Praktikos galimybė „Keliauk Lietuvoje“
Praktikos galimybė „Keliauk Lietuvoje“

Domiesi turizmu, reklama, žiniasklaida ir rinkodara? Gebi sisteminti naują informaciją ir greitai perprasti reikalo esmę? Nebijai dirbti su neapdorotais duomenimis? Atlik praktiką nacionalinėje Lietuvos turizmo skatinimo agentūroje „Keliauk Lietuvoje“! Šiuo metu agentūra ieško praktikanto rinkodaros ir produktų skyriuje. Praktikos metu dalyvausi turizmo produktų kūrime ir padėsi kurti turizmo strategiją, kaip išpopuliarinti įdomiausias mūsų šalies vietas ar patirtis.

Dirbk ūkyje ir pažink Norvegiją!
Dirbk ūkyje ir pažink Norvegiją!

Pasiilgai ryšio su gamta? Ūkis netoli Oslo nuolat ieško pagalbininkų. Darbuotojams mainais už pagalbą suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas bei galimybės pažinti šalies kultūrą, gamtą, apsilankyti sostinėje ir įgyti patirties žemdirbystės srityje. Darbo pobūdis – įvairūs ūkio darbai (traktoriaus vairavimas, karvių šėrimas ir veršelių priežiūra, tvorų tvarkymas).  

Stažuokis Europos Parlamente!
Stažuokis Europos Parlamente!

Domiesi politika ir svajoji pasimatuoti europarlamentaro kėdę? Teik paraišką dėl Roberto Šumano stažuočių ir galbūt tapsi vienu iš laimingųjų, kuriems teks galimybė iš arti pamatyti vienos svarbiausių Europos Sąjungos institucijų veiklą. Pagrindinis šių stažuočių tikslas – prisidėti prie ES piliečių Europos lygmens švietimo ir profesinio mokymo ir sudaryti galimybę susipažinti su Europos Parlamento darbu.

Atlik profesinę stažuotę Amerikoje
Atlik profesinę stažuotę Amerikoje

Nepraleisk progos įgyti profesinės patirties JAV įmonėse ir kompanijose. Dalyvauk Baltijos-Amerikos laisvės fondo konkurse į profesinių stažuočių programą. Išvykti į profesinę stažuotę gali paskutinio kurso bakalauro programos studentai, magistrantai ir doktorantai.

Atlik praktiką Seimo kanceliarijoje!
Atlik praktiką Seimo kanceliarijoje!

Seimo kanceliarijoje gali atlikti privalomąją mokomąją praktiką, jeigu tavo studijų pobūdis atitinka Seimo kanceliarijos vykdomas funkcijas. Praktiką atlikti gali aukštųjų mokyklų pagrindinių ar vientisųjų studijų studentai, baigę ne mažiau kaip du studijų kursus, taip pat magistrantūros studijų studentai. Praktika trunka ne mažiau kaip 4 savaites.

Praktikos galimybės „SEB“ banke
Praktikos galimybės „SEB“ banke

Praktika „SEB“ banke –  tai puiki proga susipažinti su banko veikla ir darbuotojais, pamatyti kasdienį darbą ir kolektyvo gyvenimą. Prisijungti prie ambicingos ir nuolat tobulėjančios komandos.

Praktika Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje
Praktika Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje suteikia galimybę studentams iš Lietuvos aukštųjų mokyklų atlikti studijų praktiką atstovybėje. Čia tu dalyvautum kasdieniame atstovybės darbe ir turėsi puikią galimybę susipažinti su Europos Komisijos veiklos ypatumais. Studijų praktika siūloma bakalauro arba magistro studijų dieninio ir neakivaizdinio skyriaus studentams, studijuojantiems su Europos, politikos, tarptautiniais santykiais, žiniasklaidos arba komunikacijos studijomis susijusius dalykus.

Praktika Lietuvos laisvosios rinkos institute
Praktika Lietuvos laisvosios rinkos institute

Lietuvos laisvosios rinkos institutas ištisus metus formuoja praktikantų ir savanorių komandas, konkretiems projektams įgyvendinti. Studijuoji ekonomiką, teisę, komunikaciją, anglų filologiją, filosofiją, pedagogiką? Prisijunk prie instituto komandos! Jeigu nestudijuoji išvardintų dalykų, nenusimink, čia laukiami visi, kurie turi motyvacijos dirbti ir tobulėti šiose srityse.

Praktikos galimybės „Swedbank“
Praktikos galimybės „Swedbank“

Tai puiki galimybė patirti kaip dirba „Swedbank“, pasitikrinti, kokios veiklos, užduotys tau būtų įdomios ateityje. Prisijunk prie prasmingos ir kūrybiškos veiklos. Čia galėsi augti profesiškai ir asmeniškai, gausi vertingos patirties. Praktikos metu dirbsi su realiomis užduotimis.

Atlik praktiką su „Erasmus“!
Atlik praktiką su „Erasmus“!

„Erasmus“ praktika vyksta pagal Europos Komisijos programą „Erasmus+“, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. „Erasmus“ studentų praktika – tai galimybė įgyti tarpkultūrinės profesinės darbo patirties, tobulinti užsienio kalbas bei pažinti kitos šalies ekonomiką ir kultūrą. Praktikos trukmė yra 2–12 mėn. „Erasmus“ praktika yra užskaitoma kaip profesinė praktika ir yra įtraukiama į diplomo priedelį bei gali būti skiriami kreditai.