Aš stiprus su „Erasmus+“! Pasidalink savo atradimais karantino metu
Aš stiprus su „Erasmus+“! Pasidalink savo atradimais karantino metu

Šiuo pokyčių ir neapibrėžtumo laiku keičiasi mūsų laiko suvokimas, prioritetai ir veiklos, kam skiriame savo dėmesį. Nepastebimai visi pradėjome organizuoti susitikimus videokonferencijų būdu, naudotis edukacinėmis mobiliosiomis programėlėmis – visas pasaulis skaitmenizavosi, taip pat ir „Erasmus+“ veiklos.

Pasiūlyk temą Nacionaliniam žmogaus teisių forumui
Pasiūlyk temą Nacionaliniam žmogaus teisių forumui

Kviečiame jungtis prie tarptautinės žmogaus teisių bendruomenės ir tapti Nacionalinio žmogaus teisių forumo 2020 kūrėju! Gruodžio 10 d. vyks jau trečiasis Nacionalinis žmogaus teisių forumas, skirtas paminėti 70-osioms Europos Žmogaus teisių konvencijos metinėms.

Būdai, kaip šiemet paminėti Gedulo ir vilties dieną
Būdai, kaip šiemet paminėti Gedulo ir vilties dieną

Kasmet birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – siekiant pagerbti tūkstančius nuo tremties nukentėjusių tautiečių, skirtinguose Lietuvos miestuose projektas „Misija Sibiras“ organizuoja tremtinių bei politinių kalinių vardų, pavardžių bei likimų skaitymus, kurie trunka visą parą. Visgi šiemet akcijos organizatoriai, siekdami nesukurti terpės COVID-19 viruso plitimui, akciją „Ištark, išgirsk, išsaugok“ nusprendė perkelti į virtualią erdvę, sukurdami specialią Gedulo ir vilties dienos platformą, pasiekiamą adresu www.birzelio14.lt.

Švarinkime upes!
Švarinkime upes!

„River Cleanup“ jau antrą kartą Lietuvoje organizuoja upių ir jų pakrančių švarinimą. Jau birželio 6 d. visame pasaulyje bus renkamos šiukšlės iš upių. Prisijungti gali ir tu  prie tau patogios upės. Tau reikės tvirtų šiukšlių maišų ir apsauginių pirštinių. Registruok savo tvarkymo vietą ir tapk pasaulinio žemėlapio dalimi!

Online muzikos festivalis Atlantida vonioje
Online muzikos festivalis Atlantida vonioje

Tai ne tik paslaptimis apipintas nuskendęs povandeninis miestas, tai taip pat jau tradicija tapęs VGTU Kūrybinių industrijųstudentų iš kartos į kartą organizuojamas šiuolaikinio meno ir muzikos festivalis Atlantida. Jau ketvirtą kartą vykstantis renginys atlikėjus ir žiūrovus traukia savo įvairiapusiškumu ir inovatyvumu. Festivalio tikslas  laisva forma supažindinti visuomenę su jaunaisiais muzikos kūrėjais.

Europos jaunimo renginys vyksta online!
Europos jaunimo renginys vyksta online!

Europos jaunimo renginys („EYE Online“) tiesiogiai suteikia jaunimui iš visos Europos Sąjungos ir už jos ribų unikalią galimybę virtualiai susitikti, pasidalinti savo istorijomis bei nuomonėmis su ekspertais, sprendimų priėmėjais, aktyvistais ir nuomonės lyderiais. „EYE Online“ taip pat domėsis jaunų žmonių susirūpinimu dėl Europos Sąjungos veiksmų ir vaidmens ištikus COVID-19 krizei.

Inovacijų savaitė 2020
Inovacijų savaitė 2020

Šiemet miestų festivalis „Inovacijų savaitė 2020“ jau 5-ą kartą vyks 2020 m. rugsėjo 21–27 d. įvairiuose Lietuvos miestuose. Festivalis sukuria galimybes verslui augti, kurti, eksperimentuoti ir klestėti, mokslui –bendradarbiauti ir panaudoti žinių potencialą, visuomenei – suprati inovacijų ir technologijų poreikį bei naudą.

Galimybė išvykti į mainus pradedantiems verslininkams
Galimybė išvykti į mainus pradedantiems verslininkams

Tikriausiai sunku rasti jaunų žmonių, nežinančių programos „Erasmus+“. Tačiau ar esi girdėjęs apie „Erasmus for Young Entrepreneurs“ suteikiamą galimybę pradedantiems verslininkams, bei norintiems jais tapti? Išvykti į mainus pasisemti patirties gali ne tik studentai. Šioje programoje amžiaus apribojimai nėra taikomi, daug svarbesnė – tavo motyvacija kurti verslą.

#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką
#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką

Vasara jau visai šalia: alsuoja į nugarą, rytais kartu su saule barbena į langą ir kviečia pasileidus plaukus lankstyti po pievas, dienomis siūlo nusipirkti tavo mėgstamiausių ledų, o vakarais su draugais šokti aplink laužą. Viskas atrodytų taip šaunu, bet tu dar nežinai, ką veiksi šią vasarą?! Tai ne bėda, nes Eurodesk Lietuva komanda visada turi pasiūlymų ir patarimų, ką galėtum nuveikti.

Metodų leidinys dirbantiems su jaunimu
Metodų leidinys dirbantiems su jaunimu

Ieškai patikrintų ir veiksmingų metodų darbui su jaunimu ir savanoriais? Tarptautinių mokymų mentoriams  „Mentor’s LAB. Edition 2“ metu  buvo parengtas metodų leidinys su jaunimu dirbantiems darbuotojams. Įvairūs metodai buvo išbandomi praktikoje su savanoriais ir analizuojami, kol galiausiai sugulė į neformaliojo ugdymo metodų vadovą.