Bendradarbiaukime

Atsiųsk naujieną ar savanorystės skelbimą

„Žinau viską“ yra didžiausias jaunimo informacijos portalas Lietuvoje – mūsų tinklalapį kas mėnesį aplanko virš 55 000 žmonių. Jei organizuoji jauniems žmonėms skirtą renginį ar galimybę, padėsime paskleisti informaciją apie jį visai Lietuvai! Portale publikuojama informacija apie savanorišką veiklą, mokymąsi, studijas, darbą, keliones, laisvalaikį, jaunų žmonių teises, Europos Sąjungą, ES ir pasaulines galimybes, finansavimo programas, stažuotes ir praktiką, vietos, nacionalinio ir tarptautinio lygmens renginius, mokymus, konkursus. Taip pat apimamos tokios bendrinio jaunimo informavimo temos kaip sveikata, asmeninių finansų valdymas, finansinis raštingumas ir verslumas, psichologinė ir socialinė pagalba, medijų informacinis raštingumas ir kt. Siunčiamų naujienų publikavimo tvarką gali rasti čia.

                         

Pristatyk savo paslaugas / pasidalink reklaminiu skydeliu

Portale nemokamai publikuojama tik ta informacija, kuri yra nekomercinio pobūdžio, užtikrina pilną ar bent dalinį finansavimą jaunų žmonių ir dirbančiųjų su jaunimu dalyvavimui arba taiko simbolinį mokestį, pvz.: paramos, techniniais ir logistiniais tikslais tam, kad būtų užtikrintas siūlomos galimybės įgyvendinimas.

Portale gali būti publikuojama komercinė informacija, kuri yra aktuali jauniems žmonėms ir turi pridėtinę vertę. Tokia paslauga informacijos siuntėjui yra teikiama už atlygį (toliau – Mokamos paslaugos). Mokamos paslaugos, jų kaina ir kitos sąlygos yra iš anksto suderinamos su Eurodesk Lietuva programos redaktoriumi: info@zinauviska.lt

Pasikviesk „Žinau viską“ atstovą į savo renginį

Organizuoji renginį ar mokymo kursus? Tinklo atstovai gali atvykti į tavo renginį bei pristatyti specifinę temą, su kuria dirba „Žinau viską“ tinklas, arba pristatyti patį „Žinau viską“ ir Eurodesk Lietuva tinklą. Mielai pasidalinsime turimomis žiniomis. Kviečiame susisiekti su mumis e. paštu info@zinauviska.lt arba telefonu Vilniuje (8 5) 279 1014, pristatyti mums savo renginį ir kartu ieškoti būdų, kaip sudominti renginio dalyvius mūsų turima informacija.

Taip pat gali kreiptis į artimiausią mūsų partnerę organizaciją arba savanorį.

Tapk mūsų jaunuoju žurnalistu

Esi jaunas, kupinas energijos, turi įdomių idėjų ir nežinai, kur jas realizuoti? Prisijunk prie „Žinau viską“ komandos ir kartu dirbkime dėl jaunų žmonių Lietuvoje ir Europoje!

„Žinau viską“ nuolat ieško jaunų, iniciatyvių žmonių, besidominčių jaunimo informavimu ir norinčių prisijungti prie tinklo veiklos, turinčių idėjų ir planuojančių jas įgyvendinti per savanorišką veiklą. Siūlome galimybę dirbti didžiausioje jaunimo organizacijoje Lietuvoje ir puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve. Susisiek su mumis ir kartu aptarkime būdus, kuriais gali prisidėti prie „Žinau viską“ veiklos.

Esi jaunas, idėjų kupinas žmogus, kuriam daugiau nei 13, bet vis dar mažiau nei 30 metų? Geriausias tavo draugas – tušinukas ir užrašų knygutė, turi savo nuomonę ir nebijai jos išsakyti? Galbūt iš rankų nepaleidi fotoaparato ir mėgsti įamžinti veiksmą, vykstantį aplink? Tapk jaunųjų „Žinau viską“ žurnalistų komandos dalimi! Plačiau rasi čia.