+ Atsiųsk savo naujieną!
Dalyvauk nuotraukų konkurse „Gamta ir aš“!

Mažame kaime ar tankiai apgyvendintame mieste – nesvarbu, kur mes gyvename, esame apsukti gamtos. Esame sujungti su ja ir priklausomi nuo jos. Ką gamta reiškia tau? Pasidalink savo mintimis, susirūpinimu, požiūriu su kitais nuotraukų konkurse.

07/22 2014
Domiesi žurnalistika ir lyčių lygybe? Dalyvauk tęstiniuose mokymuose!

Studijuoji žurnalistiką ar komunikacijos mokslus? O gal jau dirbi žiniasklaidoje ir domiesi lyčių pusiausvyros užtikrinimu? Esi kviečiamas dalyvauti tęstiniuose mokymuose 2014 m. rugsėjo 11-12 d. Mokymus sudaro treji tęstiniai dviejų dienų išvažiuojamieji mokymai tai pačiai 20 asmenų grupei.

07/22 2014
Norėtum dirbti Vokietijos Parlamente? Pradėk nuo stažuotės ten!

Vokietijos Bundestagas nuo 2015 m. kovo 1 d. iki liepos 31 d. suteikia Tarptautinę parlamento stipendiją politika besidomintiems jauniems aukštųjų mokyklų absolventams ir absolventėms iš Vidurio, Rytų ir Pietryčių Europos. Programa organizuojama bendradarbiaujant su trimis Berlyno universitetais (Humbolto universitetu, Laisvuoju universitetu, Techniniu universitetu) ir yra visų pirma skirta susipažinimui su politiniais sprendimų priėmimo procesais ir praktinei Parlamento darbo patirčiai įgyti. 

07/21 2014
Jaunųjų balsuotojų lyga ieško tyrėjų

Jaunųjų balsuotojų lyga (angl. League of Young Voters) ieško tyrėjų ar konsultantų grupės, kurie ruoštų apžvalgą apie jaunų žmonių Europoje nedalyvavimą rinkimuose.

07/21 2014
Registruokis į mokymo kursus Portugalijoje!

Teko įgyvendinti jaunimo mainus? Norėtum, kad šie kitą kartą pavyktų dar geriau? Esi kviečiamas dalyvauti mokymo kursuose „ATOQ – Advanced Training on Quality“! Jie vyks 2014 m. spalio 14–19 d. Portugalijoje.

07/20 2014
Siek stipendijos studijoms Meksikoje!

Kaip atrodo gyvenimas ir studijos Meksikoje? Turi galimybę šios šalies kasdienybę patirti pats! Švietimo mainų paramos fondas vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Meksikos Jungtinių Valstijų Vyriausybės susitarimu dėl bendradarbiavimo švietimo, kultūros, meno ir sporto srityse, skelbia Meksikos Vyriausybės stipendijų konkursą dalinėms, podiplominėms (specializacijos, magistrantūros, doktorantūros) studijoms, mokslinėms stažuotėms valstybinėse Meksikos mokslo ir studijų institucijose 2015 m.

07/19 2014
Ieškomi savanoriai Japonijos kultūros festivaliui „nowJapan 2014“

Japonijos kultūros festivalis „nowJapan“ Lietuvoje jau tapo tradiciniu. Festivalio šūkis – „Japonija iš visų pusių“ puikiai atspindi festivalio siekį pristatyti Japonijos kultūrą ir menininkui. Pradedant tradicine kultūra ir baigiant šiuolaikinių Japonų menininkų pasirodymais, festivalis pristato kultūrą koncertų, meninių performansų, parodų, kūrybinių dirbtuvių būdu. Kasmet Tekančios saulės šalies meno ir kultūros įvairovė savaitei atkeliauja į Lietuvą. Kasmet augantis „nowJapan“ aplink save subūrė didelę bendraminčių šeimą, mylinčių Japoniją, kultūrą, profesionalius renginius bei gerą laisvalaikį. Esi kviečiamas prie festivalio prisijungti ir tu!

07/18 2014
Video konkursas #Summer Learning

Vasara jau beveik įpusėjo, baigėsi pamokos ir paskaitos, bet mokytis galime visus metus – įgyjant patirties ir linksminantis. Kad parodytum, ką tu esi suplanavęs veikti šią vasarą, atsiųsk trumpą video filmuką, kuriame papasakotum arba parodytum, ką ketini išmokti. Laimėk kelionę į Briuselį ir bilietus į gruodžio mėnesį vyksiantį TEDxBrussels.

07/18 2014
Užsipildyk savo kompetencijų pasą Vilniaus jaunimo informacijos centre

Vilniaus jaunimo informacijos centras (Konstitucijos pr. 3, Vilnius) kviečia užsukti ir užsipildyti savo kompetencijų pasą. Jis padės tau ne tik geriau pažinti save, bet ir žaidimo forma nustatyti, kokių gebėjimų tau vis dar trūksta siekiant savo asmeninių tikslų. Pasas skirtas išanalizuoti, kurioje iš penkių sričių – politika, verslas, mokslas, kultūra ir pasaulis – esi pasiruošęs dirbti ir kokius gebėjimus jau turi.

07/17 2014
Universitetas apie jaunimą ir vystymą ieško pranešėjo!

Tapk pagrindiniu pranešėju 15-ame universitete apie jaunimą ir vystymąsi, kuris vyks 2014 m. rugsėjo 21-28 d. Molinoje, Ispanijoje.
Šis kvietimas skirtas tau, jei supranti jaunimo politiką, išmanai jaunimo galimybes, gebi bendrauti su partneriais ir dalyviais, moki rinkti ir sisteminti informaciją tam, kad būtų paruošta pagrindinė šio universiteto apžvalga.

07/17 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!