3 savanorystės galimybės LiJOT biure

Savanorystė
2017/11/09
3 savanorystės galimybės LiJOT biure

Greičiausiai ne kartą esi girdėjęs nacionalinių projektų „Misija Sibiras“, „Ačiū, Lietuva“, „Man ne dzin“ pavadinimus ar dalyvavęs jų inicijuojamuose renginiuose. Jei šiuo metu skaitai šį tekstą, lankaisi portale žinauviską.lt – visi šie projektai prasidėję ar vis dar vykdomi Lietuvos jaunimo organzacijų taryboje (LiJOT), kuri kviečia tave papildyti savo komandą!

Šiuo metu LiJOT biure Vilniaus Senamiestyje yra 3 laisvi darbo stalai, kuriuos užimti kvieičiami iniciatyvūs, norintys įgyti patirties ir pasidalinti savo įgūdžiais žmonės. LiJOT ieško savanorių, kurie gali ir nori išaugti į patyrusius darbuotojus, dirbti jaunų žmonių komandoje ir užimti vieną iš šių pozicijų:

komunikacijos savanoris

  • jei esi kūrybiškas, „Facebook“ ar „Instagram“ socialiniuose tinkluose nardai kaip patyręs ryklys, gebi dirbti komandoje ir vykdyti tau skirtas užduotis savarankiškai, puikiai moki ne tik kalbėti, bet ir rašyti VLKK draugiškus tekstus, susipažink su išsamiais reikalavimais ir siųsk savo CV bei trumpą motyvacinį laišką el. paštu lijot@lijot.lt iki 2017 lapkričio 23 d.;

regioninių reikalų savanoris

  • šiuo metu LiJOT vienija 69 nacionalines ir regionines jaunimo organizacijas, kurių nariams ir vadovams nuolat reikia pastiprinimo ir konsultacijų. Jei išmanai jaunimo politikos sritį, gebi megzti kontaktus, esi komunikabilus ir turi patirties nevyriausybinių organizacijų veikloje, susipažink su išsamiais reikalavimais ir siųsk savo CV bei trumpą motyvacinį laišką el. paštu lijot@lijot.lt iki 2017 m. lapkričio 23 d. 

projektų koordinatorius-savanoris

  • yra atsakingas už LiJOT vykdomų renginių organizavimą: kasmet LiJOT organizuoja įvairius tradicinius renginius, festivalį „LiJOT vasara“ ir t. t. Šioje pozicijoje galėsi įgyti praktinių įgūdžių ir nueiti visą kelią: nuo idėjos sumanymo iki konferencijos įgyvendinimo ar šokių per savo paties organizuotą renginį! Perskaitęs išsamius reikalavimus, savo CV ir trumpą motyvacinį laišką siųsk el. paštu lijot@lijot.lt iki 2017 m. lapkričio 23 d.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Susijusios naujienos Daugiau

Šnipiškių bendruomenės centras kviečia savanoriauti
Šnipiškių bendruomenės centras kviečia savanoriauti
Tarptautinė praktika „The Coca-Cola Company“
Tarptautinė praktika „The Coca-Cola Company“
Vyksta registracija į „Women Go Tech“
Vyksta registracija į „Women Go Tech“

Susiję straipsniai Daugiau

Važiuojam savanoriauti!
Važiuojam savanoriauti!
#būkimGeresni
#būkimGeresni
Savanorystė nėra darbas be atlygio
Savanorystė nėra darbas be atlygio
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!