+ Atsiųsk savo naujieną!
Savanorių dienos mugė

Manai, kad gruodį būna tik kalėdinė mugė? Ne! Šį gruodį bus ir Savanorių dienos mugė! Kodėl mugė? Dėl to, kad bus daug organizacijų ir projektų, kurie pristatys, kaip galėtumei tapti savanoriu.

12/01 2015
Tarptautiniai mokymo kursai „Ekran+“

Lietuvos kino centras tęsia bendradarbiavimą su Varšuvoje veikiančia „Wajda Studio“ ir Lietuvos kino kūrėjus vėl kviečia dalyvauti unikalioje, kino profesionalams skirtoje mokymų programoje „Ekran+“. Paraiškų priėmimo terminas pratęsiamas iki 2015 m. gruodžio 7 d.

12/01 2015
Programavimo pagrindų pamoka ir konkursas moksleiviams

Programavimo pagrindų nebūtina mokytis sudėtingai – su jais gali susipažinti ir žaisdamas mėgstamus žaidimus. Antrus metus Lietuvoje prie pasaulinės programavimo valandos (angl. „Hour of Code“) prisijungsianti „Microsoft“ siūlo tai daryti žaidžiant visame pasaulyje populiarų „Minecraft“ žaidimą ar tiesiogiai transliuojamos pamokos metu.

11/30 2015
Pilietinis kinas: „Ledynų tyrinėtojas“

„Pilietis kinas“ – tai diskusijų ciklas, kurio pavadinimas kilo iš bene garsiausio visų laikų filmo, Orsono Welles juostos „Pilietis Keinas“. Kas antrą mėnesio trečiadienį planuojama rodyti įdomius filmus ir po jų aptarti kylančius pilietiškumo, sąmoningumo, atsakomybės klausimus.

11/30 2015
Stipendija dalinėms kinų kalbos studijoms 2016–2017 m. m.

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą 1 stipendijai kinų kalbos (galima rinktis ir kitą studijų programą) studijoms viename iš 17 Šandongo provincijos universitetų. Studijų trukmė – 1 arba 2 semestrai (5 arba 10 mėnesių), pradžia – 2016 m. rugsėjo mėn.

11/28 2015
Konferencija „Ieškokite moters. Įkvėpimai“

Tarptautinis moterų kino festivalis „Šeršėliafam“ kviečia į įkvepiančius susitikimus su nuostabiomis moterimis, kurios papasakos apie tai, kas įkvepia jas. Devintą kartą vykstantis festivalis siekia pagerbti net tik kino pasaulio įžymybes, bet ir „už kadro“ dirbančias profesionales.

11/27 2015
Renginys „Work & Travel USA“

„Work & Travel USA“ yra pats didžiausias vasaros nuotykių rinkinys, kuris gali nutikti studijų metais: grįši su praplėstu akiračiu, neužsidarančia nuo prisiminimų kuprine, nuotraukose užfiksuotais miestais ir paplūdimiais. Kaip išvykti? Kur gyventi ir ką dirbti nuvykus? Kur keliauti ir kada grįžti? Viskas nuo A iki Ž, nes jau pats laikas pradėti ruoštis.

11/26 2015
Miesto puošimo konkursas „Kalėdinis Vilnius“

Kalėdos atkeliauja į sostinę: netrukus pasklis šviesa, užburianti Vilnių, todėl pats metas puoštis! Vilniaus miesto savivaldybė kviečia puošti savo aplinką – namus ir kiemus, mokyklas ir darželius, pastatų fasadus ir vitrinas – dovanoti Kalėdinę nuotaiką savo šeimai, kaimynams ir miesto svečiams.

11/25 2015
Savanorystės pasiūlymas: prisijunk prie „nowJapan“ ir „Made in Japan“ projektų

Prisijunk prie smagios „nowJapan“ ir „Made in Japan“ projektus vystančios savanorių komandos. Tobulink savo įgūdžius ir būk įvertintas. Veik, kad ir gulėdamas šiltuose pataluose – tau reikalingas tik internetas ir klaviatūra. Pakliūk į Japoniją pristatančių renginių užkulisius ir susipažink su spalvingomis asmenybėmis!

11/24 2015
Seminaras apie bendraamžių mokymąsi uždarose institucijose

Seminaru siekiama suteikti galimybę uždarų institucijų (kalinimo įstaigų, kalėjimų, pabėgėlių centrų ir pan.) personalui dalintis patirtimi apie darbą su jaunais žmonėmis, kalbėti apie neformaliojo ugdymo vaidmenį.

11/24 2015
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!