Žinau Viską - naujienos http://www.zinauviska.lt/ http://www.zinauviska.lt/image/14735-470.png Finansų laboratorija – interaktyvi finansinio švietimo erdvė Sat, 24 Mar 2018 00:00:00 +0200 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/finansu-laboratorija-interaktyvi-finansinio-svietimo-erdve-7300 Vilniuje duris atvėrė moksleivių finansiniam švietimui skirta išmani erdvė – Finansų laboratorija. Centrinėje „Swedbank“ būstinėje įrengtoje interaktyvioje ekspozicijoje gali susipažinti su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų̨ valdymo temomis. Nuo šiol semtis ekonomikos ir finansų žinių bus dar įdomiau, nes tam pasitelktos šiuolaikinės technologijos ir edukaciniai žaidimai. Šiuo metu jau vykdoma norinčių aplankyti „Swedbank“ Finansų laboratoriją registraciją ir laukiami moksleiviai iš visos Lietuvos.

Pasitelkus interaktyvius išmaniuosius ekranus ir virtualius žaidimus Finansų laboratorijoje supažinsi su pinigų istorija, efektyviu išteklių panaudojimu, biudžeto planavimu, taupymo svarba, atsakingu skolinimusi. Edukaciniai žaidimai pristato moksleiviams pagrindinius asmeninių finansų valdymo ir mainų principus. Finansų laboratorijoje taip pat planuojama rengti paskaitas apie asmeninio biudžeto valdymo iššūkius, profesijos pasirinkimą bei kitas moksleiviams aktualias temas.

Apsilankykti „Swedbank“ Finansų laboratorijoje gali nemokamai, tačiau grupių vizitams būtina išanksti...]]> http://www.zinauviska.lt/image/14733-470.png Atlik praktiką jaunimo reikalų departamente! Fri, 23 Mar 2018 00:00:00 +0200 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/atlik-praktika-jaunimo-reikalu-departamente-7299 Jaunimo reikalų departamente sudaroma galimybė atlikti profesinę arba savanorišką praktiką vienoje iš pasirinktų sričių. JRD įgyvendina valstybės jaunimo politikos tikslus ir priemones, stiprinančias jaunimo motyvaciją ir galimybes įgyti išsilavinimą, gauti darbą ir įsitraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą, dalyvauja sprendžiant jaunimo problemas bei plėtoja neformalų ugdymą ir jaunimo socializacijos procesus.

Atlikdamas praktiką JRD turėsi galimybę įgyti žinių ir patirties dirbant su specifine tema, susipažinsi su valstybės tarnyba, jos darbo principais, įgysi praktinės patirties dirbant institucijoje bei galėsi gauti reikiamų duomenų ir informacijos rengiant baigiamuosius darbus savo studijoms susijusius su jaunimo politika.

Gali rinktis iš skirtingų praktikos sričių: 

  • Informacijos analizė;
  • Tarptautiniai ryšiai;
  • Viešinimas;
  • Jaunimo politikos plėtra;
  • Regioninės bei nacionalinės jaunimo politikos įgyvendinimas;
  • Bendrieji reikalai, dokumentų administravimas.

Nori atlikti praktiką Ja...]]> http://www.zinauviska.lt/image/14726-470.png Mokymo kursai „Art & Integration – ART+“ Turkijoje Fri, 23 Mar 2018 00:00:00 +0200 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/mokymo-kursai-art-integration-art-turkijoje-7297 Mokymo kursai „Art & Integration – Art+“ skiria ypatingą dėmesį tarpkultūrinei komunikacijai ir dialogui, norint pasiekit migrantus, kurie dažnai sunkiai integruojasi į bendruomenę. Meninės išraiškos galia leidžia žmonėms komunikuoti būdais, kurie viršija tradicines bendravimo formas. Naudojant įvairias meno formas, tarpkultūrinis bendravimas gali būti pasiektas alternatyviais, tačiau labai efektingais būdais.

