Europos darbo dienų renginys  „Lietuva Jūsų laukia“
Europos darbo dienų renginys „Lietuva Jūsų laukia“

 

Geriau nei daugybė kitų ES šalių atlaikiusi pandemijos iššūkius Lietuva ateityje bus viena geriausių vietų gyventi ir dirbti. Užimtumo tarnybos EURES Lietuva komanda, tuo nuoširdžiai tiki ir kviečia prisijungti prie unikalios iniciatyvos: Europos darbo dienų renginio „Lietuva Jūsų laukia“.

 

Hakatonas Vilniaus miesto pažangai
Hakatonas Vilniaus miesto pažangai

Spalio 16-18 d. jau trečius metus iš eilės vyks Vilniaus miesto hakatonas Hack4Vilnius 2020! Per dvejus metus hakatone dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių, pristačiusių net 40 išmanių prototipų, skirtų sostinei. Hakatone kviečiami dalyvauti įvairių sričių specialistai, turintys idėjų, kaip Vilnių paversti išmanesniu, sveikesniu, judresniu ir švaresniu miestu.

Keliauk į jaunimo mainus Turkijoje!
Keliauk į jaunimo mainus Turkijoje!

 

Deja, planetą, kurioje gyvename, turime tik vieną. Kol dar nepavyko kolonizuoti kitų, turime pasitengti išsaugoti Žemę. Registruokis į jaunimo mainus Turkijoje „Touch Tour Future“ ir atrask kūrybiškus sprendimus ekologinėms problemoms spręsti.

 

Hakatonų ciklas „Startuoliai, keičiantys visuomenę”
Hakatonų ciklas „Startuoliai, keičiantys visuomenę”

Nuo spalio iki lapkričio, nuo Klaipėdos aplink visą Lietuvą — taip judės hakatonų ciklas „Startuoliai, keičiantys visuomenę”. Juose kiekvienas galės savo idėją paversti startuoliu.

Dalyvauk DiscoverEU nuotraukų konkurse!
Dalyvauk DiscoverEU nuotraukų konkurse!

Padėk #DiscoverEU programai pasidalindamas paties Europoje darytomis nuotraukomis. Tai gal būti pro langus matomo horizonto nuotrauka, Tavo gimtinės vaizdai, pievos, kalnai… Pažvelk kūrybiškai, nuotraukoje gali būti bet kas! Prie nuotraukos parašyk, kodėl ją pasirinkai ir laimėk 100 eurų vertės prizą.

Viskas apie studijas kalba.lt seminaruose
Viskas apie studijas kalba.lt seminaruose

Studijų pasirinkimas yra sudėtingas procesas. Norint sėkmingai pasirinkti studijų kryptį, karjerą reikia atlikti visą aibę žingsnių.

Nemokama studijų paroda „Go!Study“
Nemokama studijų paroda „Go!Study“

Nemokama studijų paroda „Go!Study“ – tai Tavo galimybė susitikti ir pabendrauti su užsienio universitetais iš visos Europos! Paroda vyks virtualiai, tad joje galėsi dalyvaut iš bet kur, kur tik būsi!

Dalyvauk vaizdo įrašų konkurse „ERIC“!
Dalyvauk vaizdo įrašų konkurse „ERIC“!

Kviečiame visus ES piliečius dalyvauti konkurse, kurti vaizdo įrašus ir pasakoti apie herojus, kurie organizuodami sporto veiklas įtraukė žmones iš pažeidžiamų socialinių grupių (LGBT, etninių mažumų, neįgalių žmonių ar kitų). Istorijomis kviečiame dalintis tiek pažeidžiamų grupių atstovus, tiek visus, kurie pažįsta herojų ir norėtų, kad apie jį sužinotų daugiau žmonių. Video neturi būti profesionalus, mūsų tikslas išgirsti kuo daugiau istorijų ir sužinoti apie žmones, kurie padeda kitiems.

 

Jaunimo mainai Vokietijoje!
Jaunimo mainai Vokietijoje!

 

Europoje vis daugėja radikalių jaunuolių ir ekstremistų. Pagrindinė to priežastis – žinių ir tarpkultūrinės patirties, supratimo bei tolerancijos trūkumas. Tam, kad ši problema būtų išspręsta, 43 jaunuoliai iš 6 valstybių yra kviečiami dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose „Kūrybos galia“ ir žengti svarbų žingsnį link vieningos Europos, vieningos visuomenės. Projekto metu dalyviai diskutuos apie radikalėjimo pavojus, po projekto savo žinias perduos bendraamžiams.

 

Savanoriauk „Jaunimo linijoje“
Savanoriauk „Jaunimo linijoje“

 

Kiekvieną dieną kas nors patiria patyčias. Kiekvieną dieną kažkas hamletiškai svarsto: „Būti ar nebūti?“. Kiekvieną dieną kas nors jaučiasi vienišas. Nori prisidėti prie to, kad tokių žmonių būtų mažiau? „Jaunimo linija“ ieško Tavęs.