Praktikos pasiūlymas „Google“
Praktikos pasiūlymas „Google“

Šiuo metu visiems pasaulio studentams atvira apmokamos praktikos galimybė „Google“ biure Japonijoje. Jei savo karjerą nori pradėti tarptautinėje ir populiariausioje interneto kompanijoje bei žaviesi Tolimaisiais Rytais – nepraleisk progos! Galimybė atvira magistrantūros studentams, besimokantiems verslo administravimo (ar susijusių sričių).

Apmokama praktika „Walt Disney International“
Apmokama praktika „Walt Disney International“

Svajonių praktika svajones vizualizuojančioje įmonėje – Disnėjaus pasaulis yra ne tik filmai ar pasakos. Tai tarptautinė kompanija, kurioje dirba tūkstančiai žmonių. Tu gali tapti pasaulinio prekės ženklo dalimi ir kandidatuoti atlikti metų trukmės apmokamą praktiką marketingo srityje!

„Microsoft“ iššūkis žaidimų kūrėjams
„Microsoft“ iššūkis žaidimų kūrėjams

Esi prisiekęs kompiuterinių žaidimų fanas? Išbandei šimtus įdomių žaidimų ir jau pats galėtum sugalvoti ar sukurti savo? Juolab, „Microsoft“ kuriamame iššūkyje gali dalyvauti ne vienas – suburk komandą, registruokitės ir laimėkite „Microsoft“ prizų! Dabar kiekvienas gali tapti žaidimų kūrėju ir ne tik uždirbti, bet ir parodyti savo sukurtą produktą populiariausios operacinės sistemos pasaulyje – „Windows“ – vartotojams.

Mokymo kursai jaunimui ir jaunimo darbuotojams
Mokymo kursai jaunimui ir jaunimo darbuotojams

Dažnai įdomios idėjos lieka neįgyvendintos stalčiuje dėl to, kad bijome bendrauti, kalbėtis, dažnam jaunimo darbuotojui vis dar ne menkas bajeras yra anglų k. Tam, kad tokia situacija kuo rečiau pasikartotų, reikia mokymosi ir tobulejimo galimybių!

Ateik į #TimeToMove renginį ir laimėk kelionę
Ateik į #TimeToMove renginį ir laimėk kelionę

Tarptautinė kampanija „Time to Move“ vyksta visoje Europoje ir kviečia tave sužinoti viską apie tarptautines mobilumo galimybes. Ieškai praktikos galimybių tarptautinėse kompanijose? Nori keliauti, tačiau neturi pinigų? Ateik į renginį savo mieste ir sužinok, kaip tai padaryti!

„Tavo kelias“ – surask geriausią praktiką
„Tavo kelias“ – surask geriausią praktiką

Praktikos vieta studijų metu neretai tampa pirmuoju darbu, todėl labai svarbu, rasti tinkamiausią, patikimiausią praktikos vietą, kur ne tik išmoktum praktinių įgūdžių, praversiančių darbui, bet ir galėtum planuoti savo ateitį. Kasmet studentų organizacija AIESEC Lithuania organizuoja renginį „Tavo kelias“, į kurį kviečia visus Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus.

Išmok programuoti nemokamai!
Išmok programuoti nemokamai!

Ruošiesi studijoms universitete? O gal jau mokaisi ar dirbi, tačiau manai, kad tau reikia išsamesnių žinių? Tyrėjai sako, kad antrąją (po anglų k.) lingua franca tampa programavimo kalba (tiksliau, kuri nors viena programavimo kalbų). Gebėjimai programuoti gali ne tik tave sustiprinti kaip interneto įrankių vartotoją, bet ir padėti suprasti elementarius procesus, kurių dalis esi kasdien.

JT Jaunųjų lyderių programa
JT Jaunųjų lyderių programa

Jauni žmonės dažnai yra tie, kurie entuziastingai kuria, turi didelių ambicijų ir talentų, yra veržlūs ir mąsto ne tik apie save, bet ir tuos, kurie šalia – jiems rūpi aplinka, kurioje gyvena ir ne tik gimtosios šalies, bet ir pasaulio ateitis. Jei šiuose žodžiuose atpažįsti save, galbūt metas ne tik savo darbus parodyti plačiai auditorijai, bet ir išmokti dar daugiau naujų dalykų, sustiprinti savo siekius ir kūrybą!

Ar šioje šalyje yra vietos jaunimui?
Ar šioje šalyje yra vietos jaunimui?

Lietuvos liberalus jaunimas (LLJ) yra savarankiška, nepartinė ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija, skatinanti jaunų žmonių pilietiškumą, puoselėjanti demokratijos ir laisvės idėjas. Šių metų spalio 18 d. LLJ kviečia klausti „Ar šioje šalyje yra vietos jaunimui?“ ir visus, kuriems rūpi bendraamžių ir jaunų žmonių ateitis bei interesai kviečia susitikti renginyje.

Apmokama praktika tarptautinėje kompanijoje
Apmokama praktika tarptautinėje kompanijoje

Domiesi darbu tarptautinėje kompanijoje? O gal šiuo metu ieškai praktikos galimybių? Kompanija „Ernst&Young“ siūlo praktikos vietą finansų, buhalterijos ar ekonomikos studentams. 

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!