Tranzavimas

Europos žemėlapių sistema keliaujantiems

Ši sistema siūlo vartotojui:
1) Įvesti du adresus ir sistema nubrėžia greičiausia kelią, kaip nuvykti iš taško A į tašką B, bei aprašo kiekvieną posūkį, nurodo kiek kilometrų siekia atstumas tarp tų objektų ir vizualiai tai parodo. Žemėlapyje sužymimos ir kai kurios degalinės, viešbučiai bei stotys.
2) Jei turi tik adresą, kur nori nuvykti, bet nelabai įsivaizduoji, kokioje šalies dalyje tai yra, tai taip pat galima pasižiūrėti šitoje paieškoje.

http://here.com/
Keliauk pigiai

Projektą keliaujupigiai.lt kuria kelių studentų grupelė, kurie pajutę pigių kelionių malonumą nebegali be to gyventi. Tam, kad pamatytum nuostabius tiek Lietuvos, tiek viso pasaulio kampelius visai nereikia išleisti daug pinigų, tad šiame tinklalapyje rasi daug naudingos informacijos apie įvairius pigius keliavimo būdus.

http://keliaujupigiai.lt/apie/
Klajotojams

Klajoklis.lt – interneto vartai, skirti padėti keliautojams dalintis ir keistis informacija, leisti kelionių organizatoriams pateikti savo informaciją. Portalas skirtas visiems, kas keliauja ar bent jau domisi kelionėmis po Lietuvą ar užsienio šalis. Taip pat tiems, kam įdomu geografija, kultūros, Lietuvos vertybės, gamtosauga ir viskas, ką galima susieti su kelionėmis ir turizmu. Tai skirta ir tiems, kurie nori surasti draugų – kelionėms ir ne tik.

http://www.klajoklis.lt/news.php
Pigus ir patogus būdas keliaujantiems Vokietijoje

Pigiausias būdas keliauti šalies viduje. Kelionės iki 90 proc. pigesnės nei kitu transportu. Keliaujama pakeleivingomis mašinomis, tik čia nereikia stovėti šalikelėje ištiesus ranką, o vairuotojai patys patalpina skelbimą, kada ir kur vyksta. Skelbime nurodo ir kainą bei kitą informaciją. O jeigu nerandi sau tinkamo, gali paskelbti savo pageidavimą. Informacija vokiečių kalba.

http://www.mitfahrgelegenheit.de
Vilniaus autostopo klubas

Šis tinklalapis ne tik apie keliones kažkur – taip pat čia gali pasiskaityti apie kitų žmonių keliones autostopu aplink pasaulį.

http://www.autostop.lt