Stovyklos užsienyje

AMES anglų kalbos stovyklos

Užsienio kalbų stovyklų moksleiviams pasiūlymai įvairiose valstybėse pateikiami čia.

Baltic Council for International Education anglų kalbos stovyklos

„Baltic Council for International Education“ siūlo anglų kalbos stovyklas Anglijoje arba Maltoje. Stovyklos skirtos 7–18 m. vaikams arba į jas gali išvykti visa šeima. Stovyklos dalyvių laukia ne tik anglų kalbos mokymasis, bet ir sportinės veiklos arba pramogos. Daugiau informacijos apie šias stovyklas rasi čia.

CISV tarptautinės stovyklos

CISV yra pasaulinė savanorių bendruomenė, kurianti galimybes įvairaus amžiaus žmonėms pažinti kultūrinės įvairovės spalvingumą ir įvairiapusiškumą dalyvaujant edukacinėse, kultūrinėse ir pramoginėse programose. Organizacija yra įkurta tikint, jog taika gimsta draugystėje ir tikrieji pokyčiai įmanomi, jei pradėsime juos kartu su vaikais. Daugiau informacijos apie tarptautines CISV stovyklas rasi čia.

Deineta tarptautinės jaunimo stovyklos

Tarptautinės savanoriškos darbo stovyklos yra unikalus būdas suburti jaunimą iš įvairių šalių bendram tikslui - padėti konkrečioms vietos bendruomenėms gamtosaugos, socialinėje, kultūrinėje ir kitose srityse. Stovyklų pasiūlymų ieškok čia.

Ego Perfectus stovyklos užsienyje

„Ego Perfectus“ siūlo tarptautines stovyklas Europoje , JAV, Kanadoje, Australijoje bei kitose užsienio valstybėse paaugliams. Šios stovyklos išskirtinės, nes jose gali mokytis arba tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, įgyti naujų arba lavinti jau turimus įgūdžius, tokius kaip sporto, jodinėjimo, dailės, fotografijos, vaidybos, muzikos, šokio ir kt. Visas stovyklas rasi čia.

Erudito licėjaus stovyklos

2019 metų vasarai Erudito licėjus organizuoja dvi tarptautines stovyklas – Škotijoje ir Lietuvoje. Tai yra nuostabi proga vaikams pamatyti pasaulį, įdarbinti dar neatrastus mąstymo įrankius bei patobulinti užsienio kalbų žinias. Visa informacija čia.

Feyenoord futbolo stovykla

„Feyenoord“ yra tarptautinė futbolo stovykla 9–14 m. vaikams., kuri vyks Trakuose 2019 m. birželio 30 d. – liepos 5 d. Vaikai turės realią galimybę ne tik gauti geriausias futbolo žinias iš užsienio trenerių, bet ir būti pakviesti treniruotis „Feyenoord“ akademijoje Olandijoje. Visą informaciją rasi čia.

Kalba.lt stovyklos

Kalba.lt vasaros kalbų stovyklų duomenų bazė, kurioje gali susipažinti su įvairiuose pasaulio kampeliuose vykstančiomis stovyklomis, jų programomis ir ypatumais.

Let‘s Travel Kids sportinės stovyklos

„Let‘s Travel Kids“ organizuoja stovyklas įvairiose užsienio šalyse. Stovyklų tikslas susipažinti su kuo įvairesnėmis sporto šakomis: žiemos sportu, nardymu, automobilio valdymu ar skraidymu oro balionu. Daugiau informacijos apie šias stovyklas rasi čia.

Rotary Mainų Programos

Rotary klubas visus Lietuvos jaunus žmones kviečia dalyvauti stovyklose užsienyje ir dalinasi jų sąrašu