Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

Ką aš matau?

Toks, rodosi, niekuo neišsiskiriantis klausimas, tačiau kaip dažnai nuoširdžiai savęs to paklausiate? Štai grupės „Karma“ lyderis Kazimieras Likša savęs to paklausia kasdien: „Nežinau, gal tai yra visiems, gal tik kai kuriems, bet aš kasdien save ir savo aplinką analizuoju. Žiūriu, kaip jaučiuosi darydamas vieną ar kitą veiklą. Tai nesibaigiantis procesas.“ Dažnai susimąstant apie save ir savo aplinką, diskutuojant su draugais jam ir gimė pilietinės akcijos „Ką aš matau“ idėja.

08/20 2014
Cukraus vaidmuo politikoje

„Chaosas, dulkėtos gatvės pilnos žmonių, moterys su kūdikiais glėbyje pardavinėja laikraščius, prekeiviai iš nedidukių parduotuvių kviečia praeivius užeiti į vidų, „gatvių vaikai“ prašo išmaldos, o mokyklinukai, vilkintys senamadiškas uniformas, kikena ir skuba į namus. Tačiau yra vienas reginys, kurį retai išvysi, jeigu apskritai pavyks tai padaryti: pagyvenę žmonės.“ Taip prasideda mano pokalbis su Priscilla Sharon Mugenyi, mergina, nuo gimimo gyvenančia Ugandoje ir šiuo metu savanoriaujančia jaunimo organizacijoje „Access“. Prisipažinsiu, teko užmesti akį į žemėlapį ir prisiminus geografijos pamokas mokykloje įsitikinti, kad Uganda — valstybė Centrinėje Afrikoje, kurioje pradeda tekėti Nilas ir netgi tyvuliuoja Viktorijos – didžiausio Afrikos ežero — dalis. Ir vis dėlto, kalbame ne apie gamtos grožį, o Ugandos jaunimą.

08/13 2014
Metų laikas žygiams pėsčiomis ne trukdo, o įkvepia

Vienas liepos penktadienis. Galva jau gerą pusmetį išūžta draugų pasakojimų apie nepamirštamai smagias Vilniaus universiteto žygeivių klubo (VUŽK) organizuojamas keliones. Metas ir man nykštį paleisti į trasą – dviese leidžiamės į pasakų šalį Žemaitėją, kur išbandysime Minijos vingių sraunumą ir akmenų aštrumą baidarių dugnais.

08/06 2014
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2014-08-20
Naujas Europos svetingumo sektoriaus įgūdžių pasas. Gal tai bilietas į naują darbą? Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

Įsivaizduok, kad vaikai jau mokykloje susipažįsta su sėkmę lemiančiomis nuostatomis, prisiima atsakomybę už savo gyvenimą, išsilaisvina iš įvairių baimių ir stereotipų, geba išsigryninti tikslus ir juos įgyvendinti. Prie to gali prisidėti ir tu!
Interneto... / Skaityti plačiau
Įsivaizduok, kad vaikai jau mokykloje susipažįsta su sėkmę lemiančiomis nuostatomis, prisiima atsakomybę už savo gyvenimą, išsilaisvina iš įvairių baimių ir stereotipų, geba išsigryninti tikslus ir juos įgyvendinti. Prie to gali prisidėti ir tu!
Renginių... / Skaityti plačiau
LPF „Maisto bankas“ ieško savanorių, galinčių rytais (nuo 7:30 iki ~ 11 val.) padėti surinkti fondui atiduodamus paskutinės dienos galiojimo maisto produktus iš parduotuvių, kad šie tą pačią dieną būtų atiduodami socialiai remtinais žmonėmis... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!