Stažuotės Lietuvoje

„Gera praktika“

Tūkstančiai praktikos pasiūlymų vienoje vietoje! Jeigu dar nesi tikras, kokios praktikos norėtum, ar nori rinktis iš daugybės sričių ir variantų, paieškos sistema gerapraktika.lt suteiks tau tokią galimybę.

http://www.gerapraktika.lt/
Praktika Danske banke

Danske bankas suteikia galimybę atlikti pažintinę ir vasaros praktiką. Pažintinės praktikos metu įvairiuose banko padaliniuose būtum asistentas, kuris susipažintų su banko veikla. Vasaros praktikos metu dalyvautum projektuose, kurie susiję su verslo plėtra, atliktum analitines užduotis ir teiktum pasiūlymus.

https://www.danskebank.lt/index.php/apie-banka/karjera/praktika-danske-bank/4314082
Praktika DNB banke

Nori išbandyti darbą banke? DNB siūlo galimybę atlikti praktiką įvairiuose departamentuose ir skyriuose. Tu gali praktikuotis rinkos, ekonominių tyrimų, kreditų ar finansų rizikos, produktų plėtros ir kituose padaliniuose. Taip pat semtis patirties bendraujant su verslo ar privačiais klientais.

https://www.dnb.lt/lt/programos-studentams
Praktika Lietuvos laisvosios rinkos institute

Lietuvos laisvosios rinkos institutas yra privati, pelno nesiekianti, nepolitinė organizacija, įsteigta 1990 metais įtvirtinti asmens laisvės ir atsakomybės, laisvosios rinkos bei ribotos valdžios idėjas. Jei nori prisidėti prie laisvės idėjos sklaidos, atlik praktiką LLRI. Žinių semtis gali ekonominės analizės, teisės aktų analizės, projektų valdyme, viešųjų ryšių, komunikacijos ir kitose srityse.

http://www.llri.lt/svietimo-centras/praktika-llri
Stažuočių ir praktikos galimybė Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje

Jei studijuoji politikos mokslus, tarptautinius santykius ar žiniasklaidos, komunikacijos mokslus bei nori susipažinti su Europos Komisijos veikla, atlik praktiką jų atstovybėje Lietuvoje. Galėsi pasirinkti vieną iš skyrių – Komunikacijos, Politikos ir Ryšių su visuomene, kuriuose prisidėti prie kasdieninės jų veiklos.

http://ec.europa.eu/lithuania/about-us/traineeship_lt
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!