Darbo ir praktikos pasiūlymai „Western Union“
Darbo ir praktikos pasiūlymai „Western Union“

Kaip skelbia tarptautinė kompanija „Wstern Union“, šiuo metu jos skyriuje Lietuvoje dirba 1 750 darbuotojų. Per metus tokį darbuotojų skaičių ketinama padidinti 10–15 %. Jei visuomet norėjai dirbti dielėje įmonėje, kurioje ne tik platus veiklų ir ieškomų darbuotojų pareigų spektras, bet ir neribotos karjeros gaimybės, nedvejodamas siųsk savo gyvenimo aprašymą!

Dirbk vasarą Lietuvos pašte
Dirbk vasarą Lietuvos pašte

Artėja vasara ir nori susirasti darbą, tačiau galvoji, kad visi geri darbo pasiūlymai yra Vilniuje arba kurortiniuose miestuose? Laimei, daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių veikia pašto skyriai, kurie vasarą laukia naujų žmonių! „Lietuvos paštas“ kviečia prisijungti visus jaunus, energingus žmones, norinčius išmokti įvairių dalykų – siūlo darbą bet kuriame Lietuvos mieste.

Ieškomas eilėraščių iliustratorius
Ieškomas eilėraščių iliustratorius

Moki kurti iliustracijas kūrybiškiems tekstams? O gal visada svajojai tai daryti? Galbūt turi sukaupęs kalną darbų ir nori, kad juos pamatytų kuo daugiau žmonių ir įvertintų tavo kūrybą? Šiuo metu rašomai poezijos knygai reikia iliustratoriaus!

Pasivaikščiok po pabėgėlių stovyklą... Vilniuje
Pasivaikščiok po pabėgėlių stovyklą... Vilniuje

2017 m. gegužės 25–26 d. Vilniuje bus galima pasivaikščioti po vieną didžiausių pasaulyje pabėgėlių stovyklų Zatari, kuri yra įsikūrusi Jordanijoje. Visa tai – Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūros iniciatyva, kuri suteikia galimybę kiekvienam norinčiam susipažinti su pabėgėlių kasdienybe ir prisiliesti prie jų gyvenimo.

Dalyvauk socialinio verslo mokymuose
Dalyvauk socialinio verslo mokymuose

VšĮ „Bendruomenių kaitos centras“ (BKC) drauge su partneriais iš Prancūzijos, Italijos, Latvijos ir Estijos, įgyvendina projektą „Socialinio verslo jaunimo tarpe skatinimas“ ir kviečia 18–30 metų jaunuolius prisijungti prie jaunimo socialinio verslo akceleratoriaus „Kaip sukurti tinkamą socialinio verslo modelį ir parengti savo idėjas minios finansavimui“.

#dalinkisvasara – mokykis, dirbk, savanoriauk
#dalinkisvasara – mokykis, dirbk, savanoriauk

Nors valanda trunka 60 min., visi žinome, kad atostogų valandos praskrieja keliskart greičiau. Ypač tai aktualu moksleiviams ir studentams – tiems, kurie ilgų atostogų metu turi planuoti, kaip neiššvaistyti laiko vėjais.

Mokymasis vasaros universitetuose, nuotoliniai kursai, darbas, savanorystė ir ekonomiškos kelionės yra svarbiausios temos, kuriomis domisi jauni žmonės. Tai veiklos, galinčios kiekvieno vasarą paversti kupina nuotykių: kai ne tik galima užsidirbti pinigų, įgyti naujų įgūdžių ar kompetencijų (kuriuos liudija sertifikatai!), bet ir įrašų, papildančių CV.

Moksleiviams ir studentams pasiūlymai Vasaros darbų banke
Moksleiviams ir studentams pasiūlymai Vasaros darbų banke

Jei vasarą ketini ne tik džiaugtis saule ir šiluma, bet ir pradėti dirbti, greičiausiai, pastebi, kad konkrečių darbo pasiūlymų jaunimui surasti nėra lengva. Tačiau specialiai tam jau kurį laiką veikia Vasaros darbų bankas, kuriame gali rasti darbą ne tik sostinėje ar kurortiniuose miestuose, bet ir savo gyvenvietėje.

„StudentJob“ – darbas užsienyje
„StudentJob“ – darbas užsienyje

„StudentJob“ yra portalas, skirtas studentams ir absolventams, ieškantiems darbo galimybių užsienyje. Tai portalas, suteikiantis tiesioginį kontaktą su darbdaviais ir kompanijomis, kurios ieško laikinų ir pastovių darbuotojų, norinčių dirbti dalį ar visą darbo dieną.

Dalyvauk #CedefopPhotoAward 2017 konkurse
Dalyvauk #CedefopPhotoAward 2017 konkurse

Atsiųsk vaizdinę istoriją „Cedefop Photo Award 2017“ konkursui ir laimėk kelionę į Briuselį, Belgiją arba Tesalonikus, Graikiją.

Tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas
Tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas

Taptautiniai jaunųjų muzikų apdovanojimai, įsteigti Jeunesses Musicales International skirti tam, kad jauni žmonės, kuriantys muziką jauniems žmonėms galėtų pasidalinti savo talentu su kuo platesne auditorija. Konkurse apdovanojimams laimėti gali daylauti solo atlikėjai, orkestrai, muzikuojančios grupės iš įvairių nevyriausybinių organizacijų, mokyklų, įstaigų ir t.t.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!