+ Atsiųsk savo naujieną!
Eurodesk Lietuva: mokymosi galimybės Lietuvoje ir užsienyje

Rugsėjo 1-ąją susidaro įspūdis, kad prasidėjo netikėtos Kalėdos: visi bėga, gatvėse ir parduotuvėse nusidriekia eilės, o ir piniginės gerokai suplonėja. Esame įpratę švęsti Rugsėjo 1-ąją: su gėle rankoje nužygiuoti į mokytojo klasę, o nuo „rytojaus“ kibti į mokslus. Tačiau mokymosi galimybės yra kur kas platesnės nei devynių mėnesių rėmas, pradedamas kalti Rugsėjo 1-ąją. Mokymasis vyksta ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų, todėl reikėtų įprasti, kad mokytis galima keliaujant, savanoriaujant, atliekant praktiką ar išbandant naujas veiklas ištisus metus.

09/01 2015
Schwarzman stipendijų programa talentingiems jauniesiems lyderiams

Kiekvienas naujas Schwarzman stipendijų gavėjas prisijungs prie gausaus tarptautinio talentingųjų lyderių būrio ir padės sukurti stiprią sąjungą tarp Kinijos ir sparčiai besivystančio pasaulio. Schwarzman stipendijų patirtis įtvirtinama naujoviškoje magistro studijų programoje viename geriausių universitetų šalyje – Tsinghua universitete. Pasitelkus gilias Tsinghua universiteto tradicijas ir geriausių pasaulio mokymo įstaigų patirtį, stipendijos veikla sujungia akademinį ir profesinį pasaulius tam, kad išmokytų studentus apie lyderystę ir didėjančią Kinijos įtaką pasaulyje. Programa dalyviams taip pat suteikia nepakartojamą galimybę mokytis iš Kinijos lyderių, dėstant aukštos kokybės paskaitas, naudojant darbo praktikų programas, mentorių tinklą ir siūlant intensyvius seminarus.

09/01 2015
Teik paraišką stažuotei Interpolo organizacijoje Prancūzijoje

Interpolo stažuočių programa suteikia galimybę įgyti patirties Lione, Prancūzijoje. Programa siekia pritraukti jaunus, talentingus žmones ir suteikti jiems:

08/31 2015
„The Fountain Magazine“ skelbia konkursą kūrybingiems rašytojams

Publikuojamas kartą per du mėnesius ir platinamas visame pasaulyje, „The Fountain Magazine“ apima gyvenimo, tikėjimo, žinių bei visatos temas ir remiasi žmogaus gyvenimo turiniu, ieškant sąsajų tarp skirtingų sričių, pasitelkus humanitariją ir mokslą. Esė konkurso tema yra „21 amžius“ ir visos šių dienų aktualijos.

08/31 2015
Mokymo kursai „N.I.C.E. Place“ apie dalyvavimą vietos lygmeniu

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia dalyvauti mokymo kursuose apie jaunų žmonių dalyvavimą vietos lymeniu. Mokymo kursai vyks 2015 m. spalio 11–17 d. Portugalijoje.

08/30 2015
Europos žydų kultūros dienos

Rugsėjo 6-oji – Europos žydų kultūros diena. Šių metų tema – „Tiltai“, kuria siekiama atkreipti dėmesį į bendradarbiavimą ir saitus tiek tarp įvairių bendruomenių, tiek ir tarp laikmečių.

08/29 2015
Savanoriauk tarptautiniame gatvės teatrų festivalyje „Mozaika“ 2015

Vilniaus senamiesčio teatras ieško savanorių tarptautiniam gatvės teatrų festivaliui „Mozaika 2015“. Kasmet vykstantis festivalis suteikia galimybę kiekvienam norinčiam pasinerti į teatro pasaulį, patirti ir parsinešti į namus nepamirštamus įspūdžius. Teatras – neatsiejama kultūros dalis ir tu gali prisijungti prie šio renginio, jei esi:

08/28 2015
Konkursas islandų kalbos studijoms

Islandijos studijų Árni Magnússon institutas (Árni Magnússon Institute for Icelandic Studies) kviečia Lietuvos studentus, studijuojančius dabartinę islandų kalbą, teikti paraiškas Islandijos Vyriausybės siūlomoms stipendijoms islandų kalbos studijoms Islandijos universitete (University of Iceland), Reikjavike. Planuojama skirti apie 15 stipendijų.

08/27 2015
Mokymo kursai „Appetiser“ Švedijoje

Dalyvauk mokymo kursuose „Appetiser“, skirtuose supažindinti dalyvius su „Erasmus+“ jaunimo srities galimybėmis tarptautiniame darbe su jaunimu, kurie vyks 2016 m. sausio 26–30 d. Švedijoje.

08/27 2015
Tarptautinės taikos magistratūros studijos Notre Damo universitete, JAV

Kroc institutas siūlo magistro laipsnį suteikiančias Tarptautinės taikos studijas bei pilną stipendiją mokslo išlaidoms. Ši programa paruoš tave karjerai viešosios politikos, organizacinės vadybos ar konfliktų analizės ir kaitos srityse.

08/26 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!