Jaunimo mainai „Entrepreneurs in the Village“
Jaunimo mainai „Entrepreneurs in the Village“

Ieškomi 7 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „Entrepreneurs in the Village“, kurie vyks 2019 m. rugpjūčio 16–24 d. Rumunijoje. Projekto tema – verslo kūrimas ir plėtra kaime. Jaunimo mainų metu daugiau sužinosi apie verslo kūrimą, startuolius ir vis labiau populiarėjančius tvarius verslus.

Dalyvauk „Renkuosi mokyti!“ fokus grupėje
Dalyvauk „Renkuosi mokyti!“ fokus grupėje

Ei, ar esi girdėjęs apie programą „Renkuosi mokyti!“? Dalyvauk fokus grupės diskusijoje apie programą „Renkuosi mokyti!“. Programos vykdytojams svarbu išgirsti, kas tave domina, kokie tavo tikslai, vertybės, kas skatina prisidėti prie socialinių iniciatyvų, ką manai apie Lietuvos švietimo problemas – visa tai jiems padės geriau suprasti, kaip patraukliai pristatyti programą tokiems žmonėms kaip tu.

Tarptautiniai jaunimo mainai apie pabėgėlių integraciją
Tarptautiniai jaunimo mainai apie pabėgėlių integraciją

Ieškomi dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „WE for SHE“, kurie vyks 2019 m. birželio 23–30 d. Danijoje. Pagrindinis šių jaunimo mainų tikslas yra didinti  jaunimo informuotumą apie pabėgėlių ir migrantų problemas, kylančias tarp jaunų žmonių kilusių iš skirtingų kultūrų, religijų ir politinės aplinkos. Projektas siekia didinti migrantų ir pabėgėlių integraciją, toleranciją, lygybę ir rėmimą.

Tarptautiniai jaunimo mainai „I want to break free“
Tarptautiniai jaunimo mainai „I want to break free“

Jei kada svajojai pagyventi viduramžių pilyje – tai tavo proga! Net 7 lietuviai, kartu su bendraminčiais iš Austrijos, Danijos, Ispanijos, Kroatijos ir Bulgarijos visą savaitę, atsiriboję nuo interneto, socialinių tinklų ir intensyvaus technologijų naudojimo, gyvendami pilyje mokysis būti čia ir dabar, koncentruotis į save, supančią aplinką ir žmones.

Misija Sibiras: ištark, išgirsk, išsaugok
Misija Sibiras: ištark, išgirsk, išsaugok

Istorijos išsaugojimas yra kiekvieno iš mūsų reikalas. Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tradiciškai vyksta tremtinių ir politinių kalinių vardų ir likimų skaitymo akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurios metu išsaugome ne vien istoriją, bet ir kiekvieną likimą.

Ančiukų lenktynės
Ančiukų lenktynės

Gegužės 26 d., sekmadienį, Belmonto kieme jau 15-ioliktą kartą vyks pavasariška šventė visai šeimai, kurios pagrindinis akcentas – guminių ančiukų lenktynės Vilnele. Kiekvienas ančiukas tiesiogiai paremia talentingus, tačiau galimybių įgyvendinti savo svajones stokojančius, vaikus.

Mokymo kursai „Discover Design Thinking“ Liuksemburge
Mokymo kursai „Discover Design Thinking“ Liuksemburge

Ieškomi dalyviai į tarptautinius mokymo kursus „Discover Design Thinking“, kurie vysk 2019 m. liepos 22–27 d. Liuksemburge.  Mokymo kursai skirti jaunimo darbuotojams, pedagogams, mokymų vadovams, siekiantiems atrasti naują požiūrį į kūrybinį mąstymą ir motyvuoti save bei jaunimą vystyti kūrybiškumą.

Dalyvauk muziejų naktyje!
Dalyvauk muziejų naktyje!

Ar norėtum muziejaus eksponatus išvysti naktį? Gal tuomet jį taptų dar paslaptingesni ir įdomesni, o seniai užmirštos istorijos prabiltų? Dalyvauk muziejų naktyje, kuri vyks šių metų gegužės 18 d. daugelyje Lietuvos muziejų. Šių metų muziejų nakties tema – „Muziejai kaip kultūros ašys: tradicijos ateitis“.

Galimybė išvykti į mainus pradedantiems verslininkams
Galimybė išvykti į mainus pradedantiems verslininkams

Tikriausiai sunku rasti jaunų žmonių, nežinančių programos „Erasmus+“. Tačiau ar esi girdėjęs apie „Erasmus for Young Entrepreneurs“ suteikiamą galimybę pradedantiems verslininkams, bei norintiems jais tapti? Išvykti į mainus pasisemti patirties gali ne tik studentai. Šioje programoje amžiaus apribojimai nėra taikomi, daug svarbesnė – tavo motyvacija kurti verslą.

#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką
#DalinkisVasara: aktyviai praleisk laiką

Vasara jau visai šalia: alsuoja į nugarą, rytais kartu su saule barbena į langą ir kviečia pasileidus plaukus lankstyti po pievas, dienomis siūlo nusipirkti tavo mėgstamiausių ledų, o vakarais su draugais šokti aplink laužą. Viskas atrodytų taip šaunu, bet tu dar nežinai, ką veiksi šią vasarą?! Tai ne bėda, nes Eurodesk Lietuva komanda visada turi pasiūlymų ir patarimų, ką galėtum nuveikti.