Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos
Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos

Jei tau svarbu tobulėti, esi kūrybingas ir žingeidus, o mokslo ir inovacijų pasaulis neatrodo tolimas, dalyvauk jaunųjų žurnalistų stovykloje „Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijos“ ir kurk novatorišką multimedijų pasakojimą!

Mokymo kursai apie skaitmeninį darbą su jaunimu
Mokymo kursai apie skaitmeninį darbą su jaunimu

Tarptautiniai mokymo kursai „Youth work lab: using digital youth work and virtual reality in daily work of a youth center“ suburs 35 jaunimo darbuotojus skirtingų šalių: Norvegijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Makedonijos, Italijos, Portugalijos, Ispanijos, Rumunijos ir Bulgarijos. Mokymų kursų tikslas – gilintis į tai, kaip skaitmeninis darbas su jaunimu gali būti integruotas į kasdienes veiklas bei tarptautinius „Erasmus+“ projektus.

Didžiausias karjeros festivalis „Studfestas“ sugrįžta
Didžiausias karjeros festivalis „Studfestas“ sugrįžta

Manai, kad geriausia savaitės diena mokykloje yra penktadienis? Rimtai? Mes galvojame kitaip! Mes sakome: jei mokytis, tai tik inovatyviai ir linksmai, jei sekti – tai tik geriausius, o jei klausytis – tai tik apie save patį, tokį, kokiu norėtum tapti ateityje. Didžiausias Lietuvoje karjeros renginys „Studfestas 2019“ kviečia tave semtis įkvėpimo iš 16 savo srities profesionalų kiečiausiame Lietuvos moksleivių festivalyje!

Atlik praktiką FOMOSO
Atlik praktiką FOMOSO

Nepriklausoma, pelno nesiekianti tarptautinė organizacija FOMOSO ieško praktikantų. Pagrindinis organizacijos tikslas yra informuoti ir kelti žmonių sąmoningumą apie politinę padėtį bei procesus Europoje. FOMOSO dirba vardan integruotos ir stiprios Europos.

Nemokamos konsultacijos apie studijas užsienyje
Nemokamos konsultacijos apie studijas užsienyje

Vis pasvarstai apie studijas užsienyje, tačiau nežinai nieko apie jas? Puiku, nes jau kitą savaitę „Kastu“ komanda keliaus po visą Lietuvą, kur darys nemokamas konsultacijas apie studijas užsienyje! Kastu komandos lauk šiuose miestuose:

Tarptautiniai jaunimo mainai: ieškomas grupės lyderis
Tarptautiniai jaunimo mainai: ieškomas grupės lyderis

Ieškomas grupės lyderis „Erasmus+“ jaunimo mainų projektui „Touch, Change, Live“, kuris vyks 2019 m. spalio 11–20 d. Turkijoje. Pagrindinis šio projekto tikslas yra vystyti socialinę atsakomybę ir skatinti rūšiavimą tarp jaunų žmonių.

Savaitė už klimatą
Savaitė už klimatą

2019 m. rugsėjo 20–27 d. vyks Globalinis klimato streikas, arba kitaip – Savaitė už klimatą. Šioje precedento neturinčioje pasaulinėje mobilizacijoje milijonai žmonių paliks savo darbovietes ir mokyklas ir reikalaus, kad būtų sprendžiama mus ištikusi ekologinė krizė. Jeigu nesuvaldysime planetos šilimo iki 1,5°C iki 2030 m., prasidės negrįžtama grandininė reakcija, ir mes nebeišvengsime labiausiai katastrofiškų klimato kaitos pasekmių.

Teik paraišką dalinėms studijoms Meksikoje
Teik paraišką dalinėms studijoms Meksikoje

Paraiškas gali teikti tik LR piliečiai, studijuojantys arba dirbantys Lietuvos mokslo ir studijų institucijose. Jeigu studijuoji, turi būti ne žemesniame nei II kurse. Minimalus pažymių vidurkis per paskutinius akademinius metus turi būti ne mažesnis nei 8 balai iš 10. Svarbu, kad gerai mokėtum ispanų klabą.

Apmokama praktika „Renkuosi Lietuvą“
Apmokama praktika „Renkuosi Lietuvą“

„Renkuosi Lietuvą“ ieško vyresnių kursų studento (-ės) apmokamai praktikai. Praktikos pradžia – 2019 m. spalio 14 d,., praktikos trukmė – 6 mėnesiai (su galimybe pratęsti).

Lietuvos Tūkstantmečio vaikai
Lietuvos Tūkstantmečio vaikai

„Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ – tai intelektinis TV žaidimas 5–12 klasių moksleiviams. Daugiau kaip dešimtmetį gyvuojantis nacionalinis projektas kviečia gabiausius šalies mokinius susirungti televizijos studijoje ir pademonstruoti sukauptas žinias, o į daugybę klausimų padeda atsakyti loginis mąstymas ar greita reakcija. Žaidimo dalyviams klausimus užduoda nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, rašytojai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai.