Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

„Koziris“ pretenduojant į darbo vietą

Turbūt kiekvienas jaunas žmogus dar būdamas mokykloje ar baigęs universitetą susimąsto apie tai, ką veiks ateityje. Žvelgdamas į dabartinę darbo rinkos situaciją supranti, kad įgytas diplomas darbo vietos negarantuoja: darbdaviai vis dažniau atsižvelgia ir į kitas kompetencijas. Savanoriaudamas ir dalyvaudamas tam tikrose jaunimo veiklose gali gauti dokumentą, patvirtinantį  įgytas kompetencijas, o tai „koziris“ pretenduojant į darbo vietą. Kalbuosi su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA) projektų koordinatore Aiste Natkevičiūte–Čiplinskiene, kuri sutiko plačiau papasakoti apie tokio dokumento, vadinamo „Youthpass“, galimybes.

11/10 2014
Atostogos Kėdainiuose — įmanoma?

Ne paslaptis, jog kiekvienam iš mūsų visos atostogų minutės yra brangios, todėl esame linkę jas suplanuoti kaip reikiant. Deja, neretai mažesniųjų miestų gyventojai šiuo klausimu yra bejėgiai: norisi išeiti, o nėra, kur. Laimei, Kėdainiai — veiklus miestas, kurio miestelėnai turi daug progų pasilinksminti ir sudalyvauti renginiuose.

11/03 2014
Jaunieji fotoverslininkai

Šiandieninėje visuomenėje, ko gero, nerasime nei vieno žmogaus, kuris nebūtų susidūręs su fotokamera. Vieni aktyviai  prieš ją pozuoja (pradedant nuo podiumais vaikštančių holivudinių idealų ar lietuviškų jų atitikmenų iki socialinių tinklų vartotojų, kasdien besidalinančių savo asmenukėmis), kiti slepiasi, fiksuodami nūdienos pasaulį ar juos supančius žmones. Tiek vieni, tiek kiti yra laimingi, nes patenkinamas kiekviename žmoguje slypintis narcisizmas bei sukuriama idėja, kurią kiekvienas fotografas įgyvendina savaip.

10/22 2014
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2014-11-20
Apie Europos centrinį banką ir eurą per 3 minutes Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

„Baltosios pirštinės“ - vienintelė nepolitinė rinkimų stebėjimo organizacija Lietuvoje. Organizacijos tikslas - skaidrūs rinkimai, kuriuos užtikrinti padeda visi Lietuvos piliečiai. Esi pilietiškas? Nuolat kovoji už teisybę? Nori būti teigiamų pokyčių... / Skaityti plačiau
Įsivaizduok, kad vaikai jau mokykloje susipažįsta su sėkmę lemiančiomis nuostatomis, prisiima atsakomybę už savo gyvenimą, išsilaisvina iš įvairių baimių ir stereotipų, geba išsigryninti tikslus ir juos įgyvendinti. Prie to gali prisidėti ir tu! Savanorystės... / Skaityti plačiau
Lietuvos Caritas į savo gretas nori priimti lėšų pritraukimo specialistus. Savanoriavimo pobūdis:
• Dalyvavimas projektų planavime, rašyme;
• Lėšų pritraukimo priemonių planavimas ir įgyvendinimas;
• Socialinių akcijų iniciavimas ir organizavimas;
• Darbas... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!