+ Atsiųsk savo naujieną!
„Transparency International“ Lietuvos skyrius ieško savanorių

Pabodo matyti gražų fasadą, maskuojantį vidaus procesus? Prisijunk prie „Transparency International Lietuvos skyriaus savanorių komandos ir sužinok daugiau, kas slepiasi už korupcijos šydo!

10/20 2014
Griebk plunksną į ranką!

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Lietuvių literatūros katedra skelbia akademinio jaunimo kūrybos konkursą, kuriame kviečiami dalyvauti studentai, gimnazistai ir vyresniųjų klasių mokiniai. Prašoma pateikti nepublikuotus tekstus, kurių bendra apimtis 100–350 poezijos eilučių arba 6 000–20 000 ženklų, t. y. iki pusės autorinio lanko.

10/20 2014
Startuoja plakatų konkursas „Saugok savo tapatybę!“

Lietuvos vartotojų institutas kviečia 14-21 m. jaunimą dalyvauti plakatų konkurse „Saugok savo tapatybę!“. Konkurso tikslas — paskatinti jaunuolius kūrybiškais vizualiniais sprendimais atkreipti visuomenės dėmesį į šiandien vis aktualesnę tapatybės vagysčių problemą.

10/19 2014
Rašinių konkursas

Europos Komisija skelbia konkurso „Tokios panašios. Tokios skirtingos. Tokios europietiškos“ pradžią. Visos Europos jaunimas kviečiamas pasidalyti savo mintimis ir sukurti rašinį (iki 1 000 žodžių) vienu ar abiem klausimais Europos Sąjungos (ES) plėtros tema.

10/18 2014
Šiuolaikinio meno edukacinė programa 9–12 klasių mokiniams

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio galerijoje „Vartai“ prasidėjo šiuolaikinio meno edukacinė programa 9–12 klasių mokiniams. Šia programa siekiama supažindinti moksleivius su galerijoje vykstančiomis žymių menininkų parodomis ir įtraukti į šiuolaikinį meną.

10/17 2014
Vytauto Didžiojo universiteto Azijos savaitė

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Azijos studijų centras kartu su kultūros klubais „Hashi“, „Hallyu“ ir „Wu wei“ vėlyvo spalio dienas kviečia praleisti spalvingos ir egzotiškos kultūros apsuptyje. 2014 m. spalio 20–24 d. popietėmis Kaune vyks VDU Azijos savaitė, kurios metu kauniečiai ir miesto svečiai galės įvairiapusiškai susipažinti su Rytų ir Pietryčių Azijos valstybėmis.

10/17 2014
Išbandyk „Profesijų labirintą“

Jau šių metų spalio mėnesį profesinio orientavimo specialistus visoje Lietuvoje pasieks nauja metodinė priemonė, stalo žaidimas „Profesijų labirintas“. Šis unikalus žaidimas, tai Švietimo mainų paramos fondo ir Lietuvos jaunimo centro bendradarbiavimo rezultatas, padėsiantis jaunimui lengviau rasti kelią iš sudėtingo ir painaus profesijų labirinto.

10/16 2014
Fotografijų konkursas „Traukiniu keliauk — akimirką pagauk!“

Keliavai traukiniu Lietuvoje, Europoje ar net tolimuosiuose kraštuose? Turi sukaupęs ne tik kupiną bagažą įspūdžių, bet ir pluoštą puikių fotografijų iš savo kelionės traukiniu? Pasidalink geriausia akimirka ir laimėk dar vieną nepamirštamą kelionę! Kelionių agentūra „Zigzag Travel“ drauge su „Lietuvos geležinkeliais“ kviečia keliautojus pasidalinti savo kelionių traukiniais akimirkomis ir dalyvauti konkurse „Traukiniu keliauk — akimirką pagauk!“.

10/16 2014
Komunikacijos ir rinkodaros guru, kur tu?

Europos jaunimo kortelė (EJK) — tai produktas, apie kurį privalo išgirsti kiekvienas! Kad taip ir įvyktų, esi kviečiamas prisijungti prie jaunos ir ambicingos komandos, kuri padeda jauniems žmonėms pildyti savo svajones. Tapk naujuoju projektų vadovu!

10/15 2014
Pranešimas — „Zombiai puola Lietuvą“

Pavasarį startavęs projektas „Misija Lietuva“ pradėjo gvildenti giliai įsišaknijusias problemas, siekti vienybės ir kelti didžiavimąsi savo valstybe, jos istorija, didvyriais bei ugdyti visuomenės sąmoningumą.

10/15 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!