Hakatonų ciklas „Startuoliai, keičiantys visuomenę”
Hakatonų ciklas „Startuoliai, keičiantys visuomenę”

Nuo spalio iki lapkričio, nuo Klaipėdos aplink visą Lietuvą — taip judės hakatonų ciklas „Startuoliai, keičiantys visuomenę”. Juose kiekvienas galės savo idėją paversti startuoliu.

Dalyvauk DiscoverEU nuotraukų konkurse!
Dalyvauk DiscoverEU nuotraukų konkurse!

Padėk #DiscoverEU programai pasidalindamas paties Europoje darytomis nuotraukomis. Tai gal būti pro langus matomo horizonto nuotrauka, Tavo gimtinės vaizdai, pievos, kalnai… Pažvelk kūrybiškai, nuotraukoje gali būti bet kas! Prie nuotraukos parašyk, kodėl ją pasirinkai ir laimėk 100 eurų vertės prizą.

Viskas apie studijas kalba.lt seminaruose
Viskas apie studijas kalba.lt seminaruose

Studijų pasirinkimas yra sudėtingas procesas. Norint sėkmingai pasirinkti studijų kryptį, karjerą reikia atlikti visą aibę žingsnių.

Nemokama studijų paroda „Go!Study“
Nemokama studijų paroda „Go!Study“

Nemokama studijų paroda „Go!Study“ – tai Tavo galimybė susitikti ir pabendrauti su užsienio universitetais iš visos Europos! Paroda vyks virtualiai, tad joje galėsi dalyvaut iš bet kur, kur tik būsi!

Dalyvauk vaizdo įrašų konkurse „ERIC“!
Dalyvauk vaizdo įrašų konkurse „ERIC“!

Kviečiame visus ES piliečius dalyvauti konkurse, kurti vaizdo įrašus ir pasakoti apie herojus, kurie organizuodami sporto veiklas įtraukė žmones iš pažeidžiamų socialinių grupių (LGBT, etninių mažumų, neįgalių žmonių ar kitų). Istorijomis kviečiame dalintis tiek pažeidžiamų grupių atstovus, tiek visus, kurie pažįsta herojų ir norėtų, kad apie jį sužinotų daugiau žmonių. Video neturi būti profesionalus, mūsų tikslas išgirsti kuo daugiau istorijų ir sužinoti apie žmones, kurie padeda kitiems.

 

Jaunimo mainai Vokietijoje!
Jaunimo mainai Vokietijoje!

 

Europoje vis daugėja radikalių jaunuolių ir ekstremistų. Pagrindinė to priežastis – žinių ir tarpkultūrinės patirties, supratimo bei tolerancijos trūkumas. Tam, kad ši problema būtų išspręsta, 43 jaunuoliai iš 6 valstybių yra kviečiami dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose „Kūrybos galia“ ir žengti svarbų žingsnį link vieningos Europos, vieningos visuomenės. Projekto metu dalyviai diskutuos apie radikalėjimo pavojus, po projekto savo žinias perduos bendraamžiams.

 

Savanoriauk „Jaunimo linijoje“
Savanoriauk „Jaunimo linijoje“

 

Kiekvieną dieną kas nors patiria patyčias. Kiekvieną dieną kažkas hamletiškai svarsto: „Būti ar nebūti?“. Kiekvieną dieną kas nors jaučiasi vienišas. Nori prisidėti prie to, kad tokių žmonių būtų mažiau? „Jaunimo linija“ ieško Tavęs.

 

Kelionių vaizdo įrašų konkursas
Kelionių vaizdo įrašų konkursas

Šiemet kaip niekada anksčiau buvo sunku dalyvauti tarptautiniuose mainuose ar pradėti mokslus užsienyje. Tačiau šiuo laikotarpiu svarbu neprarasti vilties, kad netrukus vėl galėsime keliauti kur panorėję. „Travel video contest“(liet. „Kelionių vaizdo įrašų konkursas“) ragina nenusivilti ir pasidalinti savo mintimis apie dabartinę pasaulinę situaciją bei tarptautines mokymosi galimybes pandemijos metu.

Tapk JTBA biuro administratoriumi!
Tapk JTBA biuro administratoriumi!

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti ES programas – „Erasmus+“ jaunimo sritį ir „Europos solidarumo korpusą“ – Lietuvoje, kviečia prisijungti prie šaunios komandos. Jeigu nebijote iššūkių ir galite savo žinias, patirtį bei energiją skirti sėkmingam minėtų programų įgyvendinimui Lietuvoje, JTBA laukia jūsų CV.

 

Savanoriauk Seimo rinkimuose!
Savanoriauk Seimo rinkimuose!

 

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), rengdamasi artėjantiems Seimo rinkimams, atsižvelgdama į kasdien besikeičiančią epidemiologinę situaciją ir siekdama užtikrinti saugų balsavimo procesą, kviečia pilietiškus žmones prisijungti prie rinkimų savanorių gretų.