Žinau Viską - naujienos ir straipsniai http://www.zinauviska.lt/ http://www.zinauviska.lt/image/19483-470.png Kultūros naktis Vilniuje Thu, 24 Sep 2020 01:09:48 +0300 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/kulturos-naktis-vilniuje-9068

Rugsėjo 25 d. Vilniaus gyventojus ir svečius jau keturioliktą kartą naktinėti kvies kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Skelbiamoje programoje – per 90 kultūros renginių – pasirodymų, koncertų, parodų, spektaklių ir įvairiausių meninių projektų, atliepiančių pačius įmantriausius lankytojų lūkesčius.

Kaip ir kasmet, lankytojams atsiveria pačios įvairiausios kultūros erdvės – nuo Prezidentūros kiemų, Valdovų rūmų, Švč. Mergelės Marijos Ramintojos ir Šv. Jonų bažnyčių bei Bernardinų sodo, iki MO muziejaus, Užupio meno inkubatoriaus, meninio avangardo Rūdininkų skvere, šėlstančios Vasaros terasos ir kitų miestiečių pamėgtų vietų.

Šiemet pasirengimas renginiams gerokai kitoks – ypatingas dėmesys skirtas atvirų erdvių paieškoms ir lankytojų saugumui užtikrinti. Organizatoriai prašo lankytojų renginiuose elgtis atsakingai – dėvėti medicinines kaukes, laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų renginio lankytojų bei atkreipia dėmesį, kad į Kultūros nakties renginius bus privaloma registruot...]]> http://www.zinauviska.lt/image/19482-470.png Jaunimo mainai Vokietijoje! Thu, 24 Sep 2020 01:02:00 +0300 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/jaunimo-mainai-vokietijoje-9067  

Europoje vis daugėja radikalių jaunuolių ir ekstremistų. Pagrindinė to priežastis – žinių ir tarpkultūrinės patirties, supratimo bei tolerancijos trūkumas. Tam, kad ši problema būtų išspręsta, 43 jaunuoliai iš 6 valstybių yra kviečiami dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose „Kūrybos galia“ ir žengti svarbų žingsnį link vieningos Europos, vieningos visuomenės. Projekto metu dalyviai diskutuos apie radikalėjimo pavojus, po projekto savo žinias perduos bendraamžiams.

 

Projektas vyks rugsėjo 30 - spalio 9 dienomis, Osterholz-Scharmbeck, Vokietijoje.

Dalyvių amžius 18-30, lyderis gali būti vyresnis.

Apgyvendinimas ir maitinimas mainų metu nieko nekainuos. Reikės sumokėti už kurą ir dvi nakvynes kelionės metu, bet po projekto šios išlaidos bus padengtos.

Visa informacija ir paraiškos forma: http://tiny.cc/d7pwsz

Daugiau informacijos apie kelionę automobiliu: Kiekvieną dieną kas nors patiria patyčias. Kiekvieną dieną kažkas hamletiškai svarsto: „Būti ar nebūti?“. Kiekvieną dieną kas nors jaučiasi vienišas. Nori prisidėti prie to, kad tokių žmonių būtų mažiau? „Jaunimo linija“ ieško Tavęs.

 

„Jaunimo linijoje“ svarbią vietą užima savanoriai. Jie atsiliepia į skambučius, atrašo į emocinės pagalbos prašančiųjų žinutes. Daugiau savanorių – daugiau pokalbių. Daugiau pokalbių – daugiau pagalbos.

Ateik į informacinį susitikimą Klaipėdoje, Kaune ar Vilniuje ir sužinok daugiau apie organizaciją, jos vertybės, emocinę paramą, kaip ir kodėl ji teikiama, ką daro ir ko nedaro savanoriai ir, galiausiai, ką turėsi duoti ir ką pats gausi „Jaunimo linijoje“.

Registracija - https://www.jaunimolinija.lt/lt/tapk-savanoriu/registracija/

...]]>
http://www.zinauviska.lt/image/19477-470.png Kelionių vaizdo įrašų konkursas Wed, 23 Sep 2020 13:07:07 +0300 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/kelioniu-vaizdo-irasu-konkursas-9065

Šiemet kaip niekada anksčiau buvo sunku dalyvauti tarptautiniuose mainuose ar pradėti mokslus užsienyje. Tačiau šiuo laikotarpiu svarbu neprarasti vilties, kad netrukus vėl galėsime keliauti kur panorėję. „Travel video contest“(liet. „Kelionių vaizdo įrašų konkursas“) ragina nenusivilti ir pasidalinti savo mintimis apie dabartinę pasaulinę situaciją bei tarptautines mokymosi galimybes pandemijos metu.

„Travel Video Contest“ gali dalyvauti tarptautiniai studentai, sulaukę 18 metų arba dar tik ketinantys pradėti mokslus užsienyje. Viskas, ką reikia padaryti, tai sukurti trumpą filmuką (iki 2min), kuriame papasakosi, kokią įtaką pasaulinė pandemija turėjo tarptautiniam mokymuisi ar kultūrinių mainų patirtims užsienyje arba aptarsi Tavo nuomone idealų tarptautinio mokymosi modelį ar kultūrinius mainus, kai pasaulis grįš į savo vėžes.

Prizai:

  • Pirmos vieta - 4,000$
  • Antros vieta - 500$
  • Trečia vieta - 250$
  • Žiūrovų pasirinkimo laimėtojas - 1,000$

Konkurso laimėtojai įsipareigoja dokumentuoti savo mokslo kelionę internetiniame dienoraštyje (blo...]]> http://www.zinauviska.lt/image/19475-470.png Tapk JTBA biuro administratoriumi! Wed, 23 Sep 2020 11:17:00 +0300 http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/tapk-jtba-biuro-administratoriumi-9064 Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti ES programas – „Erasmus+“ jaunimo sritį ir „Europos solidarumo korpusą“ – Lietuvoje, kviečia prisijungti prie šaunios komandos. Jeigu nebijote iššūkių ir galite savo žinias, patirtį bei energiją skirti sėkmingam minėtų programų įgyvendinimui Lietuvoje, JTBA laukia jūsų CV.

 

 Darbo pobūdis

  • Įstaigos dokumentų valdymas ir korespondencijos tvarkymas, dokumentų archyvavimas, darbas su duomenų bazėmis;
  • įstaigos priimamojo darbo organizavimas, informacijos klientams teikimas;
  • įstaigos nacionalinių ir tarptautinių renginių logistikos organizavimas.

 

Reikalavimai