Hobis

Alytaus jaunimo centras

„Gyvenu, kol siekiu“ – šūkis, paremtas ir centre dirbančių, ir lankytojų nuolatiniu siekimu tobulėti, savęs tobulinimo būtinumo supratimu.

http://www.ajc.lt/
Asfalto vaikai - užklasinės veiklos oazė

Asfaltovaikai.lt – socialinis projektas, skirtas moksleiviams ir studentams, taip pat „užklasinės veiklos“ savo vaikams ieškantiems tėveliams - visiems, kurie ieško informacijos apie turiningą ir įdomų laisvalaikį.

http://asfaltovaikai.lt/
Draugystė su žirgais skirta ne tik filmų herojams, tai gali būti skirta ir tau

Dauguma svajoja apie jodinėjimą žirgais nuo vaikystės, yra peržiūrėję visus filmus apie šiuos nuostabius gyvūnus ir naktimis sapnuoja kokie yra nuostabūs jojikai. Tikrai ne kiekvienas turi laimę turėti savo žirgą, tačiau yra daugybė žirgynų Lietuvoje, kuriuose galima susipažinti su jojimo pagrindais, daugiau sužinoti apie žirgus ir galbūt netgi tapti profesionaliais jojikais.

http://zirgai.info/

http://www.jok.lt/
Jautiesi kaip žuvis vandenyje – tuomet plaukimas kaip tik tau

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – vienintelė vieta Vilniaus mieste, kur yra meninio plaukimo būrelis. Užsiėmimai vyksta sveikatingumo skyriaus patalpose. Vaikai mokomi ne tik plaukimo, sveikos gyvensenos, bet ir kūrybingumo. Išmokstama šokio vandenyje pagrindų, akrobatikos elementų. Ugdytiniai gali dalyvauti Vilniaus miesto ir LVJC bendruomenės renginiuose, kur išbando savo jėgas, išmoksta džiaugtis savo pasiekimais bei valdyti neigiamas emocijas.

http://www.lvjc.lt/
Jei tave labiau vilioja vandens pasaulis nei žemiški dalykai

Nardymo akademija – tai asociacija, įkurta 2009 metais Šiauliuose ir burianti nardymo aistruolius visoje Lietuvoje. Išskirtiniai Nardymo akademijos bruožai – tai profesionalumas savo darbe, lankstumas laiko atžvilgiu, kūrybiškumas įgyvendinant idėjas bei mobilumas neprisirišant prie vienos vietos. Nardymo akademijos vadovas ir nardymo instruktorius Andrius Albrikas jau daugiau nei 5 metus ruošia įvairaus lygio narus ir kartu su didele bendraminčių komanda kviečia kartu pažinti povandeninį pasaulį.

http://www.nardymoakademija.lt/
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras Vilniuje

Šiame centre tikrai rasi, ką norėtum veikti: šokti, plaukioti baseine, žaisti stalo tenisą, dainuoti ar piešti.

http://www.lvjc.lt
Mėgsti piešti ant sienų?

Graffiti studija – piešėjų grupė suburta vykdyti graffiti mokymus, legalius ar komercinius graffiti projektus. Šiuo metu graffiti yra pagrindinis jos narių gyvenimo užsiėmimas. Nors Graffiti studija – jauna komanda, tačiau jos nariai jau spėjo sudalyvauti begalėje graffiti renginių, aplankyti daugelį Lietuvos miestų bei pelnyti nemažai apdovanojimų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

http://www.graffitistudija.lt/
Norėtum sužinoti apie visus egzistuojančius Lietuvos šokių klubus ir mokyklas?

Partneris.lt – tai ne pelno siekianti jaunų, kūrybingų žmonių grupė, kurios tikslas populiarinti šokį, sujungti Lietuvos šokių klubus ir mokyklas bendrai veiklai. Šiame interneto puslapyje rasi nuolat besipildantį visų Lietuvoje esančių šokių klubų ir mokyklų sąrašą, informaciją apie salių nuomas, mokymus ir renginius.

http://www.partneris.lt/LT/page.php?7
Nori būti kaip Robinas Hudas?

Manai, kad gali būti puikus šaulys? Tuomet išbandyk savo gabumus viename iš Lietuvoje veikiančių lankininkų klubų. Kiek jų yra ir kur juos gali rasti? Visą informaciją rasi Lietuvos lankininkų federacijos interneto tinklalapyje.

http://www.archery.lt
Nori būti teatro dalimi?

MI11 trupė – teatrinių statybų aikštelė, skirta tiek teatro profesionalams, tiek mėgėjams. MI11 trupės nariu gali tapti kiekvienas, norintis būti teatro dalimi ir galintis nemažą gyvenimo dalį paskirti teatrui. Čia savo nišą gali rasti tiek aktoriai, režisieriai, tiek scenografai, kostiumų dizaineriai, kompozitoriai, šviesų ir garso operatoriai, tiek teatro vadybininkai ir administratoriai. MI11 kviečia drauge mokytis aktorinio meistriškumo ir režisūros, kurti spektaklius, dalintis idėjomis – kartu statyti tvirtus ir gražius teatro namus.

http://www.mi11.lt/