+ Atsiųsk savo naujieną!
Studente, būk matomas darbdaviams!

Nori būti matomas? Ieškai darbo? Nelauk! Registruokis „Talentų banke“! Tai puiki galimybė baigiamųjų kursų bakalauro studijų, 1–2 kurso magistrantūros studentams, prisistatyti, atkreipti darbdavių dėmesį, pasitikrinti savo vertę darbo rinkoje, o darbdaviams – gera proga užsiauginti jaunus specialistus, patogus būdas greičiau susirasti kvalifikuotų darbuotojų.

04/26 2015
Darbo pasiūlymai užsienyje

EURES – pagalba ieškantiems darbo užsienyje. Šio tinklo apie darbo mobilumą tikslas – užtikrinti laisvą darbuotojų judėjimą Europos Sąjungoje, Islandijoje, Norvegijoje ir Lichtenšteine. EURES konsultantai tau gali suteikti informacijos apie įsidarbinimo galimybes, laisvas darbo vietas užsienyje, padėti parašyti prašymą ir gyvenimo aprašymą.

04/25 2015
Lenkų kalbos ir kultūros vasaros kursai Lenkijoje

Švietimo mainų paramos fondas skelbia valstybinių stipendijų konkursą lenkų kalbos ir kultūros vasaros kursams Lenkijoje 2015 m.

04/25 2015
Pažintinis vizitas „Mokymasis per sportą „Erasmus+“ jaunimo srities projektuose“

Esi kviečiamas į pažintinį vizitą „Mokymasis per sportą „Erasmus+“ jaunimo srities projektuose“, kuris vyks 2015 m. rugsėjo 8–12 d. Suomijoje.

04/24 2015
Darbo pasiūlymai moksleiviams ir studentams vasaros metu

Sezoninis darbas – galimybė išvyti švilpaujantį vėją iš savo piniginės. Tad ar jau žinai, kokį darbą rinksiesi šią vasarą?

Skelbiami 6 darbo pasiūlymai moksleiviams ir studentams vasaros metu Vilniuje, Raseiniuose, Šiauliuose, Palangoje, Švenčionyse ir Kaišiadoryse.

04/23 2015
Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną spręsk nacionalinį e. testą

2015 m. balandžio 28 d. – Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – Valstybinė darbo inspekcija (VDI) organizuoja nacionalinį e. testą (konkursą). Testas bus paskelbtas Valstybinės darbo inspekcijos svetainės puslapyje ir socialiniame tinkle„Facebook“ balandžio 28 d. nuo 6 val. Sprendimo laikas – iki balandžio 28 d. 24 val.

04/23 2015
Europos dienos šventė

Gegužės 8–10 dienomis Vilniuje Vinco Kudirkos aikštėje ir Gedimino prospekte švęsk Europos dieną!

04/22 2015
Konkursas: Italijos vyriausybės stipendijos studijoms, italų kalbos ir kultūros kursams Italijoje

Švietimo mainų paramos fondas vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Italijos Respublikos Vyriausybės sutartimi dėl bendradarbiavimo kultūros, švietimo, studijų, mokslo ir technologijų srityse, skelbia valstybinių stipendijų konkursą Italijos mokslo ir studijų institucijose 2015–2016 m. m.

04/22 2015
LiJOT ieško naujo komandos nario-biuro administratoriaus (-ės)

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – tai asociacija, vienijanti 66 nacionalines bei regionines jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas. Šiuo metu ieškoma LiJOT biuro administratoriaus (-ės), prisijungsiančio prie jaunatviškos ir žavios komandos.

04/21 2015
Diskusija „Lietuva propagandinio karo šešėlyje“

2015 m. balandžio 23 d. Vilniuje įsikūrusiame bare „La Birra“ vyks pirmą kartą Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) organizuojama atvira diskusija „Lietuva propagandinio karo šešėlyje“. Diskusijoje dalyvaus ir savo mintimis dalinsis Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas bei žurnalistas, redaktorius, diplomatas, gynybos ekspertas Aleksandras Matonis. Diskusiją moderuos Užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius.

04/21 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!