„Socialinis taksi“ ieško pastiprinimo Kaune
„Socialinis taksi“ ieško pastiprinimo Kaune

Esi neabejingas žmonių su judėjimo negalia problemoms? Ilgai svajoji apie savanorystę arba svarstai, kur atlikti profesinę praktiką? Prisijunk prie „Socialinis taksi“ ir tapk savanoriu (-e) arba praktikantu (-e) Kaune! Pagrindinės tavo pareigos bus pagelbėti vairuotojams-asistentams, palydint vaikus.

Tarptautiniai jaunimo mainai apie gestų kalbą
Tarptautiniai jaunimo mainai apie gestų kalbą

Ieškomi 6 dalyviai į tarptautinius jaunimo mainus „Our Hands Are Speaking“, kurie Turkijoje 2019 m. gegužės 17–28 d. Ką reiškia negirdėti aplinkinio pasaulio? Ką reiškia kalbėti tik gestų kalba? Jaunimo mainų metu dalyviai kurs trumpus edukacinius filmukus apie gestų kalbą. Be to, tai bus puiki proga išmokti gestų kalbos pradmenis, kad galėtum paklausi negirdinčio, kaip jam sekasi?

Tarptautinė savanorystė: kas, kur, kodėl?
Tarptautinė savanorystė: kas, kur, kodėl?

Ar kada pagalvojai apie galimybę išvykti savanoriauti svetur? Kokie kyla klausimai, abejonės žengus šį žingsnį? Kas šioje kelionėje yra baisiausia, o kas gražiausia? Kodėl apskritai verta savanoriauti?

Tvari mada: „Spintadienis“
Tvari mada: „Spintadienis“

„Spintadienis“ – tai renginys, kuris skatina tvarią madą. Renginio metu gali parduoti nebereikalingus drabužius, įsigyti naujų, o dalį pelno paskirti kilniam tikslui – paaukoti Rugutės fondui, kuris padeda vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Taip pat renginyje bus rodomas filmas, kuris skatina kovoti su vartotojiškumu (bus ir spragėsių!).

Medijų informacinis raštingumas Baltijos šalyse: poreikiai ir praktikos
Medijų informacinis raštingumas Baltijos šalyse: poreikiai ir praktikos

Medijų informacinis raštingumas apmina ne tik kovą su dezinformaciją ar propaganda, tačiau daug platesnį kompetencijų spektrą. Kokios praktikos jau naudojamos dirbant su jaunimu? Kokie yra sprendimų priėmėjų, pedagogų ir jaunų žmonių poreikiai Baltijos šalyse? Dalyvauk darbo grupėje, išsakyk savo nuomonę ir pasisemk žinių, ką galvoja kiti.

Medijų ir informacinio raštingumo projektų apdovanojimai
Medijų ir informacinio raštingumo projektų apdovanojimai

Europos medijų ir informacinio raštingumo savaitės proga Europos Komisija skelbia konkursą labiausiai įkvepiantiems ir didžiausio pokyčio pasiekusiems medijų ir informacinio raštingumo projektams. 7 geriausi projektai bus pakviesti į Briuselį varžytis dėl pagrindinių apdovanojimų Europos medijų ir informacinio raštingumo savaitės konferencijoje. Visos išlaidos konkurso finalistams bus kompensuojamos.

Darbas: „Keliauk Lietuvoje“ administratorius (-ė)
Darbas: „Keliauk Lietuvoje“ administratorius (-ė)

„Keliauk Lietuvoje“ kviečia prisijungti prie besiformuojančios komandos ir tapti naujosios įstaigos veidu bei balsu. Naujoji VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ – Lietuvos turizmo skatinimo agentūra, atsakinga už šalies turizmo rinkodarą užsienyje ir Lietuvoje. Pagrindinis tikslas – stiprinti Lietuvos kaip patrauklios turizmo krypties pozicijas pasaulio turizmo žemėlapyje ir didinti atvykstamojo bei vietinio turizmo srautus. Prisijunk, jei esi biuro administravimo guru!

Konferencija „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“
Konferencija „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“

Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ su 8 tarptautiniais partneriais Lietuvoje ir Europoje įgyvendina projektą „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox“, skirtą pagerinti jaunimo informavimo paslaugų kokybę ir jų pasiekiamumą vietos lygmeniu, sukuriant ir taikant jaunam žmogui priimtinus metodus. Šie metodai grindžiami įrodymais ir ateities jaunimo informaciniais poreikiais, atsižvelgiant tiek į jaunimo bendraamžių, tiek ir į jaunimo informavimo darbuotojų patirtis.

Geriausia ever pamokų diena
Geriausia ever pamokų diena

Pamoka, iš kurios nesinorės pabėgti! Pamiršk nuobodų diktantą ar nesibaigiančius konspektus – šią dieną atsiminsi be jokių špargalkių! Viena diena. Viena vieta. Įkvepiančios asmenybės iš Lietuvos ir pasaulio. Motyvuojančios ir įkvepiančios tobulėti patirtys. Unikalūs požiūriai ir netradiciniai mokymo sprendimai. Mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos.

Dirbtinis intelektas Lietuvos versle
Dirbtinis intelektas Lietuvos versle

Viena aktualiausių, technologijų ir inovacijų pasaulyje, aptarinėjamų temų – dirbtinis intelektas. Dirbtinio intelekto sistemos, palengvinančios mūsų kasdienį gyvenimą, gali atlikti užduotis, susijusias su žmogaus protu, tokias kaip vaizdų suvokimas, balso atpažinimas, sprendimų priėmimas ir kalbų vertimas. Dirbtinis intelektas sparčiai vystomas ir Lietuvoje. Daugelis dirbtinį intelektą sieja su robotais, automatizuotomis mašinomis ar kompiuterinėmis programomis, tačiau ši technologija apima daug daugiau ir vis dažniau atranda savo pritaikomumą versle. 

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!