Projekto tikslai yra skatinti kūrybiškumą ir inovacijas, padėti jaunimo darbuotojams suprasti dabartinę jaunų migrantų padėtį  visuomenėje, ugdyti gebėjimus ir kompetencijas, dirbti kūrybiškais metodais siekiant integruoti migrantus, motyvuoti ir įkvėpti dirbti su socialinės įtrauktiems problemomis, aptarti naujų metodų svarbą neformaliajam ugdymui ir kt.

Po projekto tikimasi, kad daugiau kvalifikuotų darbuotojų galės dirbti su jaunų migrantų integracija į vietines bendruomenes. Mokymo kursai vyks 2018 m. gegužės 10–16 d., Turkijoje.

Paraiškas teikti galima iki 2018 m. balandžio 3 d.

Dau...]]> http://www.zinauviska.lt/image/14724-470.png Mentorystės programa jauniems lietuviams visame pasaulyje Fri, 23 Mar 2018 00:00:00 +0200 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/mentorystes-programa-jauniems-lietuviams-visame-pasaulyje-7296 „LT Big Brother“ pirma ir vienintelė savanoriška profesinės mentorystės programa lietuviams visame pasaulyje. Jos tikslas – į tandemus suburti ir per neformalų, asmenišką bendravimą perduoti įvairiose profesinėse srityse įsitvirtinusių lietuvių profesionalų žinias bei patirtį perspektyviam, visame pasaulyje studijuojančiam ar karjerą pradedančiam Lietuvos jaunimui. Programa 2018 m. sezonui priims daugiau nei 200 dalyvių ir truks 9 mėn. Jaunieji profesionalai šį sezoną gali rinktis iš daugiau nei 170 mentorių, dirbančių garsiausiose pasaulio įmonėse, tokiose kaip „Apple“, „Bloomberg“, „Nike“, „Uber“ ir t. t.

Tapti mažaisiais broliais ir seserimis kviečiami studentai ir jauni profesionalai, gyvenantys Lietuvoje ar svetur. Per 9 mėn. laikotarpį poros paprastai bendrauja „Skype“, elektroniniais laiškais, susitinka gyvai ar dalyvauja „LT Big Brother“ organizuojamuose renginiuose: diskusijose, kontaktų užmezgimo vakaruose, susitikimuose su įkvepiančiais žmonėmis ir įdomiais projekto dalyviais. Jeigu ieškai mentorių, galinčių patarti priimant sprendimus dėl tolimesnių studijų, profesinės praktikos, verslo idėjos įgyvendini...]]> http://www.zinauviska.lt/image/14709-470.png Patirk didžiausią vasaros nuotykį! Thu, 22 Mar 2018 00:00:00 +0200 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/patirk-didziausia-vasaros-nuotyki-7293 Ieškomi 4 žmonės, mylintys keliones, kurie sudarys geriausią keliautojų grupę. Surinktos komandos misija bus leistis į 3 mėn. trukmės kelionę po Europą ir užfiksuoti kiekvieną savo vasaros nuotykio žingsnį socialiniuose tinkluose bei tinklaraščiuose. Svarbiausia, kad dievintum keliones ir būtum socialinės žiniasklaidos „narkomanu“.

Kelionės metu aplankysi garsiausias Europos sostines, kaip Paryžius ir Roma, bei nuostabius užslėptus brangakmenius, kaip Bledo ežeras ir San Sebastianas. Taip pat turėsi galimybę pakelti savo adrenalino lygį Šveicarijos Alpių viršūnėse ir pasigrožėti krištolo skaidrumo vandenimis Adrijos pakrantėse, Kroatijoje.

Siūlomos 4 pozicijos, į kurias gali pretenduoti:

  • „Instagram“ žmogus, kuris puikiai fotografuoja ir yra įvaldęs šio socialinio tinklo komunikacijos subtilybes;
  • „Youtube“ žmogus, kuris mėgsta nuolat viską fiksuoti kamera ir nebijo išbandyti naujų būdų, perteikiant savo istoriją;
  • Tinklaraščių žmogus, kuris negali gyventi be rašymo. Vienintelis dalykas, kurį myli labiau už keliones yra dalinimasis su visu pasauliu apie...]]>