Papasakok, ką manai: esė konkursas moksleiviams

2017/08/19
Papasakok, ką manai: esė konkursas moksleiviams

Manai, kad esi kūrybingas ir valandų valandom nespoksai į kompiuterio ekraną, kai reikia parašyti įdomų, ne tik akį, bet ir mintis traukianį tekstą? Griebk klaviatūrą ir dalyvauk pasauliniame esė konkurse, kur ne tik gali pasitikrinti savo kūrybiškumo galias, bet ir laimėti solidžių piniginių prizų!

rewardedessays.com yra visiems pasaulio moksleiviams atviras konkursas, kuris skatina rašyti ir kurti bei suteikia galimybę papildyti savo banko sąskaitą.

Konkursui pateiktus darbus vertina tinklalapio redaktoriai, o juos pateikti galima labai paprastai: siunčiant tekstą įprastais formatais el. paštu. Svarbu nepamiršti atskirame lape kartu su konkursui teikiama esė nurodyti savo tikslius duomenis: adresą, vardą ir pan.

Konkursui tekstą turi pateikti anglų kalba, kurio apimtis – ne daugiau nei 900 žodžių. Turinys turi atliepti vieną iš keturių temų:

  • kokius tris svarbiausius įgūdžius įgyja studentas?

  • su kokiu didžiausiu, tavo nuomone, socialiniu iššūkiu susiduriame?

  • kas tave įkvepia ir kodėl?

  • kokius tris svarbiausius tavo gyvenimo siekius padės įgyvendinti universtiteto ar kolegijos diplomas?

Bus išrinkti 3 konkurso nugalėtojai, kuriems bus įteikti prizai: 1 vietos laimėtojui – 500 JAV dol., 2 vietos laimėtojui – 350 JAV dol., 3 vietos laimėtojui – 150 JAV dol.

Tikslias temų formuluotes, išsamius reikalavimus, darbo pateikimo formas ir kitą aktualią informaciją rasti konkurso rengėjų tinklalapyje. Esė rašyti ir siųsti konkursui galima iki 2017 m. spalio 20 d.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!