Domiesi videožaidimais? Gauk stipendiją savo mokslams
Domiesi videožaidimais? Gauk stipendiją savo mokslams

Videožaidimai gali būti ne tik laisvą laiką ryjanti virtualybė, bet ir interaktyvus, patrauklus mokymosi būdas. Šiuo metu videožaidimai tobulėja, juos kuria programuotojai visame pasaulyje. Tam, kad šis progresas nesustotų, kasmet imamasi įvairių iniciatyvų. Viena tokių – „CrazyGames“ stipendija, suteikianti finansinę paramą studentams iš viso pasaulio.

Praleisk semestrą Naujojoje Zelandijoje
Praleisk semestrą Naujojoje Zelandijoje

Naujosios Zelandijos įsteigta stipendija „Dream NEW“ gali būti tavo rankose! Ji suteiks galimybę semestrą praleisti viename iš geriausių Naujosios Zelandijos universtitetų!

Domiesi praktikos ir savanorystės galimybėmis?
Domiesi praktikos ir savanorystės galimybėmis?

Europos žmogaus teisių fondas (EFHR) organizuoja diskusiją apie praktikos ir savanorystės galimybes „Ateities strategai: kaip savanorystė, praktika ir „Erasmus+“ programa kuria naują multikultūrinę kartą“.

Diskusijos dalyviai turės galimybę iš pirmųjų lūpų išgirsti EFHR ir kitų nevyriausybinių organizacijų savanorių patirtį.

Tapk TED konferencijų pranešėju
Tapk TED konferencijų pranešėju

TED konferencijos, vykstančios visame pasaulyje, nepriklausomi TEDx renginiai, tampantys įkvepiančiomis sesijomis ne tik gyvai dalyvaujantiems ir stebintiems žiūrovams, bet ir šimtams tūkstančių žmonių visame pasaulyje. TED kalbėtojų pranešimai filmuojami ir juos pasiekti gali įvairių šalių gyventojai, todėl idėjos, kuriomis dalinamasi TED konferencijų metu skrieja ne tik dideliu greičiu, bet ir gali būti išgirstos ir surastos greitai ir paprastai.

Tapk Eurodesk Lietuva atstovu savo mieste
Tapk Eurodesk Lietuva atstovu savo mieste

Šiuo metu Eurodesk Lietuva atnaujina regioninių partnerių tinklą ir ieško organizacijų ar įstaigų Lietuvoje, kurios ilgainiui taptų nuolatiniais jaunimo informavimo partneriais šalies regionuose. Eurodesk Lietuva atstovu savo regione tapti gali jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos, regioninės jaunimo organizacijų tarybos, taip pat specializuoti informacijos centrai ir kitos motyvuotos ir regione aktyviai veikiančios įstaigos. Jei jūsų organizacija kuriame nors Lietuvos regione dirba su jaunimu, domisi jaunimo informavimu ir konsultavimu ar norėtų tai pradėti – tapkite Eurodesk Lietuva atstovybe savo mieste!

Zalcburgo seminarai jauniesiems medikams
Zalcburgo seminarai jauniesiems medikams

Karjerą pradėjusiems medikams, kurie ne vyresni nei 45 m. ir supranta bei kalba anglų k., Studijų užsienyje informacijos centras dalnasi informacija apie galimybę dalyvauti įvairių medicinos krypčių seminaruose.

Dalyvauk „Moksleivių praktikos savaitėje“
Dalyvauk „Moksleivių praktikos savaitėje“

Moksleivių praktikos savaitė kviečia registruotis ir dalyvauti visus aktyvius, smalsius vyresniųjų klasių moksleivius, besimokančius 9–12 kl. ir jau galvojančius apie savo ateitį. Galvoji, kad norėtum studijuoti žurnalistiką ir tapti žinių rengėjų ar pranešėju? „Sėkmės mokykla“ gali tau suteikti progą pasimatuoti žinių vedėjo kėdę ir susipažinti su šio darbo kasdienybe iš arti!

„Versli Lietuva“ siūlo darbą
„Versli Lietuva“ siūlo darbą

„Versli Lietuva“ skelbia apie laisvas darbo pozicijas įvairiose srityse: šiuo metu ieško grafikos dizainerio, komunikacijos vadovo, projektų vadovo, teisininko ir kt. Jei esi ambicingas, kupinas ryžto ir nori dirbti stiprioje komandoje, tiesiančioje kelius į užsienio rinką, prisijunk!

Surask „Vilniaus kontekstus“
Surask „Vilniaus kontekstus“

Jei atostogauji ir šiek tiek laiko leidi sostinėje, gali užsibrėžti tikslą: Vilnių pamatyti tokį, kokio niekas ir niekada iki šiol dar nėra matęs. Išgirsti ir pasikalbėti su Vilniaus konktekstais kviečia net 17 įvairioms miesto erdvėms kūrinius skyrusių autorių.

Profesinė praktika vertėjams Europos Parlamente
Profesinė praktika vertėjams Europos Parlamente

Europos Parlamentas periodiškai siūlo atlikti profesinę praktiką įvairiose srityse. Šiuo metu galima teikti paraiškas vertimo profesinei praktikai. Profesinę praktiką gali atlikti universitetus baigę jaunieji profesionalai, kurie savo karjerą nori pradėti nuo Europos Parlamento salių!

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!