Renginys besidomintiems kelionėmis
Renginys besidomintiems kelionėmis

Domiesi aktyviomis kelionėmis? Trokšti išgirsti naudingų patarimų ir patikrintų keliavimo gudrybių? Dalyvauk renginyje ir gauk atsakymus į visus savo klausimus! Knygynų tinklas „VAGA“ kviečia į atvirą, nemokamą, informacinio ir diskusinio pobūdžio renginį apie keliones. Jis vyks jau ši ketvirtadienį, 2018 m. rugpjūčio 23 d. 18:00 „VAGOS knygyne-kavinėje Draugystė“.

Ieškomas klientų aptarnavimo vadybininkas slovakų kalba
Ieškomas klientų aptarnavimo vadybininkas slovakų kalba

„Kavita“ – įmonė prekiaujanti optikos ir medicininės įrangos prekėmis ieško klientų aptarnavimo vadybininko, kalbančio slovakų kalba. Darbas klientų aptarnavimo departamente pagal pasirinkimą gali būti Vilniuje arba Kaune.  Pagrindinės užduotys: informacijos ir skambučių valdymas, užsakymų priėmimas, darbas su duomenų baze, informacijos suteikimas klientams.

Stipendijos islandų kalbos studijoms
Stipendijos islandų kalbos studijoms

Islandijos studijų Árni Magnússon institutas kviečia Lietuvos Respublikos studentus, studijuojančius šiuolaikinę islandų kalbą, teikti paraiškas Islandijos Vyriausybės siūlomoms stipendijoms islandų kalbos studijoms Islandijos universitete, Reikjavike. Planuojama skirti apie 15 stipendijų.  Stipendijos bus skiriamos studijų laikotarpiui nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 balandžio 30 d. Į Islandijos Vyriausybės stipendiją yra įskaičiuotas registracijos mokestis universitete, taip pat mėnesinė stipendija (apie 140.000 ISK / mėn.). 

Sostinės dienos 2018
Sostinės dienos 2018

„Sostinės dienos“ – didžiausia Vilniaus miesto šventė, skirta visiems sostinės gyventojams ir miesto svečiams. „Sostinės dienų“ renginiai prieinami labai didelei auditorijai, kadangi yra nemokami, todėl ši šventė yra pats masiškiausias kultūros festivalis mieste. Tai įvairių žanrų aukšto meninio lygio renginiai, linksmybės ir įdomybės, sutraukiančios itin gausią auditoriją. Festivalio renginiai vyksta didžiausiose atvirose Vilniaus miesto erdvėse.

Plakatų kino festivaliui konkursas
Plakatų kino festivaliui konkursas

San Diego medijų meno centras skelbia tarptautinį plakatų konkursą. Konkurse gali dalyvauti pavieniai asmenys, komandos ir dizaino kompanijos iš viso pasaulio. Pateik dizainą, kuris atspindėtų kasmetinės Latino filmų, muzikos ir meno šventės esmę ir galėtų tapti festivalio veidu. Ieškomi inovatyvūs ir kūrybiški sprendimai, kurie atspindėtų „San Diego Latino“ filmų festivalio tradiciją bei jo vertybes, būtų įsimintini ir nekeltų stereotipų.

Teik prašymą studijų paskolai gauti
Teik prašymą studijų paskolai gauti

Valstybinis studijų fondas skelbia valstybės remiamų paskolų studijų kainai sumokėti, gyvenimo išlaidoms ir dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis rudens semestrą gauti prašymų-anketų teikimo pradžią. Tai padaryti galėsi iki 2018 m. rugsėjo 14 d. 15:00.

Tarptautiniai fotografijų ir filmukų apdovanojimai
Tarptautiniai fotografijų ir filmukų apdovanojimai

Fotografuoji ar filmuoji? Dalyvauk tarptautiniuose fotografijų ir filmukų HIPA apdovanojimuose. Šio sezono apdovanojimų tema – viltis. Ši tema, be abejonės, turi daugybę interpretacijų, kurios padės ieškoti talentingų fotografų ir filmukų kūrėjų iš viso pasaulio. Viltis – tai bendrai suprantama dialogo forma, kurią naudoja įvairios civilizacijos ir kultūros. HIPA apdovanojimai skatinama stiprinti ir įtvirtinti bendradarbiavimą tarp mūsų ideologijų ir veiklos modelių.

Jaunimo mainai apie meilę gyvūnams
Jaunimo mainai apie meilę gyvūnams

Ieškomi 6 dalyviai į ES finansuojamus tarptautinius jaunimo mainus Stambulo mieste, Turkijoje 2018 m. spalio 1–10 d. Mylėti gyvūnus reiškia prisiimti atsakomybę, dalintis ir jausti empatiją. Jauni žmonės, kurių svarbi gyvenimo dalis yra gyvūnai yra sėkmingesnis, organizuotesni ir labiau bendradarbiaujantys. Domėjimaisi gyvūnais kelia sąmoningumą, domėjimąsi gyvūnų apsauga ir mažina jaunuolių žalingus įpročius, tokius kaip alkoholio vartojimas ar rūkymas.

Kaip vesti mokymus žmogaus teisių temomis?
Kaip vesti mokymus žmogaus teisių temomis?

Žmogaus teisių srityje dirbančios organizacijos dažnai rengia mokymus, kurie išjudina dalyvių nuostatas, neretai sukelia stiprias emocijas ir karštas diskusijas. Kaip moderuoti tokius mokymus, kokių įgūdžių reikia konstruktyviam darbui su grupe? Dalyvauk seminare, kuris vyks 2018 m. rugsėjo 7 d. Vilniuje ir sužinok. Seminaro tikslas – stiprinti dalyvių gebėjimą konstruktyviai dirbti su kilusiu pasipriešinimu ir stipriomis emocijomis suaugusiųjų mokyme. 

Atlik praktiką Seimo kanceliarijoje!
Atlik praktiką Seimo kanceliarijoje!

Seimo kanceliarijoje gali atlikti privalomąją mokomąją praktiką, jeigu tavo studijų pobūdis atitinka Seimo kanceliarijos vykdomas funkcijas. Praktiką atlikti gali aukštųjų mokyklų pagrindinių ar vientisųjų studijų studentai, baigę ne mažiau kaip du studijų kursus, taip pat magistrantūros studijų studentai. Praktika trunka ne mažiau kaip 4 savaites.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!