Atrask savo galimybes ir vasarą nesustok!

Moksleiviams
2014/04/15
Atrask savo galimybes ir vasarą nesustok!
Nuotrauka: Eglė Gendrėnaitė

Balandžio 17 d. – tarptautinė jauninimo informavimo diena! Šią dieną Eurodesk Lietuva pradeda mobilumo vasarą skatinimo kampaniją ir drauge su savo atstovais Lietuvos miestuose kviečia vasarą nesustoti bei prasmingai praleisti turimas atostogas. Jei kyla klausimas, o ką gi būtų galima veikti šią vasarą – esi kviečiamas į savo miesto jaunimo informavimo tašką. Specialiuose renginiuose, Eurodesk Lietuva regioniniai atstovai tau papasakos apie keliones Europoje, vasaros stovyklas, sezoninio darbo galimybes, savanorišką veiklą ir festivalius.

Vilniuje nuo 14 iki 18 val. Vilniaus jaunimo informacijos centre (Konstitucijos pr. 3) turėsi galimybę sužinoti, kaip pigiai ir įdomiai keliauti atostogų metu, kaip išsirinkti tinkamiausią vasaros festivalį. Jei norėtum susirasti darbą, jaunimo darbo centro atstovai tau patars, kaip ieškoti sezoninio darbo bei sužinosi, kokią įtaką socialių tinklų naudojimas gali turėti tavo darbo paieškai. Savanoriška veikla – dar vienas būdas, kaip praleisti vasarą! Turėsi progą pabendrauti su tarptautiniais savanoriais, atliekančiais savanorišką veiklą Lietuvoje. Galėsi atrasti savanoriškos veiklos naudą ir galimybes!

Marijampolėje (Europe Direct patalpose, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje) 16 val. prisidės renginys, kurio metu susipažinsi su užimtumo galimybėmis vasarą. Jaunimo savanoriškos veiklos centro „Deineta“ atstovai papasakos apie savanoriškos veiklos galimybes tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse. Bibliotekos savanoris Robertas pasidalins įspūdžiais apie vietinę savanorišką veiklą. Pabaigoje vyks klausimų-atsakymų sesija.

Plungės atviras jaunimo centras 17.30 val. kviečia į protmūšį, kuriame ne tik galėsi sužinoti, kiek žinių sukaupei per žiemą, bet atrasti ir veiklos galimybes šiai vasarai!

Gargžduose atšilus orui – pakilo informacijos noras! Nuo 13 iki 17 val. apsilankyk jaunimo erdvėje – informavimo taške (Vaikų biblioteka, Žemaitės g. 5, Gargždai),  kur galėsi pasivaišinti arbata, šokoladu, o svarbiausia – sužinosi apie mobilumo galimybes (darbą, stažuotes, festivalius, vasaros stovyklas).

Ukmergės miesto centrinėje aikštėje nuo 12 iki 15 val. galėsi keliauti per vasaros galimybes – esi kviečiamas įsitraukti į žaidimą! Aikštės plytelės virs informacija apie vasaros galimybes, tad žygiuodamas per jas turėsi progą išsirinkti patinkančią veiklą!

Mažeikiuose esi kviečiamas 11 val. į „Lofthouse“, kuriame organizuojamas informacinis renginys. Čia galėsi susipažinti su kelionių galimybėmis, studijų mainų programas „Erasmus“. Visada svajojai leisti į kelią tranzuojant, bet nedrįsai? Ateik ir sužinok svarbiausius dalykus apie tranzavimą! Taip pat turėsi galimybė atrasti Europos savanorių tarnybos programą. Visi pranešėjai puikiai išmano šias temas, tad galėsi drąsiai užduoti klausimą! 

Radviliškyje eidamas miesto centrine gatve nenustebk, jei pamatysi jaukų kambarį, kuriame tave kvies pasivaišinti arbata. Nuo 13 val. čia galėsi sužinoti, kaip rasti darbą vasaros metu, kaip geriausia keliauti, kur ieškoti vasaros stovyklų, kokie festivaliai šią vasarą kvies dalyvauti.

Utenoje 2014 m. balandžio 18 d. vyks renginys apie savanorystę „Nesnausk ir įsitrauk“, kurio metu galėsi pasigaminti ir aitvarą. Kitą savaitę šis renginys persikels į Utenos gimnazijas ir progimnazijas. 

Šilalės atvirame jaunimo centre „Pulsas“ vyks užsiėmimas „Vasarą, nesustok“, kuriame galėsi atrasti vasaros galimybes įsitraukdamas į žaidimą „Kas taps milijonieriumi?“ 

Alytuje vasaros mobilumo kampanija prasidės 2014 m. balandžio 22 d. Čia miesto centrinėje aikštėje rasi Europos žemėlapį, per kurį keliaujant galėsi susipažinti su kelionėje naudinga informacija. 

Tarptautinę jaunimo informavimo dieną Visagino jaunimo darbo centro durys bus plačiai atvertos! Čia nuo 14 val. galėsi daugiau sužinoti apie darbo paiešką, stovyklas, savanorišką veiklą ir kitas vasaros veiklos galimybes. 

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Susijusios naujienos Daugiau

TIME TO MOVE renginiai
TIME TO MOVE renginiai
Dalyvauk jaunimo mainuose Jungtinėje karalystėje!
Dalyvauk jaunimo mainuose Jungtinėje karalystėje!
Moterų verslų apdovanojimai
Moterų verslų apdovanojimai

Susiję straipsniai Daugiau

Savanorystė – būdas praturtinti gyvenimą?
Savanorystė – būdas praturtinti gyvenimą?
Savanorystė – puiki alternatyva turiningai praleisti laisvalaikį?
Savanorystė – puiki alternatyva turiningai praleisti laisvalaikį?
Savanorystė, leidžianti knygoms prabilti
Savanorystė, leidžianti knygoms prabilti
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!