Festivaliai Lietuvoje

„Revolution Festival 2017“

Ketvirtus metus skaičiuojantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ šiemet – dvigubai stipresnis: festivalio teritorijoje įsikurs 4 magiškos scenos, o 96 val. nesustosiantys skambėti garsai leis patirti muzikinę euforiją. Garsiausi elektroninės muzikos kūrėjai iš Lietuvos bei įvairių užsienio šalių jau ruošiasi sukelti revoliuciją kiekvieno festivalio lankytojo širdyje. 2017 m. liepos 6–9 d. atsiveria vartai į jungle, reggae, techno, hardcore, drum and bass, psytrance ir chill muzikos erdves.

http://revolutionfest.lt/
Ad Hoc: Nepatogus kinas

Pirmasis ir kol kas vienintelis žmogaus teisių filmų festivalis ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Šio festivalio misija – iškelti žmogaus teisių temą visame pasaulyje ir suteikti informacijos apie tai. Pristatydami įvairius dokumentinius filmus pagrindinėmis žmogaus teisių temomis organizatoriai tikisi paskatinti visuomenės diskusijas šia tema.

http://www.nepatoguskinas.lt
Akacijų alėja

Dainuojamosios poezijos festivalis, nuo 2001 metų vykstantis Kulautuvoje. Tai ne tik muzikos ir poezijos reginys, bet ir pirmoji šalyje tokio masto sueiga, reiškinys šalies kultūros žemėlapyje ir kalendoriuje.

http://www.facebook.com/AkacijuAleja

http://www.combo.lt/akaciju-aleja/susipazinkite-su-svente-159/lt/
Aura

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis.

http://www.dancefestival.lt/
Aušra Tavyje

Aušra Tavyje – tai renginys, skirtas žmonėms, kurie nori augti ne tik fiziškai, bet ir vidumi patirti dvasinę aušrą. Renginio metu bus galima pasiklausyti įvairių paskaitų, kurios suteiks naudingų žinių bei pačių šilčiausių prisiminimų. Taip pat vyks ir akustinės muzikos vakaras, kuriame mielai laukiami norintys prisijungti ir pagroti drauge. Sups ne tik muzikos garsai. Galėsi išmokti gaminti sapnų gaudykles bei iš įvairiausių gamtos gėrybių sukurti savo mandalą! Viskas, ko tau prireiks: šypsena, palapinė bei maistas.

Festivalis vyks 2013 m. liepos 5-6 d.

http://tinyurl.com/olsaa2h
Bardų vasaros festivalis

Visą vasarą besitęsiantis festivalis du kartus per mėnesį vilniečius ir miesto svečius džiugins geriausių Lietuvos bardų koncertais. Renginys vyksta VU botanikos sode Kairėnuose

http://www.bardai.lt/bardu-vasaros-festivalis-jau-greitai/
Bliuzo naktys

Vienintelis bliuzo festivalis Lietuvoje pradėtas rengti 1992 m. Jo istorija prasidėjo jaukioje iki šiol muzikantų mėgstamoje medinėje skiedromis dengtoje pašiūrėje Lūkšto ežero pakrantėje. Nuo 1996 metų „Bliuzo naktys“ įgavo tarptautinio festivalio vardą, kuriame dalyvauja ne tik geriausi Lietuvos bliuzo, roko, rokenrolo atlikėjai, bet ir svečiai iš užsienio.

http://www.bliuzonaktys.lt
Folkloro paralelės

Folkloro paralelės – tai tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ metu vykstantys koncertai, kuriuose į vieną visumą jungiasi naujas, asmeniškai išjaustas, liaudies dainos ir melodijos interpretavimas, šiuolaikinių ir liaudies instrumentų garsai bei modernių technologijų galimybės. Įvairių kolektyvų muzikoje yra išreiškiamas ir jaunatviškas maksimalizmas, ir patirties brandumas... Folkloro paralelėse folk rock, folk metal, eksperimentinio, akustinio folkloro ir kitų stilių muziką atliks muzikantai iš Lietuvos bei užsienio svečiai.

http://www.facebook.com/Paraleles

http://www.etno.lt
Gatvės muzikos diena

Festivalis, kurio metu į gatves profesionalūs muzikantai ir mėgėjai plūsteli į Vilniaus ir Lietuvos miestų ir miestelių gatves, kiemus, skverus ir aikštes. Apsiginklavę įvairiais muzikos instrumentais jie groja roką, klasiką, džiazą, avangardą, folklorą, muša Afrikos ritmus.

http://gmd.lt/
Goloka party Rasos 2017

Tai užburiantis trijų dienų ir dviejų naktų ritualas, kuris sujungs mūsų širdis ir išlaisvins sielas. Viso festivalio metu vyks orientacinis - socialinis/ dvasinis žaidimas, kurio metu ieškosime paparčio žiedo. Visi kartu keliausime į stebuklingą šalį, ten dar geriau pažinsime save, augsime ir patirsime pačias nuostabiausias vasaros akimirkas.

 Joga, meditacija, mantros, ajurveda, paskaitos, baltiškų ir Vedų tradicijų sąsajos, vaikų šalis, laikinosios chna tatuiruotės, vegetariškas ir veganiškas maistas, kūrybinės dirbtuvės, socialiniai žaidimai ir dar daugiau!

http://golokaparty.lt/rasos
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!