Teik paraišką meninei rezidencijai Korėjoje
Teik paraišką meninei rezidencijai Korėjoje

Korėjos vyriausybė kviečia Europos Sąjungos menininkus atvykti rezidencijoms! Rašytojai, meno kuratoriai, kultūros vadybininkai, vizualiųjų menų kūrėjai, medijų meno, dramaturgijos, šokio, instaliacijų menininkai ir kt. gali dalyvauti įvairiose ES šalių kūrėjams skirtose programose.

Kaip susikurti savo tinklalapį?
Kaip susikurti savo tinklalapį?

Kaip susikurti patrauklų lankytojams, gražų, lengvai randamą savo tinklalapį? Ar žinai, kad yra platformų, kur tai padaryti gali nemokamai ir be kūrybiniams procesams, atrodo, būtinų programavimo žinių?

Darbo pasiūlymas iliustratoriams
Darbo pasiūlymas iliustratoriams

„TutoTOONS“, įsikūrę Vilniuje ir Kaune, yra tarptautinei rinkai kurianti įmonė, kuri šiuo metu siūlo darbą iliustratoriams.

Pasaulinis „Sony“ fotografijos konkursas
Pasaulinis „Sony“ fotografijos konkursas

Pasaulinis „Sony“ fotografijos konkursas kviečia dalyvauti profesionalius fotografus, fotografijos studentus ir jaunuosius mėgėjus. Konkurso laimėtojų laukia solidūs prizai – 25 000 JAV dol. metų fotografo titulo laimėtojui ir 5 000 JAV dol. „Sony“ fotografijos atvirojo konkurso nugalėtojui.

#ŠMM pokalbiai po atviru dangumi
#ŠMM pokalbiai po atviru dangumi

Švietimo ir mokslo ministerija visus moksleivius ir studentus, vasarą leidžiančius Vilniuje, kviečia į susitikimus su jaunaisiais verslininkais, kūrėjais, galinčiais pasidalinti savo patirtimi ir įkvėpti tave veikti nieko nelaukiant.

Baltijos – Amerikos Dialogo programa
Baltijos – Amerikos Dialogo programa

Baltijos – Amerikos laisvės fondas kviečia dalyvauti Dialogo programoje, kuri, sukurta 2013 m. sukurta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą. Per ketverius programos gyvavimo metus BAFF parėmė daugiau nei 60 Baltijos šalių projektų įvairiausiose srityse – nuo mokslo ir technologijų iki dailės ir muzikos.

Tarptautinis kino filmų konkursas
Tarptautinis kino filmų konkursas

Ar žinai, kad šiais metais sunkanka lygiai 200 metų po įvykio, kuomet buvo išrastas dviratis? Per 200 metų jis beveik nepasikeitė ir vis dar yra viena tvariausių, patogiausių, trumpų atstumų įveikimo priemonių. Jei tau aktualios sumanaus vartojimo temos, patogaus, ekologiško keliavimo idėjos ir mėgsti vaizdus fiksuoti kamera, kino festivalis „Greenmotions Film Festival“ gali tapti tau būdu ne tik sutikti bendraminčių, bet ir pademonstruoti savo kino kūrėjo talentą!

Vyriausybė ieško talentų
Vyriausybė ieško talentų

Lietuvos Respublikos Vyriausybė atsinaujina ir ieško naujų darbuotojų. Šiuo metu Vyriausybės tinklalapyje skelbiama gausybė darbo pasiūlymų įvairių sričių specialistams ir jauniesiems profesionalams.

„Erasmus“ programa jauniesiems verslininkams
„Erasmus“ programa jauniesiems verslininkams

Viešoji įstaiga „Open Coffee Club Vilnius“ (OCC), vykdo programą „Erasmus“ jauniesiems verslininkams (Erasmus for Young Entrepreneurs) Lietuvoje jau virš metų laiko.

Ačiū, Lietuva!
Ačiū, Lietuva!

Ar kada nors susimąstei, už ką esi dėkingas savo šaliai? Ką ir kodėl čia brangini? Galimybę skubant į susitikimą nusipirkti karštos kavos, permainingą orą, galimybę keliauti ir vėl sugrįžti, nesibaigiančias mobilumo glimybes, kuomet kiekvienas besimokantis mokykloje ar universitete gali iškeliauti ir keliems mėnesiams ar semestrams pajusti kitų kultūrų grožį.

Jei bent kartais pagalvoji, kad labai norėtum nukeliauti prie jūros, pas močiutę, į mėgstamiausią knygyną ar jau pamėgtą kino teatrą, vadinasi, tau svarbios vietos, kurias rasti gali tik savo šalyje.

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!