Atlik praktiką FOMOSO
Atlik praktiką FOMOSO

Nepriklausoma, pelno nesiekianti tarptautinė organizacija FOMOSO ieško praktikantų. Pagrindinis organizacijos tikslas yra informuoti ir kelti žmonių sąmoningumą apie politinę padėtį bei procesus Europoje. FOMOSO dirba vardan integruotos ir stiprios Europos.

Nemokamos konsultacijos apie studijas užsienyje
Nemokamos konsultacijos apie studijas užsienyje

Vis pasvarstai apie studijas užsienyje, tačiau nežinai nieko apie jas? Puiku, nes jau kitą savaitę „Kastu“ komanda keliaus po visą Lietuvą, kur darys nemokamas konsultacijas apie studijas užsienyje! Kastu komandos lauk šiuose miestuose:

Tarptautiniai jaunimo mainai: ieškomas grupės lyderis
Tarptautiniai jaunimo mainai: ieškomas grupės lyderis

Ieškomas grupės lyderis „Erasmus+“ jaunimo mainų projektui „Touch, Change, Live“, kuris vyks 2019 m. spalio 11–20 d. Turkijoje. Pagrindinis šio projekto tikslas yra vystyti socialinę atsakomybę ir skatinti rūšiavimą tarp jaunų žmonių.

Savaitė už klimatą
Savaitė už klimatą

2019 m. rugsėjo 20–27 d. vyks Globalinis klimato streikas, arba kitaip – Savaitė už klimatą. Šioje precedento neturinčioje pasaulinėje mobilizacijoje milijonai žmonių paliks savo darbovietes ir mokyklas ir reikalaus, kad būtų sprendžiama mus ištikusi ekologinė krizė. Jeigu nesuvaldysime planetos šilimo iki 1,5°C iki 2030 m., prasidės negrįžtama grandininė reakcija, ir mes nebeišvengsime labiausiai katastrofiškų klimato kaitos pasekmių.

Teik paraišką dalinėms studijoms Meksikoje
Teik paraišką dalinėms studijoms Meksikoje

Paraiškas gali teikti tik LR piliečiai, studijuojantys arba dirbantys Lietuvos mokslo ir studijų institucijose. Jeigu studijuoji, turi būti ne žemesniame nei II kurse. Minimalus pažymių vidurkis per paskutinius akademinius metus turi būti ne mažesnis nei 8 balai iš 10. Svarbu, kad gerai mokėtum ispanų klabą.

Apmokama praktika „Renkuosi Lietuvą“
Apmokama praktika „Renkuosi Lietuvą“

„Renkuosi Lietuvą“ ieško vyresnių kursų studento (-ės) apmokamai praktikai. Praktikos pradžia – 2019 m. spalio 14 d,., praktikos trukmė – 6 mėnesiai (su galimybe pratęsti).

Lietuvos Tūkstantmečio vaikai
Lietuvos Tūkstantmečio vaikai

„Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ – tai intelektinis TV žaidimas 5–12 klasių moksleiviams. Daugiau kaip dešimtmetį gyvuojantis nacionalinis projektas kviečia gabiausius šalies mokinius susirungti televizijos studijoje ir pademonstruoti sukauptas žinias, o į daugybę klausimų padeda atsakyti loginis mąstymas ar greita reakcija. Žaidimo dalyviams klausimus užduoda nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, rašytojai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai. 

Savanorystės pasiūlymas: „Žinau viską“ ieško komunikacijos ryklio
Savanorystės pasiūlymas: „Žinau viską“ ieško komunikacijos ryklio

Esi moksleivis, studentas ar tiesiog jaunas žmogus? Stebi socialinius tinklus ir juose vykstančias įdomybes? O gal ketini tapti ar jau esi komunikacijos ar viešųjų ryšių ryklys? Eurodesk Lietuva komanda, administruojanti portalą „Žinau viską“, ieško iniciatyvaus, smalsaus ir norinčio tobulėti savanorio – komunikacijos guru!

„Kompiuteriukai vaikams“ ieško komandos nario
„Kompiuteriukai vaikams“ ieško komandos nario

O gal geriau vietoj tautinių kostiumų duokime kompiuteriukus ir mokykime vaikus programuoti? Su tokia misija prieš 2 metus buvo pradėta „Kompiuteriukai vaikams“ fondo veikla. Šiandien fondas plečiasi ir turi daug istorijų, kurios turi būti išgirstos. Todėl ieško komandos nario komunikacijai ir viešinimui.

Tapk Eurodesk Lietuva savanoriu savo mieste
Tapk Eurodesk Lietuva savanoriu savo mieste

Eurodesk – Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui bei dirbantiems su jaunimu, apie mobilumo ir finansavimo galimybes. Šiuo metu Eurodesk Lietuva komanda ieško pastiprinimo ir kviečia prisijungti šauniausius savanorius įvairiuose Lietuvos miestuose, norinčius prisidėti prie Eurodesk veiklų, tobulėti ir žinoti viską!