Pasaulinis studentų forumas Malaizijoje
Pasaulinis studentų forumas Malaizijoje

Ar kada įsivaizdavai, kad tavo studijos ir aktyvus įsitraukimas į mokslą gali nunešti net... į Malaiziją! Šiuo metu organizuojamas jau 13-asis Pasaulinis studentų forumas, į kurį atvykti kviečiami įvairių sričių inžinerijos studentai iš viso pasaulio!

Konferencija Vienoje „Digital Youth Work“
Konferencija Vienoje „Digital Youth Work“

Dirbantiems su jaunimu, jaunimo lyderiams, jaunimo darbuotojams, mokymo vadovams ir kt., pasirengusiems į savo darbą įtraukti skaitmeninius įrankius, Austrijoje rengiama konferencija „Digital Youth Work“.

Domiesi jaunimo mainais? Susitik su „YFU Lietuva“
Domiesi jaunimo mainais? Susitik su „YFU Lietuva“

Visuomet norėjai išvykti į kitą šalį ne tik turistinei kelionei? Jaunimo mainai yra nuostabus būdas susipažinti su kitų šalių žmonėmis, kultūra ir susirasti draugų visam gyvenimui! Turi klausimų? Įdomu, nuo ko pradėti? Ateik į susitikimą su „YFU Lietuva“ atstovais!

Vyksta registracija į „Innovation Drift“
Vyksta registracija į „Innovation Drift“

„Innovation Drift“ yra didžiausias Baltijos jūros regione vykstantis renginys ateities bei inovacijų tema. Tai – Vilniaus inovacijų forumas, kuriame dalyvaus daugiau nei 50 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių, pasidalinsiančių įdomiomis įžvalgomis ir patirtimis. Renginyje dalyvauti gali visi inovacijomis besidomintys žmonės: verslininkai, mokslininkai, su išmaniosiomis technologijomis dirbantys kūrėjai.

„Erasmus“ galimybės jauniesiems verslininkams
„Erasmus“ galimybės jauniesiems verslininkams

Konsultacijų įmonė „Civitta“ kviečia visus jaunus, verslo idėjų turinčius žmones, jau vykdančius savo verslo projektus ar tik besiruošiančius tai daryti, dalyvauti verslo skatinimo ir mentorystės programoje „Startupreneurs“. Ši programa siekia ne tik supažindinti su verslu, bet ir leisti ambicingam jaunimui įgyti patirties dirbant su patyrusiais verslininkais visoje Europoje. Programa skirta ne tik jau turintiems savo verslą, bet ir pradedantiems – turintiems tik verslo idėją.

Atlik praktiką „Google“
Atlik praktiką „Google“

Ar žinai, kad „Google“ yra ne tik paieškos sistema, kurios srovėse gali surasti įdomios, tau reikiamos informacijos? „Google“ – tarptautinė korporacija, kurianti įvairiausius interneto produktus. Dabar tu gali tapti vienu iš „Google“ bendruomenės narių – šiuo metu siūloma apmokama praktika, kurios metu galėsi įgyti ne tik profesinių žinių, bet ir tobulėti, augti ir nardyti tarptautiniuose vandenyse!

Tapk ISM universiteto ambasadoriumi
Tapk ISM universiteto ambasadoriumi

Jau ketvirtus metus iš eilės aktyviai veikiantis ISM Ambasadorių klubas kviečia 9–12 klasių moksleivius tapti ISM universiteto atstovais savo mokyklose! Jei tapsi ISM universiteto ambasadoriumi, kiekvieną mėnesį vyksiančiuose ISM ambasadorių susitikimuose, tavęs lauks išskirtinės teorinės ir praktinės paskaitos, interaktyvūs užsiėmimai, mėnesio veiklų pristatymai, naujų iniciatyvų kūrimas ir įgyvendinimas bei aktyviausiųjų apdovanojimai.

Nemokamas kinas mokytojams
Nemokamas kinas mokytojams

Ar žinai, kad visoje Lietuvoje veikiantys nekomerciniai kino teatrai vykdo projektą „Mokausi iš kino“, kurio metu ypatingą dėmesį skiria kino edukacijai ir vaikų bei jaunimo švietimui. Vilniuje veikiantis kino centras „Skalvija“ – projekto iniciatorius – jaunesniųjų klasių mokytojus kviečia į nemokamą filmo peržiūrą!

Premijos jauniesiems menininkams
Premijos jauniesiems menininkams

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija kviečia dalyvauti konkurse ir teikti paraiškas laimėti premijas jauniesiems menininkams!

Moksleiviams – dar daugiau nemokamų kultūros patirčių
Moksleiviams – dar daugiau nemokamų kultūros patirčių

Ar žinai, kad gali nemokamai lankytis įvairiausiuose šalies muziejuose ir dalyvauti ten rengiamose veiklose? Šiuo metu įgyvendinama Lietuvos muziejų kultūrinio svetingumo programa, kurioje gali atrasti sau įdomiausias veiklas ir drąsiai jose dalyvauti!

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!