Ar vis dar svarbi Lietuvos jaunimo nuomonė?
Ar vis dar svarbi Lietuvos jaunimo nuomonė?

Nors šį šeštadienį daugelis Lietuvos didžiųjų miestų ruošėsi šventiškai įžiebti ir vieni kitus nustebinti savo nuostabiomis kalėdinėmis eglėmis, bet nuo pat ankstyvo ryto gausus būrys aktyvaus jaunimo iš visos Lietuvos susirinko Marijampolėje į nacionalinę konferenciją „Jaunimo balsas savivaldoje“. Vieniems dalyviams važiuoti reikėjo gal tik keletą kilometrų, o kitiems net daugiau nei kelis šimtus – Zarasų, Klaipėdos ir kitų atokių miestų, bet visi buvo puikios nuotaikos ir nusiteikę ne tik gauti naujų naudingų žinių, bet ir patys įsilieti į diskusijas bei jų suteikti kitiems. Tuo labiau, kad pasidalinti žiniomis susirinko 12 pranešėjų ir diskusijų dalyvių, nuo jaunimo reikalų koordinatorių savivaldybėse iki LiJOT valdybos narių ar teisės ekspertų, o konferencijos pranešimai skambėjo net trijose skirtingose salėse.

Dalyvauk Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos konkurse
Dalyvauk Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos konkurse

Esi prisidėjęs prie jaunimui skirto projekto vykdymo? Nuo 2008 m. Europos Parlamentas kartu su Acheno tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondu kasmet kviečia jaunimą iš visų ES valstybių narių pateikti jaunimo, aktyviai dalyvaujančio kuriant Europą, vykdomus ir jaunimui skirtus projektus.

Tarptautiniai jaunimo mainai apie socialines medijas
Tarptautiniai jaunimo mainai apie socialines medijas

Domiesi socialinėmis medijomis? Ieškomi 7 dalyviai tarptautinius jaunimo mainus į mainus, kurie vyks Kahramanmaras mieste Turkijoje 2020 m. vasario 9–20 d.

Dalyvauk Nacionaliniame žmogaus teisių forume
Dalyvauk Nacionaliniame žmogaus teisių forume

Domiesi žmogaus teisėmis? Dalyvauk Nacionaliniame žmogaus teisių forume – tai kiekvienais metais Tarptautinę žmogaus teisių dieną vykstantis renginys, kurio metu visuomenė kviečiama į diskusijas apie esamą situaciją ir tai, ką galime padaryti, jog Lietuvoje būtų gera gyventi visų tautybių, rasių, tikėjimų, lyčių, socialinių padėčių, įsitikinimų ar pažiūrų žmonėms – visiems. 

Dalyvauk vebinare apie grafinį dizainą
Dalyvauk vebinare apie grafinį dizainą

Norėtum išmokti grafinio dizaino pagrindų? Dalyvauk vebinare „First Steps in: Graphic Design“! Šiame internetiniame seminare grafikos dizaineris iš Italijos supažindins dalyvius su grafinio dizaino pasauliu ir tuo, kaip pradedantieji gali išmokti ir pritaikyti pagrindus, kuriuos naudoja grafinio dizaino srities profesionalai.

„Transcom“ ieško darbuotojų – puiki galimybė studentams
„Transcom“ ieško darbuotojų – puiki galimybė studentams

Nori susikurti karjerą ir turėti stabilias pajamas, bet nežinai kaip tai suderinti su studijomis? Švedijos įmonė „Transcom“ plečiasi ir kviečia tave jungtis į jaunatvišką ir draugišką kolektyvą, kur ypač laukiami studentai norintys augti ir nuolat tobulėti. „Transcom“ – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas šiuo metu ieško daugiau nei 200 naujų komandos narių Vilniuje ir Kaune.

Savanoriauk „Mokslo sriuboje“!
Savanoriauk „Mokslo sriuboje“!

Mėgsti mokslą ir technologijas? Norėtum rašyti ar redaguoti televizijos laidų tekstus? Tapk savanoriu internetinėje televizijoje „Mokslo sriuba“! Ši jaunų žmonių iniciatyva, siekianti populiarinti mokslą visuomenėje, šiuo metu ieško TV autorių, kurie norėtų rašyti, kurti reportažus ir rubrikas. „Mokslo sriuboje“ galėsi užsiimi veikla tada, kai nori ir kiek nori. Tau bus suteikta galimybė įgyvendinti savo projektus bei idėjas ir taip populiarinti mokslą.

Savanoriauk vaikų stovykloje Baltarusijoje!
Savanoriauk vaikų stovykloje Baltarusijoje!

Myli vaikus? Laisvai kalbi angliškai? Ieškomi 5–6 savanoriai, galintis mokyti 9–17 m. vaikus ir paauglius anglų kalbos „Fantasy Camp“ stovykloje. Stovykla vyks 2020 m. sausio 4–11 d. netoli Minsko, Baltarusijoje.

Atlik praktiką Lietuvos ambasadoje Paryžiuje!
Atlik praktiką Lietuvos ambasadoje Paryžiuje!

Laisvai kalbi prancūziškai? Svajoji apie galimybę pagyventi Paryžiuje? Ambasada kviečia mokančius prancūzų kalbą studentus ir absolventus (baigusius aukštąją mokyklą ne anksčiau kaip prieš 2 m.) atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijoje. Stažuotojai turi galimybę prisidėti prie ambasados veiklos politikos, kultūros vadybos ir komunikacijos, ekonominės diplomatijos srityse.

Eurodesk tyrimas apie jaunimo informavimą mobilumo tema
Eurodesk tyrimas apie jaunimo informavimą mobilumo tema

Eurodesk tinklas kas 2 metus vykdo tarptautinį tyrimą. Šiais metais dalinamės tyrimo rezultatais apie tai, kaip jauni žmonės randa informaciją apie mobilumo galimybes, ją suvokia ir įsitraukia. Tyrimas siekia suprasti jaunų žmonių pasirinkimus ir identifikuoti, ką galima daryti geriau, norint, kad informacija apie mokymosi mobilumą pasiektų dar daugiau jaunų žmonių.