Skaitmeninio turinio konkursas „Naujasis knygnešys 2017“

Konkursai, galimybės
2017/04/05
Skaitmeninio turinio konkursas „Naujasis knygnešys 2017“

Knygnešys XXI a. gali atneši ne tik knygą, bet ir sukurti naują informacijos teikimo, gavimo ir prieigos būdą! Nori tapti moderniuoju knygnešiu? Dalyvauk konkurse ir laimėk solidų prizą!

Vyksta skaitmeninio turinio sprendimų konkursas „Naujasis knygnešys 2017“, kurio nugalėtojams bus suteikta teisė atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame pasauliniame geriausių skaitmeninio turinio sprendimų konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai 2017“ (angl. „World Summit Award 2017 – WSA 2017“). Dalyvauti šiame konkurse kviečiami visi skaitmeninio turinio – elektroninių ir mobiliųjų paslaugų, taikomųjų programų, žaidimų, interaktyvių produktų kūrėjai. Paraiškas dalyvauti konkurse galima teikti konkurso interneto svetainėje iki 2017 m. gegužės 7 d. Konkurso finalas įvyks gegužės mėn. pabaigoje.

2016 m. „Pasaulio viršūnių apdovanojimuose 2016“ lietuvių kūrėjų darbas tapo nugalėtoju, todėl turi pasitempti ir ruoštis nugalėti!

Konkurso „Naujasis knygnešys 2017“ kategorijos

  • Valdžia ir piliečių įsitraukimas: skaitmeninės paslaugos; atvirieji duomenys; demokratinis dalyvavimas; valdymo procesų skaidrumas.

  • Sveikata ir gerovė: medicininė priežiūra; ligų prevencija; medicininiai tyrimai; sportas; muzika ir pramogos;

  • Mokymasis ir švietimas: visiems pasiekiamas švietimas ir įgūdžiai; žinių perdavimas; mokslas; tarptautinis bendradarbiavimas tyrimų srityje.

  • Aplinka ir žalioji energija: kova su klimato kaitos pasekmėmis ir rizika; tvarus išteklių naudojimas; tausojančios žemės ūkio praktikos; švari energija.

  • Kultūra ir turizmas: kultūrinis paveldas; parama kultūrų, subkultūrų ir kalbų įvairovei; pagalba keliautojams, informacija, intermodalinis transportas, viešbučiai ir navigacija.

  • Išmanios gyvenvietės ir urbanizacija: produktyvumas per inovaciją ir pažangą; geresnės darbo sąlygos; pažangus transportas; tvari gyvenviečių plėtra; išmanūs / intelektualieji pastatai.

  • Verslas ir komercija: inovatyvios paslaugos; verslo procesų optimizavimas; „FinTech“ ir „InsurTech“; B2B, B2C, C2C ir P2P sprendimai; saugumas; rinkodara.

  • Įtraukimas ir įgalinimas: regionų, valstybių ir gyventojų grupių skaitmeninės atskirties mažinimas; lygios galimybės; išteklių mobilizavimas; visiems pasiekiami ištekliai (maistas, būstas, informacija); kova su smurtu ir diskriminacija.

Daugiau informacijos apie konkursą „Naujasis knygnešys“ ir „Pasaulio viršūnių apdovanojimus“.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Susijusios naujienos Daugiau

Konkursas „DepicT!“ – spėsi per 90 sekundžių?
Konkursas „DepicT!“ – spėsi per 90 sekundžių?
Sukurk filmą per 72 valandas
Sukurk filmą per 72 valandas
Dalvauk „PLURAL+“ ir laimėk kelionę į Niujorką
Dalvauk „PLURAL+“ ir laimėk kelionę į Niujorką

Susiję straipsniai Daugiau

Apdovanojimai, sukeliantys priklausomybę
Apdovanojimai, sukeliantys priklausomybę
„Erasmus+“ – kelias į naujas galimybes
„Erasmus+“ – kelias į naujas galimybes
Vieta Vilniuje, kurią aplankyti tiesiog privalai!
Vieta Vilniuje, kurią aplankyti tiesiog privalai!
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!