+ Atsiųsk savo naujieną!
Konferencija „Visada priekyje | Interneto galimybės verslui 2014“

2014 m. lapkričio 27 d. Vilniuje įvyks didžiausia „Google“ kartu su „Verslia Lietuva“ organizuojama konferencija „Visada priekyje | Interneto galimybės verslui 2014“. Tai smulkiam ir vidutiniam verslui skirtas renginys bei unikali proga sužinoti, kaip internetas ir jo teikiamos galimybės gali padėti verslo augimui.

10/31 2014
Skelbiamas atnaujintas Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ vadovas 2015 m.

Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ programos vadovas — tai dokumentas, kuriame išsamiai pateikiama informacija apie paraiškų teikimą ES programai „Erasmus+“ bei terminus 2015 m.

10/31 2014
Mokslinė–praktinė konferencija „Jaunimas globalioje visuomenėje: pokyčiai ir iššūkiai“

2014 m. lapkričio 26 d. jaunimo temą nagrinėjantys tyrėjai, jaunimo darbuotojai ir sprendimus priimantys politikai kviečiami dalyvauti organizuojamoje mokslinėje–praktinėje konferencijoje „Jaunimas globalioje visuomenėje: pokyčiai ir iššūkiai“.

10/30 2014
„Spalvoto meduolio diena“ ieško ambasadorių

Jau penktus metus vyksianti ir, galima sakyti, tradicija tapusi šventė „Spalvoto meduolio diena“ 2014 m. lapkričio 29 d. kviečia mažus ir didelius prisidėti prie kalėdinio stebuklo kūrimo visoje Lietuvoje!

10/29 2014
Dalyvauk logotipo kūrimo konkurse

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų centras — tai Studentų reikalų tarnybos (SRT) koordinuojama aptarnavimo struktūra, kurioje studentai padeda studentams. Centre teikiama visiems VDU studentams aktuali informacija apie bendrabučius, paskolas, stipendijas, konsultuojama tarptautinių mainų galimybių klausimais, administruojamas Lietuvos studento pažymėjimas (LSP), išduodamos pažymos, atsiskaitymo dokumentai, padedama susiorientuoti universitete ir jo struktūroje. Tačiau šįkart centras kviečia dalyvauti konkurse ir sukurti logotipą.

10/29 2014
Konkursas studijoms GRIPS institute Japonijoje

GRIPS (National Graduate Institute for  Policy Studies) — Tokijo centre įsikūręs, Japonijos Vyriausybės palaikoma starptautinis institutas siūlo įvairias magistrantūros bei doktorantūros studijų programas ekonomikos ir viešosios politikos srityse. Studijuoti kviečiami viešojo sektoriaus specialistai, jau pradėję savo profesinę karjerą, bei asmenys, turintys aukštų akademinių gebėjimų ir ketinantys dirbti viešosios politikos analizės srityje arba siekti akademinės karjeros.

10/28 2014
Susitikimas su Lietuvos banko valdybos pirmininku

Artėjant Lietuvos prisijungimui prie euro zonos, Lietuvos bankas ir Europos centrinis bankas kartu su Valdovų rūmais Vilniuje rengia parodą apie eurą. Tokia paroda, kurioje pristatoma euro istorija, šią valiutą turinčios valstybės, banknotai ir monetos, rengiama kiekvienoje valstybėje, kurioje ketinama įvesti eurą. Šįkart parodos organizatoriai kviečia studentus į susitikimą su Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku

10/28 2014
„ERASMUS+“ informacinė diena Briuselyje

2014 m. lapkričio 12 d. Europos Komisija Briuselyje organizuoja informacinę dieną skirtą naujoms „Erasmus+“ centralizuotoms veikloms — Žinių sąjungos ir Sektoriaus įgūdžių aljansai. Pagrindinis informacinių dienų tikslas — naujų veiklų ir finansavimo galimybių pristatymas.

10/27 2014
Dalyvauk seminare Italijoje apie neformaliojo ugdymo pridėtinę vertę

Seminaro tikslas — Europos lygmeniu pasidalinti neformaliojo ugdymo suteikiama verte visam jaunų žmonių ugdymo procesui ir suprasti, kaip neformaliojo ugdymo patirtis padeda jauniems žmonėms susirasti darbą. Seminare dalyvaus 40 dalyvių: patyrę jaunimo darbuotojai, mokymų vadovai, sprendimų priėmėjai, mokytojai, ekspertai bei nacionalinių agentūrų atstovai. 

10/26 2014
Seminaras apie jaunimo įsidarbinimą Slovakijoje: ar tai tikrai kažkas naujo?

Jaunimo nedarbo situacija, socialinė ir ekonominė atskirtis vis dažniau tampa realybe. Koks jaunimo sektoriaus vaidmuo? Vis dažniau kalbant apie jaunimo nedarbą teigiama, kad formalusis švietimas neparuošia jaunuolių darbo rinkai. Nors taikomos tam tikros priemonės, tačiau reikia rasti ir kitų būdų jauniems žmonėms paremti. Šio seminaro metu bus ieškoma ryšių tarp įsidarbinimo ir darbo su jaunimu. 

10/25 2014
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!