+ Atsiųsk savo naujieną!
Susitik su Eurodesk Lietuva komanda studijų mugėje!

2015 m. vasario 5–7 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2015“. Eurodesk Lietuva komanda taip pat dalyvaus šioje parodoje ir lauks tavęs savo stende, kur galėsi sužinoti viską apie tarptautinę savanorystę bei praktiką ir stažuotes!

01/29 2015
Jaunojo pedagogo akademija moksleiviams

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) jau antrą kartą kviečia 11–12 klasių moksleivius į Jaunojo pedagogo akademiją, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdys lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius. Tai kasmetinis renginys, kuris sukviečia gabiausius moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę sužinoti apie studijas Lietuvos edukologijos universitete.

01/29 2015
Moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“

Informacines technologijas, be kurių neįsivaizduojamas šiuolaikinio jaunimo gyvenimas, ir lietuvių kalbą susiejantis konkursas  „Švari kalba – švari galva“ vėl kviečia moksleivius prie kompiuterio pademonstruoti savo gimtosios kalbos žinias ir gebėjimą jas pritaikyti kasdienybėje. Šiemet prakalbinti kompiuterį lietuviškai kviečiami Lietuvos bendrojo ugdymo ir užsienio lietuviškų mokyklų 5–10 klasių moksleiviai.

01/28 2015
Atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių veiklos programų finansavimo 2015 metais konkursas

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbia atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių veiklos programų finansavimo 2015 metais konkursą, kurio tikslas – finansuoti atvirųjų jaunimo centrų programas, kurias įgyvendinant vykdomas atvirasis darbas su jaunimu, siekiama suteikti prasmingos veiklos ir saugaus laisvalaikio galimybių savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms ir palengvinti integraciją į jų gyvenamąją aplinką.

01/28 2015
Internetiniai kursai iš geriausių pasaulio universitetų

Mokykis, smagiai leisk laiką, atskleisk naują aistrą, kuri gali pakeisti tavo gyvenimą! „EdX“ siūlo kursus internetu iš geriausių pasaulyje universitetų: MIT, Harvardo, Berkeley, UT ir daugelio kitų. Kursai yra įdomūs, linksmi, tačiau ir griežti. Tai vieni iš geriausių kursų su patikimais dėstytojais bei dešimtimis dalykų. Keletas iš „EdX“ kursų suteikia ir pasiekimų sertifikatus.

01/27 2015
Danų kalbos vasaros kursai Danijoje

Danijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija skelbia konkursą Danijos Vyriausybės stipendijoms danų kalbos vasaros kursams Danijoje 2015 m. Paraiškas iki 2015 m. kovo 1 d. gali teikti bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų studentai.

01/27 2015
Kaip planuoti savo laiką?

Kas yra laiko planavimas? Kodėl dauguma sėkmingų vadovų ir verslininkų pasitelkia tai? Kokie yra būdai planuoti laiką ir kuris iš jų tinka man? Bandžiau, bet nepavyko: iš kur gauti motyvacijos atlikti darbus? Jeigu neramina šie klausimai, Lietuvos psichologijos studentų asociacijos mokymų komanda ateiti į interaktyvią laiko planavimo paskaitą, kuri vyks 2015 m. sausio 29 d. 17:30 atvirame jaunimo centre „Žalianamis“. 

01/26 2015
Seminaras mokytojams: kuo gyvena mokiniai

Mokytojai, dėstytojai ir su vyresniųjų klasių jaunimu dirbantys asmenys yra kviečiami dalyvauti Mokomojo Europos Parlamento mokymuose 2015 m. vasario 6 d. Vilniuje. Bendrasis Mokomojo Europos Parlamento veiklos tikslas – supažindinti jaunuolius su Europos Parlamento veikla, ugdyti kritinį jų mąstymą aktualiais Europos ir pasaulio politikos, ekonomikos, švietimo, socialinių reikalų, aplinkos apsaugos ir kitų sričių klausimais bei stiprinti asmenines ir socialines kompetencijas.

01/26 2015
Dalinės studijos ir mokslinės stažuotės Lenkijoje

Švietimo mainų paramos fondas skelbia valstybinių stipendijų konkursą dalinėms studijoms ir mokslinėms stažuotėms valstybinėse Lenkijos Respublikos mokslo ir studijų institucijose 2015–2016 mokslo metais. Dalinės studijos ir mokslinės stažuotės galimos šiuo laikotarpiu: 2015 m. rugsėjo mėn. – 2016 m. birželio mėn.

01/25 2015
Parama išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikų, vaikaičių ir provaikaičių studijoms

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad 2015 m. sausio 26 d. pradedamas valstybės paramos skyrimo išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikų, vaikaičių, provaikaičių studijoms Lietuvos aukštosiose mokyklose konkursas. Išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikams, vaikaičiams, provaikaičiams gali būti skiriama dviejų rūšių parama: stipendija ir / ar socialinė išmoka.

01/24 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!