Pasiūlyk temą Nacionaliniam žmogaus teisių forumui
Pasiūlyk temą Nacionaliniam žmogaus teisių forumui

Kviečiame jungtis prie tarptautinės žmogaus teisių bendruomenės ir tapti Nacionalinio žmogaus teisių forumo 2020 kūrėju! Gruodžio 10 d. vyks jau trečiasis Nacionalinis žmogaus teisių forumas, skirtas paminėti 70-osioms Europos Žmogaus teisių konvencijos metinėms.

Ką veikti namuose? #8 Kursai
Ką veikti namuose? #8 Kursai

Universitetai visame pasaulyje siūlo nemokamus (arba bent iš dalies nemokamus) kursus internetu. Visi kartu šie kursai vadinami  MOOC arba atvirais masinio nuotolinio mokymo kursais. Platformoje „Class Central“ šiuo metu galima nemokamai lankyti apie 600 kursų (kuriuos siūlo 190 universitetų).

Ką veikti namuose? #7 Sportas
Ką veikti namuose? #7 Sportas

Dabar šiek tiek sunkiau išlikti aktyviam ir nepraleisti ištisos dienos ant sofos. „YouTube“ svetainėje yra įvairių nemokamų sporto pratimų, kuriuos nesunku atlikti namie. Kurie kanalai? Pavyzdžiui, išmėgink programas „POPSUGAR Fitnes“, „Fitness Blender“ arba šiuos 20 min. trukmės pratimus pradedantiesiems.

Būdai, kaip šiemet paminėti Gedulo ir vilties dieną
Būdai, kaip šiemet paminėti Gedulo ir vilties dieną

Kasmet birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – siekiant pagerbti tūkstančius nuo tremties nukentėjusių tautiečių, skirtinguose Lietuvos miestuose projektas „Misija Sibiras“ organizuoja tremtinių bei politinių kalinių vardų, pavardžių bei likimų skaitymus, kurie trunka visą parą. Visgi šiemet akcijos organizatoriai, siekdami nesukurti terpės COVID-19 viruso plitimui, akciją „Ištark, išgirsk, išsaugok“ nusprendė perkelti į virtualią erdvę, sukurdami specialią Gedulo ir vilties dienos platformą, pasiekiamą adresu www.birzelio14.lt.

Vasaros stovyklos: (Pa)aukime kartu!
Vasaros stovyklos: (Pa)aukime kartu!

Nori šią vasarą praleisti prasmingai? Įgyti asmeninės patirties ar ja pasidalinti su kitais? Visuomeninės organizacijos „Kartu tikrai galime“ bendruomenė turi viliojantį pasiūlymą kiekvienam moksleiviui iš Vilniaus bei Kauno! 

Ką veikti namuose? #6 Nauji įgūdžiai
Ką veikti namuose? #6 Nauji įgūdžiai

Norėtum įgyti naujų įgūdžių? Susipažink su Europos e. mokymosi ištekliais. Jei ypač domiesi programavimu, susipažinkite su „freeCodeCamp.org“ vaizdo siužetais. 

Vasaros savanorystės eksperimentas
Vasaros savanorystės eksperimentas

Ei, atėjo laikas išbandyti vasaros savanorystės eksperimentą! Prisijunk prie Dalinkis Vasara kampanijos, susipažink su savo savanoriu-mentoriumi ir kitais eksperimento dalyviais. Visą vasarą kartu mokysitės įdomių dalykų tiek apie save, tiek apie įvairių veiklų organizavimą, tiek apie mobilumą! Programos metu savo įgūdžius tobulinsi vykdydamas užduotis apie renginių įgyvendinimą, tinklaveiką ir bendradarbiavimą, medijų informacinį raštingumą ir už jas gausi atvirus, tavo įgytas žinias patvirtinančius, skaitmeninius ženkliukus. Faktas, kad po eksperimento išeisi visapusiškai patobulėjęs.

Vasaros jaunojo žurnalisto eksperimentas
Vasaros jaunojo žurnalisto eksperimentas

Ei, atėjo laikas išbandyti vasaros jaunojo žurnalisto eksperimentą! Prisijunk prie Žinau viską jaunųjų žurnalistų tinklo keliems mėnesiams ir išbandyk savo jėgas. Eksperimento metu susipažinsi sus savo jaunuoju žurnalistu-mentoriumi ir kitais eksperimento dalyviais. Visą vasarą kartu mokysitės įdomių dalykų tiek apie save, tiek apie žiniasklaidą ir turinio kūrimą! Programos metu savo įgūdžius tobulinsi vykdydamas užduotis ir už jas gausi atvirus skaitmeninius ženkliukus.Faktas, kad po eksperimento išeisi visapusiškai patobulėjęs.

Ką veikti namuose? #5 Menas, paveldas ir muziejai
Ką veikti namuose? #5 Menas, paveldas ir muziejai

UNESCO atidarė prieigą prie savo Pasaulinės skaitmeninės bibliotekos (kurioje yra beveik 20 000 žemėlapių, vaizdų ir nuotraukų), o ES nacionaliniai kultūros institutai (EUNIC) sudarė savo narių vykdomos kultūrinės veiklos renginių sąrašą.

Stipendija interjero dizaino studentams
Stipendija interjero dizaino studentams

Studijuoji interjero dizainą? Pasinaudok proga ir gauk stipendiją! Paraišką šiai stipendijai gali teikti studijuojantys interjero dizainą, ar kitą šios srities programą, Europos universitete ir baigiantys pirmąjį bakalauro kursą. Mėnesines stipendijas metams gaus net 9 studentai.