Darbas Lietuvoje

„Workis“ – trumpalaikiai darbo pasiūlymai

„Workis“ – tai inovatyvių darbdavių ir pažangių darbuotojų platforma. Čia gali atrasti laikinų darbo pasiūlymų vienai arba kelioms dienoms. Jeigu ieškai greito uždarbio ir nenori prisirišti prie vienos darbo vietos, šioje platformoje gali susirasti įvairų darbų tiesiog savo išmaniajame telefone.

https://www.workis.online/
Cv.lt

Tai darbo paieškos svetainė, kuri neapsiriboja vien skelbimais apie laisvas darbo vietas. Čia rasi daug įdomių straipsnių apie profesijas, naudingų patarimų, kaip teisingai planuoti savo karjerą, pasiūlymų savanoriauti bei naujienų apie vykstančius mokymus.

http://www.cv.lt
CVbankas.lt

CVBankas.lt – 5000 darbo skelbimų, vienas iš lankomiausių darbo paieškos portalų Lietuvoje. Darbo skelbimai įvairiuose Lietuvos miestuose įvairiose srityse. 

http://www.cvbankas.lt
Cvmarket.lt

Darbo skelbimų Lietuvoje portalas, kuriame rasi darbo pasiūlymus įvairiausiose srityse, miestuose. CV Market grupė darbdaviams taip pat siūlo darbuotojų atrankas.

https://www.cvmarket.lt/
CVonline.lt

Bandai susirasti naują darbą, tačiau paieškai neturi daug laisvo laiko? Įrašęs savo CV, tampi matomas tūkstančiams kompanijų, gali skaityti šimtus darbo skelbimų, gauti pranešimus apie naujas įdomias darbo vietas, informaciją apie atlyginimus, klausti eksperto patarimo, dalyvauti forumuose bei skaityti specialią informaciją.

https://www.cvonline.lt/
Dirbam.lt

Vieta, kur gali rasti darbo pasiūlymus Lietuvoje ar užsienyje. Tereikia nustatyti pageidaujamo darbo kriterijus ir gauti atitinkamus darbo pasiūlymus el. paštu. 

https://www.dirbam.lt/
Firsty.lt

Firsty.lt – tai specializuotas darbo skelbimų portalas, kuriame jaunas žmogus ieško savo pirmojo darbo ar praktikos, o darbdavys – motyvuoto ir darbinės patirties norinčio įgyti darbuotojo  jaunojo kolegos. Kartu su naujais darbo pasiūlymais, firsty.lt rasi naudingų patarimų ir pastebėjimų, padėsiančių sėkmingai startuoti, perspektyviai augti ir progresyviai uždirbti!

https://www.firsty.lt/
Įdarbinimo tarpininkavimo centras

Jei tu ieškai darbo ar esi darbdavys ir tau reikalingi kvalifikuoti darbininkai, apsilankyk, nes čia gali rasti daug vertingos informacijos.

http://www.itc.lt
Jaunimo darbo centras

Šiame puslapyje sužinosi visus žingsnius, kaip registruotis darbo biržoje, ko iš jos tikėtis, kokios yra teisės ir pareigos, galimybės dalyvauti mokymuose, projektuose, gauti socialinę pašalpą. Čia taip pat skelbiama statistinė informacija jaunimui ir naudingi patarimai, susiję straipsniai.

http://www.ldb.lt/jaunimui
Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai“

Profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje, suteikianti galimybę jauniems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo. Programa trunka 12 mėnesių, per tą laiką jos dalyviai rotacijos principu konsultuoja viešojo sektoriaus institucijas Lietuvos įvaizdžio gerinimo, konkurencijngumo didinimo, verslumo skatinimo, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo ir su tuo susijusiais klausimais.

http://kurklt.lt/