Atlik praktiką Pasaulio banke
Atlik praktiką Pasaulio banke

Nori įgyti vertingos praktinės patirties tarptautinėje organizacijoje? Pasaulio banko (PB) praktikos programa labiausiai motyvuotiems asmenims suteikia galimybę prisidėti prie PB misijos ir tarptautinės plėtros įgyvendinimo. Programai ieškoma kandidatų su įvairiomis kvalifikacijomis, tad įgūdžių tobulinimas dirbant įvairiapusėje aplinkoje – garantuotas.

Tarptautiniai jaunimo mainai apie ekologiją
Tarptautiniai jaunimo mainai apie ekologiją

Ieškomi 6 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „Influence the Foodprint“, kurie vyks 2019 m. lapkričio 9–17 d. Vokietijoje. Mainų tema – ekologija ir tvaresnis gyvenimo būdas. Šio projekto metu bus siekiama skatinti sveiką gyvenseną, įsitraukimą į aplinkosauginius projektus.

Dalyvauk tarptautiniame nuotraukų konkurse „Caminos de Hierro“
Dalyvauk tarptautiniame nuotraukų konkurse „Caminos de Hierro“

Mėgsti fotografuoti? Žaviesi traukiniais? Dalyvauk tarptautiniame nuotraukų konkurse „Caminos de Hierro“! Kiekvienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip tris atskiras fotografijas arba vieną fotografijų ciklą, susijusį su geležinkelių ir traukinių pasauliu. Nuotraukos turi būti anksčiau niekur nepublikuotos.

Mantas Stonkus – juokauti galima apie viską, tik svarbu žinoti kaip
Mantas Stonkus – juokauti galima apie viską, tik svarbu žinoti kaip

Spalio 24 dieną Kauno Žalgirio arenoje vyks jau 5-asis jaunimo karjeros festivalis „Studfestas“, kuriame savo patirtimi dalinsis net 16 pranešėjų – nuo karjeros konsultantų, karių, verslininkų, dėstytojų, iki aktorių, nuomonės formuotojų ir muzikantų. Vienas iš jų – Mantas Stonkus, kuris sutiko pasidalinti savo patirtimi – nuo mokyklos suolo iki komiko, aktoriaus ir laidų vedėjo karjeros.

Tapk komandos nariu „OK: KARJERA“ platformoje
Tapk komandos nariu „OK: KARJERA“ platformoje

Tavo žodžiai liejasi laisvai? Mėgsti rašyti? O gal turi daug idėjų, kurias norėtum įgyvendinti? Esi vyresnių klasių moksleivis ar studentas? Prisijunk prie karjeros konsultavimo ir informavimo platformos „OK: KARJERA“ rašytojų komandos!

Tarptautinis mokinių meno konkursas „Science Without Borders Challenge“
Tarptautinis mokinių meno konkursas „Science Without Borders Challenge“

Mėgsti kurti ir esi kupinas idėjų? Dalyvauk tarptautiniame meno konkurse „Science Without Borders Challenge“! Šis kasmetinis konkursas skatina moksleivius būti kūrybiškais ir mokytis apie pasaulio vandenynų bei vandens išteklių išsaugojimo problemas. Šių metų konkurso tema – koraliniai rifai ir jų išsaugojimas. Užduotis – sukurti meno kūrinį, iliustruojantį vieną ar kelis skirtingus veiksmus, kurių galima imtis norint išsaugoti koralinius rifus.

Internetinis mokymo kursas apie  „Erasmus+“ finansavimo galimybes
Internetinis mokymo kursas apie „Erasmus+“ finansavimo galimybes

Organizuojamas internetinis mokymo kursas  „Erasmus+“ finansavimo galimybės mokykloms 2019 m.“, skirtas mokytojams, mokyklų vadovams, tarptautinių reikalų koordinatoriams, projektų vadovams ir tiems, kurie jau dalyvauja „Erasmus+“ projektuose. Jis taip pat gali būti naudingas ir kitoms organizacijoms. Kurso metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas dviem finansavimo galimybėms: mobilumui mokymosi tikslais (1 veiksmui) ir strateginių partnerysčių projektams (2 veiksmui), įskaitant mokyklų mainų partnerystes. Dalyviams, baigusiems visus modulius, bus įteiktas baigto kurso ženklelis, kurį bus galima įkelti į „Badge Backpack“ svetainę.

Lietuvos moksleivių sąjunga sujungs Lietuvos mokyklas ekologiškam gyvenimui
Lietuvos moksleivių sąjunga sujungs Lietuvos mokyklas ekologiškam gyvenimui

Lietuvos moksleivių sąjunga (toliau – LMS), reaguodama į šiandieninius Lietuvos ir pasaulio įvykius, inicijuoja metinę ekologijos programą Lietuvos mokykloms. Bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vicepirmininku Simonu Gentvilu LMS programos metu sieks atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į globalias su ekologija susijusias problemas, tokiu būdu ragins visos šalies moksleivius veikti ir prisidėti prie švaresnio bei darnesnio visų piliečių gyvenimo jau šiandien. 

Elektrėnų savivaldybės jaunuoliai bendravo su jaunimo darbuotojais iš Europos
Elektrėnų savivaldybės jaunuoliai bendravo su jaunimo darbuotojais iš Europos

2019 m. spalio 9 d. Elektrėnų seniūnijose: Kietaviškėse, Kazokiškėse, Vievyje, Semeliškėse ir Pastrėvyje, jaunimo darbuotojai iš Norvegijos, Italijos, Rumunijos, Bulgarijos, Lietuvos ir Latvijos dirbo su daugiau negu 50 Elektrėnų savivaldybės jaunuolių. Seniūnijose jaunimo darbuotojai vedė užsiėmimus, pritaikydami mobilaus darbo su jaunimu metodus. Per trumpą laiką užsienio specialistai sugebėjo užmegzti ryšį su Elektrėnų savivaldybės jaunuoliais bei taikyti žinias įgytas tarptautinių mokymų metu. Po renginių įspūdžiais dalinęsi užsienio specialistai, teigė maloniai nustebę, kokie nuoširdūs jaunuoliai iš mažųjų Elektrėnų miestelių, kaip puikiai bendrauja anglų kalba. Taip pat svečiai buvo nustebę infrastruktūros pritaikytos bendruomenės ir jaunuolių poreikiams kiekiu Elektrėnų savivaldybėje. Elektrėnų savivaldybė yra viena iš mažiau nei 10 savivaldybių Lietuvoje, vystančių mobilias paslaugas jaunimui.

Kas vyks „Studfeste“ šiais metais?
Kas vyks „Studfeste“ šiais metais?

Spalio 24 dieną Kauno Žalgirio arenoje vyks jau 5-asis jaunimo karjeros festivalis „Studfestas“, kuriame savo patirtimi dalinsis net 16 pranešėjų – nuo karjeros konsultantų, karių, verslininkų, dėstytojų, iki aktorių, nuomonės formuotojų ir muzikantų.