BBC radijo pjesės konkursas
BBC radijo pjesės konkursas

Tarptautinis radijo pjesės konkursas kviečia kūrėjus, pradedančius rašytojus ir dramaturgus savo talentą išmėginti vieno garsiausių pasaulyje – BBC World Service – radijo, transliuojančio iš Didžiosios Britanijos, rengiamame konkurse. Kūrėjai, nepriklausomai nuo patirties ar išsilavinimo, šiame konkurse gali dalyvauti visiškai laisvai – kategorijos yra skirtomos pagal tai, ar anglų kalba kūrėjui yra gimtoji, ar užsienio kalba.

Nemokamas „Google“ įrankių sertifikavimo renginys
Nemokamas „Google“ įrankių sertifikavimo renginys

Kiekvienam turinčiam ar administruojančiam interneto tinklalapį, svarbu rūpintis ir jo viešinimu. Dabar yra pats tinkamiausias laikas tapti sertifikuotu skaitmeninės reklamos specialistu ir gauti ar atnaujinti jau turimus sertifikatus, kurie patvirtintų tavo gebėjimus dirbti su vienu ar kitu „Google“ įrankiu.

„TICTAC“ mokymo kursai jaunimo darbuotojams
„TICTAC“ mokymo kursai jaunimo darbuotojams

Tarptautiniai mokymo kursai „TICTAC“ yra skirti jaunimo darbuotojams, jaunimo lyderiams, kurie nori plėsti savo veiklas, įgyti tarptautinės patirties ir užmegzti ryšius bendradarbiavimui su kitų šalių jaunimo darbuotojais ar pan. 

Darbo pasiūlymas tarptautinėje kompanijoje
Darbo pasiūlymas tarptautinėje kompanijoje

Kaune veikianti tarptuatinė kompanija „FESTO“ šiuo metu ieško darbutojų ir siūlo darbo vietą 4 specialistams. Jei esi paskutinių kursų studentas, verslo administravimas ar buhalterija / finansai – tavo sritys, puikiai moki anglų ir dar bent vieną užsienio kalbą, siųsk savo gyvenimo aprašymą ir keliauk į darbo pokalbį!

Darbo pasiūlymas atvirame jaunimo centre „MES“
Darbo pasiūlymas atvirame jaunimo centre „MES“

Atviras jaunimo centras „MES“ jau kurį laiką veikia Vilniuje. Šiuo metu savo skyriuje, Naujojoje Vilniuje, atvirojoje jaunimo erdvėje, siūloma darbo vieta iniciatyviam, įdomiam, aktyviam, nebijančiam iššūkių ir norinčiam save išbandyti darbe su jaunimu žmogui.

„Apgink savo teises“
„Apgink savo teises“

Ar žinai viską apie savo teises? Ar yra tekę susidurti su tavo teisių pažeidimu, ar žinojai, ką daryti, tokiu atveju? ELSA Vilnius organizuoja diskusiją „Apgink savo teises“ ir kviečia visus, kuriems įdomi ir aktuali žmogaus teisių problematika Lietuvoje, ir norinčius išgirsti praktinių gyvenimiškų situacijų sprendimus, su kuriomis dažnai susiduriame.

Lyderystės akademija moksleiviams JAV
Lyderystės akademija moksleiviams JAV

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas (BAFF) jau penktą vasarą organizuoja Lyderystės Akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-čiai vienuoliktų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

BAFF Lyderystės Akademijos tikslas yra suteikti unikalią progą Baltijos šalių vienuoliktų klasių moksleiviams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse užduotyse ir susipažinti su JAV kultūra, o taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių.

Specialiai paruošti dėstytojai padės dalyviams išmokti naudotis savo unikaliomis sąvybėmis ir patirtimis, mokantis verslumo ir lyderystės, taip pat padės lavinti jų įgūdžius.

Tarptautinės darbo stovyklos Vokietijoje
Tarptautinės darbo stovyklos Vokietijoje

Darbo stovyklos yra būdas keliauti ir dirbti užsienio šalies įstaigoje ar institucijoje, gauti kišenpinigių, apgyvendinimą ir tarptautinių projektų patirties. Jei tau 18–26 m., šiuo metu negyveni Vokietijoje, tačiau visuomet norėjai keliauti ir sutikti įdomių žmonių bei prisidėti prie kilnių projektų įgyvendinimo, pasidomėk šiuo pasiūlymu!

Atviros kūrybinio rašymo dirbtuvės
Atviros kūrybinio rašymo dirbtuvės

Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Lituanistikos katedra rengia atviras, įdomias, kūrybinio rašymo dirbtuves, į kurias kviečia visus norinčius! Dirbtuvės „Iš didelio rašto einam už krašto“ skatins mokytis išsakyti konstruktyvią kritiką, gauti patarimų tolimesnei kūrybai, vyks atrinktų tekstų analizės ir pan.

Darbo pasiūlymas: JTBA ieško biuro administratoriaus
Darbo pasiūlymas: JTBA ieško biuro administratoriaus

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra administruoja „Erasmus+“ jaunimo sritį Lietuvoje. Šiuo metu, Agentūros biure Vilniaus centre, siūloma darbo vieta administratoriui (pakaitiniam darbuotojui).

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!