Darbas vasarą užsienyje

Norint rasti darbą trumpam vasaros sezonui, verta jo ieškoti šiose srityse: turizmas, žemės ūkis ar svečių aptarnavimas. Ieškant darbo šiose srityjse gali tiesiogiai kreiptis į įmones, organizacijas ir pasiteriauti apie galimybę prisijungti prie jų komandos. Darbo skelbimų gali rasti vietinėje spaudoje arba pasirenk gyvenimo aprašymą ir tiesiogiai kreiptis į darbadavius. Užsienio kalbos žinios šioje srityje yra privalumas, tačiau ne visada pagrindinis reikalavimas.

Turizmas

Šioje srityje vasaros sezonu dažnai reikia pagalbinių rankų. Turi galimybę padirbti kaip aptarnaujantis personalas, animatorius, virtuvės pagalbininkas. Kuo būsi šią vasarą, priklauso nuo tavo turimos patirties ir išsilavinimo. Tavęs laukia restoranai, viešbučiai, nacionaliniai ar laisvalaikio parkai!

Naudingos nuorodos ieškant darbo turzimo srityje:

D. Britanija

Airija 

Italija

Vokietija

Laisvalaikio animatorius

Vasarą taip pat gali praleisti dirbdamas viešbučio animatoriumi. Tavo pagrindinė užduotis būtų rūpintis poilsiautojais, kurti malonią atmosferą, rūpintis svečiais ekskursių metu. 

Ispanijoje: http://www.animajobs.com

Prancūzijoje: www.animjobs.com

Au Pair programa

Au Pair – tarpkultūrinė mainų programa, kuri suteikia galimybę 1 iki 12 mėnesių gyventi šeimoje užsienio šalyje, prižiūrėti vaikus, atlikti lengvus namų ruošos darbus, tobulinti užsienio kalbos žinias ir susipažinti su kita kultūra. Programos dalyviams šeimos suteikia nakvynę, maitinimą bei duoda kišenpinigių, taip pat pasirūpina socialinių ir medicininių išlaidų draudimu. 

Pagrindinės sąlygos:

  • Amžius – 18-30 metai 
  • Turi mokėti  šalies, į kurią vyksti, kalbos pagrindus.
  • Nebūtina turėti konkrečios patirties, nors jei tau jau yra tekę dirbti su vaikais – tai tikrai padės.
  • Vairuotojo pažymėjimas ne visada būtinas, bet tai privalumas.

Au pair world – pasaulinė „Au pair“ duomenų bazė.

Find Au pair – vaikų prižiūrėtojų ir šeimų visame pasaulyje paieška, diskusijų forumas, informacija apie vizas ir nuorodos į agentūras

International Au Pair Association – organizacijos, kurių veikla susijusi su visais „Au pair“ ir kultūrinių mainų programų aspektais.

 

EURES – pagalba ieškantiems darbo užsienyje 

EURES tikslas – užtikrinti laisvą darbuotojų judėjimą Europos Sąjungoje, Islandijoje, Norvegijoje, Islandijoje ir Lichtenšteine. EURES konsultantai tau gali suteikti informacijos apie įsidarbinimo galimybes, apie laisvas darbo vietas, padės parašyti prašymą ir gyvenimo aprašymą. 

Daugiau informacijos rasi čia: https://ec.europa.eu/eures/page/homepage?lang=lt

 

Blu Global

„Blu Global“ – viena Europoje lyderiaujančių įdarbinimo ir mokymo paslaugas teikiančių kompanijų. Įmonė pradėjo savo veiklą 2010 m., Portugalijoje. Nuo pat įkūrimo pradžios kompanija dirbo su įmonėmis įsikūrusiomis Didžiojoje Britanijoje. „Blu Global“ per pastaruosius metus ypač išaugo ir šiuo metu dirba šešiolikoje Europos valstybių. Viena iš jų yra Lietuva.

„Blu Global“ teikia trumpalaikio darbo pasiūlymus iki 1 m. Įdarbinimo procedūra yra nemokama. Kompanijoje dirba įvairiomis kalbomis galintys bendrauti konsultantai. Dėl šios priežasties neturėtų kilti problemų dėl specifinių terminų, nes konsultantai visada pasiruošę pateikti išsamius paaiškinimus susijusius su konkrečiomis darbo vietomis. 

Daugiau sužinoti gali čia.

Susijusios naujienos Daugiau

„Jaunimo laboratorija“ – apmokama praktikos programa
„Jaunimo laboratorija“ – apmokama praktikos programa
Praktikos lituanistinėse mokyklose, lituanistikos centruose ir lietuvių bendruomenėse
Praktikos lituanistinėse mokyklose, lituanistikos centruose ir lietuvių bendruomenėse
„Socialinis taksi“ ieško pastiprinimo Kaune
„Socialinis taksi“ ieško pastiprinimo Kaune

Susiję straipsniai Daugiau

Populiariausios ir geriausiai apmokamos specialybės
Populiariausios ir geriausiai apmokamos specialybės
Jaunieji fotoverslininkai
Jaunieji fotoverslininkai
Pirmojo darbo iššūkiai
Pirmojo darbo iššūkiai