Stažuotės Europoje

„Eurasmus“ stažuotės Europoje

„Eurasmus“ praktikų tinklas jungia virš 30 000 kompanijų ir 100 000 aktyvių vartotojų. Čia rasi didelę praktikos pasiūlymų bazę Europoje ir už jos ribų.

https://eurasmus.com/en/europe-internships/
„Eurofound“ siūlomos stažuotės

„Eurofound“ – tai Europos Sąjungos struktūra, skirta darbui tam tikrose ES politikos srityse. Pagrindinė „Eurofound“ veikla – tyrimai ir jų rezultatų komunikavimas.

http://www.eurofound.europa.eu/about/vacancies/index.htm
„InternsGoPro“

Čia praktikas siūlo vienos didžiausių pasaulio kompanijų, kurių tikslas – gerinti praktikantų darbo salygas bei didinti jų teises.

http://www.internsgopro.com/
Įvairaus pobūdžio stažuotės Europoje

Europinėje „Eurodesk“ duomenų bazėje rasi įvairiausių stažuočių pasiūlymų: nuo organizacijų iki Europos Sąjungos institucijų, nuo administravimo iki vertimų! Informacija pateikiama anglų kalba.

https://eurodesk.eu/programmes/internships
Praktika „BMW Group“ Vokietijoje

„BMW“ tau siūlo itin platų praktikos sričių pasirinkimą. Gali semtis patirties inžinerinėje srityje, kurti produktus, prisijungti prie jų pardavimų ir reklamos, žmogiškųjų išteklių ar viešųjų ryšių skyriaus.

https://www.bmwgroup.com/content/bmw-group-websites/bmwgroup_com/en/careers/students.html
Praktika Airijoje

Šiame tinklalapyje rasi praktikos pasiūlymų administracijos, marketingo, verslo vystymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, kelionių ir turizmo, finansų ir bankininkystės srityse.

http://www.internshipsireland.com/
Praktika Didžiojoje Britanijoje

Jei ieškai praktikos galimybių Jungtinėje Karalystėje, užmesk akį į šį tinklalapį. Čia rasi įvairių pasiūlymų, kurie tikrai atitiks tavo studijuojamą dalyką. Galėsi rinktis ir miestą, į kurį nori keliauti, ir semtis praktinių žinių iš žmonių, išmanančių savo darbą.

http://www.placement-uk.com/pages/index.php
Praktika Guggenheim muziejaus padaliniuose Europoje

Jei studijuoji meną, meno istoriją ar susijusius dalykus ir nori pamatyti, kaip vyksta darbas viename iš žymiausių pasaulio muziejų, atlik praktiką Guggenheim muziejuose Venecijoje ir Bilbao. Praktikos metu tu dirbsi kasdieninius muziejaus darbus – paruoši galerijas atidarymui, atsakinėsi į žmonių užklausas, padėsi administracijos darbuotojams, būsi atsakingas už „Vaikų dienas“. Tavęs taip pat laukia įvairūs seminarai ir mokymai, kurių metu galėsi praplėsti savo žinias.

https://www.guggenheim.org/internships
Praktika Prancūzijoje

Meilė Prancūzijai ir profesinės stažuotės – visiškai suderinama! Ši nuoroda padės, jeigu esi įsitikinęs, kad praktiką nori atlikti tik Prancūzijoje. Informacija prancūzų kalba.

http://www.capcampus.com/stage-931/
Praktika Švedijoje

Jei ieškai praktikos Švedijoje arba kitose valstybėse, šis tinklalapis tau bus naudingas. Čia pateikiami įvairūs praktikos pasiūlymai – reklamos, IT srityse, ambasadose. Galėsi praktiką rinktis Švedijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Ispanijoje, Latvijoje. Informacija pateikiama švedų kalba.

http://www.praktikstart.se/
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!