+ Atsiųsk savo naujieną!
Konferencija „Jaunimo NVO ir valdžios sektorių partnerystė“

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) 2015 M. balandžio 1–2 d. organizuoja konferenciją „Jaunimo NVO ir valdžios sektorių partnerystė“. Konferencija vyks viešbutyje „Amberton“, L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilniuje.

03/27 2015
ISM moksleivių universitetas atvyksta į Klaipėdą, Panevėžį ir Uteną

2015 m. balandžio mėnesį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia į ISM Moksleivių universiteto paskaitas vyksiančias Klaipėdoje, Panevėžyje bei Utenoje.  

03/26 2015
VU japoniško fechatvimosi (kendo) klubas kviečia naujus narius

Vilniaus universiteto (VU) kendo (japoniško fechtavimosi) klube renkama pradedančiųjų grupė. Jei domiesi japonų kovos menais ar nori save išbandyti įdomioje, aktyvioje ir azartiškoje veikloje, 2015 m. kovo 28 d., 8:30 atvyk į VU Saulėtekio sporto centrą, Saulėtekio al. 2. Su savimi užtenka turėti laisvą, judesių nevaržančią aprangą, visu kitu inventoriumi pasirūpins klubo nariai (sportinės avalynės nereikia).

03/26 2015
Finansavimas: jaunimo veikloms stiprinti – beveik 87 tūkstančiai eurų

Siekdama kuo efektyviau įgyvendinti šiais metais patvirtintą regioninės jaunimo politikos stiprinimo veiksmų planą, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia du naujus konkursus jaunimo iniciatyvoms ir bendradarbiavimui stiprinti. Abiejų konkursų įgyvendinimui skirti 86 886 EUR.

03/25 2015
Europos dailiųjų amatų dienos Vilniuje

Europos dailiųjų amatų dienos (EDAD) pradėtos rengti prieš dešimt metų Prancūzijoje Tų dienų tikslas – kuo plačiau propaguoti dailiuosius amatus ir skatinti jų įvairovę. Šiais laikais organizuojamos atvirų durų dienos amatininkų galerijose-dirbtuvėse, rengiamos parodos, paskaitos, amatų pristatymai, edukaciniai praktiniai užsiėmimai. Renginiai atviri visiems ir nemokami.

03/25 2015
„Idėjų dirbtuvės“: keliauk į Briuselį!

Manai, kad turi gerų idėjų, susijusių su jaunimo užimtumu, ir norėtum, kad jas išgirstų net Europos Komisija (EK)? Jei taip, tau būtina apsilankyti „Idėjų dirbtuvėse“ (angl. Idea Labs), kuriųmetu dalyvių sukurtas pasiūlymas keliaus ant EK darbo stalo, o vienas laimingasis galės šias idėjas pristatyti tiesiai iš tribūnos Briuselyje!

03/24 2015
Mokymo kursai „Europos Parlamentas: kuo jis įdomus žurnalistui?“

Europos Sąjunga, Europos Parlamentas... Turbūt esi ne kartą girdėjęs šiuos žodžius. Bet ar daug apie tai žinai? Galbūt tau šios frazės skamba nuobodžiai? O gal kaip tik primena sutvarkytus kelius, atnaujintą mokyklą ir smagius jaunimo renginius? O ar norėtum apie tai sužinoti daugiau, ypač jei domiesi žurnalistika? Gal norėtum ką nors parašyti ar parengti reportažų europinėmis temomis, bet jauti, kad tam trūksta žinių? Turime tau puikų pasiūlymą – Eurodesk Lietuva ir Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje kviečia prisijungti prie „Žinau viską“ žurnalistų komandos ir dalyvauti mokymo kursuose!

03/23 2015
Diskusija dėl darbo plėtros su nedirbančiu ir nesimokančiu jaunimu Vilniaus mieste

Jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, švietimo institucijos bei kiti jaunimo aktyvumu bei atstovavimu suinteresuoti organizacijų atstovai yra kviečiami į diskusiją apie darbą su nesimokančiu, nedirbančiu ir mokymuose nedalyvaujančiu jaunimu. Diskusijos metu bus pristatyta Jaunimo garantijų iniciatyva, kurios tikslas – užtikrinti efektyvų jaunimo užimtumą. Nedirbančiam ar nesimokančiam jaunimui ši programa žada greitą įdarbinimą arba tolesnių mokslų, stažuočių galimybę.

03/23 2015
Atranka į seminarą „Socialinio pedagoginio darbo metodika atviruose jaunimo centruose“ Vokietijoje

Kyla klausimas, kaip organizuojamas darbas su jaunimu Lietuvoje ir Vokietijoje? Kaip galiu pademonstruoti sprendimus priimantiems asmenims kokybiško darbo su jaunimu galimybes ir naudą? Stiprios strategijos sunkiems laikams – kaip išsaugoti savo jėgas? Kas darbą su jaunimu daro įdomų ir sėkmingą? Jei esi jaunimo reikalų koordinatorius ar jaunimo darbuotojas, dalyvauk seminare „Socialinio pedagoginio darbo metodika atviruose jaunimo centruose“, kuris vyks Vokietijoje.

03/23 2015
Socialinio verslo forumas

„Pinigai priverčia pasaulį suktis“. Tačiau kaip sako socialinio verslo Latvijoje savininkas Fionnas Dobinas, šiandieninėje visuomenėje „vartotojai nebenori savo sunkiai uždirbtų pinigų atiduoti savanaudėms korporacijoms.“ Užsienio valstybėse, ypač Didžiojoje Britanijoje, milžinišku tempu auga verslo sektorius, kurio pagrindinis tikslas yra palikti pasaulį gražesnį nei jį atradome. Iš Didžiosios Britanijos turime ko pasimokyti: pastaruoju metu socialinio verslo sektorius čia auga 30 proc., vienas iš penkių šalyje egzistuojančių verslų yra socialinio pobūdžio, šiame sektoriuje sukuriama per 2 mln. darbo vietų. Ar Lietuva paseks šiuo pavyzdžiu? 2015 m. balandžio 9–10 d. Lietuvoje organizuojamas antrasis Socialinio verslumo forumas.

03/22 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!