Atlik stažuotę Europos Komisijoje
Atlik stažuotę Europos Komisijoje

Europos Komisija 2 kartus per metus kviečia daugiau nei 1000 žmonių atlikti 5 mėn. trukmės stažuotę. Stažuotojai dirba visoje Europoje. Gali atlikti stažuotę skirtingose srityse: teisės, žmogiškųjų išteklių, aplinkos apsaugos ir t.t. Stažuotė Europos Komisijoje apmokama. Stažuotė vyks 2020 m. kovo 1 d. – 2020 m. liepos 31 d.

Socialinių inovacijų festivalis BiZzZ`19
Socialinių inovacijų festivalis BiZzZ`19

„BiZzZ“ yra didžiausias, jau 8 kartą tradiciškai vasaros pabaigoje vykstantis socialinio verslo bendruomenės susitikimas. Šis renginys yra puiki proga sutikti pažangius žmones iš skirtingų sektorių ir sričių, tiesiogiai susipažinti su Lietuvoje veikiančiais socialiniais verslais ar socialinėmis iniciatyvomis. „BiZzZ`19“ tema – darnaus vystymosi tikslai! Pasirinkti 4 tikslai: skurdo mažinimas, darnūs miestai ir bendruomenės, pramonė ir inovacijos, nelygybės mažinimas.

#DalinkisVasara – arbūzinės nuotraukos konkursas
#DalinkisVasara – arbūzinės nuotraukos konkursas

Vasara – geriausias metas dalintis ne tik gera nuotaika ir šypsenomis, bet žiniomis apie galimybes, kurios apvers tavo pasaulį aukštyn kojomis! Susitikime festivaliuose, kurių metu galėsi daugiau sužinoti apie savanorystę, sezoninį darbą, festivalius, keliones ar tarptautines mobilumo galimybes. Ateik, aktyviai dalyvauk ir fotografuokis su vasariškiausio vaisiaus – arbūzo gabalėliu!

Apklausa apie jaunimo įsitraukimą
Apklausa apie jaunimo įsitraukimą

Tyrimas „Engage. Speak up!“ siekia surinkti informaciją apie jaunimo dalyvavimą demokratiniame gyvenime Europoje. Surinkti duomenys bus naudojami kuriant rekomendacijas Europos Komisijai apie jaunimo strategijos įgyvendinimą bei finansavimą.

Jaunimo esė konkursas
Jaunimo esė konkursas

Europos jaunime, metas išreikšti savo nuomonę! Europos Komisija nori išgirsti tavo idėjas ir mintis apie verslumą ir verslų ekosistemą, todėl organizuoja esė konkursą. Esė konkurso tikslas – parašyti kalbą, kurią sakytum kaip naujas Komisijos narys Europos verslininkams ir atsakingoms institucijoms. Tai puiki proga išsakyti savo nuomonę, kuria pasinaudoti gali, jei tau 18–25 m.

#ErasmusDays 2019
#ErasmusDays 2019

2019 metų pabaigoje Europa skaičiuos apie 10 milijonų savo piliečių, kurie pasinaudojo „Erasmus“ mobilumo galimybėmis nuo šios programos pradžios 1987-aisiais. Visoje Europoje jau trečius metus vyksta kampanija „#ErasmusDays“. 2019 metais jai skirti renginiai bus organizuojami spalio 10–12 d. Tai bus trys dienos, kuomet švęsime programos „Erasmus+“ poveikį Europai ir už jos ribų. „#ErasmusDays“ – tai puiki proga suorganizuoti renginį, dalintis savo „Erasmus+“ patirtimi ir pasakoti apie įgyvendinamus projektus.

ERYICA ieško komunikacijos specialisto
ERYICA ieško komunikacijos specialisto

Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūra (ERYICA) yra nepriklausoma europinė organizacija įsikūrusi Liuksemburge ir koordinuojanti nacionalinius bei regioninius jaunimo informavimo ir konsultavimo  atstovus. Šiuo metu ERYICA ieško entuziastingo bei kūrybiško komunikacijos ir bendruomenės vadybininko.

Tarptautinis jaunimo lyderių susitikimas Vilniuje
Tarptautinis jaunimo lyderių susitikimas Vilniuje

Tarptautinio jaunimo lyderių susitikimo metu dėmesys bus skiriamas dezinformacijos, netikrų naujienų, propagandos, kontroliuotos prieigos prie informacijos temoms. Renginys vyks 2019 m. spalio 17–19 d. Vilniuje. Susitikime dalyvauti kviečiami jauni profesionalai iš Baltijos šalių, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos, Rusijos, Ukrainos, Armėnijos.

Festivalis-konkursas „Vanduo virš galvos“
Festivalis-konkursas „Vanduo virš galvos“

Muzikos festivalis-konkursas „Vanduo virš galvos“ yra skirtas Lietuvos jaunimo muzikos grupėms bei solistams, kuriems bus suteikta galimybė išeiti į sceną, parodyti savo muziką ne tik draugams, bet ir tikriems profesionalams.  Festivalyje-konkurse dalyviai tikrai nekovos tik dėl prizų, bet ir dalinsis muzika, patirtimi, geromis emocijomis.

Dizaino konkursas „Weatherproof Me!“
Dizaino konkursas „Weatherproof Me!“

„Golvėjus – Europos kultūros sostinė 2020“ dizaino kūrėjus kviečia dalyvauti tarptautiniame konkurse „Weatherproof Me!“. Konkurso tikslas – sukurti tokį rūbų ir aksesuarų dizainą, saugantį nuo blogų oro sąlygų, kuris atskleistų šio vėjų ir lietaus krašto privalumus.