Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

Atrask kitokią vasarą – mesk iššūkį sau

Ką jau spėjai nuveikti atostogų metu? Ilsiesi ar užsiimi aktyvia veikla? Sieki tikslo ar geriau dienas (o gal ir naktis) leidi prie „Facebook“? Jei esi iš tų, kurie dar nenuveikė nieko ypatinga, nenusimink, nusišluostyk tas ašaras ir skaityk toliau. Beveik visa vasara tau prieš akis – ar įsivaizduoji, kiek „gražaus“ laiko? O juk jis, pasak Tomo Mano, brangi dovana, duota mums, kad taptumėme protingesni, geresni, brandesni ir tobulesni. Iš to galime padaryti išvadą, jog laiko nevalia švaistyti. Pateiksiu porą patarimų, kurie, mano manymu, tau padės atrasti kitokią vasarą.

06/22 2015
Europos Parlamento nariai – šalies vaiduokliai?

Europos Parlamentas (EP) daugeliui tautiečių atrodo tolimas kaip mėnulis, o jame priimami sprendimai tiesiogiai mūsų nepaliečia. Ar tikrai lietuviams EP yra svetima ir tolima institucija, o europarlamentarai tik vaiduokliai Lietuvos visuomeniniame gyvenime? Apie tai kalbame su Lietuvos atstovais EP Valentinu Mazuroniu, Gabrieliumi Landsbergiu ir Antanu Guoga.

06/03 2015
„Erasmus“: noras pažinti skirtingas kultūras, o galbūt – save?

„Erasmus“ – bent viena ausimi girdėtas arba žiniasklaidoje regėtas pavadinimas. Tai galimybė, kuria pasinaudoti pasiryžta ne kiekvienas studentas. Dažnai kyla neramumų dėl to, kad teks palikti gimtąją šalį, pusmečiui ar net dviems atsisveikinti su savo šeima, draugais. Jaunuolius baugina mintis, kad per tam tikrą laikotarpį reikės iš visų jėgų stengtis įsitvirtinti nepažįstamoje valstybėje, susidoroti su iškilusiais iššūkiais, išvykti ieškoti savo laimės visiškos nežinomybės link. Šį kartą apie savo džiaugsmus ir rūpesčius pasakoja Vilniaus universiteto studentė Živilė Karevaitė, kuri pasinaudojusi „Erasmus“ galimybe pusmečiui pasiryžo išvykti į Norvegijoje esantį mažą miestelį pavadinimu Volda ir ten tęsti žurnalistikos studijas Voldos universiteto koledže (Volda University College). 

06/02 2015
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2015-08-05
Kaip pildyti „Europass“ CV? Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

Ieškome linksmų bei darbščių savanorių ilgalaikiam projektui, kuris yra susijęs su joga. Jeigu mėgsti jogą, nori dalyvauti meditacijai skirtame projekte, nestokoji geros nuotaikos ir mėgsti padėti kitiems, prisijunk prie mūsų! Darbo pobūdis:
• interneto... / Skaityti plačiau
Mes, „Kito varianto" savanoriai, siekiame, kad vaikai jau mokykloje prisiimtų atsakomybę už savo gyvenimą, įveiktų savo baimes ir nesivadovautų stereotipais, gebėtų kelti sau tikslus ir juos įgyvendinti. Prie šios prasmingos veiklos kviečiame prisidėti ir... / Skaityti plačiau
Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas yra konsultavimo ir mokymo institucija, kuri yra orientuota į inovatyvius mokymo metodus, strategijų kūrimą ir verslumo gerinimą. Mūsų komandos nariai dalinasi vientisa, kūrybine ir analitine... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!