Praktika Europoje

„Eurofound“ siūlomos stažuotės

„Eurofound“ – tai Europos Sąjungos struktūra, skirta darbui tam tikrose ES politikos srityse. Pagrindinė „Eurofound“ veikla – tyrimai ir jų rezultatų komunikavimas.

http://www.eurofound.europa.eu/about/vacancies/index.htm
„InternsGoPro“

Čia praktikas siūlo vienos didžiausių pasaulio kompanijų, kurių tikslas – gerinti praktikantų darbo salygas bei didinti jų teises.

http://www.internsgopro.com/
Praktika „BMW Group“ Vokietijoje

„BMW“ tau siūlo itin platų praktikos sričių pasirinkimą. Gali semtis patirties inžinerinėje srityje, kurti produktus, prisijungti prie jų pardavimų ir reklamos, žmogiškųjų išteklių ar viešųjų ryšių skyriaus.

https://www.bmwgroup.com/content/bmw-group-websites/bmwgroup_com/en/careers/students.html
Praktika Airijoje

Šiame tinklalapyje rasi praktikos pasiūlymų administracijos, marketingo, verslo vystymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, kelionių ir turizmo, finansų ir bankininkystės srityse.

http://www.internshipsireland.com/
Praktika Didžiojoje Britanijoje

Jei ieškai praktikos galimybių Jungtinėje Karalystėje, užmesk akį į šį tinklalapį. Čia rasi įvairių pasiūlymų, kurie tikrai atitiks tavo studijuojamą dalyką. Galėsi rinktis ir miestą, į kurį nori keliauti, ir semtis praktinių žinių iš žmonių, išmanančių savo darbą.

http://www.placement-uk.com/pages/index.php
Praktika Guggenheim muziejaus padaliniuose Europoje

Jei studijuoji meną, meno istoriją ar susijusius dalykus ir nori pamatyti, kaip vyksta darbas viename iš žymiausių pasaulio muziejų, atlik praktiką Guggenheim muziejuose Venecijoje ir Bilbao. Praktikos metu tu dirbsi kasdieninius muziejaus darbus – paruoši galerijas atidarymui, atsakinėsi į žmonių užklausas, padėsi administracijos darbuotojams, būsi atsakingas už „Vaikų dienas“. Tavęs taip pat laukia įvairūs seminarai ir mokymai, kurių metu galėsi praplėsti savo žinias.

https://www.guggenheim.org/internships
Praktika Prancūzijoje

Meilė Prancūzijai ir profesinės stažuotės – visiškai suderinama! Ši nuoroda padės, jeigu esi įsitikinęs, kad praktiką nori atlikti tik Prancūzijoje. Informacija prancūzų kalba.

http://www.capcampus.com/stage-931/
Praktika Švedijoje

Jei ieškai praktikos Švedijoje arba kitose valstybėse, šis tinklalapis tau bus naudingas. Čia pateikiami įvairūs praktikos pasiūlymai – reklamos, IT srityse, ambasadose. Galėsi praktiką rinktis Švedijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Ispanijoje, Latvijoje. Informacija pateikiama švedų kalba.

http://www.praktikstart.se/
Praktikuokis Slovakijoje

Stažuočių programa „Placement Slovakia“ teikia informaciją apie praktikos galimybes Slovakijoje. Jeigu jau pabaigei studijas ir ieškai galimybių užsienyje – ši programa ne tik padės susirasti praktikos vietą, bet ir pagelbės įsikuriant.

http://www.placementslovakia.com/
Praktikuokis Vokietijoje

Šiame tinklalapyje rasi vietą savo praktikai Vokietijos miestuose. Pateikiami pasiūlymai įvairiose srityse. Jei esi būsimas inžinierius, finansininkas, meno kuratorius, buhalteris ar reklamos specialistas, tikrai rasi praktiką, kurios metu galėsi praplėsti savo žinių bagažą. Tinklalapis vokiečių kalba.

http://karriere.unicum.de/praktikum/
Stažuotė Europos Komisijoje

Europos Komisija suteikia galimybę stažuotis Briuselyje. Šios stažuotės metu susipažintum su Europos Komisijos departamentų bei visos Europos Sąjungos veikla, dirbtum tarpkultūrinėje erdvėje.

http://ec.europa.eu/stages/home_en
Stažuotė Europos moderniųjų kalbų centre Austrijoje

Europos moderniųjų kalbų centras (ECML) du kartus per metus ieško stažuotojų šešių mėnesių laikotarpiui. ECML yra Europos Tarybos institucija, kuri įgyvendina kalbų politiką ir skatina modernių metodų naudojimą mokant ir mokantis kalbas. Galėsi rinktis savo stažuotės sritį – tinklalapio administravimas, organizaciniai darbai ir planavimas, dokumentacija, finansai ir administracinis darbas.

http://traineeship.ecml.at/
Stažuotės Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete

Ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas (ESC) yra patariamoji institucija, kuri suteikia galimybę Europos ekonomikos ir socialinių reikalų partneriams (darbdaviams, profesinėms sąjungoms, smulkiųjų verslininkų atstovams, ūkininkams ir kt.) pristatyti savo pozicijas ir nuomonę apie ES politiką. ESC organizuoja penkių arba vieno – trijų mėnesių stažuotes.

http://www.eesc.europa.eu/?i=portal.en.traineeships
Stažuotės Europos sąjungos taryboje

Stažuotės metu Europos Sąjungos Taryboje turėsi galimybę susipažinti su Europos integracijos tikslais ir problemomis, įgysi praktinių žinių apie Tarybos generalinio sekretoriato padalinių darbą. Į šią stažuotę gali pretenduoti visi studentai, kuriems praktika yra privaloma studijų dalis. Europos Taryba siūlo ir apmokamas stažuotes.

http://www.consilium.europa.eu/en/home/