Praktika Lietuvoje

„Gera praktika“

Tūkstančiai praktikos pasiūlymų vienoje vietoje! Jeigu dar nesi tikras, kokios praktikos norėtum, ar nori rinktis iš daugybės sričių ir variantų, paieškos sistema gerapraktika.lt suteiks tau tokią galimybę.

http://www.gerapraktika.lt/
„Talentai Lietuvoje“

Programa siekia suteikti galimybę įgyti daugiau patirties ir pritaikyti tarptautinę patirtį pažangiose įmonėse Lietuvoje. Šešių mėnesių trukmės apmokamų stažuočių programos dalyviai užsienyje įgytas žinias pritaiko dirbdami Lietuvos verslo įmonėse, kuriose įgyja rinkoje konkurencingos darbo patirties ir savo talentu bei žiniomis prisideda prie Lietuvos verslo sėkmės pasaulyje bei šalies ekonomikos augimo.

http://glltalentai.lt/positions/
Praktika Lietuvos laisvosios rinkos institute

Lietuvos laisvosios rinkos institutas yra privati, pelno nesiekianti, nepolitinė organizacija, įsteigta 1990 metais įtvirtinti asmens laisvės ir atsakomybės, laisvosios rinkos bei ribotos valdžios idėjas. Jei nori prisidėti prie laisvės idėjos sklaidos, atlik praktiką LLRI. Žinių semtis gali ekonominės analizės, teisės aktų analizės, projektų valdyme, viešųjų ryšių, komunikacijos ir kitose srityse.

http://www.llri.lt/svietimo-centras/praktika-llri
Stažuočių ir praktikos galimybė Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje

Jei studijuoji politikos mokslus, tarptautinius santykius ar žiniasklaidos, komunikacijos mokslus bei nori susipažinti su Europos Komisijos veikla, atlik praktiką jų atstovybėje Lietuvoje. Galėsi pasirinkti vieną iš skyrių – Komunikacijos, Politikos ir Ryšių su visuomene, kuriuose prisidėti prie kasdieninės jų veiklos.

http://ec.europa.eu/lithuania/about-us/traineeship_lt