Tarptautiniai mokymo kursai „Future Leaders“
Tarptautiniai mokymo kursai „Future Leaders“

Ieškomi 3 dalyviai į tarptautinius mokymo kursus „Future Leaders“, kurie vyks Lenkijoje 2019 m. balandžio 23–29 d. Šių mokymų metu tobulinsi savo, kaip jaunimo lyderio, kompetencijas, bei įgausi naujų žinių, kaip padėti jauniems žmonėms priimti sudėtingus sprendimus gyvenime.

Nemokamų kino užsiėmimų ciklas jaunimui
Nemokamų kino užsiėmimų ciklas jaunimui

Kaip kuriamas filmas? Koks jis būtų, jei jį kurtum tu? Kiekvienas turime patirčių, kurios vertos kino ekrano. O jei jas iš tiesų paverstume filmais? Nemokamų kino kūrimo užsiėmimų cikle jaunimui „Kinas apie mane“ rašysi scenarijų, filmuosi, montuosi ar vaidinsi. Galbūt tavo istorija jau šį rudenį taps tikru filmu ir pasirodys kino teatro ekrane!

Jaunimo mainai Vokietijoje
Jaunimo mainai Vokietijoje

Esi jaunimo organizacijos narys?  Neseniai pradėjai įgyvendinti savo iniciatyvą? Ar tiesiog esi jaunas žmogus, kuris nori, kad jo balsas būtų išgirstas? Dalyvauk projekte „Act.ival for Future“, kuris vyks 2019 m. gegužės 3–6 d. Vokietijoje. Čia susiburs 16–23 m. jaunuoliai iš visos Europos.

Mokymo kursai apie jaunimo mainų organizavimą
Mokymo kursai apie jaunimo mainų organizavimą

Mokymo kursai „Jump in: How to Develop Youth Exchange Projekcts!?“ skirti jaunimo darbuotojams, siekiantiems įgyti žinių, kaip organizuoti kokybiškus „Erasmus+“ jaunimo mainų projektus mažiau galimybių turinčiam jaunimui. Kursai vyks Graikijoje 2019 m. gegužės 14–20 d.

Dalyvauk Rytų partnerystės jaunimo forume
Dalyvauk Rytų partnerystės jaunimo forume

Rytų partnerystės jaunimo forumas yra politinė iniciatyva, skirta stiprinti Europos Sąjungos ir Rytų kaimynių (Armėnija, Azerbaidžianas, Baltarusija, Sakartvelas, Maldovos Respublika, Ukraina) bendradarbiavimą. Lietuva organizuoja 4-ąjį Rytų partnerystės jaunimo forumą, kurio tema – kritinio mąstymo ugdymas per medijų raštingumą ir aktyvų dalyvavimą. Forumas vyks 2019 m. birželio 17–20 d., Vilniuje.

Partnerysčių užmezgimo seminaras Airijoje
Partnerysčių užmezgimo seminaras Airijoje

Partnerysčių užmezgimo seminaras „Joining the Dots Through Outdoor Activity!“ skirtas organizacijoms, norinčioms įgyvendinti jaunimo mainus, įtraukiant mažiau galimybių turinčius asmenis, ir ieškančioms partnerysčių galimybių. Partnerysčių užmezgimo seminaras vyks 2019 m. gegužės 19–25 d. Airijoje.

Mokymo kursai apie „Erasmus+“ galimybes
Mokymo kursai apie „Erasmus+“ galimybes

Nori sužinoti apie „Erasmus+“ tarptautinių jaunimo mainų, mokymų jaunimo darbuotojams galimybes? Palaikai ryšius su jaunais žmonėmis, kuriems būtų naudinga dalyvauti tarptautinėje veikloje? Dalyvauk mokymo kursuose „Appetiser“, kur jaunimo darbuotojai ir lyderiai sužinos, kaip veiklą plėsti tarptautiniu lygmeniu.

Geriausia ever pamokų diena
Geriausia ever pamokų diena

Pamoka, iš kurios nesinorės pabėgti! Pamiršk nuobodų diktantą ar nesibaigiančius konspektus – šią dieną atsiminsi be jokių špargalkių! Viena diena. Viena vieta. Įkvepiančios asmenybės iš Lietuvos ir pasaulio. Motyvuojančios ir įkvepiančios tobulėti patirtys. Unikalūs požiūriai ir netradiciniai mokymo sprendimai. Mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos.

Pasiūlyk temą diskusijų festivaliui „Būtent!“
Pasiūlyk temą diskusijų festivaliui „Būtent!“

Diskusijų festivalis „Būtent!” yra demokratiška, pagarbi bendravimo erdvė, kurioje puoselėjama diskusijų kultūra ir tolerantiškas požiūris į skirtingas nuomones. Tai telkiantis, įtraukiantis, skatinantis domėtis Lietuvos ateičiai aktualiomis temomis renginys, kurio nuotaika, sėkmė ir išliekamoji vertė priklauso nuo kiekvieno jame dalyvaujančio.

#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką
#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką

Vasara jau visai šalia: alsuoja į nugarą, rytais kartu su saule barbena į langą ir kviečia pasileidus plaukus lankstyti po pievas, dienomis siūlo nusipirkti tavo mėgstamiausių ledų, o vakarais su draugais šokti aplink laužą. Viskas atrodytų taip šaunu, bet tu dar nežinai, ką veiksi šią vasarą?! Tai ne bėda, nes Eurodesk Lietuva komanda visada turi pasiūlymų ir patarimų, ką galėtum nuveikti.