+ Atsiųsk savo naujieną!
Paroda „Išsilavinimas privačiose Anglijos mokyklose ir koledžuose“

2014 m. gruodžio 6 d. Vilniuje vyks paroda „Išsilavinimas privačiose Anglijos mokyklose ir koledžuose“. „Baltic Council for International Education“ turintis ilgametę darbo patirtį su klasikinėmis angliškomis mokyklomis ir koledžais kviečia mokinius ir jų tėvelius susipažinti ir išsirinkti mokyklą arba koledžą būsimam mokymuisi.

11/26 2014
Registruokis į TICTAC mokymo kursus Turkijoje

ICTAC mokymo kursai, skirti jaunimo darbuotojams ir jaunimo lyderiams, kurie siekia plėtoti savo strategijas nacionaliniu mastu panaudodami patirtį, kurią įgijo tarptautinio bendradarbiavimo metu. TICTAC mokymo kursais siekiama sustiprinti projektų kokybę, pagerinti mokymo kursų dalyvių kompetencijas projektų įgyvendinimo srityje.

11/26 2014
Iššūkis moksleiviams: ar įmanoma popieriaus lapą sulenkti daugiau nei 7 kartus?

Ar galima popieriaus lapą sulenkti daugiau nei 7 kartus? Tokį iššūkį moksleiviams paruošė Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai antrą kartą vykstančiame mokslo populiarinimo projekte „Iššūkis mokyklai 2“.

11/25 2014
„Iniciatyvos fondo“ konkursas – norintiems skaityti ir tobulėti

Viešoji įstaiga „Iniciatyvos fondas“ rengia konkursą vyresniųjų klasių moksleiviams ir aukštųjų mokyklų studentams. Dalyviai galės gauti mokslams ar asmeniniam tobulėjimui skirtų knygų, leidinių ar žurnalų prenumeratų. Viskas, ką reikia padaryti – nurodyti konkrečią norimą knygą ar leidinį bei parašyti motyvacinį laišką, kuriame būtų suprantamai paaiškinta, kaip ta konkreti knyga, prenumerata ar leidinys padėtų dalyvaujančiojo mokslams ar tobulėjimui

11/25 2014
Olandų kalbos vasaros kursai

Švietimo mainų paramos fondas kviečia teikti paraiškas olandų kalbos, literatūros ir kultūros kursams, organizuojamiems Nyderlandų Karalystėje ir Belgijos Karalystėje (Flandrijos regione).

11/24 2014
„UNESCO-UNEVOC“ talentų apdovanojimai

„UNESCO-UNEVOC“ apdovanojimai skiriami tiems, kurie įkvepia kitus bei yra techninio ir profesinio mokymo (TPM) ambasadoriai savo bendruomenėje. Apdovanojimai yra orientuoti į esamus ir buvusius TPM studentus, mokytojus, verslininkus ir individus visame pasaulyje, kurių amžius yra tarp 15 ir 35 metų.

11/24 2014
Dalyvauk konkurse „Mano savanorystės istorija“

Artėjant Tarptautinei savanorių dienai, kuri kiekvienais metais yra švenčiama gruodžio 5 dieną, Europos savanorių tarnybos asociacija „SALTES“ kviečia visus, kurie tiki savanorystės idėja – moksleivius, studentus, politikus, aktorius, architektus, medikus, finansininkus, policininkus, valstybės tarnautojus, vadybininkus, tik dabar pradėjusius savanoriauti arba kaip tik šiai veiklai paskyrusius jau daugelį metų, tikintiems, kad savanorystė — šilta ir graži patirtis, arba dar tik ją atrandantiems (kitaip tariant, visus be išimties) – dalyvauti konkurse tema „Mano savanorystės istorija“.

11/23 2014
Kaip veikia NATO?

Atlanto sutarties Lietuvos bendrija kviečia Lietuvos vyresniųjų klasių mokinius dalyvauti kasmetiniame seminare–simuliaciniame žaidime „Kaip veikia NATO?“. Renginys įvyks 2014 m. gruodžio 17 d. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje, Vilniuje.

11/22 2014
Savanorystė – kelias į sėkmingą karjerą?

Ar savanorystė gali būti vienas iš karjeros laiptelių? Lietuvos verslo darbdavių konfederacija organizuoja konferenciją „Savanorystė – kelias į sėkmingą karjerą?", kuri vyks 2014 m. lapkričio 25 d. Vilniuje. Ateik ir išgirsk atsakymą į šį klausimą iš skirtingų žmonių lūpų!

11/21 2014
Registruokis į „A(maze) Klaipėda“ verslumo stovyklą!

Sėkmingu jaunimo verslumo skatinimo pavyzdžiu tapusio konkurso „Užaugink verslo idėją“ organizatoriai kviečia jaunimą į naują asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ renginį – interaktyvią verslumo stovyklą „(A)maze Klaipėda“, kuri vyks 2014 m. lapkričio 28–29 d. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A.

11/21 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!