Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

Apdovanojimai, sukeliantys priklausomybę

Esi aktyvus ir nenustygsti vietoje? Nori pasidalinti savo įgūdžiais su kitais? Nekantrauji išmokti kažką naujo ir pabandyti tai, ko dar niekad nebandei? O ką pasakytum sužinojęs, kad tavo smagiausios veiklos gali būti pripažintos ir ateityje padėti susirasti darbą, įstoti į universitetą? The Duke of Edinburgh apdovanojimai gali suteikti šią galimybę! Daryk tai, ką mėgsti labiausiai, mokykis to, kas tau įdomiausia, keliauk į žygį su draugais ir už tai gauk tarptautiniu mastu pripažįstamą ženklelį! O kad būtų drąsiau, skaityk apie Radvilę iš Anykščių, kuri jau turi net du ženklelius. Abiturientės kolekcijoje puikuojasi ir bronza, ir sidabras.

07/28 2014
Pirmojo darbo iššūkiai

Pasibaigus mokslo metams, ne vienas jaunas žmogus ima galvoti apie galimą darbą vasarai. Daugeliui 16-18 metų amžiaus jaunų žmonių vasaros darbai būna pati pirmoji patirtis darbo rinkoje. Kadangi ši patirtis yra visiškai nauja, prieš imantis darbo, kyla tikrai daug klausimų. Į pačius dažniausius ir svarbiausius klausimus atsakinėjo Valstybinės darbo inspekcijos Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Guigaitė.

07/24 2014
Jaunimo informavimas – apie dabartį ir ateities planus iš pirmų lūpų

Ar kasdien skaitydamas naujienas, ieškodamas informacijos apie veiklas, arba bandydamas atsakyti į rūpimus klausimus ir prieš įšokdamas į informacijos jūrą, pasvarstai, iš kur ši informacija atkeliauja? Atrodo, kad interneto platybėse susikaupusios žinios tik ir telaukia, kol galės pasiekti smalsius ir dažnai patiklius jaunuolius. O juk neretai mus pasiekia nepatikima ir net iš piršto laužta informacija! Tuomet tenka aukoti dar daugiau laiko, tikrinant surastas žinias. Taigi, kas mums padės išsigelbėti iš tokio šiandieninio monstriuko gniaužtų? Ne kas kitas, o jaunimo informavimo darbuotojai! Apie pastaruosius ir jų darbą, dabartinę situaciją Europoje ir ateities vizijas daugiau pasakoja Liuksemburge įsikūrusios Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūros (ERYICA) direktorius, italas Davide Capecchi.

07/22 2014
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2014-07-22
Europos svetingumo sektoriaus įgūdžių pasas. Bilietas į naują darbą? Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

Įsivaizduok, kad vaikai jau mokykloje susipažįsta su sėkmę lemiančiomis nuostatomis, prisiima atsakomybę už savo gyvenimą, išsilaisvina iš įvairių baimių ir stereotipų, geba išsigryninti tikslus ir juos įgyvendinti. Prie to gali prisidėti ir tu. Ieškomas... / Skaityti plačiau
Skubiai ieškomas stovyklos būrio vadovas. Savanoriškas darbas vaikų stovykloje (1 arba 2 savaitės)! Laikotarpis: 2014 m. liepos 20-26 d. ir (arba) 2014 m. liepos 27 - rugpjūčio 2 d.
VšĮ Varlinukas, vaikų ir jaunimo stovyklų organizatorius, kviečia atsakingus,... / Skaityti plačiau
„Miško darželis“ – gamtinis vaikų darželis, kuriame vaikai nuo ryto iki vakaro laiką praleidžia gryname ore, ieško savanorio- auklėtojo (-os) padėjėjo (-os). Jeigu myli vaikus ir gamtą bei domitės netradicinių darželių plėtra Lietuvoje, prisijunkite prie... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!