Miesto dizaino konkursas
Miesto dizaino konkursas

Konkursas ieško kūrybiškų idėjų novatoriškam Wuhan miesto dizainui, Kinijoje. Konkurse kviečiami dalyvauti architektūros, dizaino ir kitų susijusių sričių studentai. Studentai iš viso pasaulio gali dalyvauti po vieną ir grupėmis. Paraiškos turi būti pateiktos anglų kalba.

Praktika „Walt Disney“ animacijos studijoje
Praktika „Walt Disney“ animacijos studijoje

Negali atplėšti akių nuo „Walt Disney“ kuriamo pasakiško pasaulio? Šiuo metu ir tu gali prisidėti prie stebuklingų vaizdų kūrimo! Atlik praktiką „Walt Disney“ animacijos studijoje. Ši praktikos programa yra skirta neseniai baigusiems meno, animacijos, vaizduojamojo meno, dizaino, kompiuterinės grafikos, inžinerijos, gamybos, kino bakalauro arba magistro studijas, ne seniau nei prieš 3 metus. Praktika apmokama, jos trukmė 3, 6 arba 12 mėn.

Jaunųjų specialistų programa
Jaunųjų specialistų programa

Jaunųjų specialistų programa – tai puikus atspirties taškas pradėti karjerą „World Bank Group“. Tai yra unikali galimybė jauniems talentams, kurie trokšta prisidėti prie tarptautinio vystymosi ir turi vadovavimo potencialo, augti profesinėje srityje „World Bank Group“. Programa yra sukurta kvalifikuotiems ir motyvuotiems individams, kurie specifikuojasi ekonomikos, finansų, išsilavinimo, visuomenės sveikatos, socialinių mokslų, inžinerijos, agrokultūros, gamtinių išteklių ir panašiose srityse.

Ieškomas komunikacijos praktikantas (-ė)
Ieškomas komunikacijos praktikantas (-ė)

Nori išbandyti savo jėgas komunikacijos srityje? Esi puikiai įvaldęs rašymo meną? Kuri patrauklius vizualus? Žinai visas naujausias socialinių tinklų tendencijas? Nauji iššūkiai yra tavo gyvenimo varomoji jėga? Tuomet ši galimybė kaip tik tau! „Erasmus+“ ir kitas tarptautines švietimo programas administruojanti agentūra „Švietimo mainų paramos fondas“ ieško komunikacijos praktikanto (-ės).

Dalyvauk jaunimo mainuose Jungtinėje karalystėje!
Dalyvauk jaunimo mainuose Jungtinėje karalystėje!

Ieškomi 6 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „FemPower!“. Projektas vyks Jungtinėje karalystėje, Birmingemo mieste 2018 m. rugpjūčio 16–24 d.

Jaunimo reikalų departamentas ieško trumpalaikio darbuotojo
Jaunimo reikalų departamentas ieško trumpalaikio darbuotojo

Jaunimo reikalų departamentas (JRD) ieško socialinių programų koordinatoriaus darbui projekte „Atrask save“ Vilniuje. Su tavimi bus sudaryta terminuota sutartis iki 2018 m. rugsėjo 20 d. Darbo krūvis 0,5 etato. 

Moterų verslų apdovanojimai
Moterų verslų apdovanojimai

Esi moteris lyderė, vystanti savo verslą? „Cartier“ moterų iniciatyvos apdovanojimai ieško moterų verslininkių, kurių valdomi verslai yra ankstyvoje stadijoje ir artimiausiu metu turi didelį potencialą išaugti. Tai unikali galimybė verslininkėms perkelti savo įmones į kitą lygį. Kūrybiški, inovatyvūs yra ypač skatinami dalyvauti.

Europos darnaus vystymosi apdovanojimo konkursas
Europos darnaus vystymosi apdovanojimo konkursas

2018 m. Europos Komisija pirmą kartą paskelbė Europos darnaus vystymosi apdovanojimo konkursą. Tai apdovanojimas už Europos piliečių, įmonių ir organizacijų pastangas ir kūrybiškumą.

Laimėk kelionę į Tanzaniją!
Laimėk kelionę į Tanzaniją!

„World Nomands“ šiais metais ieško vieno aistringo asmens, kuris užfiksuotų įvarius žmones, vietas ir laukinę gamtą, taip populiarinant Tanzaniją. Galėtum filmuoti Kilimandžaro kalno papėdėje, vietinius gyventojus, unikalų kraštovaizdį ir bendruomenių istorijas.

Ieškomi laisvai samdomi vertėjai ir redaktoriai
Ieškomi laisvai samdomi vertėjai ir redaktoriai

„Synergium“ yra viena iš vertimo lyderių Baltijos regione. Šiuo metu biurai veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje ir Švedijoje. „Synergium“ tarptautinė komanda dirba su kalbos ir konkrečios srities specialistais iš viso pasaulio, kad pateiktų klientams įvairių sričių vertimus. Kompanijos konkurencingumą lemia polinkis į inovacijas, lankstumas ir sugebėjimas priimti kasdien darbe kylančius iššūkius.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!