Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

Jaunas žmogus politikoje: galimybė ar nepasiekiama svajonė?

Artėjantys brandos egzaminai verčia ne vieną abiturientą priimti galutinį sprendimą. 4-5 metus iš eilės dažniausiai pasirenkamų specialybių viršūnėse puikavosi socialinių mokslų sritys, tačiau neaišku, ar 2015-ieji  atneš pasikeitimų. Europarlamentarai Gabrielius Landsbergis ir Antanas Guoga dalinasi savo patirtimi, patarimais bei mintimis apie  jauno žmogaus perspektyvas politikoje. Ką žino sėkmingi žmonės, ko nežino kiti? 

05/18 2015
Jauno žmogaus kelias į verslumą

Kokios galimybės jaunam žmogui pradėti verslą? Kas jam gali suteikti tvirtą pagrindą – organizacijos, klubai ar konkretūs pavyzdžiai? Lietuvoje verslą pradėti – nelengva, tačiau tai perspektyva, kuri jaunam žmogui gali užtikrinti ateitį. Tik nuo ko pradėti?

05/18 2015
V. Mazuronis: „Nereikia Dievui rodyti špygos“

Šiais laikais, kai daug dėmesio skiriama sveikai mitybai, ekologiniuose ūkiuose išauginti maisto produktai yra kaip niekad „ant bangos“ ir vis daugiau žmonių ant pakuočių ieško stebuklingo žodelio „bio-“. Gan netikėtai ir keistai skamba mintis apie maisto produktus iš klonuotų gyvūnų. Prieš kelerius metus D. Britanijoje kilo skandalas, kai paaiškėjo, kad pardavinėjamas klonuotos karvės pienas. 2013 m. buvo išleista Europos Tarybos direktyva, pagal kurią ES valstybės narės laikinai užtikrina, kad maisto produktai, pagaminti iš klonuotų gyvūnų, nebūtų pateikiami rinkai. Bet ar visada tai, kas nauja, yra blogai..?

05/11 2015
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2015-05-25
Mokytojų mokykla – prisijunk! Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

VšĮ „Varlinukas“, vaikų ir jaunimo stovyklų organizatorius, kviečia atsakingus, ištvermingus ir mylinčius vaikus atlikti savanorišką praktiką vaikų ir jaunimo vasaros stovykloje Vilniaus rajone, šalia Nemenčinės ir pajūryje – Šventojoje.

Svarbiausios... / Skaityti plačiau
VšĮ Robotikos mokykla priima praktikantus ir savanorius! Galima savanoriška veikla ir praktika:
• vadybinę, padėdami kurti technologiškai apsišvietusią Lietuvą
• Mokymo, tiesiogiai prisidėdami prie pagalbos smalsiesiems, siekiantiems žinių ir vykdant... / Skaityti plačiau
Prisijunk prie savanorių komandos! Ką organizacija veikia?
Savo veikla siekia skaidresnės ir sąžiningesnės Lietuvos. Kokių savanorių ieško? Jeigu tu esi aktyvi, kūrybinga, atkakli asmenybė, kuri nori:
• geriau suvokti valstybėje vykstančius procesus bei priimamus... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk pirmadienio!