalba esė neturi būti ilgesnė, nei 1600 ženklų.

Nuotolinių kursų platformos tau!
Nuotolinių kursų platformos tau!

Visi susiduriame su skirtingais iššūkiais. Vieni kovojame su nuoboduliu, kiti – bandome į savo darbotvarkę įtalpinti dar vieną naują veiklą. Nes juk kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji! O nuotolinis mokymasis gali būti puiki išeitis. Dalyvaudamas nuotolinio mokymosi kursuose užduotis gali atlikti bet kuriuo metu, o kiekvienai temai skirti laiko tiek, kiek norisi.

Dalyvauk #EUSolidarityCorps marškinėlių dizaino konkurse!
Dalyvauk #EUSolidarityCorps marškinėlių dizaino konkurse!

Dalyvauk Europos solidarumo korpuso marškinėlių dizaino konkurse ir laimėk Europos solidarumo korpuso reklaminį rinkinį bei kitokių apdovanojimų. Konkurse gali dalyvauti 18—31 m. jaunuoliai. Sukurk, kaip, tavo manymu, turėtų atrodyti Europos solidarumo korpuso marškinėliai, rezultatu pasidalink juos užregistruodamas Europos solidarumo korpuso portale. 

Tapk e.skautu!
Tapk e.skautu!

Supranti išmaniųjų technologijų subtilybes? Tau 14–29 metai ir nori pasidalinti savo žiniomis su senjorais? Prisijunk prie e.skautų ir padėk senjorams išmokti naudotis išmaniuoju telefonu, kompiuteriu ir internetu. Smagiai praleisi laiką, laimėsi įvairių prizų bei praleistos valandos čia, mokykloje bus užskaitytos kaip socialinė-pilietinė veikla.

Tapk „Vilnius city of learning“ ambasadoriumi!
Tapk „Vilnius city of learning“ ambasadoriumi!

„Vilnius city of learning“ – tai platforma, kurios pagalba visas Vilnius gali tapti besimokančiu miestu. Čia gali rasti visas tau siūlomas savanorystės, praktikos ar mokymų galimybes, Vilniaus mieste, vykdyti užduotis, rinkti skaitmeninius ženkliukus ir taip tobulėti.

Laimės dienos alternatyva – „Kultūra į namus“
Laimės dienos alternatyva – „Kultūra į namus“

Kaunas 2022 tarptautinę laimės dieną ketino švęsti organizuodami 150 renginių visame mieste, tačiau dėl susiklosčiusios situacijos renginiai buvo atidėti. Nepaisant to, organizatoriai siūlo alternatyvą. Laimės dienos proga, 2020 m. kovo 20 d. pristatomas naujas turiningas projektas „Kultūra į namus“, kurio metu galėsite sužinoti geriausias Kino Pavasario filmų rekomendacijas, išgirsti sveikatingumo motyvatorės Vlados Musvydaitės patarimus, kaip būnant namuose judėti toliau ir rinkti žingsnius bei kokį virtualų projektą sukūrė ir pristato MO muziejus.