+ Atsiųsk savo naujieną!
Teik paraiškas Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondui

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbia Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo projektų finansavimo 2015 metais konkursą. Konkurso tikslas – paremti projektus, kurie įvairiais būdais ir metodais plėtoja Lietuvos ir Lenkijos jaunimo draugišką bendradarbiavimą bei ugdo jaunimo socialines kompetencijas.

12/17 2014
Registruokis į mokymo kursus „Speak! Listen!“ Budapešte, Vengrijoje

Jeigu tau kyla minčių, kaip aktyviau įsitraukti į visuomeninius procesus, jeigu tiki, kad reikalingas inovatyvus požiūris, reikia kurti erdves, kur jauni žmonės ir valdžios institucijos galėtų dirbti kartu — privalai dalyvauti mokymo kursuose „Speak! Listen!“ 2015 m. kovo 1—7 d. Budapešte, Vengrijoje. 

12/17 2014
„Google“ Europos stipendija neįgaliems studentams

„Google“ stipendija suteikiama neįgaliems studentams, kurie siekia įgyti universitetinį informacinių technologijų išsilavinimą pasirinktame Europos Sąjungos (ES) universitete. Šios stipendijos tikslas – sumažinti kliūtis jaunuoliams su negalia, kurie nori mokytis informacinių technologijų, taip pat paskatinti juos tapti pavyzdžiu kitiems studentams kuriant technologijas.

12/16 2014
Registruokis į tarptautinius mokymo kursus jaunimo mainų organizatoriams Vilniuje

Kokia yra tikroji jaunimo mainų patirtis? Kokia tavo įgyvendintų jaunimo mainų realybė? Ar kitą kartą viską darytumei taip pat? Registruokis į mokymo kursus „Keep it REAL!“, kurie vyks 2015 m. sausio 17–21 d. Vilniuje, ir atrask keletą patarimų ir gudrybių, kaip pagerinti būsimų jaunimo mainų kokybę.

12/16 2014
Pirmoji Lietuvos karo akademijos kariūnų ir klausytojų mokslinės draugijos studentų konferencija

Visi Lietuvos universitetų ir kolegijų studentai kviečiami dalyvauti mokslinėje konferencijoje tema „Kintanti saugumo aplinka: iššūkiai ir galimybės“. Konferencijos metu bus apžvelgiama kintanti saugumo aplinka trimis lygmenimis: globaliuoju, regioniniu ir nacionaliniu. Konferencijos metubus aptariamos kaitos tendencijos, jos keliami iššūkiai ir teikiamos galimybės. 

12/15 2014
Paskaita „Mūsų pasaulį pakeitė matematikai“

2014 m. gruodžio 17 d. 17 val. Oksfordo universiteto doktorantas Andrius Vaicenavičius atviroje paskaitoje pasakos, kaip matematikai pakeitė mūsų pasaulį, kas buvo šie genijai ir kokios jų idėjos įnešė naujų vėjų. Šioje paskaitoje sužinosi, kas lėmė interneto atsiradimą, kodėl muzikos grotuvai groja ir kaip matematika padeda suprasti mus supantį pasaulį. Bet svarbiausia – pamatysi, kokia graži ir įdomi gali būti matematika!

12/15 2014
Kasmetinė kalėdinė tradicija – studentų kurtas miuziklas

Kai išgirsti žodį „miuziklas“, ko gero, pirma mintis, kuri gimsta galvoje – tai amerikietiški paauglių filmai, kuriuose dėl dainavimo pamišęs jaunimas dainuoja apie kiekvieną savo sielvarto ar džiaugsmo akimirką. Paskui jaunimą ir jo madas nespėjantys žmonės arba Rytų kultūros mėgėjai dažniausiai įsivaizduoja miuziklą kaip Bolivudines melodramas ir egzotiškus Indijos šokius. Tačiau Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultetas sako, kad tokias asociacijas greitai pamirši!

12/14 2014
Pradedančiam verslą – investuotojų ir bendraminčių patarimai

Lietuvos Respublikos ūkio ministerija kviečia visus, jau pradėjusius savo verslą ir tuos, kurie dar tik svarsto tai padaryti, dalyvauti konferencijoje „Idėjas paversk verslu: rizikos kapitalo ir verslo angelų fondai – Lietuvos ateičiai“. Renginio metu savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis rizikos kapitalo fondų ir „Verslo angelų“ fondo atstovai bei įmonės, gavusios šių fondų investicijas.

12/13 2014
Ateik į į projekto „Misija Sibiras‘14“ pristatymą

Ar iškeistum savo šiltą lovą į palapinę? O ar pasirinktum „atostogas“ Sibire, užuot keliavęs į saulėtąją Ispaniją? 2014 m. gruodžio 17 d. 18 val. ateik į projekto „Misija Sibiras‘14“ pristatymą, kur galėsi išgirsti, kaip penkiolikos jaunų žmonių komanda šiltą lietuvišką vasarą iškeitė į dešimtmečius nelankytas, laiko pasiglemžtas ir kadaise lietuvių gausiai apgyvendintas vietas Krasnojarsko krašte. Per dvi savaites ekspedicijos dalyviams pavyko susidoroti su milžiniškais darbais, kurių rezultatais jie nori pasidalinti su tavimi!

12/12 2014
Atlik praktiką ambasadoje Londone

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje skelbia papildomą atranką praktikai. Universitetinių aukštųjų mokyklų studentai ir absolventai (baigę aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki stažuotės pradžios), kviečiami kreiptis dėl šių laisvų praktikos pozicijų:

12/12 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!