Stažuotės ir praktika

AIESEC Profesinės stažuotės

Profesinė AIESEC stažuotė yra puiki galimybė pradėti ar sustiprinti karjerą bei tiems, kurie nori ugdyti savo profesinius įgūdžius ir gauti vertingos darbo praktikos. Į stažuotę gali vykti visi jauni žmonės, kurie vis dar mokosi arba baigė aukštąją mokyklą prieš du arba mažiau metų. Organizacijos AIESEC siūlomos stažuotės – puiki galimybė įgyti tarptautinę patirtį, pamatyti kitą kultūrą ir sustiprinti savo darbo įgūdžius.

http://aiesec.lt
Amnesty International stažuotės

Amnesty International kviečia atlikti 10 mėnesių apmokamas stažuotes organizacijos būstinėje Briuselyje, Belgijoje. Stažuotė prasidėtų 2014 m. rugsėjo mėnesį ir pasibaigtų 2015 m. liepos mėnesį. Kandidatuoti galima net į kelias vietas.

http://www.amnesty.eu/en/vacancies/#.U61yM0B4WdD
Atlik praktiką Šveicarijos muziejuose

Šiame puslapyje rasi daugybę praktikos pasiūlymų įvairiuose Šveicarijos muziejuose. Tau siūloma semtis patirties dokumentacijos, restauracijos ar reklamos srityse. Informacija pateikiama vokiečių, prancūzų, italų kalbomis.

http://www.museums.ch/
Eurofund siūlomos stažuotės

Eurofund - tai Europos Sąjungos struktūra, skirta darbui tam tikrose ES politikos srityse. Pagrindinė Eurofund veikla - tyrimai ir jų rezultatų komunikavimas.

http://www.eurofound.europa.eu/about/vacancies/index.htm
Gera praktika

Sistema, sukurta tam, kad profesinė praktika būtų Tau naudinga ir ateityje greičiau ir sklandžiau įsilietum į darbo rinką. Tinklapis padės Tau rasti įmones, galinčias priimti praktikantus, užmegzti su jomis kontaktą, elektroniniu būdu atlikti kai kuriuos būtinus veiksmus.

http://www.gerapraktika.lt/
Ieškai praktikos vietos Vokietijoje?

Šiuose tinklalapiuose rasi vietą savo praktikai Vokietijos miestuose. Pateikiami pasiūlymai įvairiose srityse. Jei esi būsimas inžinierius, finansininkas, meno kuratorius, buhalteris ar reklamos specialistas, tikrai rasi praktiką, kurios metu galėsi praplėsti savo žinių bagažą.

http://karriere.unicum.de/praktikum/

http://www.studentjob.de/
Ieškai vietos praktikai Lietuvoje?

Šiame interneto puslapyje verslo bendrovės gali laisvai paskelbti apie savo teikiamas praktikos vietas. Užsiregistravę studentai turi galimybę susikurti savo profilius, nurodyti studijuojamą specialybę bei norimą atlikti praktiką.

http://www.epraktika.lt/
Ieškai vietos praktikai? Gal nori ją atlikti Airijoje?

Šiame tinklalapyje rasi praktikos pasiūlymų administracijos, marketingo, verslo vystymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, kelionių ir turizmo, finansų ir bankininkystės srityse.

http://www.internshipsireland.com/
INTRAX Career Training USA

Darbo stažuotės JAV programa. Programos rengėjas Intrax Career Training. ICT Tau siūlys stažuotės vietą!

https://www.intraxinc.com/global-internships
Įvairaus pobūdžio stažuotės Europoje

Europinėje Eurodesk duomenų bazėje rasi įvairiausių stažuočių pasiūlymų: nuo organizacijų iki Europos Sąjungos institucijų, nuo administravimo iki vertimų! Informacija pateikiama anglų kalba.

http://eurodesk.eu/edesk/SearchDb.do?go=4&theme=EU0010001083