Darbas Lietuvoje

CV Info.lt

CV Info.lt – tai sparčiai populiarėjantis darbo pasiūlymų, darbuotojų CV bei mokymų įmonių pasiūlymų paieškos portalas. Tiek siūlantys darbą darbdaviai, tiek įvairius mokymus organizuojančios įmonės gali užsiregistruoti šio portalo darbdavių ir (arba) mokymų įmonių duomenų bazėje.

http://www.cvinfo.lt
Cv.lt

Tai darbo paieškos svetainė, kuri neapsiriboja vien skelbimais apie laisvas darbo vietas. Čia rasi daug įdomių straipsnių apie profesijas, naudingų patarimų, kaip teisingai planuoti savo karjerą, pasiūlymų savanoriauti bei naujienų apie vykstančius mokymus.

http://www.cv.lt
Darbai24.lt

Darbai24.lt – darbo paieškos svetainė, kurioje skelbiami darbo skelbimai. Taip pat galima įtraukti savo duomenis į darbo ieškančiųjų duomenų bazę, kuri padeda darbdaviams rasti tinkamą darbuotoją. Teikiamos konsultacijos ir mokymai klientų aptarnavimo bei personalo valdymo klausimais. Galima konsultuotis dėl darbo paieškos ar įdarbinimo užsienyje.

http://www.darbai24.lt
Darbo pasiūlymai rašytojams ir vertėjams

„LingJob“ – tai interneto platforma, kurioje laisvai samdomi rašytojai ir vertėjai gali rasti darbo pasiūlymų ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Dalyvaudamas pasaulinėje rašymo darbų rinkoje galėsi dirbti kada nori, kur nori, pasirinksi patrauklius darbdavius ir projektus.

http://lingjob.com/lit/
Darbo skelbimai darbuotojams ir darbdaviams

„Kartais nuo darbo mus skiria tik vienas darbo skelbimas“, – taip skelbia tinklapio kūrėjai. Tinklapyje galima patalpinti savo reziumė ar darbo pasiūlymą. Yra skiltys ir darbuotojams, ir darbdaviams. Galima naudotis įdiegta greita darbo paieška pagal pateiktus kriterijus.

http://www.darbubankas.lt
Darbo skelbimai IT specialistams

IT-Darbas.lt – lankomiausias specializuotų IT darbo skelbimų puslapis Lietuvoje, kuriame galima rasti skelbimus programuotojams, web dizaineriams, IT projektų vadovams, programinės įrangos testuotojams bei kitiems IT specialistams. Mūsų tinklapyje darbo pasiūlymai talpinami visiškai nemokamai. Šiuo metu mumis pasitiki ir naudojasi apie 300 Lietuvos ir užsienio įmonių.

http://it-darbas.lt/
EURES Lietuva – Europos darbo mobilumo portalas

EURES portalas yra ta vieta, kur būtinai turi apsilankyti ieškodamas darbo. Tinklapio paslaugomis gali naudotis visiškai nemokamai. Čia gali ieškoti skelbimų apie laisvas darbo vietas ar pateikti savo gyvenimo aprašymą, kurį vėliau galės matyti darbdaviai, ieškantys tinkamų darbuotojų.

http://www.ldb.lt/eures
Galimybės ieškantiems darbo

CVBankas.lt - 5000 darbo skelbimų, lankomiausias darbo paieškos portalas Lietuvoje. Darbo skelbimai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Darbo pasiūlymai administratorėms, vadybininkams, vadovams, vairuotojams, pardavėjams ir ne tik.

http://www.cvbankas.lt
Įdarbinimo tarpininkavimo centras

Jei tu ieškai darbo ar esi darbdavys ir tau reikalingi kvalifikuoti darbininkai, apsilankyk, nes čia gali rasti daug vertingos informacijos.

http://www.itc.lt
Ieškantiems darbo

Bandai susirasti naują darbą, tačiau paieškai neturi daug laisvo laiko? Įrašęs savo CV, tampi matomas tūkstančiams kompanijų, gali skaityti šimtus darbo skelbimų, gauti pranešimus apie naujas įdomias darbo vietas, informaciją apie atlyginimus, klausti eksperto patarimo, dalyvauti forumuose bei skaityti specialią informaciją.

http://www.cvonline.lt/index.php?keel=inglise&keel=leedu&SESSID=9b36eed11235e455b44c6a
Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!