+ Atsiųsk savo naujieną!
Tarptautinės skaidrumo mokyklos kuratorių atranka

„Transparency International“ Lietuvos skyrius laukia motyvuotų, dinamiškų, puikiai angliškai kalbančių bei organizacinių įgūdžių turinčių studentų, galinčių prisijungti prie intensyvaus savaitės trukmės renginio koordinavimo.

05/28 2015
Pasitelk muilo burbulų magiją – dalyvauk tarptautinėje akcijoje!

Muilo burbulai yra kažkas neįprasta: tokie nuostabūs, bet tuo pačiu – paprasti. Tai tie maži dalykai, kurie padaro mus laimingus. Tačiau mes visi galime pridėti truputį magijos į savo gyvenimą. Nesvarbu, tu jaunas ar senas, mažas ar didelis, bet 2015 m. gegužės 31 d. 15 val. prisijunk prie pasaulinės akcijos (eisenos) Vilniuje. Pasitelkęs burbulų galią, tapk nors šiek tiek laimingesnis!

05/28 2015
Prasideda savanorių atranka į tarptautinę meno mugę „ArtVilnius'15“

2015 m. birželio 25–28 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksianti šeštoji tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius‘15“ skelbia savanorių atranką ir kviečia prie savo komandos prisijungti kūrybingus, komunikabilius bei pareigingus meno mylėtojus. 

05/27 2015
Mokymai finansuotų atvirų jaunimo centrų darbuotojams

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2015 m. birželio 4–5 d. Kauno mieste organizuoja renginį atvirų jaunimo centrų darbuotojams. Tema – „Komandos formavimas ir motyvavimas“.

05/27 2015
Paskaita „Sėkmingos karjeros planavimas su socialiniais tinklais“

2015 m. gegužės 27 d. 14 val. Lietuvos edukologijos universiteto (Studentų g. 39, Vilnius) 401 kabinete vyks paskaita „Sėkmingos karjeros planavimas su socialiniais tinklais“. Paskaitą ves rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ rinkodaros vadovas Robertas Šapalas.

05/26 2015
Darbo pasiūlymas: tarptautinė advokatų kontora ieško administratoriaus (-ės)

Jei tiki, kad sėkmę įmonei gali užtikrinti ne tik protingi vadovai, bet ir veiklūs administratoriai, tuomet tai tavo darbo vieta! Tavo pareigos bus ne mažiau atsakingos nei vadovo, nes ant tavo pečių laikysis visas biuro gyvenimas. Tu pirmasis (-oji) sutiksi įmonės lankytojus ir būsi įmonės veidas, taip pat planuosi bei organizuosi susitikimus, komandiruotes, rūpinsiesi biuro reikmenų užtikrinimu. Tu valdysi korespondencijos, dokumentų, skambučių srautus, redaguosi sutartis ir dokumentus.

05/25 2015
#dalinkisvasara: pažink skirtingas kultūras – keliauk!

Kiekvieno, kuris Naujuosius metus ar netikėtai užgriuvusį gimtadienį pasitinka su popieriaus skiaute, pažadų sąraše gali rasti kelionę. Kiekvienas, kuris kasdien slepiasi biure už ekrano, yra ieškojęs kelionių pasiūlymų. Kiekvienas, kuris pabunda nuo lietaus barbenimo, pagalvoja apie rytinį arbatos ar kavos puodelį pajūryje saulei tekant.

05/25 2015
Mokymo kursai „Appetiser“ Ispanijoje

Dalyvauk mokymo kursuose „Appetiser“, kurie vyks 2015 m. spalio 5–9 d. Ispanijoje. Mokymai skirti supažindinti dalyvius su „Erasmus+“ jaunimo srities galimybėmis tarptautiniame darbe su jaunimu. 

05/25 2015
Darbo pasiūlymas: JTBA ieško biuro administratoriaus (-ės)

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti ES programas jaunimui „Veiklus jaunimas“ ir „Erasmus+“ jaunimo sritį Lietuvoje, kviečia prisijungti prie šaunios komandos. Jeigu nebijai iššūkių ir gali savo žinias, patirtį ir energiją skirti sėkmingam šių programų įgyvendinimui Lietuvoje, siųsk savo CV ir motyvacinį laišką.

05/24 2015
Partnerysčių užmezgimo seminaras „Hands on Employability and Entrepreneurship in Youth Exchanges“

Kiekvieni jaunimo mainai dažnai padidina įsidarbinimo galimybes ir jaunų žmonių verslumą. Taip pat tai gali būti stipri ir efektyvi priemonė didinti iniciatyvumą.

05/23 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!