+ Atsiųsk savo naujieną!
Nuotolinis mokymasis: pasaulinio lygio universitetų paskaitos

„EdX“ – virtuali mokymosi platforma – kviečia prisijungti prie interaktyvių mokomųjų programų bei nuotolinio mokymosi kursų (MOOCs) parengtų Harvardo, Berklio, Teksaso ir  Masačusetso technologijų universitetuose. Linksmos, įdomios, bet kartu ir tikslios programos, paruoštos kompetetingų pasaulinio garso profesorių įvairiomis temomis, suteikia galimybę įgyti oficialų sertifikatą, pažymintį įgytas žinias tave dominančia tema.

10/05 2015
„Creative Shock“: varžykis su viso pasaulio studentais

„Creative Shock“ – jau penktus metus iš eilės vykstantis tarptautinis verslo situacijų konkursas, kuriame studentai sprendžia realias strateginio valdymo, rinkodaros bei kitas verslo problemas. Penkios geriausios komandos pasieks finalą, kuris vyks 2015 m. gruodžio 3–6 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Vilniuje.

10/05 2015
Darbo pasiūlymas: skaitmeninės komunikacijos projektų vadovas (-ė)

Visas skaitmeninės reklamos ir komunikacijos paslaugas teikiančios įmonės „Socialus marketingas“ šeima ieško naujo nario į savo projektų skyriaus komandą.

10/04 2015
Fotografijų konkursas „(Neį)prasta pašto dėžutė“

Lietuvos paštas skelbia fotografijų konkursą „(Neį)prasta pašto dėžutė“. Gyventojai kviečiami apsižvalgyti savo kieme, mieste, miestelyje ar kaimo gyvenvietėje ir pastebėtą (neį)prastą, t. y.  seną ir nebetinkamą naudoti, pašto dėžutę įamžinti nuotraukoje. Geriausių fotografijų autoriams bus įteiktos naujos pašto dėžutės.

10/03 2015
Mobilumo galimybės tavo ekrane

Nori įgyti patirties savanoriaudamas? O gal pažinti skirtingas kultūras kelionių metu? Ne, šįkart ieškai trumpalaikio darbo galimybių? Keletas paspaudimų ir atsakymas tavo ekrane! Atsakyk į keletą klausimų ir gauk visą reikiamą informaciją.

10/03 2015
Spręsk klimato kaitos problemą ir keliauk į Jaunimo konferenciją Vašingtone

Pasaulinio banko grupės organizuojama Jaunimo konferencija kviečia jaunus žmones iš viso pasaulio išnaudoti savo žinias ir kūrybiškumą pateikiant  minios resurso (crowd-source) principu parengtus sprendimus klimato kaitos klausimais. Parengtos programos dalyvauja konkurse, kurio laimėtojai kviečiami atvykti į pasaulinę konferenciją, vyksiančią 2015 m. lapkričio 16–17 d. Tarptautinės finansų korporacijos auditorijoje, Vašingtone, Kolumbijos apygardoje.

10/02 2015
Europos jaunimo forumas kviečia atlikti praktiką

Europos jaunimo forumas siūlo 3 mėnesių viso etato praktiką politikos ir advokatūros departamente, Europos jaunimo forumo sekretoriate, Briuselyje. Politikos ir advokatūros departamentas ieško kandidato, kuris, padedant koordinatoriui, dirbtų su skirtingomis Europos Sąjungos institucijomis jaunimo klausimais.

10/02 2015
Ieškomi mokykliniai lietuvių kalbos sąsiuviniai

Lietuvių kalbos instituto Sociolingvistikos skyrius kuria lietuvių kalbos rašto darbų bazę, kurioje kaupiami autentiški mokykliniai lietuvių kalbos rašto darbai – klasėje ar namuose rašyti tekstai ir užduotys, dauguma – su mokytojų taisymais ir vertinimais. Bazė pirmiausia skirta įvairiems raštingumo, švietimo, pedagogikos, kultūros raidos tyrimams, bet ji tikrai gali būti įdomi ne vien mokslininkams. 

10/01 2015
Jaunimo organizacija DARBAS ieško savanorių

Esi aktyvus, veiklus bei nori tobulėti? Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) valdyba ieško savanorių, kurie norėtų prisidėti prie vieningos ir stiprios organizacijos kūrimo. Savanoriai padėtų organizuoti tokius renginius kaip „Mokomasis Lietuvos Respublikos Seimas“,  „Vasaros mokykla“, „Lyderių forumas“ ir kiti. 

10/01 2015
LiJOT biuras ieško ryšių su visuomene savanorio

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje, vienijanti 66 nacionalines jaunimo organizacijas ir regionines jaunimo organizacijų sąjungas, ieško savanorio, norinčio veikti LiJOT ryšių su visuomene srityje.

09/30 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!