Darbo vieta „Baltic News Service
Darbo vieta „Baltic News Service"

„Baltic News Service" – didžiausia Baltijos valstybių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, ekonomikos, finansų ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio šiuo metu ieško vertėjo / tekstų rašytojo.

Sukurk filmuką ir laimėk vertingus prizus!
Sukurk filmuką ir laimėk vertingus prizus!

Dalyvauk ES Pietų Baltijos bendradarbiavimo regiono programos rengiamame filmukų konkurse! Sukurk 3 min. vaizdo klipą viena iš šių temų: žaliosios technologijos, tvarus turizmas, tvarus transportas.

Lankykis ŠMC parodose nemokamai
Lankykis ŠMC parodose nemokamai

ŠMC yra didžiausias šiuolaikinio meno centras Baltijos šalyse. ŠMC pristato visuomenei naujausias Lietuvos ir užsienio šalių šiuolaikinio meno tendencijas ir siekia ugdyti visuomenės sampratą apie šiuolaikinį meną, atskleisti jo ištakas, savitumą, kultūrinę vertę, ryšius su tarptautiniais meno ir kultūros procesais. 

Tarptautinis jaunųjų socialinio verslo lyderių susitikimas
Tarptautinis jaunųjų socialinio verslo lyderių susitikimas

Esi lyderis ar įkūrėjas socialinės įmonės, kurios pagrindinis dėmesys yra skiriamas įvairovės, tarpkultūrinio supratimo ir švietimo, socialinės sanglaudos, taikos kūrimo, migracijos ir integracijos temoms? Tuomet tai galimybė būtent tau! Dalyvauk „ChangemakerXChange“ susitikime, kurio tikslas yra susitikti, mokytis, bendradarbiauti bei praleisi 5 dienas su įkvepiančiais bendraamžiais ir mentoriais, kurie dirba specifiniame šių temų lauke.

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė
Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Šiuo metu iki balandžio 29 d. visose šalies bibliotekose vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Bibliotekininkai kviečia savo bičiulius, lankytojus, skaitytojus, skaitymo ir kitų šviečiamųjų ir lavinamųjų veiklų gerbėjus į renginius, naujų knygų pristatymus, konferencijas, diskusijas, filmų peržiūras, susitikimus su autoriais. Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitės vienijanti tema – kartu mes kuriame ateitį.

„Socialus marketingas“ ieško 5 komandos narių
„Socialus marketingas“ ieško 5 komandos narių

„Socialus marketingas“ ieško net 5 komandos narių. Įmonė garantuoja įdomų, dinamišką ir motyvuojantį darbą su vienais didžiausių prekių ženklų Lietuvoje.

Muilo burbulų eisena!
Muilo burbulų eisena!

Tu esi nuostabus – šiuo šūkiu kviečiami visi žmonės atvykti į jau 4 muilo burbulų eiseną Vilniuje! Muilo burbulai yra kažkas neįprasto. Tokie nuostabūs, bet tuo pat metu paprasti. Tai tie maži dalykai, kurie padaro mus laimingais. Geriausia dalis, kad mes visi galime pridėti truputį magijos į savo gyvenimą. Nesvarbu, tu jaunas ar senas, mažas ar didelis 2018 m. gegužės 20 d. prisijunk prie šios pasaulinės akcijos, kuri vyks ir Vilniuje. Tapk nors šiek tiek laimingesnis pasitelkiant burbulų galią!

Tautinė stovykla „Laužų karta“
Tautinė stovykla „Laužų karta“

2018 m. Lietuvos skautams yra kaip niekad šventiniai – bus minimas pirmojo skautiško vieneto įsikūrimo Lietuvoje šimtmetis. Tad šiais metais visi skautai rinksis į tradicinę, kas 5 m. vykstančią, Tautinę stovyklą. Stovykla vyks 2018 m. liepos 14 – 21 d. Rumšiškėse.

„Lituanicon XXIX: Lietuva fantastiška!“

„Lituanicon XXIX: Lietuva fantastiška!“


Pirmasis ir seniausias Lietuvos fantastikos mėgėjų renginys šiemet skirtas Lietuvos šimtmečiui ir viskam, kas Lietuvą sieja su fantastika ir atvirkščiai. Ar Barbora Radvilaitė pataikytų į obuolį ant Žygimanto Augusto galvos? Ar magas Čiurlionis užlietų mišką jūra? O gal pažvelkime į ateitį ir pasvarstykime, ar sukryžminę Kthulhu ir Sabonio genus gautume tobulą lietuvišką herojų? O gal nereikia nieko kryžminti, užtenka patraukti ieškoti nuotykių stalo žaidime? Arba pasiimti kardą ir būti žaidimo herojumi. O kur dar pokalbiai apie fantastinę literatūrą, pasaulių kūrimą, rašymo meną ir mūsų lietuviškos fantastikos mėgėjų bendruomenės istoriją.

„World Cleanup Day“ – pasaulis tvarkosi, prisijunk ir tu!
„World Cleanup Day“ – pasaulis tvarkosi, prisijunk ir tu!

Jau šią savaitę įvyks kasmetinė „Darom“ akcija. Ta proga asociacija „JCI Lietuva“ skelbia didžiausios pasaulyje pilietinės iniciatyvos „World Cleanup Day 2018“ pradžią. Šiandien, 2018 m. balandžio 21 d., tvarkantis aplinką pasitark su bendraminčiais ir sugalvok, kaip ją pagerinti ilgesniam laikui, o sugalvotą idėją užregistruok čia. Na, o jei balandžio 21 d. nespėsi sutvarkyti visko, ką planavai, ne bėda. Parsisiųsk mobiliąją programėlę „World Cleanup“ ir žymėk netvarką nuolat, visur kur tik pamatysi.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!