Festivalių vasara dar nesibaigė!

Kelionės ir laisvalaikis
2012/08/10
Festivalių vasara dar nesibaigė!

Europoje vasarą vyksta daug aukščiausio lygio kultūrinių renginių: klasikinės ir modernios muzikos koncertai, spektakliai, šokio pasirodymai ir daug kitų. Ir nors jau prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo, tavęs dar laukia festivaliai.

Dar gali spėti į paskutinę Vienos tarptautinio šokio festivalio savaitę. Festivalyje dalyvauja tūkstančiai profesionalių šokėjų ir choreografų iš viso pasaulio. 5 savaičių festivalis baigsis 2012 m. rugpjūčio 12 d.

Iš jo gali patraukti į Slovėniją – kasmetinį Liublianos šokio ir teatro festivalį „Mladi Levi“ (2012 m. rugpjūčio 23 – rugsėjo 2 d.). Šis festivalis žymus tuo, kad jame atrandami jaunieji šiuolaikinio progresyvaus teatro talentai.

2012 m. rugsėjo 2 – 9 d. Utrechte, Nyderlanduose, vyks renginys „Gaudeamus Muziekweek “, kuriame išgirsi jaunuosius kompozitorius ir naujos muzikos iš įvairių šalių.

Šių metų tarptautiniame literatūros festivalyje Berlyne (2012 m. rugsėjo 4 – 15 d.) susiburs per 1000 rašytojų iš viso pasaulio, jie skaitys kūrinių ištraukas ir kalbės apie savo amatą.

Kita stotelė muzikos kelionėje – Kristiansande, Norvegijoje, 2012 m. rugsėjo 6 – 8 d. rengiamas festivalis „Punkt“. Šių metų meno vadovas – muzikos legenda Brianas Eno. Jis pakvietė įvairiausių avangardinės muzikos atlikėjų, pradedant muzikantais „Cyclobe“, baigiant maliečiu Guimba Kouyaté.

Jei į kelionę leisies vėliau, tau verta apsilankyti Austrijos festivalyje „Steirischer Herbst “ (2012 m. rugsėjo 21 – spalio 14 d.), kuriame numatyta teatro spektaklių, šokio pasirodymų, architektūros, muzikos, dailės ir literatūros renginių bei filmų.

Esi teatro mylėtojas? Gali apsilankyti 2012 m. rugsėjo 21 – 26 d. Slovakijoje vyksiančiame Nitros tarptautiniame teatro festivalyje. 12 dienų vyksiančiuose 20 spektaklių kaltės ir nekaltumo tema pamatysi Čekijos, Jungtinės Karalystės, Kroatijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Vengrijos, Vokietijos ir Slovakijos trupes.

Daugiau informacijos: http://ec.europa.eu/news/culture/120806_lt.htm

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Europos Komisija.

Susijusios naujienos Daugiau

Ar žinai viską apie jaunimo mobilumą?
Ar žinai viską apie jaunimo mobilumą?
Aplankyk Vyriausybę naktį
Aplankyk Vyriausybę naktį
„LiJOT Vasara'17“: galimybės, istorijos, įspūdžiai
„LiJOT Vasara'17“: galimybės, istorijos, įspūdžiai

Susiję straipsniai Daugiau

Į kelionę – viena kuprinė
Į kelionę – viena kuprinė
GAP YEAR – džiaugsmas ar baubas?
GAP YEAR – džiaugsmas ar baubas?
Vilniaus klimatas: praeitis, dabartis ir ateitis
Vilniaus klimatas: praeitis, dabartis ir ateitis
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!