+ Atsiųsk savo naujieną!
Fotokonkursas „Pasaulis tavo akimis“ – laimėk kelionę

Mėgstantiems keliauti ir fotografuoti – asociacijos „NNVBO platforma“ ir „Europos namų“ fotokonkursas „Pasaulis tavo akimis“ – puiki galimybė laimėti kelionę į vieną iš Afrikos ar Azijos valstybių.

07/03 2015
Tarptautiniai jaunimo debatai 2015/16 vokiečių kalbos besimokantiems moksleiviams

Konkursas „Tarptautiniai jaunimo debatai“ skirtas vokiečių kalbos besimokantiems moksleiviams. „Tarptautiniuose jaunimo debatuose“ dalyvauja Čekijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Vengrijos, Slovenijos ir Slovakijos mokyklos, kuriose vokiečių kalba dėstoma kaip užsienio kalba. Dalyvauti gali 10–12 klasių moksleiviai bei jų vokiečių kalbos mokytojai. Mokytojams rengiami kvalifikacijos tobulinimo seminarai, kuriuose jie supažindinami su debatų taisyklėmis bei rengiami ruošti debatų dalyvius. 

07/03 2015
Įsitrauk į Jaunimo socialinio verslo idėjų stiprinimo programą

Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga kartu su „Swedbank“ ir Lietuvos darbdavių konfederacija skelbia kvietimą dalyvauti Jaunimo socialinio verslo idėjų stiprinimo programoje. Programos trukmė – 4 mėnesiai, kurių metu socialinio verslo komandai bus suteikta nemokama darbo vieta organizacijų Hub‘e, taip pat susitikimai su įvairių sričių specialistais bei individualus mentorius, kuris padės verslo idėjai vystytis ir sėkmingai keliauti realizacijos link.

07/02 2015
Moksleivi, dalyvauk projekte „Byla Nr. TEISĖ VASARIŠKAI/2015!“

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakultetas (KSU TF) su partneriais kviečia vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti projekte „Byla Nr. TEISĖ VASARIŠKAI/2015!“Projekto tikslas – atkreipti Lietuvos moksleivių dėmesį į teisės žinių svarbą žmogaus gyvenime, supažindinti su teisininko profesija, prasmingai praleisti laiką su žymiais teisininkais, teisės studijų studentais ir suteikti galimybę moksleiviams dalyvauti simuliaciniame žaidime, kurio metu galės nagrinėti bylą projekto dalyvių pasiūlyta tema.

07/02 2015
Žymėk nuotrauką #KaipVietinis ir laimėk „GoPro“ kamerą bei kitus kelioninius prizus

Keliaudamas apsilankei vietinių pamėgtoje kavinėje, suradai būdą atitolti nuo turistų srauto, pakliuvai ten, kur savi? Pasidalink patarimais ir šiltais vasariškais įspūdžiais „Instagram“ su žyme #KaipVietinis ir kiekvieną savaitę laimėk prizus, skirtus patogiau keliauti. Vasaros pabaigoje bus išrinkta geriausia nuotrauka su kelionių rekomendacijomis, o laimėtojas apdovanotas veiksmo kamera „GoPro“.

07/01 2015
Seminaras teikiantiems projektus

2015 m. rugsėjo 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas Miestų partnerystės ir Miestų tinklų priemonėms. „Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinį seminarą Vilniuje, kuris vyks 2015 m. liepos 16 d. 14:00–16:00 Lietuvos kultūros institute (Sierakausko g. 15, III aukštas). 

07/01 2015
Darbo pasiūlymas: Lietuvos verslo konfederacija ieško analitiko-projektų vadovo

Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Konfederacija vienija daugiau kaip 3200 įmonių bei 24 verslo asociacijas. Šiuo metu ieškomas analitikas / projektų vadovo, kurio veiklos tikslas – verslui aktualios teisėkūros ir ekonominės politikos stebėsena bei analizė, apžvalgų ir rekomendacijų rengimas, su verslo aplinka susijusių valdžios institucijų veiklos stebėsena, bendradarbiavimo su valstybinėmis institucijomis  ir jų vadovais organizavimas.

06/30 2015
Mokymo kursai „The Power of Non-Formal Education“

„The Power of Non-Formal Education“ yra mokymo kursai, kurių tema – neformaliojo ugdymo poveikio didinimas, principai ir metodai jaunų žmonių įgalinimui. Šiais mokymo kursais siekiama skatinti dalyvius pajausti ir reflektuoti apie neformaliojo ugdymo poveikį, išbandant skirtingus neformaliojo ugdymo metodus, analizuoti šio ugdymo vaidmenį skirtingose Europos valstybėse bei susipažinti su Europos neformaliojo ugdymo strategija ir diskutuoti apie ją.

06/30 2015
Savanoriauk „Danske Bank“ Vilniaus maratone

Daugiau nei 10 000 energingai pasiruošusių bėgikų, gausybė svečių iš užsienio, puikiai nusiteikusios palaikymo komandos, muzika, šypsenos ir pramogos. Tai  „Danske Bank“ Vilniaus maratonas, vyksiantis 2015 m. rugsėjo 13 d. Jeigu esi vyresnis nei 14 m., energingas ir smalsus, pildyk savanorio anketą ir tapk didžiausio bėgimo Lietuvoje dalimi.

06/29 2015
Bėgimas aplink Žaliuosius ežerus

Esi bėgimo entuziastas? Tuomet tavęs laukia speciali 11,5 km ilgio trasa gražiausiomis Žaliųjų ežerų vietomis! Startas – 2015 m. liepos 6 d 11 val. prie Žaliųjų ežerų paplūdimio.

06/29 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!