Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

Mes valdome žiniasklaidą ar ji valdo mus?

Kaip patys sau atrodome socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje? Savo mintis ir pastebėjimus šiuo klausimu išsakė Knygų mugės metu LRT studijoje-forume susirinkę Lietuvos kultūros tyrimų instituto atstovai: filosofas Naglis Kardelis, poetas Vytautas Rubavičius ir menininkas Kęstutis Šapoka. Daugiausiai apie neigiamą žiniasklaidos ir socialinių tinklų įtaką kalbėję pašnekovai priėjo prie išvados – žmogus pamažu tampa virtualia šmėkla, įstrigusia internete.

03/02 2015
„Facebook“ – kelias į mero postą

Esame pripratę, jog prieš rinkimus dažniausiai pasipila reklaminės skrajutės, rašikliai su kandidatų informacija ar visur šmėžuojantys pažadai plakatuose. Tačiau tradiciniai būdai užleidžia vietą naujoms reklamų sferoms. Viena iš jų – socialinis tinklas „Facebook“. Suprantama, „Facebook“ – lengviau, pigiau, efektyviau.

02/28 2015
Yra dalykų, kurie nėra „dzin“: valstybės ir visuomenės gerovė

Gyvename Lietuvoje. Tai mūsų valstybė ir vieta, kurioje kuriame savo ateitį. Iš daugelio jaunų žmonių dažnai girdime, kaip Lietuvoje yra blogai: čia nėra darbo vietų, nėra perspektyvų. Lietuvis mėgsta pasakyti: „Kaip galima gyventi Lietuvoje, jei čia dirbant „eina“ vos galą su galu sudurti. Juk bet kokioje kitoje valstybėje „rasi“ daug geriau nei čia.“ Kartais sutikus emigravusį lietuvį, norisi paklausti: „Kodėl išvažiavai? Kodėl palikai savo šeimą, namus, draugus ir išvažiavai?“ Žinoma, atsakymas dažnai būna aiškus... Bet argi negalima nieko pakeisti? Negi negalime padaryti taip, kad Lietuvoje būtų geriau? Negi mes nenorime likti savo gimtoj šaly? Yra posakis: „Jei pats nepadarysi, už tave niekas nepadarys.“ Manau, kiekvienas gimęs ir augęs čia, Lietuvoje, privalo padaryti bent kažką dėl savo valstybės, bent kažką, kad mūsų ateitis Lietuvoje būtų geresnė. Neužtenka pasodinti medį ar iškasti tvenkinį. Mes privalome elgtis taip, jog Lietuvai būtų geriau ne žodžiais, o darbais.

02/23 2015
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2015-02-28
Žinomų visuomenės veikėjų žodžiai virto „Man ne dzin“ menu Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

Prisijunk prie savanorių komandos! Ką organizacija veikia?
Savo veikla siekia skaidresnės ir sąžiningesnės Lietuvos. Kokių savanorių ieško? Jeigu tu esi aktyvi, kūrybinga, atkakli asmenybė, kuri nori:
• geriau suvokti valstybėje vykstančius procesus bei priimamus... / Skaityti plačiau
Domiesi grafiniu dizainu? Turi įgūdžių šioje srityje? Nori juos tobulinti, įgyti daugiau patirties? Tuomet prisijunk prie Vilniaus centrinės bibliotekos komandos! Savanoriaudamas kursi reklaminius bukletus, plakatus, logo ir t.t. Organizacija siūlo: kūrybinę laisvę,... / Skaityti plačiau
Šeškinės vaikų dienos centras ieško jaunų žmonių, trokštančių prasmingai praleisti laisvalaikį ir labiau save pažinti. Savanoriai kviečiami padėti pamokų ruošoje ir prisidėti prie vaikų laisvalaikio organizavimo. Daug juoko ir nauji įspūdžiai garantuoti! ... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!