Žinau Viską - naujienos http://www.zinauviska.lt/ http://www.zinauviska.lt/image/15933-470.png Dalyvauk jaunimo mainuose Italijoje! Wed, 18 Jul 2018 00:00:00 +0300 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/dalyvauk-jaunimo-mainuose-italijoje-7615 Domiesi socialinėmis temomis? Ieškomi dalyviai į Europos Sąjungos finansuojamuose jaunimo mainus Poggiardo mieste Italijoje, kurie vyks 2018 m. spalio 16–22 d. Projekto „Happiness Only Exists If Shared“ tikslas yra suteikti daugiau žinių apie imigraciją Europoje, skatinti aktyvių jaunų žmonių pilietiškumą ir ugdyti jaunų žmonių solidarumo jausmą. Projektas siekia skatinti toleranciją ir jaunimo iš įvairių šalių tarpusavio supratimą bei Europos bendradarbiavimą jaunimo reikalų srityje. Visos mokymo kursų veiklos vyks anglų kalba.

Dalyviai iš Lietuvos, Italijos, Rumunijos, Graikijos, Švedijos, Turkijos, Ispanijos turės galimybę ne tik praplėsti savo žinias, bet ir aplankyti didingąją Italiją, kurioje, sakoma, viename kvadratiniame teritorijos kilometre yra daugiau meno šedevrų nei tokiame pačiame, bet kurios kitos pasaulio šalies plote! Kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 Eur. Gyvenimas, maitinimas bei projekto veiklos – nemokamos

Jei nori dalyvauti ir tau 18–30 m. registruokis Kuri muziką? Dalyvauk jaunų grupių ir atlikėjų konkurse! Konkurse gali dalyvauti solo atlikėjai ir grupės iš viso pasaulio, kurių narių amžius yra 18–35 m. Grupė ar atlikėjas turi pateikti muzikinį vaizdo įrašą antikorupcijos, sąžiningumo ar kovos už socialinį teisingumą tema. Šio konkurso tikslas yra skatinti sąžiningumą visose srityse.

Dainos tekstas turi būti originalus ir gali būti bet kuria kalba, tačiau tokiu atveju reikės pateikti anglišką žodžių vertimą. Grupės negali sudaryti daugiau nei 8 žmonės. Dvi geriausios grupės dalyvaus Tarptautinėje antikorupcijos konferencijoje Danijoje  2018 m. spalio 20–25 d. Bus padengtos apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos bei kiekviena grupė gaus 500 Eur honorarą.

Dalyvauti galima iki 2018 m. rugpjūčio 1 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

...]]>
http://www.zinauviska.lt/image/15907-470.png Stažuotė Vokietijos parlamento žemuosiuose rūmuose Tue, 17 Jul 2018 00:00:00 +0300 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/stazuote-vokietijos-parlamento-zemuosiuose-rumuose-7613 Ar norėtum atlikti stažuotę Vokietijos parlamento žemuosiuose rūmuose? Pasinaudok puikia galimybe patirti ir sužinoti, kaip veikia Vokietijos parlamento žemieji rūmai. Atlik 5 mėn. stažuotę! Kiekvienais metais Vokietijos parlamento žemieji rūmai  priima apie 120 jaunų, neseniai baigusių aukštąjį mokslą stažuotojų iš 42 valstybių.

Programa trunka 5 mėn. (nuo kovo 1 d. iki liepos 31 d.) ir apima dalyvavimą įvairiuose renginiuose, seminaruose bei darbą su Vokietijos Parlamento žemųjų rūmų nariu. Programos pradžioje dalyviai bus supažindinti su Vokietijos akademiniu gyvenimu, ekonomine ir kultūrine padėtimi bei parlamento darbu. Vėliau programos dalyviai pradeda darbą su parlamento nariais, kurio metu atlieka įvairias užduotis: rengia ataskaitas, rašo kalbas bei laiškus, organizuoja susitikimus, dalyvauja posėdžiuose.

Programa siekia: