Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

50 kronų už savaitę Norvegijoje

Ar kada keliavai autostopu? Gal visuomet norėjai, bet taip ir neišdrįsai? Abejonių turėjo ir vilniečiai Linas, Tomas, Jonas, dar vienas Tomas ir Paulius, tačiau jos išsisklaidė praėjusių metų liepos pabaigoje, vaikinams nusprendus aplankyti Norvegijos kalnus. Vienas iš kelionės dalyvių Tomas Mackus ir dabar prisimena šį nuotykį – tai buvo išties smagi kelionė, leidusi nors trumpam pamiršti įprastus patogumus ir taip pat jų dar labiau pasiilgti.

01/01 2015
Skandinavistika – vis daugiau populiarumo sulaukianti specialybė

Ar žinojai, kad laimingiausių pasaulio valstybių penketuke puikuojasi net trys Skandinavijos regiono šalys, o Danija jau kurį laiką karaliauja sąrašo viršuje? Tuo patikėti nesunku, juk šiauriau esančios vietos, ko gero, žavi ne vieną jauną žmogų – valstybės garsėja aukštu pragyvenimo lygiu, įspūdinga gamta, modernia visuomene ir laisvu požiūriu į gyvenimiškus dalykus.

12/30 2014
Medijų ir informacinis raštingumas

Ar žinai, kad skirtingos kartos medijų bei informacinį raštingumą supranta skirtingai? Vieniems apie tai galvojant kyla asociacijos, susijusios su informacinėmis technologijomis, kitiems tai atrodo visai neįkandama sritis. Tad pirmoji užduotis, kurią derėtų atlikti norint suvokti medijų ir informacinį raštingumą, tai susipažinti su sąvokomis. Juk dėvėdamas statybininko kombinezoną, bet neturėdamas suvokimo, kaip statyti pamatus – namo savo horizonte dar ilgai nepamatytumėme! Kiekvieną dieną susidurdamas su dideliais informacijos kiekiais turi suvokti, kaip nepasiklysti informacijos sraute, atsirinkti tinkamus šaltinius bei kaip jais atsakingai naudotis. Įgijęs žinių ir turėdamas nors minimalų suvokimą, galėsi lengviau plėtoti akademinę veiklą, o informaciją efektyviau ir deramai įvertinti. Juk turėdamas įgūdžių ir aktyviai juos taikydamas, galėsi pasiekti Olimpo viršūnę bei įvertinti savo raštingumą šioje srityje!

12/13 2014
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2015-01-23
Tarptautinis forumas „Jaunimo vaidmuo globalių iššūkių sprendime ir atskirties tarp tautų mažinime“ Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

Kviečiame savanoriauti renginyje Menas daro mane nauju žmogumi nuteistųjų meno darbų parodos atidarymą (eksponuojami Kauno Tardymo izoliatoriaus nuteistųjų darbai). Renginys vyks 2015 01 22d. 18val. netradicinėse patalpose - Kauno oro uoste. Po renginio 2015 01 23... / Skaityti plačiau
Prisijunk prie savanorių komandos! Ką organizacija veikia?
Savo veikla siekia skaidresnės ir sąžiningesnės Lietuvos. Kokių savanorių ieško? Jeigu tu esi aktyvi, kūrybinga, atkakli asmenybė, kuri nori:
• geriau suvokti valstybėje vykstančius procesus bei priimamus... / Skaityti plačiau
Projekto vadovo asistentas - galimybė įgyti internetinio projekto valdymo įgūdžių, padėti vaikams bei smagiai leisti laiką. Organizacija „Gelbėkit vaikus“ ieško praktikanto, kuris atliktų projektų vadovo asistento funkciją – padėtų vystyti „Gelbėkit... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!