Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

Režisierė Virginija Vareikytė: tokios temos jaunimą visgi „kabina“

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje režisūrą baigusiai Virginijai Vareikytei 2016-ųjų pradžia – kūrybiškai darbinga bei maloni. Būtent sausio pradžioje Lietuvos kino teatruose pasirodė jos ir italų režisieriaus Maxi Dejoie filmas „Aš už tave pakalbėsiu“. Tai dokumentinis filmas, kuriame pasakojama apie sovietų žvalgybos KGB veiklą Lietuvoje bei kalbama su šios veiklos paliestais žmonėmis.

01/27 2016
BoredPanda.com: kaip užkariauti pasaulio skaitytojų širdis?

Meno ir kitų kūrybinių projektų tinklapio BoredPanda.com, turinčio 30 mln. skaitytojų visame pasaulyje, įkūrėjo Tomo Banišausko rytas prasideda nuo bent 60 portalų peržiūrėjimų, kur ieškoma turinio, galinčio nugalėti nuobodulį, o vaikino darbo diena trunka bent 13 valandų.

01/21 2016
Ugnė Henriko. Kaip gimsta tarptautinės žiniasklaidos vertos idėjos?

Projekte „Mama-Dukra“ Ugnė atkūrė savo mamos jaunystės nuotraukas ir sužavėjo britų nacionalinį dienraštį „The Guardian“ ir amerikiečių „The Huffington Post“. Ne mažiau dėmesio sulaukė prieš Kalėdas pasirodęs projektas „Dovana“, kur Ugnė fotografavo močiučių teikiamas dovanas savo anūkėms, taip perteikdama skirtingų kartų santykį. Kaip gimsta tokios idėjos?

01/13 2016
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2016-01-17
Profesinis švietimas ir mokymasis Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

Savanoriams bus skiriamos šios užduotys:
• komandos formavimas;
• užduočių paskirstymas ir kontrolė;
• komunikavimas su centriniu biuru;
• organizavimas devintosios „Darom“ akcijos savo regione. Norint tapti „Mes Darom“ komandos nariu, tau reikės:
• ne... / Skaityti plačiau
VšĮ „KEROL“ prie savo komandos kviečia prisijungti savanorius. Organizacija vykdo socialinę, aplinkosauginę ir švietėjišką veiklą. Siekdama ir toliau stiprinti socialinį teisingumą visuomenėje, organizacija ieško motyvuotų, veiklių savanorių, kurie norėtų... / Skaityti plačiau
LPF „Maisto bankas“ Kaune skubiai ieško savanorių, galinčių rytais (nuo 7:45 iki ~ 12 val.) padėti surinkti fondui atiduodamus paskutinės dienos galiojimo maisto produktus iš parduotuvių. Šie tą pačią dieną bus atiduoti nepasiturinčiais žmonėmis... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!