Ačiū, Lietuva!

2017/06/19
Ačiū, Lietuva!

Ar kada nors susimąstei, už ką esi dėkingas savo šaliai? Ką ir kodėl čia brangini? Galimybę skubant į susitikimą nusipirkti karštos kavos, permainingą orą, galimybę keliauti ir vėl sugrįžti, nesibaigiančias mobilumo glimybes, kuomet kiekvienas besimokantis mokykloje ar universitete gali iškeliauti ir keliems mėnesiams ar semestrams pajusti kitų kultūrų grožį.

Jei bent kartais pagalvoji, kad labai norėtum nukeliauti prie jūros, pas močiutę, į mėgstamiausią knygyną ar jau pamėgtą kino teatrą, vadinasi, tau svarbios vietos, kurias rasti gali tik savo šalyje.

Startuoja iniciatyva „Ačiū, Lietuva!“, burianti visus Lietuva besididžiuojančius žmones. Pagrindinė iniciatyvos idėja – surinkti kuo daugiau padėkos istorijų šaliai, siekiant didinti pasididžiavimo mūsų valstybe jausmą.  

Visos padėkos Lietuvai bus renkamos jau atviroje internetinėje platformoje www.aciulietuva.lt, kurioje už kiekvieną šaliai ištartą „ačiū“, platformos lankytojai mainais gaus juostelę ant riešo su stilizuotu Vyčiu.

Organizatoriai siekia visiems, prisidėjusiems prie iniciatyvos, išsiųsti kuo daugiau juostelių su Vyčiu ir tokiu būdu suburti šalies gyventojus į didelę ir tvirtą bendruomenę.

Padėkos Lietuvai simbolių sklaida šalyje rūpinasi Lietuvos paštas.

Organizatoriai neriboja iniciatyvos laiko ir tikisi, kad šis, šalį suvienysiantis judėjimas, plis tol, kol ant savo riešo juostelę su Vyčiu turės kiekvienas šalies gyventojas!

Ačiū, Lietuva!

 

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!