+ Atsiųsk savo naujieną!
Olandų kalbos vasaros kursai

Švietimo mainų paramos fondas kviečia teikti paraiškas olandų kalbos, literatūros ir kultūros kursams, organizuojamiems Nyderlandų Karalystėje ir Belgijos Karalystėje (Flandrijos regione).

11/24 2014
„UNESCO-UNEVOC“ talentų apdovanojimai

„UNESCO-UNEVOC“ apdovanojimai skiriami tiems, kurie įkvepia kitus bei yra techninio ir profesinio mokymo (TPM) ambasadoriai savo bendruomenėje. Apdovanojimai yra orientuoti į esamus ir buvusius TPM studentus, mokytojus, verslininkus ir individus visame pasaulyje, kurių amžius yra tarp 15 ir 35 metų.

11/24 2014
Dalyvauk konkurse „Mano savanorystės istorija“

Artėjant Tarptautinei savanorių dienai, kuri kiekvienais metais yra švenčiama gruodžio 5 dieną, Europos savanorių tarnybos asociacija „SALTES“ kviečia visus, kurie tiki savanorystės idėja – moksleivius, studentus, politikus, aktorius, architektus, medikus, finansininkus, policininkus, valstybės tarnautojus, vadybininkus, tik dabar pradėjusius savanoriauti arba kaip tik šiai veiklai paskyrusius jau daugelį metų, tikintiems, kad savanorystė — šilta ir graži patirtis, arba dar tik ją atrandantiems (kitaip tariant, visus be išimties) – dalyvauti konkurse tema „Mano savanorystės istorija“.

11/23 2014
Kaip veikia NATO?

Atlanto sutarties Lietuvos bendrija kviečia Lietuvos vyresniųjų klasių mokinius dalyvauti kasmetiniame seminare–simuliaciniame žaidime „Kaip veikia NATO?“. Renginys įvyks 2014 m. gruodžio 17 d. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje, Vilniuje.

11/22 2014
Savanorystė – kelias į sėkmingą karjerą?

Ar savanorystė gali būti vienas iš karjeros laiptelių? Lietuvos verslo darbdavių konfederacija organizuoja konferenciją „Savanorystė – kelias į sėkmingą karjerą?", kuri vyks 2014 m. lapkričio 25 d. Vilniuje. Ateik ir išgirsk atsakymą į šį klausimą iš skirtingų žmonių lūpų!

11/21 2014
Registruokis į „A(maze) Klaipėda“ verslumo stovyklą!

Sėkmingu jaunimo verslumo skatinimo pavyzdžiu tapusio konkurso „Užaugink verslo idėją“ organizatoriai kviečia jaunimą į naują asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ renginį – interaktyvią verslumo stovyklą „(A)maze Klaipėda“, kuri vyks 2014 m. lapkričio 28–29 d. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A.

11/21 2014
„GoEuro“ stipendijų programa

„GoEuro“ organizuojama programa siekia skatinti inovatyvumą ir kūrybiškumą. Norėdamas dalyvauti programoje, turi pateikti projektą, kuris atspindėtų tavo susijungusios Europos viziją. Projekto pavadinimas – „Artimesnė Europa“.Tai gali būti susiję su transportu, kultūra ar bet kuo kitu, kas tau simbolizuoja artimą bendravimą.

11/20 2014
Prisijunk prie savanorystės programos „Draugų kalendorius“

Onkohematologinių pacientų bendrija „Kraujas“ ir VUL Santariškių klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras pradeda vykdyti Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo NVO programos Lietuvoje fondo projektą–savanorystės programą „Draugų kalendorius“. O ar tavo kalendoriuje yra kelios valandos laisvo laiko? Jei taip, prisijunk prie savanorystės programos „Draugų kalendorius“ ir skirk savo laiką, bendravimą bei rūpestį žmogui, sergančiam onkologine liga.

11/20 2014
„eTwinning“ programos apdovanojimų konkursas 2015

Europos programos „eTwinning“ konkursas siekia apdovanoti geriausius mokyklų projektus, naudojančius informacijos ir komunikacijos technologijas. Šiemet prizai bus skiriami skirtingoms amžiaus kategorijoms (4–11 m.; 12–15 m.; 16–19 m.) ir šešiose specialiose nominacijose.

11/19 2014
Europos stipendijų programa šiuolaikiniam šokiui

Europos stipendijų programa šiuolaikiniam šokiui net 65-iems jauniems profesionaliems šokėjams (22–30 metų amžiaus) siūlo galimybę dalyvauti intensyvioje daugiatautinėje mokymų programoje. Mokymai truks penkias savaites ir vyks Austrijos sostinėje Vienoje 2015 m. liepos 15 – rugpjūčio 19 dienomis, „ImPulsTanz“ festivalio metu

11/19 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!