Pasimatuok savanorystę

Savanorystė
2017/06/26
Pasimatuok savanorystę

Atrodo, kad vasara prabėgs net nebandžius jos pagauti: perskaitysi visas knygas, kurias planavai? Aplankysi visas vietas, kurias tikėjaisi? Susitiksi su visais draugais, kuriems pažadėjai susitikimus? Gaila, tačiau daug kam vasaros sėkmė priklauso nuo oro – o kai oras ne toks, kokio tikiesi, tenka apsirengti taip, kad jis netrukdytų jokioms mylimoms veikloms. Kai lyja, matuokis lietpaltį, kai karšta – gražiausius savo šortus, o kai nori naujų patirčių – pasimatuok savanorystę!

Eurodesk Lietuva atstovybė Šiauliuose kartu su Šiaulių savanorių centru, Šiaulių jaunimo centru, projekto „Pozityvios jungtys: alkoholio prevencija“ organizatoriais ir Savanorių ambasadorių tinklu Lietuvoje vykdo projektą „Skink savanorystę, šiaulieti“, kuris skirtas informuoti jaunus žmones apie savanorystę ir savanoriškos veiklos galimybes Šiauliuose, Lietuvoje ir pasaulyje.

Viena iš projekto programų – „Pasimatuok savanorystę“ skirta visiems jauniems žmonėms, norintems įsitraukti į savanoriškas veiklas, visuomeninius projektus, jaunimo organizacijas, įdomiai praleisti laiką, sutikti bendraminčių ir susidomėti ilgalaike savanoryste.

Dalyvavimas programoje gali trukti nuo kelių valandų iki kelių mėnesių, o jei savanoriaudamas atrasi sritį, kuri tau patiks, galėsi joje likti tiek, kiek tik norėsi – juk savanorystė nieko nekainuoja! Jei vasarą leidi ne Šiauliuose, programoje taip pat gali dalyvauti: organizatoriai pasirūpins, kad veiklos turėtum įvairiuose miestuose. 

Daugiau informacijos ir savanorystės matavimosi instrukciją rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Susijusios naujienos Daugiau

„Sostinės dienos“ kviečia savanorius
„Sostinės dienos“ kviečia savanorius
Tapk Eurodesk Lietuva atstovu savo mieste
Tapk Eurodesk Lietuva atstovu savo mieste
Tapk savanoriu Jaunimo teatre
Tapk savanoriu Jaunimo teatre

Susiję straipsniai Daugiau

Važiuojam savanoriauti!
Važiuojam savanoriauti!
#būkimGeresni
#būkimGeresni
Savanorystė nėra darbas be atlygio
Savanorystė nėra darbas be atlygio
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!