Konkursas: Mano geriausias draugas robotas
Konkursas: Mano geriausias draugas robotas

Kas nutiktų, jei geriausio žmogaus draugo vietą užimtų... Robotas? Jeigu tau dar nėra 18 m., išlaisvink vaizduotę ir dalyvauk konkurse „Mano geriausias draugas robotas“. Nupiešk, nulipdyk, sumaketuok, sumontuok – visai nesvarbu, kaip tai padarysi!

Pažangių idėjų konferencija „TEDxKaunas 2018“
Pažangių idėjų konferencija „TEDxKaunas 2018“

Šių metų lapkričio 18 dieną Kaune vyks pažangių idėjų konferencija „TEDxKaunas 2018“. Tai jau trečią kartą Kauno mieste organizuojamas nepriklausomas„ TEDx“ renginys. „TEDxKaunas 2018“ svečiai išvys ne tik 11 pranešimų ir teatralizuotų pasirodymų pagrindinėje renginio programoje, bet ir galės įsitraukti į praktinius pramoginius ir edukacinius užsiėmimus pertraukų metu.

Artėja  „DiscoverEU“ antrasis turas!
Artėja „DiscoverEU“ antrasis turas!

Ei, geros naujienos! 2018 m. lapkričio 29 d. Europos Komisija paskelbs antrąjį „DiscoverEU“ etapą – konkursą nemokamiems bilietams laimėti. Visi ES 18-mečiai iki 2018 m. gruodžio 11 d. galės pateikti paraišką gauti nemokamą bilietą. Laimėtas bilietas tau leis 2019 m. balandžio 15 d. – spalio 31 d. keliauti po Europą. Šiame etape bus išdalinta 12 000 bilietų.

„Active Citizens“ bendruomenės fasilitatorių mokymai
„Active Citizens“ bendruomenės fasilitatorių mokymai

Dalyvauk „Active Citizens“ bendruomenės fasilitatorių mokymuose! Tarptautinės programos „Active Citizens“ tikslas yra įgalinti ir sutelkti daugiatautes Lietuvos rajonų bendruomenes bendriems pozityviems veiksmams. Bendruomenės fasilitatorių akademija yra viena iš projekto sudėtinių dalių. Vėliau akademijos dalyviai bus konsultuojami ir palaikomi, kartu su Instituto atstovais organizuos iniciatyvas savo vietos bendruomenėse. 

Grįžk dirbti į Lietuvą!
Grįžk dirbti į Lietuvą!

Studijuoji užsienyje ir svajoji apie darbą tarptautinėje, naujovėms atviroje įmonėje? Norėtum dirbti pirmaujančiame banke? O gal lazerių gamybos įmonėje? Pasiilgai Lietuvos, bet vis dar manai, jog čia nėra pasaulinio lygio galimybių? Klysti! Lietuvoje tavęs laukia galimybės visame pasaulyje žinomose įmonėse.

#100mečio kelionė: spalio iššūkis!
#100mečio kelionė: spalio iššūkis!

Valstybės pažinimo centras vykdo projektą „#100mečio kelionė“, kurio metu, visi norintys kviečiami atlikti kas mėnesį rengiamas užduotis. Jos padės susipažinti su tarpukario architektūra, partizanų dainomis, lietuvišku kinu bei daugeliu kitų Lietuvos istorijos įvykių.

Laimėk kelionę į Europos kino apdovanojimus
Laimėk kelionę į Europos kino apdovanojimus

Ar kada nors svajojai apsilankyti laukiamiausioje Europos kino apdovanojimų ceremonijoje? Dalyvauk Europos komisijos ir MEDIA biurų konkurse ir laimėk kelionę į Europos kino apdovanojimus! Šiemet Europos kino gerbėjams bus išdalinti net 10 kelialapių į Europos kino apdovanojimus, kurie vyks 2018 m. gruodžio 15 d. Sevilijoje. Viskas, ką reikia padaryti – teisingai atsakyti į 10 klausimų apie Europos kiną ir laikyti kumščius!

Dalyvauk tarptautiniame komiksų konkurse!
Dalyvauk tarptautiniame komiksų konkurse!

Kasdienio gyvenimo detales moki paversti fantastika ir pieši komiksus? Dalyvauk tarptautiniame komiksų konkurse. Konkurse gali dalyvauti ir suaugę, ir dar visai jauni komiksų kūrėjai. Nugalėtojai kiekvienoje kategorijoje bus apdovanoti prizais.

Domiesi regionų integracijos studijomis? Atlik stažuotę Belgijoje!
Domiesi regionų integracijos studijomis? Atlik stažuotę Belgijoje!

Jungtinių Tautų universiteto lyginamosios integracijos studijų institutas kviečia studentus, kurie domisi regionų integracijos studijomis, atlikti stažuotes Institute. Visai nesvarbu, ar dar studijuoji, ar jau baigei studijas, jeigu trokšti atlikti tyrimus ir įgyvendinti veiklas, tu esi laukiamas Institute!

Jaunųjų žurnalistų programa: išdrįsk tapti komunikacijos kariu!
Jaunųjų žurnalistų programa: išdrįsk tapti komunikacijos kariu!

Ar nori rašyti kiečiau už patį Tolstojų? Svajoji tapti socialinių tinklų nindze? Vieną dieną trokšti savo kamera užfiksuoti ne tik kaip miega mielas kačiukas, bet ir svarbiausius įvykius valstybėje? Tu esi tinkamoje vietoje!

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!