Nepražiopsok!

Konkursų, stovyklų ir finansavimo programų terminai vienoje vietoje

Straipsniai

Pirmojo darbo iššūkiai

Pasibaigus mokslo metams, ne vienas jaunas žmogus ima galvoti apie galimą darbą vasarai. Daugeliui 16-18 metų amžiaus jaunų žmonių vasaros darbai būna pati pirmoji patirtis darbo rinkoje. Kadangi ši patirtis yra visiškai nauja, prieš imantis darbo, kyla tikrai daug klausimų. Į pačius dažniausius ir svarbiausius klausimus atsakinėjo Valstybinės darbo inspekcijos Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Guigaitė.

07/24 2014
Jaunimo informavimas – apie dabartį ir ateities planus iš pirmų lūpų

Ar kasdien skaitydamas naujienas, ieškodamas informacijos apie veiklas, arba bandydamas atsakyti į rūpimus klausimus ir prieš įšokdamas į informacijos jūrą, pasvarstai, iš kur ši informacija atkeliauja? Atrodo, kad interneto platybėse susikaupusios žinios tik ir telaukia, kol galės pasiekti smalsius ir dažnai patiklius jaunuolius. O juk neretai mus pasiekia nepatikima ir net iš piršto laužta informacija! Tuomet tenka aukoti dar daugiau laiko, tikrinant surastas žinias. Taigi, kas mums padės išsigelbėti iš tokio šiandieninio monstriuko gniaužtų? Ne kas kitas, o jaunimo informavimo darbuotojai! Apie pastaruosius ir jų darbą, dabartinę situaciją Europoje ir ateities vizijas daugiau pasakoja Liuksemburge įsikūrusios Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūros (ERYICA) direktorius, italas Davide Capecchi.

07/22 2014
„Erasmus+“ – kelias į naujas galimybes

Dauguma esame girdėję žodį „Erasmus“. Vieniems tai galbūt asocijuojasi su Roterdamo filosofu Erazmu Roterdamiečiu, kitiems – tai studentų mainų programa. Ir vieni, ir kiti neklysta, kadangi „Erasmus“ studentų mainų programa pavadinta būtent šio filosofo garbei. Tačiau nesuklyskime – „Erasmus+“ visai kas kita. Tai nauja, tik šiemet prasidėjusi, bet daug žadanti, ES švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa 2014-2020 metams.

07/15 2014
Daugiau straipsnių

EurodeskTV

2014-07-22
Europos svetingumo sektoriaus įgūdžių pasas. Bilietas į naują darbą? Komentarai
Daugiau reportažų

+ sukurk naują skelbimą Savanoriauk Lietuvoje

Įsivaizduok, kad vaikai jau mokykloje susipažįsta su sėkmę lemiančiomis nuostatomis, prisiima atsakomybę už savo gyvenimą, išsilaisvina iš įvairių baimių ir stereotipų, geba išsigryninti tikslus ir juos įgyvendinti. Prie to gali prisidėti ir tu. Ieškomas... / Skaityti plačiau
Skubiai ieškomas stovyklos būrio vadovas. Savanoriškas darbas vaikų stovykloje (1 arba 2 savaitės)! Laikotarpis: 2014 m. liepos 20-26 d. ir (arba) 2014 m. liepos 27 - rugpjūčio 2 d.
VšĮ Varlinukas, vaikų ir jaunimo stovyklų organizatorius, kviečia atsakingus,... / Skaityti plačiau
„Miško darželis“ – gamtinis vaikų darželis, kuriame vaikai nuo ryto iki vakaro laiką praleidžia gryname ore, ieško savanorio- auklėtojo (-os) padėjėjo (-os). Jeigu myli vaikus ir gamtą bei domitės netradicinių darželių plėtra Lietuvoje, prisijunkite prie... / Skaityti plačiau
Daugiau skelbimų

Tarptautinė savanorystė

Prenumeruok
loading...
Tau pavyko! Lauk trečiadienio!