+ Atsiųsk savo naujieną!
ISIC Lietuva ieško komandos nario Kaune!

Ar supranti apie reklamos sklaidą savo mieste, esi veiklus (-i), iniciatyvus (-i), mėgsti organizuoti ir nori formuoti ISIC įvaizdį Kaune? Jei nebijai derėtis, pirkti ir parduoti, jaunimo organizacijos tau yra antri namai, o išgirdus žodžius „universitetas“, „kolegija“ ir „studentai“ tavo nugara nueina malonumą keliantis virpulys – tuomet tavo vietas čia – tapk projektų koordinatoriumi!

02/26 2015
Institutui „Italiano di Cultura di Vilnius“ reikalingi darbuotojai Lietuvos stendui Milane

Institutui „Italiano di Cultura di Vilnius“ reikalingi darbuotojai Lietuvos stendui parodoje „Expo 2015“ Milane. Tai pasaulinė paroda, kuri vyks 2015 m. gegužės 1 d. – spalio 31 d. Aptarnaujančio personalo atrankos vykdytojas yra Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, kuris užtikrina, kad komanda (ne mažiau kaip dešimt darbuotojų) kokybiškai teiks parodą aptarnaujančio personalo paslaugas 2015 m. balandžio 30 d. – lapkričio 1 d.

02/26 2015
Sociologijos akademija „Žiūrėti pro rakto skylutę II“

Sociologijos akademija vėl kviečia 10-12 klasių moksleivius pažiūrėti į visuomenę kitaip ir suprasti, kaip socialinė aplinka veikia jų pačių kasdienybę. Akademijos metu klausysi paskaitų, kalbėsi seminaruose, žiūrėsi filmus ir atliksi įvairias užduotis. Užsiėmimai vyks Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete nuo 2015 m. kovo 14 d., kas antrą šeštadienį, 11–17 val.

02/25 2015
Meninės kūrybos konkursas „M. K. Oginskis (M. K. Ogiński). Sugrąžinkime laiką“

2015 m. minimos M. K. Oginskio 250-osios gimimo metinės. Šią datą UNESCO įtraukė į pasaulinės reikšmės sukakčių sąrašą. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Dailės mokytojų asociacija ir Lenkijos institutas Vilniuje organizuoja tarptautinį vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursą „M. K. Oginskis (M. K. Ogiński). Sugrąžinkime laiką“.

02/25 2015
Tapk „Žinau viską“ žurnalistu ir dalyvauk mokymo kursuose

Esi jaunas, idėjų kupinas žmogus, turi savo nuomonę ir nebijai jos išsakyti? Geriausias tavo draugas – tušinukas ir užrašų knygelė? Galbūt iš rankų nepaleidi fotoaparato ir mėgsti įamžinti veiksmą, vykstantį aplink? Turime tau puikų pasiūlymą – Eurodesk Lietuva ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA) kviečia prisijungti prie žurnalistų „Žinau viską“ komandos ir dalyvauti mokymo kursuose!

02/24 2015
Savanorystė tarptautinės konferencijos metu

Norėtum iš arčiau pamatyti, kaip yra organizuojamas tarptautinis renginys, o kartu ir prisidėti prie organizatorių? Esi atsakingas, motyvuotas, komunikabilus ir bendravimas anglų kalba tau ne kliūtis? Nori įgyti įvairiapusiškos savanoriavimo patirties? VšĮ „Galimybių Plėtra” šį pavasarį rengia išskirtinį ir pirmąjį tokio pobūdžio renginį Lietuvoje – tarptautinį jaunimo jaunimui forumą (Youth to Youth) „Jaunimo vaidmuo globalių iššūkių sprendime ir atskirties tarp tautų mažinime”. Prisijunk prie organizatorių!

02/24 2015
„Youth To Business Forum“ pristato: ką turi bendro geras meilužis ir geras oratorius?

„Youth To Business Forum“ jau tavęs klausė, ar esi esi veržlus, kūrybingas, atviras, besidomintis ekonomika, finansais, verslo naujienomis, norintis praplėsti savo akiratį jaunuolis. Šįkart klausimas skamba daug pikantiškiau – ką turi bendro geras meilužis ir geras oratorius? Ogi metas lyderystei!

02/23 2015
Mokymo kursai apie tarptautinių jaunimo mainų kokybę

Registruotis į ATOQ mokymo kursus, kurie vyks 2015 m. gegužės 5–10 d. Čekijoje. Mokymo kursų tikslas – didinti tarptautinių jaunimo mainų kokybę. Remdamasi ankstesnių mainų patirtimi, tarptautinė su jaunimu dirbančių asmenų grupė daugiausiai dėmesio skirs kokybiniams aspektams ir projektų vadybos kompetencijos, taip siekiant pagerinti būsimųjų jaunimo mainų kokybę.

02/23 2015
Muzikinių vaizdo klipų konkursas „Darniai Europai“

Ką manai apie Europą? Kokios yra tavo teisės? Kokie tavo norai ir lūkesčiai? O ką galvoji apie demokratiją ir laisvę? Būk kūrybingas – dainuok pagal „Odės džiaugsmui“ melodiją apie tai, kas tau rūpi, ir nufilmuok savo požiūrį.

02/22 2015
Praktika ambasadoje Suomijoje

Lietuvos Respublikos ambasada Suomijos Respublikoje siūlo atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ar užsienio aukštųjų mokyklų studentams.

02/21 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!