Ieškomi anglų kalbos mokytojai
Ieškomi anglų kalbos mokytojai

Esi kūrybiškas, iniciatyvus, moki paaiškinti taip, kad visi suprastų ir myli vaikus? Turi filologinį išsilavinimą? „Kalba.Lt“ ieško anglų kalbos mokytojų – superherojų – darbui su vaikais! „Kalba.Lt“ – daugiau nei 25 metus sėkmingai organizuoja užsienio kalbų kursus Lietuvoje ir užsienyje suaugusiems, vaikams, įmonių vadovams ir darbuotojams, stovyklas vaikams, paaugliams Lietuvoje ir užsienyje, konsultuoja abiturientus studijų užsienyje klausimais, padeda pasiruošti brandos egzaminams bei teikia karjeros konsultacijas bei kitas su užsienio kalbomis susijusias paslaugas.

#100mečio kelionė: gruodžio iššūkis!
#100mečio kelionė: gruodžio iššūkis!

Valstybės pažinimo centras vykdo projektą „#100mečio kelionė“, kurio metu, visi norintys kviečiami atlikti kas mėnesį rengiamas užduotis. Jos padės susipažinti su tarpukario architektūra, partizanų dainomis, lietuvišku kinu bei daugeliu kitų Lietuvos istorijos įvykių.

2019 m. stojantiems į Lietuvos aukštąsias mokyklas – 0,25 papildomo balo už savanorystę
2019 m. stojantiems į Lietuvos aukštąsias mokyklas – 0,25 papildomo balo už savanorystę

Patvirtinta, jog 2019 metais stosiantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas galės gauti 0,25 papildomo balo už ilgalaikę savanorystę. Papildomi balai galės būti skiriami už bent 6 mėnesių veiklą nacionalinėje „Jaunimo savanoriškoje tarnyboje“ arba bent 3 mėnesių tarptautinę savanorišką veiklą pagal programas „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“.

Stažuotė Europos ekonominių ir socialinių reikalų komitete
Stažuotė Europos ekonominių ir socialinių reikalų komitete

Europos ekonominių ir socialinių reikalų komitetas du kartus per metus siūlo 5 mėnesių trukmės stažuotes neseniai baigusiems aukštąjį mokslą. Stažuotės metu susipažinsi su Europos ekonominių ir socialinių reikalų atliekamomis funkcijomis ir veiklomis, turėsi galimybę įgauti profesionalios patirties tarptautinėje aplinkoje. 

LUX kino dienos Lietuvoje
LUX kino dienos Lietuvoje

2019 m. sausio 11–13 d. vyks LUX kino dienos, kurių metu europietiško kino mylėtojai galės pamatyti 3 filmus, kurie 2018 m. varžėsi dėl Europos Parlamento įsteigto LUX kino apdovanojimo.

Renginys apie sveiką gyvenimo būdą
Renginys apie sveiką gyvenimo būdą

Pažadas pradėti Naujuosius metus sveikai vis pasimiršta? Sunku atrasti motyvacijos? O gal trūksta įkvėpimo ir žinių? Dalyvauk renginyje apie sveiką gyvenimo būdą, kuriame išgirsi pranešėjų istorijas, nuotykius bei sužinosi, kodėl verta pasirinkti sveiką gyvenseną. 

Finansavimas žurnalistiniams tyrimams
Finansavimas žurnalistiniams tyrimams

Esi žurnalistas? Nori atlikti tarptautinį tyrimą? Pateik paraišką projektui „European Cross-Border Grants“ ir gauk finansavimą savo veikloms. „European Cross-Border Grants“ siekia palaikyti kokybišką žurnalistiką ir suteikti profesionalas progą įgyvendinti žurnalistinius tyrimus kitose šalyse.

Vasaros programa JAV švietimo specialistams
Vasaros programa JAV švietimo specialistams

Mokytojai ir kiti specialistai atsakingi už vidurinį išsilavinimą kviečiami dalyvauti 6 savaičių vasaros programoje JAV. Programa pagilins žinias apie JAV visuomenę, švietimą, kultūrą, praeities ir dabarties situaciją. Dalyvaujant programoje taip pat sužinosi apie politinius ir ekonominius debatus Amerikos visuomenėje.

JTBA ieško vidaus audito specialisto
JTBA ieško vidaus audito specialisto

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti Europos Sąjungos programas jaunimui „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“, ieško pastiprinimo komandai – vidaus audito specialisto. Tau artimos sąvokos – kokybės vadybos sistema, rizikų valdymas, vidaus audito planas, korekciniai veiksmai? Turi ankstesnės vidaus audito ar darbo su kokybės valdymo sistemomis patirties? Nebijote naujų iššūkių ir galimybių?  Panaudok prasmingai savo žinias, patirtį bei energiją, prisijunk prie komandos!

Europa  2050 – kokia tavo vizija?
Europa 2050 – kokia tavo vizija?

Kaip įsivaizduoji Europą 2050 metais? Ar būsime susidoroję su klimato kaita? Daugiau piliečių bus įsitraukę į ES politiką? Kiekvienas žmogus galės drąsiai teigti, kad jo žmogaus teisės nėra pažeidžiamos? Dalyvauk „Imagine Europe“konkurse ir pasidalink savo idėjomis, kokia bus Europa 2050 metais. 

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!