+ Atsiųsk savo naujieną!
Nuotraukų konkursas „Sportas visiems — ką tau tai reiškia?“

Šių metų MOVE kongreso organizatoriai siūlo dalyvauti konkurse, kuris suteikia galimybę visiems kūrybingiems žmonėms būti pastebėtiems ir apdovanotiems. MOVE kongreso tikslas — rasti inovatyvių būdų, skatinančių žmones užsiimti fizine veikla.

09/24 2014
Dalyvauk Moksleivių teisinio švietimo programoje

Ei, moksleivi! Atsibodo sėdėti mokyklos suole? Esi ištroškęs naujų iššūkių? Pradėjai galvoti apie tolimesnius gyvenimo planus? Nori daugiau sužinoti apie Lietuvos teisinę sistemą? Galbūt tavo mėgstamiausias serialas yra „Suits“? O gal jau tvirtai žinai, jog nori būti pačiu geriausiu teisininku? Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakei teigiamai, negaišk laiko svarstymams ir junkis prie Moksleivių teisinio švietimo programos, startuosiančios 2014 m. rugsėjo 26 d.

09/24 2014
Kampanijos „Time to Move“ fotokonkursas — laimėk kelionę!

Fotografuok ar atrask nuotrauką apie tai, ką patyrei, išmokai, sužinojai savo kelionių metu, arba ką dar norėtum patirti būsimose kelionėse, nes Europos jaunimo informavimo tinklas „Eurodesk“ pradeda kampaniją „Time to Move“, kuri truks nuo 2014 m. rugsėjo 22 d. iki spalio 19 d. Laimėtojai gaus Eurodesk dovanų krepšius, o 2 žmonės laimės 22 dienų trukmės neribotą skaičių kelionių maršrutų su „InterRail“ traukiniais!

09/23 2014
Registruokis į SOHO mokymo kursus Europos savanorių tarnybos paramos struktūroms Nyderlanduose

SOHO mokymų kursas skirtas tiems, kurie tiesiogiai susiję su Europos savanorių tarnybos (EST) savanorio paramos sistema (pvz., mentorius, tutorius) priimant savanorius, siunčiant asmenis ar koordinuojant programas. Paramos grupės yra labai svarbios siekiant užtikrinti kokybiškas sąlygas savanorių mokymuisi EST.

09/22 2014
Nepraleisk Europos kalbų dieną vyksiančių veiklų

Švietimo mainų paramos fondas, įgyvendindamas Europos kalbų ženklo iniciatyvą, kviečia aktyviai švęsti Europos kalbų dieną. 2014 m. rugsėjo 26 d. Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę bei ugdyti pagarbą visoms Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

09/22 2014
Dalyvauk antrajame Rytų partnerystės jaunimo forume Latvijoje

Tai – jau antrasis jaunimo forumas, kviečiantis jaunuolius išsakyti savo nuomonę svarbiomis temomis ir prisidėti prie pokyčių. Šį kartą konferencija vyks 2015 m. vasario 9–11 d. Latvijos sostinėje Rygoje. Forumo metu bus aptariamas jaunimo įdarbinimas ir su juo susijusios problemos.

09/22 2014
Rio2016 savanorių programa: dalyvauk didžiausiame pasaulyje sporto renginyje!

2016 m. vasaros olimpinės žaidynės vyks Brazilijos mieste — Rio de Žaneire. Tai bus pirmosios žaidynės Pietų Amerikoje, tačiau tam, kad jos įvyktų, reikalinga ir savanorių komanda. Prisidėk prie veiklų, kurios bus vykdomos Rio de Žaneire ir miestuose, kur vyks futbolo rungtynės. Turėsi progą pažinti skirtingas kultūras, praplėsti pažinčių ratą ir praturtinti savo CV. Atrinktiems kandidatams bus organizuojami mokymai, tad nepraleisk progos olimpines ir parolimpines žaidynes paversti savo gyvenimo istorijos dalimi!

09/21 2014
Tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis kviečia moksleivius tapti žiuri nariais

2014 m. spalio 10–19 d. jaunuosius žiūrovus į kino teatrus Vilniuje kvies 9–asis tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis. Pirmo ir vienintelio Lietuvoje kino festivalio jaunimui organizatoriai pristatys 14 garsiausiuose pasaulio festivaliuose pripažintų filmų iš 12 šalių ir kvies moksleivius pabūti žiuri komisijos narių „kailyje“.

09/20 2014
Angliškai nereiškia protingiau?

Kokį vaidmenį vaidina nacionalinės kalbos šiuolaikiniame mokslo pasaulyje, kur neabejotinai dominuoja anglų kalba? Kokios vokiečių kalbos kaip mokslo kalbos vartojimo tradicijos? 2014 m. rugsėjo 24–27 d. į šiuos klausimus atsakymų ieškos Vilniaus universitete vyksiančios tarptautinės mokslinės konferencijos „Mokslo kalba: germanistinės įžvalgos“ dalyviai. 

09/19 2014
„Idėja“: geriausių rinkodaros idėjų kalvė

Nuo 2014 m. rugsėjo 15 d. prasidėjo registracija į jau 11 kartą vyksiančią nacionalinės rinkodaros ir inovacijų darbų parodą studentams ir dėstytojams „Idėja“, kurios šių metų tema yra saugumas. Paroda skirta aukštųjų mokyklų ir verslo atstovų bendradarbiavimo skatinimui bei stiprinimui. Projektas padės studentams pagilinti teorines bei įtvirtinti praktines rinkodaros žinias, kuriant strategijas pačių sugalvotiems inovatyviems produktams. Savo patirtimi su dalyviais dalinsis akademinės bendruomenės atstovai ir žymiausi Lietuvoje rinkodaros specialistai.

09/19 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!