#DalinkisVasara – arbūzinės nuotraukos konkursas
#DalinkisVasara – arbūzinės nuotraukos konkursas

Vasara – geriausias metas dalintis ne tik gera nuotaika ir šypsenomis, bet žiniomis apie galimybes, kurios apvers tavo pasaulį aukštyn kojomis! Susitikime festivaliuose, kurių metu galėsi daugiau sužinoti apie savanorystę, sezoninį darbą, festivalius, keliones ar tarptautines mobilumo galimybes. Ateik, aktyviai dalyvauk ir fotografuokis su vasariškiausio vaisiaus – arbūzo gabalėliu!

Apklausa apie jaunimo įsitraukimą
Apklausa apie jaunimo įsitraukimą

Tyrimas „Engage. Speak up!“ siekia surinkti informaciją apie jaunimo dalyvavimą demokratiniame gyvenime Europoje. Surinkti duomenys bus naudojami kuriant rekomendacijas Europos Komisijai apie jaunimo strategijos įgyvendinimą bei finansavimą.

Tarptautiniai jaunimo mainai apie sveiką mitybą
Tarptautiniai jaunimo mainai apie sveiką mitybą

Ieškomi 5 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „You Are What You Eat“, kurie vyks 2019 m. rugpjūčio 30 d. – rugsėjo 8 d. Lenkijoje. Šiuose mainuose gilinsiesi į sveikos mitybos svarbą, ekologiją ir tvarų visuomenės vystymąsi. Projekto metu išbandysi daugybę sveikuoliškų receptų iš skirtingų Europos virtuvių.

Jaunimo esė konkursas
Jaunimo esė konkursas

Europos jaunime, metas išreikšti savo nuomonę! Europos Komisija nori išgirsti tavo idėjas ir mintis apie verslumą ir verslų ekosistemą, todėl organizuoja esė konkursą. Esė konkurso tikslas – parašyti kalbą, kurią sakytum kaip naujas Komisijos narys Europos verslininkams ir atsakingoms institucijoms. Tai puiki proga išsakyti savo nuomonę, kuria pasinaudoti gali, jei tau 18–25 m.

Universiteto startuolio pasaulio taurė
Universiteto startuolio pasaulio taurė

Esi studentas arba neseniai baigei studijas? Kartu su bendraminčiais įkūrėte startuolį, kuris atitinka bent vieną iš 17 tvaraus vystymosi tikslų? Dalyvauk universiteto stratuolio pasaulio taurės konkurse.

Jaunimo mainai apie muziką ir meną
Jaunimo mainai apie muziką ir meną

Ieškomi 3 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „Improvesation“, kurie vyks 2019 m. rugpjūčio 11–18 d. Ispanijoje. Projekto tema – muzika ir menas, tad čia vietą atras visos padebesiais klajojančios sielos. Šių mainų metu į muziką ir meną bus pažiūrėta, kaip į tarpasmeninės komunikacijos įrankį, kuriuo naudodamiesi susikalbėti gali skirtingų gebėjimų, tautybių ar tikėjimų žmonės.

#ErasmusDays 2019
#ErasmusDays 2019

2019 metų pabaigoje Europa skaičiuos apie 10 milijonų savo piliečių, kurie pasinaudojo „Erasmus“ mobilumo galimybėmis nuo šios programos pradžios 1987-aisiais. Visoje Europoje jau trečius metus vyksta kampanija „#ErasmusDays“. 2019 metais jai skirti renginiai bus organizuojami spalio 10–12 d. Tai bus trys dienos, kuomet švęsime programos „Erasmus+“ poveikį Europai ir už jos ribų. „#ErasmusDays“ – tai puiki proga suorganizuoti renginį, dalintis savo „Erasmus+“ patirtimi ir pasakoti apie įgyvendinamus projektus.

ERYICA ieško komunikacijos specialisto
ERYICA ieško komunikacijos specialisto

Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūra (ERYICA) yra nepriklausoma europinė organizacija įsikūrusi Liuksemburge ir koordinuojanti nacionalinius bei regioninius jaunimo informavimo ir konsultavimo  atstovus. Šiuo metu ERYICA ieško entuziastingo bei kūrybiško komunikacijos ir bendruomenės vadybininko.

Gauk „Lietuvos Maximalisto“ stipendiją
Gauk „Lietuvos Maximalisto“ stipendiją

1–12 klasių moksleiviai kviečiami pretenduos į 70 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2019–2020 mokslo metams. Daugiau nei 60 moksleivių taps „Maximalistais“ ir visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 75 ir 150 Eur stipendijas. Į stipendijas pretenduojantys moksleiviai vertinami aštuoniose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Tarptautinis jaunimo lyderių susitikimas Vilniuje
Tarptautinis jaunimo lyderių susitikimas Vilniuje

Tarptautinio jaunimo lyderių susitikimo metu dėmesys bus skiriamas dezinformacijos, netikrų naujienų, propagandos, kontroliuotos prieigos prie informacijos temoms. Renginys vyks 2019 m. spalio 17–19 d. Vilniuje. Susitikime dalyvauti kviečiami jauni profesionalai iš Baltijos šalių, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos, Rusijos, Ukrainos, Armėnijos.