+ Atsiųsk savo naujieną!
Kultūros maratonas „Kablys 2014“

Spektakliai. Performansai. Filmai. LMTA Simfoninio orkestro koncertas riedlenčių parke. VDA Kostiumo katedros avangardas. Madų šou, instaliacijos ir objektai. Parodos. Fotografija. Medija. Video. Elektroninės muzikos eksperimentai ir daugybė kitų meninių pasirodymų. Visa tai tavęs laukia 2014 m. balandžio 24-27 dienomis, kultūros bare Kablys (Kauno g. 5, Vilniuje) vyksiančiame kultūros maratone „Kablys 2014“.

04/17 2014
Šeštasis LT Big Brother sezonas

Jau prasidėjo atranka į šeštąjį LT Big Brother sezoną! Visi ambicingi studentai yra kviečiami dalyvauti mentorystės programoje, taip pat gauti patarimų ir įkvėpimo karjeros bei studijų klausimais iš mentorių visame pasaulyje!

04/17 2014
Atrask savo galimybes ir vasarą nesustok!

Balandžio 17 d. – tarptautinė jauninimo informavimo diena! Šią dieną Eurodesk Lietuva pradeda mobilumo vasarą skatinimo kampaniją ir drauge su savo atstovais Lietuvos miestuose kviečia vasarą nesustoti bei prasmingai praleisti turimas atostogas. Jei kyla klausimas, o ką gi būtų galima veikti šią vasarą – esi kviečiamas į savo miesto jaunimo informavimo tašką. Specialiuose renginiuose, Eurodesk Lietuva regioniniai atstovai tau papasakos apie keliones Europoje, vasaros stovyklas, sezoninio darbo galimybes, savanorišką veiklą ir festivalius.

04/15 2014
Ką veikia jaunimas?

Jaunimo reikalų departamentas ieško įdomiausių jaunimo iniciatyvų miestuose ir kaimuose. Gal žinai įkvepiančią jaunimo idėją, kuri buvo sėkmingai įgyvendinta ir sulaukė bendruomenės palaikymo? Tada pasinaudoti proga ir pasidžiauk savo ir kitų gerais darbais!

04/16 2014
Café Scientifique diskusija: kodėl svarbu sportuoti dar bent 150 metų

Café Scientifique jau šį ketvirtadienį – 2014 m. balandžio 17 d. – tave kvies į Kauną, kur bus diskutuojama su Lietuvos sporto universiteto docentu dr. Nerijumi Masiuliu apie tai, kodėl svarbu sportuoti dar bent 150 metų ir apie raumenų jėgos arba fizinės funkcijos reikšmę mūsų gyvenime.

04/16 2014
„Misija Sibiras'14”: ieškomas nuotykiui pasiryžęs jaunas žmogus

Smalsus ir jaunas, ištroškęs nuotykių, pasiryžęs tapti savo šalies istorijos dalimi, svajojantis apie prieš akis atsiveriančias bekraštes galimybes, o krūtinę užliejančią gerumo ir kilnumo bangą. Taip, kiekvienas jaunas žmogus šią vasarą gali savo šaliai padovanoti kilnų žygdarbį. „Misija Sibiras'14” atranka prasideda 2014 m. balandžio 15 dieną!

04/15 2014
RaiseUp! Kurk pokytį!

Nacionalinis Socialinės Integracijos Institutas kviečia tave prisidėti prie naujos tarptautinės interaktyvios platformos RaiseUP, skirtos aktyviam jaunimui, kūrimo. Platformoje bus dalinamasi gerąja Lietuvos ir kitų Europos šalių praktika, kaip aktyvus jaunimas sėkmingai prisideda prie pokyčio kūrimo visuomenėje.

04/15 2014
Tarptautinę kultūros dieną švęsk gaudydamas vėją

2014 m. balandžio 15 d. nuo 17 val. Vilniaus mokytojų namuose tavęs laukia meninė provokacija-koncertas „Pagauk vėją“. Visus Vilniaus miesto gyventojus į renginį kvies muzikos garsai sklindantys iš Vilniaus mokytojų namų balkonų. Vos įėjusius į pastatą svečius pasitiks vėjo gūsiai, palydėsiantys meninių instaliacijų, kurias sukūrė Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos menininkai, link. Sustingusios balerinų „skulptūros“ ir jas tapantys dailininkai, eiles skaitantys jaunieji poetai ir Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos muzikantų improvizacijos, taip pat šokėjai ir dainininkai, įspūdingo dydžio margučių ir verbų paroda bei daug staigmenų ir, žinoma, gera nuotaika.

04/14 2014
Trumposios prozos konkursas tema „Mano laisvė“

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) kviečia 10-12 klasių moksleivius iš visos Lietuvos dalyvauti kasmetiniame trumposios prozos konkurse tema „Mano laisvė“. Tu gali fantazuoti, interpretuoti, svajoti, įsivaizduoti, rašyti, ką patiri arba kokią laisvę įsivaizduoji.

04/14 2014
Knygų pristatymas-seminaras

2014 m. gegužės 7 d. viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ (M. K. Čiurlionio 84, Vilnius) vyks trijų projekto „Lyderių laikas 2“ išverstų ir išleistų knygų pristatymas-seminaras. Renginio metu dalyviai bus supažindinti su knygose skleidžiamomis lyderystės idėjomis, interaktyviai mokysis dirbti pagal knygose pateiktus metodus bei modelius. Registruokis ir dalyvauk – pirmiems 300 atvykusių dalyvių bus padovanotos pristatomos knygos.

04/13 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!