Tapk kelionių rašytoju

2018/01/26
Tapk kelionių rašytoju

Mėgsti rašyti ir puikiai gebi bendrauti anglų k.? Visuomet svajojai aplankyti Pietų Ameriką? Visiems, kurie nori keliauti ir apie tai gali įdomiai pasakoti kitiems, šiuo metu atvira „World Nomads“ kelionių stipendijos galimybė.

„World Nomads“ ieško 3 kelionių rašytojų, kuriems daugiau nei 18 m. ir siūlo galimybę leistis į nuotykius Argentinoje, bendradarbiauti su „The New York Times“ autoriumi ir rengti kelionių tinklaraštį. 

Atrinktiems kelionių rašytojams bus suteikta galimybė nemokamai atskristi į Buenos Aires, dalyvauti pasirengime ir 10 dienų keliauti po įvairius Pietų Amerikos regionus.

Žmonės, dalyvaujantys konkurse, turi būti pilnamečiai, bet kokios šalies piliečiai, gebėti rašyti taisyklinga anglų kalba ir kurti patrauklų, skaitomą, ne banalų turinį kelionių tema. Konkurse negali dalyvauti profesionalūs rašytojai.

Konkurso dalyviai turi pateikti iš anksto parengtą kelionių istoriją (anglų k.; ne ilgesnę nei 2500 spaudos ženklų), parašyti 1550 spaudos ženklų motyvaciją, kodėl jie turėtų tapti projekto dalyviais bei užpildyti likusią kontaktinę informaciją.

Anketą pildyti galima iki 2018 m. vasario 28 d. 

Visą išsamią informaciją apie konkursą rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!