MITA konkursas „Ieškomas inovatorius“

Finansavimas
2017/06/06
MITA konkursas „Ieškomas inovatorius“

Visiems, turintiems idėjų savo verslo kūrimui, kuris grindžiamas inovacijomis ir naujausiomis technologijomis, atveria duris naujas konkursas „Ieškomas inovatorius!“.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia idėjų atrankos konkursą, kuriame perspektyviausieji įsteigs naujas technologines įmones ir gaus projekto „InoSpurtas“ paslaugas.

Jei esi jaunasis mokslininkas, tyrėjas, studentas ar tas, kuris visuomet turi inovatyvių idėjų, nori kurti savo verslą Lietuvoje ir juo praturtinti Lietuvos bei užsienio rinką, dalyvauk konkurse ir gauk paramą savo idėjoms! Nuo svajonės iki jos išsipildymo liko vienas žingsnis: paraišką gali teikti jau dabar!

Fiziniai asmenys, siekiantys gauti paramą naujo technologinio verslo kūrimui, idėjas konkursui turi pateikti užpildydami supaprastintos formos paraišką iki 2017 m. rugpjūčio 7 d. MITA interneto svetainėje.

Idėjų vertinimas ir atranka

Idėjos bus vertinamos pagal šiuos kriterijus: inovatyvumą ir išskirtinumą, jos galimą naują pritaikymą, mokslinių rezultatų naudojimą, vartotojų poreikių tenkinimą, naujų vartotojų, rinkų sukūrimą, technologijos konkurencinį pranašumą, produkto gamybos kaštų racionalumą, finansinį pagrindimą, galimybę patentuoti ar registruoti produkto dizainą. Kiekvieną idėją vertins ne mažiau kaip 3 kompetentingi ekspertai. Teikiamos idėjos turi atitikti Sumanios specializcijos teminius prioritetus.  

Paslaugos konkurso laimėtojams

Atrinktų idėjų teikėjai galės įsteigti įmonę, kuriai bus suteiktas pirmosioms įmonės veiklos 100 dienų inkubavimo paslaugos viename iš šių miestų – Vilniuje (Šiaurės miestelio technologių parke, Fizikos instituto mokslo ir technologijų parke arba Visorių informacinių technologijų parke), Kaune (Kauno mokslo ir technologijų parke) ar Klaipėdoje (Klaipėdos mokslo ir technologijų parke). Atsižvelgiant į tai, kad pradedantieji verslininkai neišvengiamai daro klaidų, jiems bus priskirti patyrę verslo konsultantai, kurie profesionalių konsultacijų dėka šių klaidų kiekį sumažins bei užtikrins spartesnį naujo produkto patekimą į rinką.

Startuoliai galės prisistatyti MITA renginių metu, dalyvauti parodose. Patys perspektyviausi startuoliai turės galimybę pasinaudoti akseleravimo paslaugomis užsienyje, aktualioje srityje veikiančiame akseleratoriuje.

Mokslo technologijų parkai teiks verslo plano parengimo, inkubavimo ir mentorystės paslaugas, konsultacijas technologijos vystymo, rinkodaros, intelektinės nuosavybės valdymo klausimais, atliks finansavimo šaltinių, partnerių ir investuotojų paiešką, padės išbandyti sukurtus sprendimus ir patikrinti praktinį jų veikimą. Mokslo technologijų parkai teiks ir organizuos akseleravimo paslaugas Lietuvos ir užsienio akseleravimo centruose, įskaitant rinkos analizę, konsultacijas dėl produkto pateikimo tarptautinėse rinkose, partnerių ir investuotojų paiešką.

Daugiau informacijos

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Susijusios naujienos Daugiau

Baltijos – Amerikos Dialogo programa
Baltijos – Amerikos Dialogo programa
„Erasmus“ programa jauniesiems verslininkams
„Erasmus“ programa jauniesiems verslininkams
Ar žinai viską apie jaunimo mobilumą?
Ar žinai viską apie jaunimo mobilumą?

Susiję straipsniai Daugiau

Kas svarbiau profesinei sėkmei: išsilavinimas, tarptautinė patirtis ar asmeninės savybės?
Kas svarbiau profesinei sėkmei: išsilavinimas, tarptautinė patirtis ar asmeninės savybės?
Kas bendra tarp sporto ir investicijų?
Kas bendra tarp sporto ir investicijų?
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!