+ Atsiųsk savo naujieną!
LiJOT ieško savanorio dizainerio – maketuotojo

LiJOT ieško savanorio, galinčio maketuoti LiJOT leidžiamus leidinius, kurti vizualinius projektų elementus.

07/29 2014
Lietuvos paštas kviečia kurti 2015-ųjų pašto ženklus

2015-ais Lietuvos paštas planuoja išleisti 24 naujus pašto ženklus ir pašto ženklo bloką, kurių sukūrimui bendrovė skelbia konkursą. Pirmųjų darbų Lietuvos paštas laukia ir iš tavęs iki pat 2014 m. spalio 20 d.

07/29 2014
Savanoriauk Europos nepriklausomo kino festivalyje ÉCU!

„Festivalis pritraukia patrakusią krūvą nestandartinių žmonių, žmonių su vizija – siaubingai talentingų žmonių.“ – Scott Hillier, ÉCU prezidentas.
Esi jaunas kino kūrėjas? Kūrybingas rašytojas? Marketingo genijus? Socialinių medijų profas? Puikiai bendrauji? Tada ši neįtikėtina galimybė kaip tik tau. Galėsi prisiliesti prie fantastiško kino pasaulio dirbdamas su puikia komanda Paryžiaus centre.

07/28 2014
Stažuotės Europos Komisijoje

Du kartus per metus Europos Komisija organizuoja 5 mėnesių trukmės stažuotes universitetus baigusiems žmonėms. Stažuotės prasideda 2014 m. kovo 1d. ir 2014 m. spalio 1 d.

07/27 2014
Pasitik „Misija Sibiras’14“ komandą!

2014 m. liepos 17-ąją, Pasaulio lietuvių vienybės dieną, devintus metus vykstančio projekto „Misija Sibiras” komanda išvyko į tryliktąją ekspediciją Krasnojarsko krašte, Rusijos Federacijoje.

07/26 2014
Vasaros kalbotyros mokykla

Salų dvaras (Rokiškio raj.) jau vienuoliktus metus pasitiks atvykstančius lingvistus iš viso pasaulio – 2014 m. liepos 27–rugpjūčio 3 d. vyks tarptautinė Salų kalbotyros vasaros mokykla Academia Grammaticorum Salensis Undecima. Mažame Lietuvos miestelyje susitinkantys pasaulio lingvistai naujam gyvenimui prikelia ir visada juos mielai pasitinkantį mažą miestelį – Salas, ir visą Rokiškio kraštą – čia rengiama ne tik mokslininkus iš įvairių pasaulio šalių sukviečianti konferencija „Gramatika, leksika ir argumentų struktūra baltų kalbose“, bet ir muzikos festivalis. Jame šiemet klausytojus džiugins dešimtmetį minintis Baltijos gitarų kvartetas, Kauno styginių kvartetas, maestro Virgilijus Noreika ir kiti atlikėjai. Salų dvare asociacijos „Academia Salensis“ rengiamas Salų muzikos festivalis kiekvienas metais auga ir kviečia į nemokamus koncertus.

07/25 2014
Kuri virusinius filmukus? Siek apdovanojimo!

Kuri filmus? O gal puikiai išmanai virusinių filmukų principus? Turi galimybę savo kūrybą pristatyti tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje Berlyne ir laimėti piniginį prizą. Siek virusinių filmukų apdovanojimo, kuris yra atviras visiems!

07/24 2014
Keliauk su Europos jaunimo portalu ir laimėk prizus!

Emilija šią vasarą plaukė burlaiviu link Stokholmo. Ši kelionė buvo dalis M.A.S.T. projekto, kuris yra finansuojamas Europos Sąjungos. O kur tu keliauji per šias atostogas? Europos jaunimo portalo paso dėklas gali būti tavo kelionių palydovas ir pagalbininkas laimint kelioninę kuprinę, kurią dovanoja „Montis magia“, populiarinantys laipiojimo uolomis sportą bei kalnų keliones, skatinantys aktyvų poilsį ir laisvalaikį.

07/23 2014
Stipendijos studijoms Vokietijoje

Heinrich Böll fondas suteikia apie 1000 stipendijų per metus bakalauro, magistro ir doktorantūros visų sričių ir tautybių studentams, kurie siekia įgyti išsilavinimą.
Norint gauti stipendiją reikia turėti puikius akademinius pasiekimus, būti socialiai ir politiškai aktyviam, puoselėti fondo vertybes, kurios yra – ekologija ir tvara, demokratija ir žmogaus teisės, apsisprendimo teisė ir teisingumas

07/23 2014
Dalyvauk nuotraukų konkurse „Gamta ir aš“!

Mažame kaime ar tankiai apgyvendintame mieste – nesvarbu, kur mes gyvename, esame apsukti gamtos. Esame sujungti su ja ir priklausomi nuo jos. Ką gamta reiškia tau? Pasidalink savo mintimis, susirūpinimu, požiūriu su kitais nuotraukų konkurse.

07/22 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!